Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Biorezonanciás kezelés után szabadult meg valaki az allergiától? fórum

Biorezonanciás kezelés után szabadult meg valaki az allergiától? (beszélgetős fórum)

2010. máj. 24. 11:38
Szerintem sok természetgyógyász ugyan foglalkozik a biorezonanciás módszerrel,de nem magasfokon.Egy jó gép több millió forint.Én voltam többnél is,de semmi hatás,javulás nem lett.Mignem megtaláltam az Egészségfarmot.Nézd meg az oldalukat,és hivd fel őket.Igaz nekem kandida problémám volt,de Molnárné Biró Erzsike mindenre ad választ.Az allergia leküzdése is a jól karbantartott immunrendszeren múlik.
2010. máj. 24. 11:33
Valaki még tudna írni erről ?
2010. máj. 23. 13:16

Férjem 5 éves fia próbálta ki tavaly...

Szerintem semmit nem használt...


A szemét borogatnia azzal a bizonyos vízzel és innia bozaszörp (vagy tea? Már nem tudom...) formájában..

6. tücsimücsi (válaszként erre: 5. - Szanád)
2010. máj. 23. 13:08
nagyon jó volt, úgy 3 hétig használt...aug 15.-én adták be, tehát a "csúcs pollen" szezonban semmi bajom nem volt, mire kiment a hatása akkor olyan volt a helyzet, hogy aránylag el lehetett viselni.
5. szanád (válaszként erre: 4. - Tücsimücsi)
2010. máj. 23. 13:03

közben már rákerestem...))

neki is augusztusban kezdődik általában..

mindjárt mélyebben beleolvasok a tabiba..

kösz..

De te tavaly káptál szurit is , amit az én fiamnak nem adtak be...az jó volt neked úgye ?

4. tücsimücsi (válaszként erre: 3. - Szanád)
2010. máj. 23. 13:01

Semmi...nekem aug. elején fog jelentkezni, illetve remélem nem fog.


A Pollen tabletta Foreveres, olvass bele az Flp-s topicokba...nagyon dicsérik...remélem nem csak üzleti fogás...

3. szanád (válaszként erre: 2. - Tücsimücsi)
2010. máj. 23. 12:58

Szia.. ))

Nem kezdődött még meg ...szerencsére..

de mostanában sokat hallottam ,olvastam erről...

hol veszed ezt a pollen tabit..

az az igazság hogy a homeopátiában ,ammennyire bíztam ...mostmár annyira nem....te tudod mert sokat dumáltunk erről..

Nálad mi a helyzet ?

2. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Szanád)
2010. máj. 23. 12:55

már elkezdődött a fiadnál????


Én most szedem a pollen tablettát, remélem nem fogok benne csalódni, és augusztusra kifejti a hatását...ha nem....megint jöhet a szuri...

2010. máj. 23. 12:53

Sziasztok

Tapasztalatokat, eredményeket várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook