Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 bicajozó 8 éves gyerek már csendháborító? fórum

2 bicajozó 8 éves gyerek már csendháborító? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
14. megi04
2012. ápr. 22. 19:26
Megértem,azokat is,akiket zavar...De az én gyerekemet,csak egyszer rángatná le...
13. Zarahell (válaszként erre: 2. - E16fe97baf)
2012. ápr. 22. 19:26

Szerintem mindenki ezt csinálta volna. Gondold el, hogy egy idegen nő megrángatná a gyereked! Szerintem nekem vissza kellene fognom magam, hogy ne tegyem vele ugyanezt, pedig nincs még gyerekem, de belegondolni is rossz!


Ez a minimum, hogy beszól! Vegye már észre magát!

12. elbb (válaszként erre: 8. - Homern)
2012. ápr. 22. 19:25

Én ordibáltam is. De az egész utcából kint volt mindenki gyereke :))) Rég volt. :))

Volt egy szomszéd aki nem szerette a ricsajozunk, de sosem lett belőle baj. Gondolom valamelyik szülő ezt lerendezte vele.

2012. ápr. 22. 19:25
ez vicc, nem hiszem, hogy komolyan veszik, ha elmegy a rendőrségre. Inkább őt lehetne feljelenteni, mert zaklatja a gyerekeket a közterületen azzal, hogy megfogja és lerángatja a bicikliről.
10. simple (válaszként erre: 1. - 89a16b9c50)
2012. ápr. 22. 19:24
Miért nem mennek másfelé a gyerekek? Az én szomszédomban is vannak, és bizony idegesít, hogy ilyenkor hétvégén nem tudok pihenni mert kint ordítanak egész nap torkuk szakadtából. Engem is nagyon zavar, de sajnos nem tudok mit tenni. Te azt mondod a tieid nem zajonganak, akkor nem értem mi a baja a nőnek, de egyszerű a történet megoldása, menjenek másfelé a gyerekeid.
9. elbb
2012. ápr. 22. 19:24
Én olyan helyen lakom, ahol szemben két kórház van, balra egy tűzoltóság, balra egy nagy óvoda. Ha nem szirénát hallok, hanem gyerekvisítást, már örülök :)
2012. ápr. 22. 19:22

feljelenteni feljelenthet,de lehet őt viszik el :D


amúgy nem,nem tehet semmit,kiengedheted nyugodtan a gyerekeket.hú,én falusi kisgyerek voltam,kinn éltünk az utcán egész nyáron,bicikliztünk,tollasoztunk,labdáztunk sötétedésig(kb este 10) ..nem ordítottunk,de azért nem működtünk hangtompított üzemmódban...érdekes,senki sem problémázott soha,ha most én hallok kinn gyerekeket az enyém meg alszik,max becsukom az ablakot..

7. elbb (válaszként erre: 2. - E16fe97baf)
2012. ápr. 22. 19:22
Szerintem még okosan is kezelte a helyzetet. Ha én láttam volna, akkor lehet nem csak beszólogatok. :(
6. Hello Titti (válaszként erre: 5. - Hello Titti)
2012. ápr. 22. 19:22
*zsákutcában van
2012. ápr. 22. 19:22

a nő nem normális az egyértelmű..ilyet nem lehet és nem is szabad csinálni..


de az tény..az én házam is zsákutca...és a gyerekek ha itt vannak..becsukom az ablakot..mert amit leművelnek attól ki vagyok..az,hogy a kutya mitől ugatott,hát nem tudom..azért egy kutya csak úgy nem lesz hülye..persze van hülye kutya is..

de az fix,hogy 2 gyerek tud olyan idegesítő lenni,hogy volt,hogy én ki szóltam..hogy legyen már csend..

4. elbb
2012. ápr. 22. 19:21
Hagyd rá. Jelentsen. A rendőr meg majd kineveti. Maximum kijön és rátok szól. De nem hiszem hogy ilyenért napközben bírságot szab ki.
2012. ápr. 22. 19:21
Az utca közterület,tehát semmi köze hozzá. Néha engem is idegesít,hogy mikor a járdán bringáznak a kicsik,akkor Csuti nem ugat,hanem rendesen sikoltozik:) Ilyenkor MEGKÉREM őket,hogy menjenek arrébb,mert Csutit idegesíti...Ők meg arrébb mennek...
2012. ápr. 22. 19:20
a beszólogatás nem megoldás! légy okos!
2012. ápr. 22. 19:17
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek normális e a szomszédom akit napközben zavar két kisgyerek bicajozása. A gyerekek maximum 2 órát tekernek a zsákutcában, nem üvöltöznek, és harmadik szomszéd kutyájának az ugatását sem szándékosan provokálják. A szomszéd nő aki 40 éves az egyik gyereket - azt hitte nem látom- lekapta a bringáról és megrázta, erre megkérdeztem hogy hormonális változásoktól szenved - e hogy más gyerekével ilyet csinál? Erre azt mondta feljelent mert az utcán a háza előtt vannak a gyerekek. A gyerekeket rendszeresen hajkurássza és k...va anyázza. Feljelnthet? a rendőr kiszabhat helyszini birságot? Ne engedjem ki a gyerekeket? Mi ilyenkor a megoldás?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook