Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 19. tavaszi BabyMarkt Babaholmibörze és Gyerek Expo ® fórum

19. tavaszi BabyMarkt Babaholmibörze és Gyerek Expo ® (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2014. ápr. 1. 12:33

Én már többször voltam a barátnőmmel. Megérte.

Kb úgy kell elképzelni, hogy nagyon sok asztal sorokba rendezve és dugig pakolva gyerekholmikkal. Főleg magánemberek árulnak. Az árak teljesen változóak, vannak nagyon olcsók is.


Ha szeretsz turiba járni, ez is tetszeni fog.


Ha végre sikerül teherbe esnem, az alapfelszereléseket biztosan itt veszem meg. A kiskádtól a babakocsiig, minden van használtan. És meg lehet nézni, nem úgy, mint a teszveszen, vagy a vaterán.

3. Mons
2014. márc. 31. 15:16
Én jártam már kint, nekem nem jött be. Tény: ízlések és pofonok! belépő van :(
2014. márc. 31. 08:46

Sziasztok!

Idén először mennék a barátnőmmel. Nekem nagyobb gyerekholmik kellenek, ő meg terhes.

Érdemes kimenni?

Igazából hogy kell ezt az expót elképzelni?

1. Hoxa
2014. márc. 29. 09:08
Készüljünk a jobb időre, csináljunk helyet az új holmiknak! Nálunk eladhatod kinőtt, feleslegessé vált babaholmijaidat (ruha, cipő, játék, babakocsi), kismamaruháidat, egyúttal feltöltheted a gyerkőc ruhatárát a tavaszi-nyári ruhákkal. Ha eladtad a ruhákat, játékokat, nézz körül új termékeket árusító standjainknál is! Rendkívül széles termékpaletta, kedvező árak, egyedi kedvezmények kiállítóinktól minden árusítónak és látogatónak, csak a börze napján!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook