Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van kedve valakinek mától velem együtt diétázni? Szerintetek hatásos lesz ez a diéta, amit kigondoltam magamnak? fórum

Van kedve valakinek mától velem együtt diétázni? Szerintetek hatásos lesz ez a diéta, amit kigondoltam magamnak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2012. szept. 11. 10:44
154/65 szerintem is sok, amit kitaláltál az alapvetően jó, még annyi hogy ne csak a kenyeret kerüld hanem a cukrot is! :-) Este 6 után pedig inkább egyél valami szénhidrátmenteset, pl. sült virslit vagy tojást salátával, nyers zöldséggel, ettő nem fogsz ártani a diétádnak viszont nem is leszel éhes. Hajrá! Én drukkolok :-)
2012. szept. 11. 10:41
Sziasztok:)Hát köszi a válaszokat hát én még eléggé fiatal vagyok és így hát nem kevés ez a súly szerintem...a fekvőtámaszról meg annyit:)hogy tegnap kezdtem el de ne bírom egyszerre lenyomni csak nagyon lassan de haladok.Akinek van kedve fogyózni az tartson velem.ja és a válaszomra még nem igazán érkezett konkrét válasz hogy szerintetek jó e ez a diéta így?
6. globus (válaszként erre: 1. - Skorpió775)
2012. szept. 11. 10:37
Nem lesz rossz, de mindenképpen lassú fogyászra számíts. Ne add fel, ha az első héten nem látsz eredményt.
2012. szept. 11. 10:36

100 fekvőtámasz??? az igen....egyszerre???

nem szeretnék veled találkozni egy sötét sikátorban....

4. acuko (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. szept. 11. 10:34
Amúgy valóban, a 154/65 egyáltalán nem olyan sok. Szerintem sem.
2012. szept. 11. 10:33

Szia!

Én 3 évvel ezelőtt 3 hónap alatt 15 kg-ot fogytam, könnyedén, otthon úgy, hogy nem járta mel edzőterembe, hanem otthon tornáztam, körbefutottam a házat, az utcát és ami fontos, minden nap délelőtt és este LÉPCSŐZTEM. Mellette odafigyeltem az étkezésre, amit annyit jelent, hogy nem ettem fehérjét szénhidráttal. Este is lehetett enni, de csak fehérjét.

Tehát a mozgás és a normális, kiegyensúlyozott diéta mindenféle fogyóbigyó-bogyó és por nélkül csodálatosan működött. Olyan jól éreztem maga a 2., a 3. hónap után, mintha kicseréltek volna. miután lefogytam, nem tartottam a diétát, és nem is mozogtam annyit közel sem, mégsem hiztam vissza egí dekát sem.

Hát én ezt tudom mondnai.. :)

2012. szept. 11. 10:32

Ez az a magasság/súly, amire az orvos azt írja, hogy "közepesen táplált beteg"...

Ha meg már 40 körül jársz, ez a súly természetes.

Ha csak 50 kg körüli lennél, nem állna jól... magyarul vékony lennél, és ha beütne egy betegség, a bőr tartaná csak össze a csontjaidat.

2012. szept. 11. 10:27
Na szóval én 154centiméter vagyok és 65kg.Leginkább a csipőszélességemmel van a baj ami 99cm de emerre se panaszkodhatok.Eddig próbáltam már többféle diétát egyik se igazán vált be vagy ráuntam vagy nem bírtam ki.De most ahogy tükörbe néztem megint nagyon zavar a súlyfelesleg,és már nem érzem magam jól a bőrömben .Úgy tervezem ezt a diétát hogy este 6után nem eszek,leteszem a kenyeret semmi édeset,sós csipszeket sem nem eszem és minden nap fekvőtámaszozok száz fekvőtámaszt lenyomok mindig lassan de biztosan majd.Meg ha lesz kedvem külön is tornázgatok majd.Napközben meg itthon eszek abból ami főzve van mert nem lenne pénzem külön főzőcskézni! persze mértékkel Először is szerintetek hatásos e lesz ez így?vagy kéne valamin még változtatnom?Legalább hány kilót kéne leadnom?Tanácsokat várok.Jól jönne a segítség.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook