Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől lehet ez a szexuális beállítottság? fórum

Mitől lehet ez a szexuális beállítottság? (beszélgetős fórum)


1 2
43. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Bbbpuppy)
2012. márc. 19. 14:54

tok mindegy, hogy mi ez ! Elvezd!! Az emberek besoroljak a tobbi embert, szokast, viselkedest normalisba es nem normalisba, aztan te azt felveszed, es szeretnel mindenkeppen normalis lenni!


Nos, nem eri meg! :)


Eld meg magadat, talalsz olyan noket, akik majd ezt imadni fogjak benned!!! ne legyunk mar egyformak, for Christ's sake!!

42. 978d6e406c (válaszként erre: 41. - C33bd8536b)
2011. okt. 13. 18:44
A szeretet az egyetlen helyes út.
41. c33bd8536b (válaszként erre: 38. - 978d6e406c)
2011. okt. 13. 18:08

Szerintem nem értettél.


Én azt mondtam, sokmindent látok a környezetemben, ami SZERINTEM nem egészséges. Más meg simán elfogadja, vagy természetesnek veszi. És neki az is. Nekem meg nem. Nem vagyunk egyformák.


"Nem gondolom,hogy bárkinek úgy kellene élnie,ahogy én gondolom,csak elmondtam,mi a véleményem,és az igazság."


Na látod, itt a baj. Egy dolog a te véleményed, ahhoz természetesen jogod van, mint ahogyan nekem is az enyémhez, meg mindenkinek az övéhez. De kijelenteni, hogy a te véleményed az igazság, és a másiké nem az, az már nagyfokú intoleranciát feltételez. Azt jelenti, hogy a te véleményed az egyetlen helyes út, és aki egy másikon jár, az már helytelenül él vagy cselekszik.


Mert ugye az én lelki fejlődésem az én dolgom, én tudom, hogy mi a jó nekem. Mert lehet, hogy én olyan dolgoktól épülök lelkileg, amitől téged a hideg kiráz, amit viszont te a lelki épülés eszközének tartasz, nekem semmit nem jelent. És lehet, nekem ez az igazság.


El kellene fogadni végre, hogy ahány ember, annyi világ. És ez így van jól.

40. e85d563ad5 (válaszként erre: 39. - A14deb9047)
2011. okt. 13. 17:40
Én meg azt hittem, hogy telhetetlen vagy. :DDDD
2011. okt. 13. 16:22
Poénnak szántam :D
38. 978d6e406c (válaszként erre: 35. - C33bd8536b)
2011. okt. 13. 16:21

Értelek.

Igen,sok minden van a környezetünkben,ami nem egészséges,de attól még nem kell,hogy mi is éljünk velük,sőt-ha lehet,én inkább ráveszem a környezetem,hogy egészségesebb legyen.Vagy:elkerülöm,az egészségtelen dolgokat.

Az egyetlen,amit helyesbítenék:a kell szó.

Valóban:nincs olyan,hogy kell.Szabad akarat van.

Inkább helyettesíteném a kell szót az érdemes szóval.

Igen,szólhat az élvezetről is-de ez nem fogja segíteni a lelki fejlődésedet,csupán ki fogja(ha kifogja)elégíteni a testi szükségleteidet.Hosszú távon azonban a szex a szeretet,és szerelem,illetve az egymásba-egymással történő egyesülés eszköze.

Nem gondolom,hogy bárkinek úgy kellene élnie,ahogy én gondolom,csak elmondtam,mi a véleményem,és az igazság.

Az mindenkinek a saját joga,hogy elfogadja-e,és él-e vele,vagy sem.

37. e85d563ad5 (válaszként erre: 36. - A14deb9047)
2011. okt. 13. 14:38
Mit akarsz pénzt??? Itt élvezetekről van szó! :P :DDD
2011. okt. 13. 14:36
Kit lehet megtaposni jópénzért?????:D:D:D
35. c33bd8536b (válaszként erre: 24. - 978d6e406c)
2011. okt. 13. 13:49

Ok, szerinted nem egészséges? És?


Tudod, mennyi olyan dolog van a környezetemben, ami szerintem nem egészséges? És mégis működik, az én véleményemtől függetlenül?


"A SZEXNEK A SZERETETRŐL,SZERELEMRŐL KELL SZÓLNIA"


Vagy az élvezetről.


"Minden más,ami ettől(főleg ennyire)elkanyarodik,tehát nem szeretet alapú,az nem a legjobb."


Szerinted. Másnak meg más az elképzelése a szexről. Miért gondolod, hogy mindenkinek a te értékrended alapján kellene élnie?

34. e16fe97baf (válaszként erre: 28. - Bbbpuppy)
2011. okt. 12. 13:13
Azt tedd ami neked jó...és keress olyat akinek szintén az... és veled jó...a többivel ne foglalkozz!!!
33. 978d6e406c (válaszként erre: 29. - Bbbpuppy)
2011. okt. 12. 12:58
Értelek,és nagyon örülök neki!Én konkrétan a megalázásra gondoltam,mert úgy fogalmaztál,amiből azt lehet érteni hogy téged az(is) izgat ha megaláznak.Na szerintem ez az,ami nem éppen egészséges,ha félértettelek,akkor elnézésedet kérem!:)
32. 2caf8744b6 (válaszként erre: 31. - A14deb9047)
2011. okt. 11. 21:27
Teljesen egyet értek veled. Még az kéne, hogy valaki bántson. Még a hideg is kirázott a gondolatra.
2011. okt. 11. 21:23
Ha valaki kezet emelne rám szeretkezés közben, letörtén a kezét és lenyomnám a torkán könyékig, mert rám nem emelhet senki!!! Nem okozhat fájdalmat! Kinek a pap...
2011. okt. 11. 21:19
Én is a cipőkre gerjedek:D:D A jó puha kényelmes viselet viszi a prímet.:D:D:D
29. bbbpuppy (válaszként erre: 24. - 978d6e406c)
2011. okt. 11. 21:02
Ki mondta ,hogy durvább/keményebb formában nem szeretheti egymást két fél ? :) Volt nem rég egy olyan cikk aminek az volt a címe ,hogy "Az ostornak az ágyban a helye" ,és abban pont ilyesmit írtak le,hogy bizony az ilyesmi előjátékként használva megédesíti az átlagos szexet és felpezsdíti a dolgokat. Azért mert más valakinek a szexuális vágya attól még van érzelme :D Én is csak akkor veszek részt ilyen aktusban egy hölggyel ha szeretem.
2011. okt. 11. 20:58
Hmmm :) Érdekes: Amikor rossznak éreztem ezt és nem fogadtam el magamban ezt teljesen akkor jóformán mindenki támogatott most hogy elfogadtam és normálisabbnak kezdtem érezni csak olyan válaszokat kapok amik az elenkezöjét írják :D Magyarul amikor úgy éreztem helytelen azt írtátok fogadjam el most hogy elfogadtam azt írjátok helytelen :) Na jó azért tudom hogy más-más ember írta a hozzászólásokat de azért beláthatjátok hogy kissé írónikus nem ? :) Na de ,tényleg nem kekeckedésnek írtam ám ,köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 11. 18:29

MOST NEM LESZEK NÉPSZERŰ!!!

(Különösen a hozzászólásom második fele)

Nem egy és nem két vizsgálatot végeztek már, hogy a nők és férfiak mit néznek meg (melyik testrészét) LEGELŐSZÖR az ellenkező nemű ismeretlenen.

A nők első pillantása a férfi kezére esik, míg a férfiak a nők lábára pillantanak. Ez lehet olyan rövid pillantás is, hogy később, ha felmérés során megkérdezik az alanyokat, azok egészen másként vélekednek erről.

Jómagam is úgy vagyok ezzel, hogy ha azt kérdeznék tőlem, hogy mondjak valamit, ami a szépségről a legelőször eszembe jut, az a szép női láb lenne!

Sajnos a sors ezzel nem bánt nagylelkűen, mert ez elég ritka kincs! :((

A lábfejjel kapcsolatban pedig még mostohább volt a természet!

Ha 100 nő közül, IGAZÁN SZÉP ÉS FORMÁS lába legfeljebb 4 nőnek van, akkor szép lábfejjel 1000 közül talán 2 ha rendelkezik.

SAJNOS!

De fel a fejjel!!

Istennek hála, az ízlések változatosak.

Mindenki megtalálja a neki tetszőt.

26. 3e437d31f0 (válaszként erre: 25. - A14deb9047)
2011. okt. 10. 19:24
Teljesen igazad van. Az "összecsapás" során egy kicsit jobban el lehet engedni magunkat.:) A szeretkezés viszont már egy más fogalom, nem véletlenül találták ki rá ezt a kifejezést.
2011. okt. 10. 19:12

Mindig kategórikusan külön kell választani a kettőt: mert a szex és a szeretkezés az én olvasatomban és értelmezésemben mást és mást jelent. Kövezzetek meg érte...

Két hormontúltengéses összecsapása és egymást valóban szerető ember odaadását nem lehet egy fogalommal letudni.

2011. okt. 10. 18:47
Nem bírálok,és el sem ítélek senkit,de szerintem nem egészséges,ha valakit az izgat fel,hogy megalázzák vagy épp 1 hölgycipőjét nyalja bármilyen formában.A SZEXNEK A SZERETETRŐL,SZERELEMRŐL KELL SZÓLNIA.Minden más,ami ettől(főleg ennyire)elkanyarodik,tehát nem szeretet alapú,az nem a legjobb.Én elfogadom ha valaki ilyen beállítottságú,nem is ezzel van bajom(sőt,abszolút nincs ezzel bajom)de fontosnak tartottam közölni,hogy ez ebben a formában nem egészséges.-Csak 1 vélemény-
2011. okt. 9. 22:14

Köszönöm nektek a válaszokat :) Talán nem is hinnétek/tudjátok hogy amiket mondtatok nagyon sokat segített nekem ,szóval köszönöm , nagyon jól esett róla beszélnem :)

Amúgy örülök hogy nem vagyok egyedül és nem olyan vészes ez a dolog tudniillik élvezem és nem hinném hogy tudnék változtatni rajta és sokszor partnert is találok hozzá (gondolom a nő is élvezi ,ugye miért ne élvezné ?:)) szóval valóban semmi okom a sírásra rívásra csak tudjátok az ember érző lélek aztán néha elbizonytalanodik főleg ha eltér a normálistól :P Köszi még egyszer

22. e16fe97baf (válaszként erre: 21. - Fb546889fa)
2011. okt. 9. 10:34
jóóó!!!!
21. fb546889fa (válaszként erre: 1. - Bbbpuppy)
2011. okt. 9. 09:07
Hát azt szokták mondani, hogy nincs semmi undorító a szexben, kivéve ha igazán jól csinálják! :-D
2011. okt. 8. 17:26

Hm... de kár, hogy már férjnél vagyok. :D

Egyébként nem értelek. Ha neked ez jó, partnert is találsz hozzá (és miért ne találnál? :)), akkor mit számít az, hogy az egész mire vezethető vissza, hogy mi az oka? :)

19. 25d4b44717 (válaszként erre: 9. - Bbbpuppy)
2011. okt. 8. 15:41
Ha még azt is tudnád mi van közte...:))Lehet csecsemőként sokat totyogtál a mami lábainál..:))
2011. okt. 8. 15:30
Ugyanmár, ez teljesen közismert fétis. Nem kellene emiatt rosszul érezned magad. Természetesen nem kell fűnek-fának elmesélni, sőt, szerintem topikot se nyitni róla - ahogy írták, jobb, ha betársulsz a HUSZ-os lábfétis fórumba (ha megnézed, hány csillió hozzászólás van, látni fogod, hogy nagyon nem vagy egyedül).. de szerintem az ilyesmi akkor válik problémává, ha te azt CSINÁLSZ belőle. Egyébként meg magánügy, nem tudom eldönteni, hogy ezt itt most reklámozni akartad, vagy partnert keresni benne, mert normális ember tudja magáról, hogy ő miben különc, és ép ésszel idegenekkel nem közlékeny a témában, csak megkeresi a saját kis fórumát az ügyben, és ott nyomul. Már szerintem.
2011. okt. 8. 15:25

nem sértésnek mondom, de egy pszichológus ezt tényleg nagyon jól el tudja magyarázni (és most nem arra utaltam burkoltan, hogy baj van az elméddel, egyszerűen csak ez a szakma). ha jól tudom (?), ez gyerekkorodban rögzülhetett, és biztosan csodáltad, milyen szép cipő vannak anyukádnak vagy milyen szép lábai vanna, mitudomén... azért ez bonyolultabb és lehet, hogy nem is így volt :) nekem van egy ismerősöm, ő szintén ilyen, bár "súlyosabb" eset, ő imádja, ha kikötözik, ostorozzák, stb.

nincs ezzel semmi baj egyébként, hál' az égnek a 21. században élünk, mindenkinek joga van azt csinálnia a hálószobájában, amit akar :)

16. c33bd8536b (válaszként erre: 6. - Bbbpuppy)
2011. okt. 8. 15:08

Mert te ilyen vagy.


Ezzel a problemáddal rossz helyre jöttél. Próbálkozz az index HUSZ (hölgyek-urak-szex) oldalán. Ott találkozhatsz sorstársakkal.

2011. okt. 8. 15:07

Ő el tudja magyarázni ez a szexuális bekattanást...

Néhány évvel ezelőtt láttam egy ilyen egyetemi jegyzetet... Istenem, de alacsony a kerítés :DDDDD

14. c33bd8536b (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2011. okt. 8. 15:03
miért lett volna pszihiáternél?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook