Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » _Hogyan deríthetem ki valakiről, hogy milyen a szexuális beállítottsága? fórum

_Hogyan deríthetem ki valakiről, hogy milyen a szexuális beállítottsága? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6
157. 2a69f78972 (válaszként erre: 156. - Fannusi)
2012. ápr. 10. 15:28

Pedig hidd el nem ártana!

Szerintem ez a legrosszabb, amit tehetsz, hogy itt fórumozol erről.

Csak megzavar!

Mivel ahány ember, annyi vélemény, a végére totál káosz leszel.

Egyikünk sem ismer Téged, ez egy nagyon összetett kérdés.

Lehet, hogy az fog hibázni, aki erről lebeszél, lehet, hogy az, aki rábeszél.

Egyet szeretnék leszögezni:

A homoszexualitás ma már nem számít bűnnek, elfogadott helyzet.

De számodra könnyítené meg az életet, ha sikerülne önmagaddal tisztába lenni és lehetőség szerint az általános normáknak megfelelő életet élni.

Természetesen, ha az alapos és hozzáértő önvizsgálat arra az eredményre vezet, hogy Te nővel lehetsz csak boldog, akkor legyél azzal, de ezt ne itt a fórumon döntsük el, szavazati arányokkal.

Tudod, a mondás szerint " A kibicnek semmi nem drága!"

156. Fannusi
2012. ápr. 10. 15:05

Még a végén meggyőzöl, és elmegyek egy pszichológushoz.

Áh, nem, nincs pénzem ilyesmire.

155. 2a69f78972 (válaszként erre: 153. - Fannusi)
2012. ápr. 10. 15:00

Mert eddig, még ezen a fórumon belül is határozottan állítottad, hogy nem vagy leszbikus és a férfiak érdekelnek.

Úgy tűnik, meg vagy zavarodva, ezért kellene, hogy egy hozzáértővel kibogozd, mi is vagy valójában.

Lehet, hogy tényleg nem leszbikus vagy, hanem biszexuális, de az is lehet, hogy nem vagy sem egyik, sem másik, csak az eddig ért csalódások, esetleges sikertelenségek miatt keresel valakit, akivel jól érzed magad.

Ezeket kellene kideríteni és tisztába tenni.

Utána az lehetsz, ami akarsz és ami valójában vagy!

Hidd el, nekem teljesen mindegy!

2012. ápr. 10. 14:58
Senkitől!!!! nem tűrném el, hogy így beszéljen, így beszóljon nekem! Ebben van valami lenézés, némi agresszivitás... Még egy állatkának sem mondanék ilyet, nemhogy egy ismeretlennek.
153. Fannusi
2012. ápr. 10. 14:53

Libra, a szidalmazást úgy értem, hogy beszólogatunk egymásnak, "mi van te kis hülye", stb.

Soha nem bántottuk meg egymást, nem sértegettük egymást, egyszerűen olyan a kapcsolatom vele, mintha már évek óta ismerném. Elmerem engedni magam, mikor neki írogatok.

Nem értem, miért van szakemberre szükségem, még most sem.

152. 2a69f78972 (válaszként erre: 151. - 2a69f78972)
2012. ápr. 10. 12:09

Olvastam a másik, - ebben a témában - most indított fórumodat.

Gyorsan szeretném veled tisztázni: Nem azért küldlek pszichológushoz, mert beleestél egy nőbe!!!... hanem azért, mert már többször leírtad, hogy szidjátok egymást és ez számodra vonzó(?).

Ez a döbbenetes!...nekem

Sehol nem írsz kedvességről, gyengédségről, azonos életszemléletről.

A másik fórumot azért indítottad, hogy akik ezt a fórumot nem ismerik, leírják neked, hogy teljesen rendjén van a dolog.

Megerősítést vársz, de tőlem nem kapod meg és nem azért mert nőt szeretsz!

2012. ápr. 10. 11:53

És Te erre gerjedsz? Hogy szidjátok egymást?

Ezért képes vagy beleesni egy nőbe?

Nagyon komolyan, baráti jó szándékkal mondom, hogy keress fel egy szakembert, mielőtt késő lesz.

Nálad komoly problémák vannak és nem csak az identitás terén.

A "frászt kapottot" arra írtam, amikor piásan írtál neki és napokig nem írt.

Mellesleg akár férfi, akár nő a szerelmed tárgya, ne legyél ragacs, mert azt senki nem szereti.

Csak méltósággal!!!

150. Fannusi
2012. ápr. 10. 10:51

Ír, és ugyanúgy beszélgetünk, mint régen.

Aranyos, és mindig szidjuk egymást. :-D

Nem hiszem, hogy frászt kapott volna tőlem, olyan sokat nem írtam neki. :-)

149. 2a69f78972 (válaszként erre: 148. - Fannusi)
2012. ápr. 9. 22:27
Szerintem Ő NEM LESZBIKUS és frászt kapott a közeledésedtől!
148. Fannusi
2012. ápr. 8. 16:56

Nem vagyok leszbikus, nem értem, mi történik velem.

Tegnap és ma sem írt még. Nem érdeklem, de miért?

2012. ápr. 8. 16:39

Elolvastam mindent, és én sem értek semmit.

Szerintem te magad sem tudod, hogy leszbikus vagy-e.

Az írásodból azt veszem ki, neked többet jelent, mint egy barát.

2012. ápr. 8. 12:56
Nem értek semmit sem szóval te lezbikus vagy?
145. Fannusi
2012. ápr. 7. 23:03
Én ha kapnék olyan későn egy üzenetet tőle, egyből azt gondolnám, hogy akar tőlem valamit vagy ha nem is ezt, de megfordulna a fejemben, hogy miért ír ez nekem részegen ilyet?! Mikor nem is vagyunk annyira jóban..
144. gkreka (válaszként erre: 143. - Fannusi)
2012. ápr. 7. 23:00
szerintem túlreagálod. nem hiszem, hogy emiatt eltűnne.
143. Fannusi
2012. ápr. 7. 22:50
Ez olyan üzenet volt, mintha "nyomulnék" vagy akarnék tőle valamit, de akit tényleg szeretek, és lány, annak írok ilyet akkor is, ha nincs bennem alkohol. Ő azonban más és emiatt kellemetlen volt ma reggel visszaolvasnom.
142. andi6020 (válaszként erre: 141. - Fannusi)
2012. ápr. 7. 22:46
Hát, ha ennyitől vége, akkor nem is ért semmit az egész.
141. Fannusi
2012. ápr. 7. 22:44

Este írta, hogy megy bulizni, mondtam, hogy én is, elköszöntünk egymástól, jó bulizást kívántunk. Ugye, akivel nem vagyok olyan jó viszonyban, annak nem is írok ezek után aznap, mert már "letudtuk" a beszélgetést. Én azonban hülye voltam, mint mindig, és szó szerint ezt írtam neki(már volt bennem bőven alkohol);

"Szia te nőszemély :) gondoltam írok pedig már be vagyok kicsit rúgva hogy reméelm jól érzed magad és vigyázol magadra örülök hogy megismertlek azonban jo lenne töbet beszélgetni:)))))

vigy magadra millió puszit küldök"


Bemásoltam, ahogy írtam neki, tele helyesírási hibákkal, idióta, nyálas szöveggel. :-(

Azóta nem írt, nem is csodálom.

Utálom, hogy van a telefonomon facebook.

140. gkreka (válaszként erre: 139. - Fannusi)
2012. ápr. 7. 20:49
Mi történt?
139. Fannusi
2012. ápr. 7. 14:15

Ma éjjel csináltam valami elképesztő nagy hülyeséget!!!

Azt hiszem, ennyit a barátságunkról. :-(

2012. ápr. 6. 16:32
:DDDDDDDD
137. gkreka (válaszként erre: 135. - Pteri)
2012. ápr. 6. 16:16
Ha ugyanarról a cikkről beszélünk, akkor meg kéne tanulnod az értő olvasást. Ha a másodikos kisfiam így értelmezne félre egy olvasmányt az iskolában, egy akkora egyest érdemelne ki a tanítónénijétől, hogy kilógna a füzetéből.
136. Fannusi
2012. ápr. 6. 15:51

Igen, tudom melyikre gondolsz. Egy lány leírta, hogy véletlenszerűen beleszeretett egy lányba. Ámulva olvastam el a történetet, szerintem gyönyörű.

Ő az;

[link]

135. pteri (válaszként erre: 132. - Gkreka)
2012. ápr. 6. 15:47
Van egy hasonló fórum és láttam, hogy Fannusi elolvasta, azért hoztam ide.
134. Fannusi
2012. ápr. 6. 14:37

Most még csak ismerkedünk, nem kérdeznék tőle ilyen intim kérdést. Sőt, lehet, ha jobban megismerem, még inkább nem kérdezek rá, mert valóban semmi közöm hozzá, az ő magánügye.

Valami azonban van, mert még egyszer sem jött fel pasi-téma, de én nem is fogom felhozni. Véletlenül sem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni, bár lehet, hogy neki nem lenne az.

Sokáig beszélgettünk tegnap nagyon, s olyan jó volt. :-)

2012. ápr. 6. 11:14

Szerintem szemtől szembe kell megkérdezni úgy legalább látszik hogy hazudik avagy sem.

Nem kell nyomozgatni...néma gyereknek anyja se érti a szavát.


Én ha valamire kíváncsi vagyok megkérdezem..utólag meg másnem gondolkozik az akitől kérdeztem hogy mertem én tőle ezt megkérdezni?

Mondjuk én direkt marketinggel foglalkozok évek óta..de hidd el nekem hogy csak merni kell.

Habár jól elhaladtatok a fórummal én nekem most van időm kicsit fórumozgatni és gondoltam leírom a véleményem:-)

Nem olvasok vissza:-)bocsi..


Lényeg szerintem,hogy kérdezd meg tőle személyesen..nem kell kukoricázni:-)


Én merném-e a helyedbe? naná:-)

Ha valamire kíváncsi vagyok akkor megkérdezem.

Szép napot nektek!

132. gkreka (válaszként erre: 131. - Pteri)
2012. ápr. 6. 09:16
Valakit leitatni és utána kihasználva a helyzetet szexuális kapcsolatot létesíteni vele az bűncselekmény, akár külön, akár azonos neműek között történik. Felesleges, sőt félrevezető idekeverni az ilyen történeteket.
131. pteri (válaszként erre: 125. - Fannusi)
2012. ápr. 6. 09:03
Szerintem is a koncert jó ötlet. De a csábítással tényleg vigyázni kell. Láttam ámulva olvastál egy hasonló lánytól cikket-:). Ő is úgy kezdte, hogy a leszbi csaj leitatta, elcsábította és mintha agymosáson ment volna át. Ebben a mai világban mindent szabad,de azért érdemes belegondolni, egy ilyen kaland után mit gondolnál magadról, ha később benő a fejed lágya. A barátság jó dolog bárkivel, én mondjuk nem választanék leszbi barátnőt, mert engem zavarna, de ha téged nem zavar, akkor az ő dolga.
130. pteri (válaszként erre: 124. - A14deb9047)
2012. ápr. 6. 08:52
De akkor hogy keressen hús-vér barátokat. Valami szabadtéri eseményre elmenni pont jó ötlet,legalább kimozdul az internet elől.
129. gkreka (válaszként erre: 128. - Fannusi)
2012. ápr. 6. 07:11

Szerintem jó ötlet személyesen megismerkednetek. Akkor kiderül, hogy működőkepés-e a barátságotok a valódi életben vagy csak a virtuális térben voltatok egy hullámhosszon.

A másik tanácsom, hogy próbálj nyitni más emberek felé is. Ha több barátod, haverod van, akkor kevésbé fogsz légvárakat építeni egy személy köré.

128. Fannusi
2012. ápr. 5. 22:24
Elhiszem. Sajnálom.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook