Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van kedve valakinek mától velem együtt diétázni? Szerintetek hatásos lesz ez a diéta, amit kigondoltam magamnak? fórum

Van kedve valakinek mától velem együtt diétázni? Szerintetek hatásos lesz ez a diéta, amit kigondoltam magamnak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
188. 8d33847c1b (válaszként erre: 183. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 21:41
ugye, elírtad, és csak 67?:D nem hiszem, hogy 12 kg-ot híztál volna:) Attól is függ, mikor mérted, reggel jó ráállni vécézés után meztelenül, ugyanoda téve a mérleget.
2012. szept. 12. 21:27
mélyért kezdett volna el a szervezetem raktározni?nem vonok meg magamtól semmit ebédelni is azt eszem ami főzve van kivéve az annyi hogy nem vacsorázok nem eszek 6után semmit csak esetleg gyümölcsöt majd ha nagyon éhes leszek de ha nem akkor inkább azt is kihagyom...más diétára meg már nem igazán akarok áttérni.még ha jobb is az de én ezt kezdtem el én most ezt látom jónak:)és egyenlőre erre várom a biztatást.
2012. szept. 12. 21:21
mi az a paleo az milyen fajta diéta?de hát nem vagyok annyira éhes akkor csak ér valamit ez a diéta nem nem?meg hát úgy érzem nekem ez a jó:)
185. Hudvig
2012. szept. 12. 21:15
én 130,3-ról indultam, jelenleg 128,4 vagyok, de még izomépítő stádiumban, úgyhogy lesz ez jobb is. Ja mindez egy hónap alatt. Pontosabban 15-e óta.
184. Hudvig (válaszként erre: 183. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 21:13
nem akarlak elkjeseríteni, de a tested a diéta hatására már el is kezdett raktározni. Változtatnod kell a diétádon. Próbáld ki a paleot, ha tudod, lehet az hatásos lenne neked. A szomjúság pedig természetes, ha diétázol és mozogsz is. Akkor elvileg az ajánlott mennyiség 3 liter naponta. Én nagyjából négy litert iszok, bár nekem a vesémre is vigyáznom kell, tehát nem tehetem meg, hogy nem iszok. Vesekövem volt és mondták, hogy ha nem akarom ugyanazt átélni, akkor az ajánlotnál mindig igyak meg egy literrel többet.
2012. szept. 12. 21:01
és egy hónap alatt ha minden jól megy akkor a következő hónapba mennyi tudnék fogyni ha minden jól megy?tegnap méreckedtem és rosszul lettem majdnem mikor rá álltam a mérlegre 77kg mutatott híztam azóta mióta mérecketem mert akkor 65kg voltam tehát még többet kell fogynom:(de muszály diétáznom mert már túlsúlyosnak számítok és ez nálam csak rosszabb lehet mert hajlamos vagyok de nagyok a hízásra ezek szerint...
2012. szept. 12. 20:52
és olyan szomjas vagyok mióta diétázom hogy ez nem igaz:)régen se bírtam meg inni sok vizet most se nagyon birok bár az tudom fontos:)a folyadék!:)most üdítőket nem iszok egyáltalán ti szoktatok?csak szénsavas ásványvizet iszok bár az halottam növeli az éhséget:S meg csak vizet iszok...de 2litert amit ajánlanak hogy megigyak azt képtelen lennék meginni. így hát iszok amennyit birok de eddig soha nem voltam ennyire szomjas a nap 2pohár víz is elég volt tudja valaki mitől lehet ez a diéta hatása lehet?
181. Hudvig (válaszként erre: 180. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 20:52
ha már 2 kiló lemegy, akkor csúcsszuper vagy, de ne ijedj meg, ha kevesebbet fogysz. Mert ez sokmindentől függ. A mérlegreállást pedig inkább a mensihez kösd, mert mint ismeretes előtte a szervezet hajlamos a vízvisszatartásra, ami akár 3 kiló is lehet. Tehát inkább a saját ciklusodhoz kösd a méreckedést.
2012. szept. 12. 20:48
sok sikert nektek. remélem a kitartásunkkal és az együtt diétázással elérjük mindannyian a kívánt eredményeket:)az én tervem az hogy a hónap végén állok csak mérlegre mert akkor már 3hete lesz a diétámnak mennyit kéne vagy lehet,tudok lefogyni szerintetek mennyit kéne mutasson a mérleg a mostani hónap végére?mivel nem a hónap elején kezdem így most nem lesz meg a teljes hónapi diétázás így.3napja diétázok :)
179. 8d33847c1b (válaszként erre: 123. - F3000dc5ef)
2012. szept. 12. 20:43
mit festegetsz?
178. 8d33847c1b (válaszként erre: 110. - F3000dc5ef)
2012. szept. 12. 20:41
A harcosoknál épphogy nem jön a jojó... mivel nincs megvonva semmi, és koplalni se koplalsz, hiszen napközben gyümit-zöldséget eszel. Én aztán ismerem a jojót... ha valami ételcsoport tiltva van, tuti zabarohamot okoz. Ezt bírom, mert mindent ehetek...
177. kisj (válaszként erre: 174. - 8d33847c1b)
2012. szept. 12. 20:40
Lehet, hogy másról beszéltem.
176. Hudvig (válaszként erre: 174. - 8d33847c1b)
2012. szept. 12. 20:39
Kinek a pap, kinek a papné. De tök jó, hogy te rátaláltál arra, ami neked nem okoz nehézséget. Sok sikert! Várom az eredményeidet.
2012. szept. 12. 20:34
értelek...semmi gond:)ez van akkor majd én is ezt teszem megpróbálok valamit mértékkel enni ha megkívánok és nem lelkiismeret furdalás nélkül és remélem úgy könnyebb lesz csak az a baj hogy én ha megennék akár most egy csokit is olyan lelki ismeret furdalásom lenne hogy keresztbe tettem a diétámnak még ha nem is így van hogy ez már fáj:)
174. 8d33847c1b (válaszként erre: 109. - Kisj)
2012. szept. 12. 20:33
Te másról beszélsz... ezt harcosok étrendjének hívják, és azon alapszik, hogy az ember eredetileg is így evett, hiszen egész nap vadászott-halászott-gyűjtögetett, és este ette meg a zsákmányt... Ha én három részre osztottam a kajámat, tuti, hogy elszaladt velem a ló. Nekem ez jön be, mert ezt tudom betartani...
173. Hudvig
2012. szept. 12. 20:32
Szerintem se éheztesd magad, mert abból biztos nem lesz jó, ha abbahagyod a diétát. Olyat kell választani, amit a fogyás után is tudsz tartani, de kevésbé szigorúan, különben jönnek vissza a kilók. Kevesebb testsúly kevesebb kalóriát éget, tehát mindenképpen egy életre csökkenteni kell a kajamennyiséget.
172. skorpió775 (válaszként erre: 167. - F3000dc5ef)
2012. szept. 12. 20:30
értelek.és ha a fekvőtámaszozást nem is szabályossan csinálom mivel kimentem a formából és nem tudom úgy... de az akarat meg van meg,megmozgatom magam akkor az is jó nem?csak igyekszek nem túl leterhelni majd magamat.
171. Hudvig
2012. szept. 12. 20:30
én nem győzőm le a kísértést, hanem engedek neki, csak nem egy adagot, hanem szűkre szabom a dolgokat. Így a lelkemnek is jó és a diétának sem tettem keresztbe.
170. f3000dc5ef (válaszként erre: 166. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 20:30

Bocsi, de még mindig nem jól gondolkodsz.


Az előző próbálkozásod tipikusnak mondható. De most is nagyon afelé haladsz. Nem jó az irány :(

Ha csak kibírod valahogy az nem lesz jó!

Ehetsz utána is! De akkor már csak fehérjét! Húst leginkább. Az az alap, hogy alvás előtt két órával ne egyél.

169. Hudvig (válaszként erre: 166. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 20:29
Szerintem csak egyszer engedd meg magadnak hetente és inkább csak akkor, ha úgy érzed, nem bírod nélküle és a lelkiismereted is engedi, mert sikerült valami, mondjuk a 100 fekvőtámasz!
168. skorpió775 (válaszként erre: 165. - Kisj)
2012. szept. 12. 20:28
hát igen a kísértés nagy...de le kell győzni sok sikert...
167. f3000dc5ef (válaszként erre: 164. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 20:27

A bicajozás is tökéletes! én is imádom.


Nyugodtan hagyj ki napokat! Csak minden másnap csináld! Tönkre vágod magad, és többet árt majd mint használ. Ne rövid távon gondolkodj!


Én ne éhezz!

166. skorpió775 (válaszként erre: 162. - Hudvig)
2012. szept. 12. 20:24
helló.Hát remélem én nem hízok vissza ha sikerül leadni a kilókat én is párszor nekifutottam a diétának hogy pontos legyek csak egyszer pár hónappal ezelőtt elkezdtem diétázni de nem jött össze mert úgy csináltam hogy 4után nem ettem akkor futni is jártam nagyon koplaltam végül az jött hogy ami elém került mindent megettem amit bánok szóval nem jó vége lett...:(és most így hogy 6után nem eszek így döntöttem így nekem úgy érzem könnyebb kibírni eddig...az édesre vissza térve egy héten szerinted hányszor engedjem meg az édeset magamnak?
165. kisj
2012. szept. 12. 20:22

Ma este is jelzett a szervezetem, hogy nem, ne edd meg a túrógombócot, nem kell az neked.....


Áhhh nem megy ez így nekem, bele a vakvilágba!!!

Elő kell vennem megint a kis füzetkémet és szigorúan eltervezni írni, és számolni, hogy mit eszek.

Mit csináljak, nekem ez vált be:)

164. skorpió775 (válaszként erre: 161. - F3000dc5ef)
2012. szept. 12. 20:17
szoktam biciklizni elég sok kilométert az is jó szerintem hisz a lábamat mozgatom nem?igaz nem minden nap kerékpározom de a héten egy pár napot szojtam ezz plusszba jó a diétámnak és torna szempontjából is:))..hát igen... olyan izomlázam van hogy alig bírtam kikelni az ágyból nem kellett volna így megterhelni magam mert a hasam is belilult egy kicsit szerinted mitől?attól hogy megerőltettem nem?:(( de egy napot se szeretnék kihagyni.csak majd lazára veszem a tempót.
163. kisj
2012. szept. 12. 20:17

Tényleg hallgatni kell a szervezetre.

Valamelyik nap alig vártam, hogy hazaérjek és összedobjak egy salátát.

Esküszöm bele pusztultam volna, ha nem ehetek!!!

162. Hudvig
2012. szept. 12. 20:12

sziasztok!

Csak most tudok jelentkezni, de igen jól érzem magam.

Én is sokat diétáztam már és nálam is mindig a jojó jött. És tapasztalatból mondom, hogy ha már most éheztek, akkor abból baj lesz. Én most tényleg megtaláltam a megfelelő diétát. Nem éhezem egyáltalán, mert szinte egész nap eszem, de sokkal kevesebbet, mint előtte. És így is 2 kilót adtam le szeptemberben!!!!

Kiderült, hogy az edzőtermi mérleg el van állítva 4 kilóval. És ma álltam rá egy másikra. A testzsírarányom is javult.

Mai kaja:

reggel 1 szelet bakonyi kenyér májkrémmel és pritaminnal, tízórai alma, ebéd gombapörkölt tarthonya és saját savanyúság, uzsi ugyanaz, mint a reggeli, vacsira pedig 3 tojásos rántotta füstölt sajttal és 1,5 szelet bakonyi kenyér.

És elismerésként megengedtem magamnak egy pohár kólát.

Én nem vonom meg magamtól az édességet sem. Múltkor lencsegulyás volt ebédre, meg túrós pite. Ettem belőle, de kevesebbet. Az én egyik életfilozófiám, hogy a szervezetünk pontosan tudja mire van szüksége, csak meg kell hallani.

Amikor vashiányom volt (utólag tudtam meg) marhára kívántam a céklát, májat és kelkáposztát. Mert kellett a vas és ezekben van a legtöbb. ÚGyhogy halld meg, mit kíván a szervezeted.

161. f3000dc5ef (válaszként erre: 160. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 19:35

Lefogysz-visszahízod...és újra és újra...ennyi :D


A legtöbb fogyókúrának sajnos ez a vége...

Ha keveset eszel (és a kalóriaszámolgatás sajnos erről szól) akkor a szervezeted hozzányúl az elsődleges energia forráshoz...ez a máj glükogén raktára...ez két nap alatt kiürül...ilyenkor jön a következő lépés...ez pedig még véletlenül sem a zsír, hanem az izomzat.

Fogysz persze...az izom nehéz,és mivel kell az energia gyorsan le is bomlik...ez tipikusan annak az esete, hogy fogsz, és mégis lityilötyiplötyi minden rajtad....de a mérleg jó értéket mutat. Abbahagyod a fogyókúrát...és mivel hónapokig sanyargattad magad, nem hogy visszatérsz az fogyózás előtti kajákhoz...de még rá is raksz egy lapáttal....Az alapenergia felhasználásod is alacsonyabb (hiszen nincs izmod ami égeti a kalóriákat) mint fogyózás előtt....ezért a szervezet bőszen elkezd raktározni, hiszen hónapokig éhezés volt, most meg habzsidőzsi van. És a szervezet okos...ha már egyszer volt éhezés, akkor még lesz is-még jobban tárol, hiszen van miből.

A végeredmény: kövérebb vagy mint előtte.


Remélem nem riasztottalak el :) nem ez volt a célom :)


A másik fontos dolog. Amelyik izmodat használod, abból nem épít le. Tehát minél többet használj :D

A fekvőtámasz nagyon jó! De csinálj valamit lábra is. Ha sokat gyalogolsz az jó, akkor az is megvan :D

A 100 fekvő nekem még mindig soknak tűnik....de ezt is te érzed. Az izületet kegyetlenül terheli, ha nem edzettél arra is külön, akkor baj lehet belőle. Az izom hamarabb alkalmazkodik, az izület lassan.

160. skorpió775 (válaszként erre: 159. - F3000dc5ef)
2012. szept. 12. 19:26
milyen a jojo effektus?:)köszi szépen
159. f3000dc5ef (válaszként erre: 158. - Skorpió775)
2012. szept. 12. 19:17

Az hogy kibírod, vagy éhes vagy...az két külön dolog :D

persze működhet, csak vigyázz ne légy nagyon drasztikus, mert akkor leépíted az izmod, és jön a jó öreg jojo effektus....én is végig jártam párszor...

hirtelen örül az ember, hogy de faszagyerek fogyott 10 kilót...majd fél év múlva már vissza is jött...meg még egy kicsi....

Attól az egy kis nyamvadt almától nem lesz semmi gond....de ezt is te érzed.

Én drukkolok neked nagyon :D

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook