Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » _Hogyan deríthetem ki valakiről, hogy milyen a szexuális beállítottsága? fórum

_Hogyan deríthetem ki valakiről, hogy milyen a szexuális beállítottsága? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6
2012. ápr. 3. 18:40

Egyszerű.

Kérdezd meg!

6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fannusi)
2012. ápr. 3. 18:39
Mondd neki, hogy te az vagy :)
5. Fannusi (válaszként erre: 3. - De Luca)
2012. ápr. 3. 18:39
Igen, csak tudod, hogy megy ez. Valaki azt mondja rá, hogy az, és utána már mindenki azt terjeszti.
4. Fannusi (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2012. ápr. 3. 18:38
:) Mindegynek kellene lennie, de valamiért mégis érdekel, és nagyon kíváncsi vagyok. :)
2012. ápr. 3. 18:37

"Egyik ismerősöm ismeri őt személyesen, és azt mondta, hogy leszbikus."


Akkor az, nem?

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2012. ápr. 3. 18:37

Lehet.

De nem mindegy?

2012. ápr. 3. 18:35

3. hete, hogy beszélgetek egy lánnyal, akivel egy játékban ismerkedtem meg. Eleinte csak beszélgettünk, képet sem láttam róla, aztán ahogy egyre szimpatikusabb lett, jöttek a személyesebb kérdések, illetve bejelöltük egymást egy ismerkedős portálon.

A lány rövid hajú, nagyon fiús, focizik, kicsit duci, de aranyos. Megkérdeztem tőle, hogy hogy áll a pasikkal, és mindig terelte a témát. Nem is erőltettem mostanában ezt a témát, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni.

Egyik ismerősöm ismeri őt személyesen, és azt mondta, hogy leszbikus. Valóban úgy néz ki, olyan a viselkedése.

Szerintetek hogyan derítsem ki, hogy az-e? Érdekelne nagyon, bár ettől nem változna a viszonyunk, ugyanúgy írogatnék vele, mert nagyon megkedveltem, de csak jó lenne, ha tudnám.

Szerintetek ha szorosabb lesz köztünk a kapcsi, a BIZALOM, lehet, hogy elmondja?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook