Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 hónap alatt szeretnék minél több kilót lefogyni, épeszűen, normálisan. Melyik módszert ajánljátok? fórum

1 hónap alatt szeretnék minél több kilót lefogyni, épeszűen, normálisan. Melyik módszert ajánljátok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2007. febr. 17. 10:20

Szia Szaszy!

A második gyerek után kb 1.5 évvel elegem lett a plusz súlyomból, s leadtam 3 hónap alatt 18 kg-ot. Naponta tűntek el a nem kívánt pótalkatrészeim.(hurkák) A módszer a következő volt: Sok pektin bevitel: narancs, alma, ribizli, stb. A pektin a lényeg.

Teljes cukor és liszt megvonás. Reggel ébredés után 1 óra Callenetics torna. Az első héten kg-ot nem fogytam, de 2 számmal kisebb nadrág kellett, mert a Callenetics típusú tornánál a hájat belülről kezdi bontani.

A harmadik gyerekkel a 9. hónapban jött rám +14kg. Sok diéta mellett. Ez már tíz éve. Most olyan munkakörbe kerültem, hogy újra lesz lehetőségem (IDŐM) lefogyni. Kezdjük együtt! Nagyon gyors a hatás. Van Callenetics könyv és videokazi is. A lényege, felveszed az alappozíciót, s 100-szor ismétled a kicsi mozgásokat. Nekem a hátamat is rendbe tette. Pedig már kiírt az orvos gerincműtétre is.


SOK SIKERT!

Ajánlott enni: Kefír, gyümölcsök, saláták, főzelékek(liszt nélkül- keményítővel.)

2007. febr. 16. 20:40
szia. 90 napos jó. nem hallsz éhen, és havi 5 kg garantált.
29. 224094a286 (válaszként erre: 19. - Bb6f9ea50f)
2007. jan. 14. 20:51
Sziasztok. Én 160 centi vagyok és most 47 kilo. 49 kilosan is kövérnek tartottam magam. aztán ez az idegeimre ment és diéta nélkül lefogytam 46 kg alá. a barátom és a rokonaim már kezdtek aggódni. szóval szerintem a 170 centi/60kg egyáltalán nem sok. tényleg a pároddal van/volt a probléma. Az enyém is szokott hülyéskedni hogy vannak hurkáim, de ha én jövök elő vele már rögtön azt mondja hogy úgy vagyok jó ahogy vagyok. néha nehéz neki elhinni, de valóban igaza van. amúgy meg tényleg jó ha valaki tornázik, mégha csak kicsit is, szerintem lelkileg is jót tesz és az alakot is formálja.
28. Fiona (válaszként erre: 19. - Bb6f9ea50f)
2006. nov. 23. 10:21
A testtömegindexed: 20,76. Ez a normálisnak az alsó határán van. Valószínűnek tartom, hogy már nem is vagytok együtt a pároddal, ha ilyen. Ha te duci vagy/voltál 60 kg-osan, akkor én a 160 cm-mel egyenesen kóros kövérségben szenvedtem.
2006. okt. 10. 18:06

Szerintem nincs tuti tipp. Egyszeruen keves kaloriabevitel, tobb mozgas. Ja nalam bejott, hogy a nagy szigorusag mellett van bunozesre engedely. pl neha ehetek egy csokit. max 1-2/het.

sokkal kitartobb vagyok.

26. 991217 (válaszként erre: 14. - 348106ba2c)
2006. okt. 9. 09:28

Szió!


Érdeklődnék, hogyan alkalmaztad a Bio CLA-t mert én tavaly használtam és egy deka sem ment le rólam, de az igaz hogy nem diétáztam mellette,te tornázol is meg diétázol is mellette? apropó a mostani +T(ez az újabb fajtaája) Mit takar, jobb mint a sima???Köszi

25. 7130b15964 (válaszként erre: 24. - Nőci1)
2006. okt. 8. 19:55

Nagyon furcsának tartom én is. Nem normális, hogy 60 kilósan ducinak van titulálva 170-172 centis testmagassághoz.


A fickónak a "paramétereivel" minden rendben?!


Azt el tudom képzelni, hogy 60 kilós és nem elég izmos, de hogy duci legyen ilyen magasn, azt nem. Viszont azon lehet segíteni, de nem cikizéssel, hanem mondjuk együtt sportolással.


Abban pedig nagyon egyetértek veled, hogy ez azért túlmutat a kilókon és a csinosságon, ha valaki ilyen megjegyzéseket tesz, az "kifelé mutogatás miatt" stresszeli a másikat és az nem biztos, hogy szerelem.

24. Nőci1 (válaszként erre: 19. - Bb6f9ea50f)
2006. okt. 8. 19:34
Nem tudom milyen a párod ,de ha most nem fogad el így ,pedig nem vagy dundi.Mi lessz ha lessz bébi ,vagy terhes leszel és véletlen felmegy 10-20.kg.Ha valakinek 4-5.kg problémálya van az nem szereti a másikat ,csak divatból tartja.
23. 7130b15964 (válaszként erre: 19. - Bb6f9ea50f)
2006. szept. 25. 16:08

El nem tudom képzelni, hogy duci lennél. Szerintem nem fogyásra, hanem alakformálásra van inkább szükséged.


Láttam, már 65 kilós 162 centis nőt, bomba jó alakkal (nagyon izmos volt, de robosztus, egyáltalán nem férfias).


Hozzá képest, te 8 centivel magasabb, és 5 kilóval kevesebb vagy. Nem hinném, hogy a duci kategóriába tartozol.

22. dee
2006. szept. 5. 02:18

Én is az Update módszert ajánlom.7 hete eszem Norbi kajáját, eddig 8 kilót fogytam éhezés nélkül.Nagyon finom és változatos.Édességet is lehet rendelni, sőt még csokit is.

Sok sikert!DEE

2006. aug. 17. 17:19

Én is az Update-et ajánlom, mert tényleg csodákat művel. Én 5 hónap alatt leadtam 17 kg-ot vele.

És most kismamaként is működik, igaz, nem annyira szigorúan, mint előtte.:)

2006. aug. 2. 14:33
Én is a Norbi-féle módszer ajánlanám. Egy kis tornával kiegészítve csodákat művel. Csak ha abbahagyod, akkor visszajönnek a kilók (de ez máshol is így van)
2006. júl. 30. 13:46

én 170 cm vagyok és 60 kilo....legalább 55 akarok lenni, ha nem kevesebb...most kezdem el ezt a 4 utánni no evést...remélem h nekem is bevállik...

muszály lenne fogynom mert apárom megjyegyezte h duci vagyok...pedig én szeretem a testem igy is...és nem tartom magam kövérnek...eddig legalábbis nem tartottam...

2006. júl. 20. 22:42

Életmódot kell váltani, különben bármit is csinálsz, visszajön a leadott felesleg...

Miért is ne jönne a diéta abbahagyásával?

2006. júl. 20. 14:36
Én már nagyon sok mindent kipróbáltam!Nen is annyira a leadással van a baj hanem a megtartással.Még is a legeredményesebb a Norbi féle diéta volt!Sajnos abbahagyva megint vissza jött.Most megprobálkozom a *diétával.
16. Smithy
2006. júl. 9. 13:47

Szerintem a 4 utáni nemevés egyáltalán nem okés, mivel akármennyit mozogsz mellé mindenképpen lessul az anyagcseréd, ha pedig sok felesleg van rajtad akkor nem is lehetséges a sok mozgás, és 1200 kalóriás fehérjealapú diétát javasolnék, napi 5-6 egyenlő étkezésre elosztva. Sok sovány fehérjével és nagyonsok vízzel...

Sok sikert

2006. júl. 9. 12:15
bocs 9 hete szültem
2006. júl. 9. 12:15
Sziasztok , én 89 hete szültem , nemrég elkezdtem szedni a bio CLA.kapszulát , és nagyon hatásos , 6 kilot fogytam , tavaly szedtem 4 hónapig , 8 kilotol szabadultam meg , nagyon ajánlom , mert mellékhatása nincs - ezt bizonyíthato-és tényleg beválik
2006. jún. 9. 18:47

Esetleg lenne egy dietam ,ami nem is olyan szornyu es nem arthat senkinek ,kiveve az ehsegen es a falanksagkitoreseken kivul.

akovetkezoket lehet enni"


Tejtermekek:sovany tej,kefir,nagyon sovany friss tehenturo,(kis mennyisegben)sovany joghurt.


Tojas-csak a feherje vagy hetente csak 2 szer


Hal-hus-tenger gyumolcsei=pulykahus bor nelkul,sovany marha,borju,tengeri halfile,baranyhus,csirkemellefelvagott,pragai sonka,csirke bor nelkul


Kenyer-sutemeny stb=graham kenyer,proja,rozskenyer,teljes kiorlesu kenyer-ezekbol napomta 5 dkg egesz napra


Zoldsegfelek;mindenfele csak parolva,krumpli parolva ,fove,kiveve sultkrumpli es minde4n zsirban sult zoldseg,mindenfele salata olajos ontet nelkul es a szojatermekek.


Gyumolcsok=alma,meggy,cseresznye,citrom,malna ,afonya,eper,szeder


Olajfelek-zsiradekok=kizarolag olivaolaj(salatara)

hidegen preselt napraforgóolaj,kukoricaolaj es szojaolaj.


Fuszerek=kaliumso,szenf(mustar)bors,ecet,bazsalikom,curry,stb..


Edessegek=kizarolag edesitoszerrel keszult edessegek es integralis sutemenyek,dietalis dzsem,mez 2k. kanal ,


Italok=tea,kave cukor nelkul,asvanyviz


Hat ennyi lenne ,ezzel fogyasztom a tulsulyos es minden bajjal szenvedo nenikeimet az otthonban.probald ki talan neked is bevalik.


Naponta 200 gr zoldseg,200 gr gyumolcs,esetleg 2 kanal mez,5 dkg rozskenyer,2-3 liter folyadek,

szojavaj vagy margarin nagyon vekonyan kenyerre kenve ,200 gr hal ,200 gr hus parolva vagy grillen.salata minden mennyisegben.Ebbol probalj magadnak finomsagokat osszeallitani.Fontos a mennyiseg.salataontetnek hasznalj fuszerezett joghurtot vagy kefirt.

2006. jún. 9. 18:25

kedves 0.szaszy!


En csak egyet szeretnek neked tanacsolni,mivel mindnyajan segiteni szeretnenk neked,de sajnos nem tudjuk milyen az egeszsegi allapotod,van e magas vernyomas,vagy esetleg alacsony,epebaj,cukorbetegseg,stb azt szeretnem tanacsolni hogy orvosoddal aki esetleg ha van ,ismeri budat bajodat, allitsatok ossze a szervezetednek,egeszsegi allapotodnak megfelelo dietat.Biztosan segiteni tud!ez igy a egbiztosabb,mert amelyik dieta megfelel nekem ,vagy egy masik szemelynek az a te szamodra esetleg egeszsegileg nem jon be.

11. moxy
2006. jún. 9. 14:53
de ha nem jon be, kapsz :-)))))))))
10. 4726e582cf (válaszként erre: 9. - Moxy)
2006. jún. 7. 23:27
így így :)
9. moxy
2006. jún. 7. 15:42
szoval mozgas,4 utan no kaja.csak az a nagy dagadek hasam menne mar le.
8. 4726e582cf (válaszként erre: 7. - Rosewood)
2006. jún. 5. 21:53

:D véknya = aki vékony, nem nehéz, és nem is molett. Mondjuk +10 kg-ig.


4 utáni evés. Dehogy ájulok :), hisz délelőtt gyümi, aztán meg összességébn 1000 kcal. Evvel senki nem ájul el :). Sőt a délutános hetemet is simán átvészelem vele, éhezés és miegymás nélkül. Akkor hajnali 2-3 fele kerülök ágyba...

Inni lehet, persze 0 kcal-os cuccokat :).


Amondó vagyok, hogy meg kell próbálni :). Ha nem megy, akkor kell enni. Ennyi.


A 6-ig nem működik nekem, mert a délelőttös heteimen 4 előtt érek haza valamivel és ha 6-ig ehetek, aztán meg alszom... azt ugye tudjuk, hogy ez hízlal a legjobban, alvás előtti evés. Persze aztán még felkelek, de nem nagyon moccanok ki, csak a kutyával. Szóval az már nem ok nekem.

2006. jún. 5. 20:44

Mi az a véknya???? Naon hüle vagyok? :-P

A 4 után nemevés nagyon oké, ha nem ájulsz el... Én elájulnék, tuti... nekem a 6 után nemevés is megerőltető volt, de egyéne válogatja. Attól, amit én itt gagyogok, még kipróbálhatod! :-)

6. 4726e582cf (válaszként erre: 5. - Moxy)
2006. jún. 5. 17:32
Igen 4 után semmit, max vizet. Ez az új találmány a véknyáktól hallottam (bocs senkit nem akarok a véknyával megbántani), hogy úgy lehet pár kilótól megszabadulni, hogy mozogni sé délután 4 után már semmit nem enni. Nekik működik :). Jah mellesleg nekem is, én senem eszem 4 után már :).
5. moxy
2006. jún. 5. 14:52

mozgasbol nincs hiany.neha mar alig birok felmaszni a lepcson.

4 utan??????????????????????????????

4. 4726e582cf (válaszként erre: 3. - Moxy)
2006. máj. 30. 17:39
Drága, akkor mozogj és ne egyél 4 után. Pofon egyszerű :D.
3. moxy
2006. máj. 30. 14:20
en is 3 k**** kilotol probalok megszabadulni. :-)))
2006. máj. 26. 10:36

Hm érdekes kérdés :).


Eddig Atkins alatt is a 90 napos diéta alatt is ugyanőt 8-10 kg ment le rólam az első hónapban, ez kicsit sok, de aztán lelassult 2-4 kilóra / hónap mindkét diétánál.


Ez függ ám nagy mértékben az elvesztendő súlytól is. Nekem van bőven leadnivalóm, így ezeket az elvesztett kilókat észrevenni sem lehetett az első hónapban.

Ha 5-6 kg-tól akarsz megszabadulni, akkor keményen kell tornázni mellette, akkor hatásos, azok a legnehezebben leadható kilók.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook