Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 12 év után szabadul a "Viszkis". Mi a véleményed? fórum

12 év után szabadul a "Viszkis". Mi a véleményed? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. jan. 4. 10:23

Reméljük nem lesznek rá féltékenyek a rosszakarói,akik utálják a modernkori Robin Hoodokat..és nem fogják csőbehúzni,direkt ártani neki..

Celeb lehet belőle,mert Hajdú és társai tesznek róla..szerintem pont az ő műsorában fog először megjelenni..

Én drukkolok neki..és sokan bírják is ezt a fazont!:)

Sok sikert neki..olyan sok mindent elért a börtönben!Hajrá!

2012. jan. 4. 10:13

Ép eleget ült.Mások milliárdokat lopnak-csalnak-rabolnak és megússzák.Sose bántott senkit,"udvarias"volt,úgy hallottam még virágot is vitt egyes helyekre rabláskor.:-)

Okosnak okos,ez abból is látszik, hogy állítólag diplomát és 2 szakmát is szerzett a börtönben.Amellet tehetségesen szobrászkodik,kerámiazik.Egy darabig biztos"celeb"lesz,de megfog élni,könyv és filjogokból is.

12. Kirani
2012. jan. 4. 10:09
Úgy tudom, tanult is a börtönben (talán nyelvet? Vagy diplomát szerzett? Nem emlékszem, de valaki hátha). Egyébként egy talpraesett ember, biztosan vissza tud illeszkedni, ráadásul a társadalmi megítélése is enyhébb, mint olyan börtönviselteknél, akik durvább bűncselekmény miatt kerültek rács mögé. Nem lesz nagyobb gondja a beilleszkedéssel.
2012. jan. 4. 10:05
Szerintem eleg okos ahoz,hogy becsuletes eletet eljen.En nagyon szorittok neki...
2012. jan. 4. 09:59

Mások emberölésért nem kapnak 12 évet!!!

Kívánom neki, hogy gyorsan illeszkedjen vissza, és hagyják békén élni, nyugalomban!

2012. jan. 4. 09:56

Az 5,6,7 hsz-eket mintha én írtam volna!

Nagyon egyetértek!

2012. jan. 4. 09:55

Én kívánom, hogy normális életet tudjon élni, megérdemli, hogy szabaduljon!

Mások gyilkosságért sem kapnak ennyit, plasticfetis 6. hozzászólásával, pedig nagyon egyetértek!!!!

7. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Miramira77)
2012. jan. 4. 09:54
Nem volt gyilkos,nem bántott senkit fizikailag,nem pszichopata,és amit kiszabta rá,becsülettel leülte.Szerintem kijöhet.:-)
2012. jan. 4. 09:49
Amúgy meg ebben az országban egyesek sokkal többet raboltak és még be sem kerültek, nemhogy szabadulnának.:)))
2012. jan. 4. 09:46
Nem ölt meg senkit, nyugodtan szabadulhat. Ha van esze sok pénzt csinál a sztoriból.:)))
2012. jan. 4. 09:45
Szerintem hamar visszailleszkedik. Gondolom lesz itt aki segítse. Csak ne intézze el magának a visszamenetelt!
2012. jan. 4. 09:40
Szerintem nehezen fog visszailleszkedni,de azt nem hiszem,hogy újra börtönbe kerül majd.
2012. jan. 4. 09:37

Ideje, hogy szabaduljon.

Szerintem simán vissza fog illeszkedni. Sok sikert kívánok neki.

2012. jan. 4. 09:35

Szerinted visszailleszkedik a társadalomba?

Esetleg újra börtönbe fog kerülni?

Celeb lesz?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook