Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 26kg-ot hiztam a terhesség alatt, szülés után1héttel már lement14kg.Hogyan szabaduljak meg a többitől gyorsan?(van tejem bőven ugyhogy...) fórum

26kg-ot hiztam a terhesség alatt, szülés után1héttel már lement14kg.Hogyan szabaduljak meg a többitől gyorsan?(van tejem bőven ugyhogy...) (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 28. 10:07
Ja, a kávét azért írtam, mert én arról nem tudtam/akartam lemondani...
2009. jún. 28. 10:06

Szia! A drasztikus fogyókúrát tényleg felejtsd el! Lehet, hogy most nem érzed meg a tejtermelésen, de kb. 2-3 hónaposan hirtelen sokkal többet eszik a pici, és ha addigra megzavarod a tejtermelést, jobb esetben csak nem lesz elég, rosszabb esetben el is apadhatsz.

Most úgyis nyár van: sok zöldség és gyümölcs, sok folyadék, kevés édesség és kevés zsiradék. No meg torna! Az édesítővel is vigyázni kell, mert majdnem minden kiválasztódik a tejben, amit eszel-iszol, viszont még a 2éveseknél is okozhat hasmenést az édesítő. Talán inkább méz. Hogy kávéban milyen, lövésem sincs, de a barátnőm (saját bevallása szerint kávéfüggő) szerint finom.

2008. júl. 31. 13:32
Szerintem még várj a fogyással egy kicsit! Még nem állt ba a tejtermelés ,nehogy a cicidnek rosszulessen a torna ! Az hogy van tejesd az nagyon jó, de vigyázni kell hogy rendesen termelődjön és tápanyagdús legyen!
8. 9c53d25f90 (válaszként erre: 7. - Welker Melinda)
2008. júl. 31. 13:12

Nem bántottál meg!!! Megkérdezhetem viszont,hogy mi gondod és problémád volt/van szülés után két héttel ha nincs időd magaddal foglalkozni???

Nekem nem hasfájos a gyerekem , nem sir csak ha bekakált,tehát tökre van időm mindenre amire eddig sőt...mivel itthon vagyok vele nha még uncsizom is anniyra jó baba tehát van időm azzal foglalkozni hogy tornázzal...stb.

Tök sajnálom , hogy neked nincs,pedig nagyon jó dolog!!

Remélem nygodtabb ,esz az életed a későbbiekben.


Szal továbba is érdekelne gyors alakvisszaállitó taktika !!!

2008. júl. 24. 18:29

Szia félre ne értsd nem akarlak megbántani, de Nekem szülés után 2 héttel kisebb gondom is nagyobb volt attól, mint hogy hogyan lehetne lefogyni.

Igen elszomorít hogy ez már divat lett hogy lehetőleg a szülőágyról 40 kilósan akarjak leszállni. Hová rohansz? Inkább gyönyörködj a gyönyörű bébidben és ne a kilóidon rágodj mert még a végén elapad a tejed.

2008. júl. 24. 18:21
Ha azt nézed szülés óta 2,5 hét telt el, ne légy türelmetlen le megy majd az a 7 kg és majd több is! Igyál sokat, egyél többször keveset! Én ezt tudom tanácsolni Nekem bevált!:)
2008. júl. 24. 18:17
55-el lettem terhes 81el zültem most vagyunk 2,5 hetesek és 67 vagyok. igazából 7 kg-ot szeretnék leadni,sztem az nem olyan drasztikus. mit csináljak???
2008. júl. 24. 18:12
Szia!Egyetértek,amíg szoptatsz ne fogyózz,inkább az étkezésre figyelj oda.Ha már torna, tudom ajánlani: Cindy Crawford-Új dimenzió és Rubint Réka-Baba-mama torna.Az előbbi 3 edzésprógramból áll,kb 10-20-40 percesek,ezeket be lehet iktatani amíg a bébi alszik,mindig azt csinálhatod amelyikre időd,kedved van,fokozatos terhelésről van szó,kifejezetten szüés utánra ajánlott.A bébitornát meg lehet a babával, tök szórakoztató.:)Kitartás!
2008. júl. 24. 18:06

Szia!


Terhességem alatt Én is több mint 20 kg-ot szedtem fel, igaz Én ikreket vártam! Nekem is volt tejem bőven, nem fogyóztam, de mégis napról napra kevesebb lettem, kevesebb mint ahogy kezdtem a terhességem, és azóta is tartom a súlyom! Én ettem mindent, mikor volt rá időm, de persze nem sokat! Sok sikert Neked is és kitartást!

2008. júl. 24. 17:52

Szia én azt tanácsolom neked hogy addig míg szoptatsz addig inkább ne kezd fogyozni föleg ne drasztikusan

Én még mindig a súlyproblémával küzdök pedig én már 15 hónapja szültem olyan gyorsan ugy sem fog lemenni amennyire te szeretnéd. Én is azt szeretném hogy gyorsan le menjen . Adj a testednek időd hogy ha fogyozol akkor ne a bőröd lássa kárát. Én szülés után gyorsan akartam leadni a felesleget és sikerül is de amint abba hagytam a duplája jött vissza. Úgy hogy ne akarjál gyorsan megszabadulni tőle mert nem jó a vége . Inkább arra törekedj hogy ne egyél édességet fehér lisztből készült termékeket ne főzz zsírral vagy olajjal. Cukros ételeket kerüld. Fözz olivával és cukor helyett használj édesítőt. Figyeld meg szép lassan meg fog indulni. Délután 2-ig egyél szinhidrátot és utána meg csak fehérjét. És ha tudsz tornázz legalább egy héten háromszor egy órát. Meglátod menni fog

2008. júl. 24. 17:45
26kg-ot hiztam a terhesség alatt, szülés után1héttel már lement14kg.Hogyan szabaduljak meg a többitől gyorsan?(van tejem bőven ugyhogy...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook