Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van kedve valakinek mától velem együtt diétázni? Szerintetek hatásos lesz ez a diéta, amit kigondoltam magamnak? fórum

Van kedve valakinek mától velem együtt diétázni? Szerintetek hatásos lesz ez a diéta, amit kigondoltam magamnak? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 12. 19:14
értelek és az én diétám mit szólsz hatásos lesz?én ezt érzem jónak én se vagyok annyira azért farkas éhes...6után se kibírom ma is alma nélkül:)és inkább teljesen kihagyom a vacsorát.
157. f3000dc5ef (válaszként erre: 155. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 19:03

Értem így is :D


Tehát tavaly május elsején kezdtem. Egyik napról a másikra álltam át, miután rájöttem, hogy mennyi rosszat eszek. Nem volt gond, mert fejben álltam át, és a rossz dolgok onnantól már nem mint élelmiszer szerepeltek a fejemben :D

Akkor voltam 85 kg.


Komolyan írtam az előzőeket :D én bizony ettem ám rendesen :D sokat, sokszor. Főleg az elején...sok hús, sok tojás, sok aszalt gyümölcs, sok mag.

Majd miután átálltam már nem voltam éhes :D Sokáig, akkor már csak akkor ettem, és eszek most is, amikor tényleg éhesnek érzem magam. És nem tudom elmagyarázni, de ez másfajta éhség. Nem olyan farkaséhség mikor járkálsz körben a lakásban, és gondolkodsz, hogy hol lehet még egy k is csoki eldugva.....ilyenkor éhes vagyok, de úgy, hogyha még egy napig nem jutok kajához, akkor se lesz baj. Tehát teljesen más érzés :)))


Most 70 kg vagyok :))) és leszek én még 65 is karácsonyra :)))


Eleinte nem igazán mozogtam.....februártól fegyencedzek :D és most még arra is rátettem egy kicsit....de ha éppen nincs kedvem...akkor nincs :D

156. f3000dc5ef (válaszként erre: 151. - Kisj)
2012. szept. 12. 18:58

Igen.

Az egészségem miatt kezdtem el, a fogyás mellékhatás :D

Elmúlt az asztmám és a vállizületi gyulladásom :D

Nagyon jól vagyok :))))

155. skorpió775 (válaszként erre: 148. - F3000dc5ef)
2012. szept. 12. 18:58
bocsi hogy nem a válaszra kattintva írok csak nagyon lassú a netem és örülök igyis ha megtudom írni azt amit akarok remélem eltudsz menni te is rajta:)na szóval az nagyon szép eredmény amit elértél gratulálok:)és miket ettél egy nap hogy ilyen szép eredményt elértél?tornáztál ha igen mit és mikor ettél csokit?bocsi hogy így bele merültem de most nagyon bele merültem a fogyásba szeretnék lefogyni és remélem sikerül így könnyebb hogy vannak akik velem fogyóznak:)) de nagyon érdekel a téma.
154. f3000dc5ef (válaszként erre: 150. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 18:57

Ha vki akkor én súlyos édességfüggő voltam :D


Ki lehet gyógyulni, és van élet napi öt táblás milka nélkül is :)))) ennyi volt a napi adagom :D


És azt is írtam már, hogy az ember nem éhezésre van kitalálva. Ha éhes vagy enni kell. Különben akár milyen határozott vagy még most, el fogsz bukni.

Tudom, én is végig csináltam egy csomó fogyókúrát....majd vissza is híztam mindent. Most viszont meg találtam az utam. Nem is akarok erről letérni.

Nem mondom, hogy ez az egyetlen üdvözítő út, de nekem maximálisan bevált.

Találd meg a tied :D

153. skorpió775 (válaszként erre: 151. - Kisj)
2012. szept. 12. 18:54
ja és ha minden nap csinálom a fekvőtámaszt de lehet nem túl pontosan attól még ér valamit hogy mozgok szerintetek vagy így nem sokat?hol fekvőtámaszozzak hogy könnyű legyen még se legyen nehéz én eddig a földön és az ágyon csináltam:D
2012. szept. 12. 18:51
ja én is sűrűn gondolok a kajára le kéne valamivel kötni magam ami elvonja a figyelmem a kajáról:D
151. kisj (válaszként erre: 148. - F3000dc5ef)
2012. szept. 12. 18:51

Paleózol ugye?

Eddig csak érintőlegesen hallottam erről. Vagyis itt a hoxán láttam, hogy vannak ilyen fórumok, de nem igazán kattintottam bele.

Lehet, hogy most egy kicsit belemerülök a témába:)

2012. szept. 12. 18:50
jól van csak most mióta elkezdtem megint fogyózni szeretnék kitartó lenni hét nem könnyű de nem adom fel és félek ha megeszek valamit ami magas kalóriatartalmú vagy amiről tudom hogy hizlal akkor rögtön beparázok hogy lőttek a diétámnak:)de sokan mondták mint ahogy te is hogy nem kell annyira szigorúra venni a diétát mert ha mindent megvonok magamtól az se jó mert a végén feleszem fél hűtőt és az se jó...és ti milyen gyakran esztek meg egy kis csokit vagy süteményt vasárnaponként hogy bírjatok egy kis édesség nélkül?:)
149. kisj (válaszként erre: 147. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 18:45

3x eszek egy nap, de csak tegnap kezdtem, miután a fórumra akadtam.

160 cm vagyok, mérni nem mértem magam, de attól érzem, hogy fogynom kell.

Vágyálmom 10kg, de már 5-6-tal is kiegyeznék.

Egyébként éhes vagyok. De csak azért, mert folyton erre gondolok.

148. f3000dc5ef (válaszként erre: 145. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 18:39

Ne parázz már ennyire :D


Ha csokira vágysz egyél magas kakaótartalmút. A 70-72% körüliek nagyon finomak, és gyorsan elmúlik tőle a vágyakozásod :D


Én 15 kilót dobtam le, egy perc éhezés nélkül. Ebből 13 kiló három hónap alatt olvadt le rólam, a maradék két kiló az elmúlt egy hónapban. Közben volt majd egy év stagnálás, akkor semmit nem tettem a fogyásért...viszont semmit nem híztam vissza. Pedig én aztán eszek :D öt tojás alatt nem is állok neki rántottát csinálni, bele még hagyma és szalonna minimum :D és ez csak a vacsorám ...este...jó későn :)

147. skorpió775 (válaszként erre: 143. - Kisj)
2012. szept. 12. 18:35
te hogy állasz egyébként a fogyózással egy nap hányszor eszel?te hány cm és hány kg vagy?:)haladsz nem vagy éhes?:)
2012. szept. 12. 18:33
értem:))rendben.
2012. szept. 12. 18:32
ja és semmi édeset se eszek vagy azért ehetek?ti hogy csináljátok megesztek hébe hóba egy kis csokit vagy egyáltalán nem?
2012. szept. 12. 18:31
értem hát csak kíváncsi voltam a kalória szükséglet táblázatra is..de nem eszerint fogok fogyni cselekedni hanem a szerint amit elterveztem hogy ebédre azt eszek ami mindig főzve van annyit hogy ne legyek éhes de nem zabálom tele magam azért:D meg 6előtt mindig eszek valamit. persze kenyér nélkül eszek mindent kivéve ha tésztás nap van akkor kénytelen vagyok egy kis lisztes dolgot is enni is enni a héten ja és fekvőtámaszozok is minden nap..szerintetek fogyni tudok így?
143. kisj
2012. szept. 12. 18:28

10 dkg almában van 30 kalória, szóval ehetsz bőven:)


Én a helyedben lereszelném, vagy darabolnám, pici

citrom, fahéj, édesítő, vagy vaníliás cukor...

Így tudnám elképzelni, mert én nem szeretem az almát.

Szerezz be mindenféle nyers zöldséget, mert jól tud jönni ínséges időkben és meglepő módon laktatóak.

2012. szept. 12. 18:28

Már írtam a véleményem. Nem mindegy, hogy mivel viszed be a kalóriát!!!!


Én ma amennyi szőlőt megettem...elméletileg még híznom is kellene...de nem hízok ám :D


Ebédre ettem a pulyaragu levesből...jó sokat :D


Ha éves vagy akkor fehérjét és zsírt kell enned!


A fogyást soha nem kilóban mérd, hanem testsúly százalékot számolj! Nem mindegy ki miből ad le fél kilót. Egy kétszáz kilósnak az semmi, egy ötven kilósnak nagyon sok!

141. kisj
2012. szept. 12. 18:23

Ez súly, kor , nem, és magasságfüggő. Ha ennyit eszel, akkor nem fogysz egy grammot sem.

Azt mondják, hogy ezt az értéket minimum 500 kalóriával kell csökkenteni, akkor azzal lehet heti 0,5 kg-ot fogyni.

De ez csak általánosítás.

140. skorpió775 (válaszként erre: 138. - Kisj)
2012. szept. 12. 18:19
az nem birok sajnos össze dobni csak alma van itthon a ami könyebb nasi az jólesz hányat egyek szerinted meg belőle?
2012. szept. 12. 18:15
állítólag ennyi a kalória szükségletem utána néztem a neten de minden hol mást ír csak most egyet bemásoltam ez nem túl sok 2451.94???
138. kisj
2012. szept. 12. 18:15
Dobj össze valami zöldséges dolgot (fejes sali, paprika, paradicsom, uborka,sárgarépa, hagyma, főtt tojás meg akármi) és edd meg:)
2012. szept. 12. 17:48
értem:))megettem a virslit 3at ettem de még mindig kicsit éhes vagyok mit csináljak?:(((
136. kisj
2012. szept. 12. 17:26

Ez látatlanban majdnem 1000 kalória. Szóval a virsli bőven belefér.

A reggelizést pedig meg lehet szokni (én sem gondoltam volna) Ha korán nem tudsz enni, akkor egyél meg a délelőtt folyamán valami egyszerű dolgot (kefír zabpehellyel, gyümölcs, vagy mondjuk 1 szelet barna kenyérből szendvicset...)

Ebédeljél normálisan, de visszafogottan, a vacsorád pedig legyen valami abszolút hízás mentes dolog.

Hintem ám az észt!:DDD

Én reggelire tejet és müzlit ettem, ebédre tökfőzeléket, a vacsora...nos a vacsora az még többesélyes:P

2012. szept. 12. 16:14
ja és szerinted ha ebédre eszek mindig ami főzve van annyit hogy bár ne legyek éhes meg este is eszek 6előtt. akkor lefogyhatok?ha édeset egyáltalán nem eszek ti esztek?ha igen milyen gyakran?sósféléket se eszek és minden nap fekvőtámaszozok.tésztát is kerülöm bár ma ettem burekot ez volt ebédre.ez így jó lesz?és összességében 2szer eszek egy nap ebéd meg hat előtt reggelizni nem szoktam soha nem volt egy reggelizős típus meg nem tudnék 5ször enni egy nap nem tudnám én azt úgy beosztani úgy érzem. bár tudom hogy fontos a napi töbszöri evés mértékkel.
2012. szept. 12. 16:08
én szerinted a túrós burekkal és a 2virsivel mennyi kalóriát viszek be?ne értem annyira ez ta kalória számlálást:D
2012. szept. 12. 16:07
értelek hát én tegnap végül nem ettem almát de ma a virslit azért majd elfogyasztom 6előtt.a túrós burek ebédre nem jó ötlet volt?:)
132. Hudvig (válaszként erre: 130. - Hudvig)
2012. szept. 12. 15:07
Ja! És nagyjából 1500-1800 kalóriát viszek be egy nap!
131. Hudvig (válaszként erre: 127. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 15:06
Szerintem virslit simán ehetsz minden szénhidrát nélkül. A tegnap esti alma sem lehet rossz szerintem, hiszen a sava jó hatással van a zsírra. Magas a rosttartalma, így nehezebben szívódik fel belőle a cukor, ami szénhidrát, így mindenképpen jobb, mintha modjuk banánt ettél volna. Én is almát eszem csak este 6 után, ha megéhezem.
130. Hudvig
2012. szept. 12. 15:03
nem tudom, hogy milyen a diétátok, de én eddig egyáltalán nem éheztem. Kíváncsi leszek az eredményekre, hogy kinek a módszere a legjobb. Lehet én csinálom rosszul. Viszont legalább nem szenvedek és egyre könnyebben mondok le dolgokról.
129. skorpió775 (válaszként erre: 125. - Kisj)
2012. szept. 12. 13:58
csak kitartás tudom hogy nehéz:)de ez van nekem se könnyű...de végig kell csinálni..majd csak lesz valamilyen eredmény biztos idővel:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook