Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van kedve valakinek mától velem együtt diétázni? Szerintetek hatásos lesz ez a diéta, amit kigondoltam magamnak? fórum

Van kedve valakinek mától velem együtt diétázni? Szerintetek hatásos lesz ez a diéta, amit kigondoltam magamnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
428. f3000dc5ef (válaszként erre: 426. - A6867eb71d)
2012. okt. 18. 10:22

Szia!

Gyere ide :D

[link]


az a fórum finoman szólva is kihalt :D


Én nem eszem sütiket és kenyeret, eszek viszont hagymás-szalonnás-rántottát :D jobban fogyaszt :D

2012. okt. 17. 16:34
Futással próbálkoztam/próbálkozom, de a súlyzós edzésre nem tudom rászánni magam. :S
2012. okt. 17. 16:09

Sziasztok! Én is most kezdtem a diétát, szeptemberben, bár én inkább életmódváltásnak nevezném. Ha nem baj, szeretnék csatlakozni a 'csoporthoz'. :)

Én 3 kilót fogytam eddig tápanyag-számolással, nulla koplalással, ettem sütiket, kenyeret, minden egyebet, amit elvileg ilyenkor nem szokás. :)


Egyszer már fogytam így régebben 6 kilót, csak aztán abbamaradt a dolog.

A mozgás az, amire most még nem sikerült rászánnom magam...

425. f3000dc5ef (válaszként erre: 424. - Skorpió775)
2012. okt. 14. 15:48
ajajjj....nem hangzik túl jól....
2012. okt. 14. 13:40
igen meg vagyok csak nem nagyon volt időm irni hát az utóbbi idpben elengedtem magam a héten de majd bepótolom a jövő héttől a diétát megint ti hogy álltok?
2012. okt. 9. 08:57
Hahó! Meg vagy még skorpió?
2012. okt. 6. 15:35
Akkor hajrá :D
2012. okt. 5. 22:49
értem oké köszi a tanácsot amugy mér a nadrágokon látszik a fogyás le akar csúszni róllam:)szóval haladokk:)
420. f3000dc5ef (válaszként erre: 418. - Skorpió775)
2012. okt. 5. 10:45

szoktam, csak nekem nincs ekkora lelkiismeret furdalásom, mert a rendszerem működik :D


Az a baj, hogy ha már most bűnözöl, akkor baj lesz. Ez már annak a jele, hogy jönnek a falásrohamok, tehát valami nem jó.

Én öt hónapig hard paleon voltam, és semmi bűnözés nem fért bele. Amikor már tudtam, hogy nem fogok visszaesni, merta kőkeményen átálltam, akkor engedtem meg magamnak pl. egy kis étcsokit.


Te még nagyon az elején vagy, és már "elbuktál".

De semmiképpen se add fel. Csak valahogy alakítsd át. Írtam már, ha éhes vagy akkor fehérjét egyél! Pl. rántottát! nagyon jól laktat, de NEM hizlal!!!!

2012. okt. 4. 18:32
de ma már igyekeztem betartani hogy csak ebédeltem és hogy csak 6előtt ettem.:)be is vált:)kár volt tegnap igy elngedni magam éhes se voltam csak rámjött...
2012. okt. 4. 15:31
én irnák csak nincs kinek:D hogy vissza irjak..:D hát jól állok mondjuk! 2kilót fogytam de bevallom tegnap bűnöztem nem is kicsit egy szelet csoki reggel,este 8körül egy szelet torta egy burekkal a szelet torta meg a burek az este 8körül csúszott le:S de nem baj ünnepeltünk..ma 200fekvőtámasszal büntettem magam ezért:D meg nem akarok máskor ennyire bűnözni már megbántam:Dnem tett jót de ahhoz képest hogy este feküdtem le éjfélkor aludni ez nagy bünözésnek számit?:( ne adjam fel igaz?te szoktál bűnözni?
417. f3000dc5ef (válaszként erre: 416. - Skorpió775)
2012. okt. 4. 09:41

Te se nagyon írsz :D


Hol tartasz? megy a dolog?

Én mérleg közelben nem voltam, de annyira ismerem magam, hogy stagnálok :) ezt mérleg nélkül is érzem :D


semmi gond vele egyébként :D

2012. okt. 3. 12:38
lassan ez a fórum is kihal:S átpártoltatok máshová:( hogy ide mér nem is irtok
2012. okt. 1. 17:06
ja és nektek is szurkolok remélem ti is jól haladtok:D
2012. okt. 1. 17:06
hát azt én nem mondtam hogy nem tehetnek róla:D sőt...Dehát ez az ő dolguk végüéis... a lényeg az hogy nekem sikeüljön:)
413. f3000dc5ef (válaszként erre: 412. - Skorpió775)
2012. okt. 1. 15:48

Az a baj, hogy ez mindenre mentség lehet, hogy egyén függő.....

-visszahíztam, de én nem tehetek róla....

-nem fogyok, de én nem tehetek róla....

stb.stb.stb.......

2012. okt. 1. 13:52
na mind1 és a lényeg az hogy szépen lassan haladok.Az se lenne jó hogy ha egyből lefogynék tartós se lenne szóval ez van:)türelem rózsát terem csak kikell várrni a végét én így vagyok vele:)remélem igy is lesz:)és aztán is így fogok enni ha lefogyok..ám volt egy ismerősöm aki aztán már nem tartotta be azt a táblálkozást amit a diéta idelyén kiszabott de tornázott és úgyis fogyott..van egy másik az meg normálisan eszik és nem hízott vissza szóval ez is egyén függő...
411. Hudvig (válaszként erre: 410. - F3000dc5ef)
2012. okt. 1. 13:00
Én remélem, hogy rám 3 kiló izom ragadt, jó volna elhinni!
410. f3000dc5ef (válaszként erre: 409. - Hudvig)
2012. okt. 1. 12:11
Az is igaz, először minden hat...de 3 kiló akkor is soknak tűnik, de neked legyen igazad :D
409. Hudvig (válaszként erre: 408. - F3000dc5ef)
2012. okt. 1. 09:01
Ennyi fekvőtámasz után egyáltalán nem lehetetlen. El se hinnéd, hogy rajtam is mennyi új izom van. A fenekem is kisebb lett, pedig az még nem is zavart (pedig nagyobb, mint Jennifer Lopezé). A karom meg egyenesen izmos lett, de a lötyögőháj még megvan. Apárom szavaival élve a combommal meg diót tudnék törni. Úgyhogy ezért is nem zavar, hogy csak ennyi kilót fogytam, mert tudom, hogy többet, csak az izom miatt nem kevesebb a mérleg.
408. f3000dc5ef (válaszként erre: 408. - Hudvig)
2012. okt. 1. 08:09
3 kiló izom egy hónap alatt :D azért az igencsak durva lenne :D de fő az optimizmus :D
2012. szept. 30. 19:01
Sziasztok.Ma voltam családi ebéden pontosabban születésnapon:)) persze ott is mértékkel ettem marha pörkölt volt tésztával abból ettem egy nagyon keveset meg a levesből is:-) meg torta is volt abból is csak egy szeletet ettem mégis csak születésnap volt meg egy hónapba egyszer ha eszem az szerintem nem nagy gond:) ja és a napi torna is meg volt és plusz a kerékpározás is!:)ja és meg méreckedtem mert múltkor valamiért azt hiszem nem jó volt a mérleg nem jól mért...nem volt rendessen beállitva és muszály volt újból meg méreckednem szóval 65 kg ról lementem 63 ra úgyhogy szépen haladok három hét alatt ez jó eredménynek számít?:)ja és tervezem hogy veszek egy kisebb nadrágot ami 27 es és abba akarok belefogyni:)mert jelenleg 29es méretű nadrágot hordok szerintetek ahhoz még hány kilót kell hogy fogyjak?ja és mostmár biztos csak a hónap végén méreckedek megnyugodott a lelkem habár még mindig aggaszt hogy majdnem egy hónap alatt csak 2kg ment le ami lehet nem is zsírból ment le kitudja:(nem azt mondom hogy csodákat várok vagy hogy nem vagyok türelmes de azt mondják egy hónapba a normális fogyás 5-6kg
406. shilladora (válaszként erre: 403. - Hudvig)
2012. szept. 30. 14:08

nagyon sajnálom a térded!

gyors jobbulást neked!


nekem 15 hónapja volt egy esésem, tropa lett a térdem, pár hete, hogy tudok már valamennyit tornázni vele, remélem, neked hamar elmúlik :D:D:D


az általad felsorolt kaják elhagyásával 1 év alatt 30 kg ment le rólam úgy, hogy szinte végig fel volt pócolva a lábam, és annyi húst, zsírt, tojást, zöldséget ettem, amennyitől bővel jól laktam.

cukor- és pajzsmirigybetegként 3 havonta van laborvizsgálat, és a dokim nem győz csodálkozni, hogy minden értékem rendeződött :D:D:D pedig cukorgyógyszert azóta nem szedek, hogy elhagytam a szénhidrátdús kajákat.


szerintem nem a mozgás a lényeg, hanem a kaja.

2012. szept. 30. 01:49
jobbulást kívánok!
404. f3000dc5ef (válaszként erre: 403. - Hudvig)
2012. szept. 29. 21:19

A térdednek jobbulást!


A fogyás 80% kaja, és csak 20% mozgás...van aki szerint 90-10 az arány....

403. Hudvig
2012. szept. 29. 20:20

sziasztok!

Hát rég nem voltam, de itt vagyok. Múltkor kicsit elszaladt velem a ló, meg is volt a hatása(elvileg 2 kiló plussz, amit azért két nap alatt nem hiszek), viszont a térdem beroppant, így a pénteki edzés csak súlyzós volt, mert most is csak kapaszkodással tudok leülni. Na meglátjuk, hogy alakul a hétfő.

Lehet igazatok van a paleoval, de én nem tudom és nem is akarom elhagyni a tésztát, krumplit és hasonlókat. Teljesen hétköznapian eszek, csak megnézem, miben mennyi és milyen szénhidrát van, kis adagokat eszek. És főleg torna!

2012. szept. 29. 15:57
Köszi szépen..hátigen ehhez idő kell:) mint mondják jó munkához is idő kell:) :D nekem eddig centikbe látszik hogy ment le 5centi szerintem már ezis egy haladás 3hét alatt:)
401. f3000dc5ef (válaszként erre: 400. - Skorpió775)
2012. szept. 29. 14:46

Én kívánom, hogy tudd megtartani a súlyos :D


És örülök, hogy egyre kevesebb a tészta és a krumpli :D


Végül is nincs baj ezzel, csak én már mindent paleosan nézek, és nem a fogyás, hanem az egészség szempontjából.


Az idő majd eldönti, hogy jó-e amit csinálsz, tényleg nagyon kevés idő az ami eltelt. Nekem paleoval is kellet majd két hónap, mire kilókban bármi is látszott. De az nem is arról szólt igazán.

400. skorpió775 (válaszként erre: 398. - F3000dc5ef)
2012. szept. 29. 13:47
miért gondoldo gogy nem tudod majd megtartani?ha lefogyok akkor is ezt az étrendet akarom és fogom követni nem akarok visszatérni a régi zabálásoknak mert annak csak rossz vége lehet...kenyeret nem eszek apszoludt meg amint mondtam tésztát is keveset vagy azt is kihagyom akkor meg mi a baj ezzel?:(
399. skorpió775 (válaszként erre: 397. - F3000dc5ef)
2012. szept. 29. 13:44
ha eszek kruplit abból se szoktam sokat mindent csak mértékkel eszek...meg hát én úgy eszek hogy ha ebédre krumpli van akkor abból is muszaly egy kicsit csak mindennek a felét eszem...kevesebbet egyszóval és nem is vagyok éhes alig birok enni érdekes...nem hiályzik annyira az étel..de tudod mi a legérdekesebb az hogy nem vettem észre a ruha méretekból hogy fogytam volna se sehonann csak centikbe látszik hogy ment le 5centi a csipőmböl de ami van nadrág ugyanoly áll rajtam mint régen nem akarom elsietni a dolgokat ennyi idő alatt nem is lehet csodát várni de már kéne lassan hogy látszon valami nem?már egy hónapja lassan hogy diétázom 3hete még egy hét és akkor lesz egy hónapja....
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook