Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
653. millica
2013. jan. 3. 15:47
Nekem is már szinte minden ismerősünknek vagy gyereke van vagy újra terhes , vagy először... wááááááá ordítani tudnék. Na nem mások sikere miatt,hanem mert én ilyen szerencsétlen vagyok idén már 33 éves leszek és egyre jobban frusztrál,hogy az idő telik... Nekem is folyton jönnek ezzel: de nem szabad görcsölni, na gondoltam te aztán tudod hogy görcsölök vagy sem. Amúgy nem, nem vagyok görcsös típus ,de mélyen tudat alatt természetes hogy az ember már nagyon vágyik a babára. Szilveszterkor jött az egyik lány is aki most terhes kb 2 hónapos. :(
2013. jan. 3. 13:58
Nekünk nagyon hasonló a gondolkodásunk. szerintem. Én szilveszterkor azt hallgatam a buliban az egyik csajtól ,hogy hogyan szoptatott, mennyi bajjal járt stb, stb. Eltudod képzelni mire gondoltam közbe? Hát mindenhová gondoltam..Ráadásul tudja, hogy nálunk nem egyszerű a helyzet. Vélemyény?
651. SziReni
2013. jan. 3. 13:35
nem tudom meddig attól függ hogy mikor tudja a lakást elintézni, meg a munkától is függ kicsit hogy én mikor kapok ott.de ha nem lesz munka csak lakás akkor is megyek.Mert az a baj hogy egyedül azért hajlamosabb az ember borúsabban látni a dolgokat.És így is állanóan megkapom a fejemre hogy negatív vagyok.Most is írták az egyik fórumon.Mondjuk nem is annyira értem, ha azt írom hogy igen lesz baba és rendbe lesz akkor rá vagyok görcsölve és azért nem lesz ha meg azt mondom hogy most feladtam egy időre mert nincs itt párom sem, meg amúgyis most úgy érzem hogy nem fog jönni, akkor meg negatív vagyok és azért nem fog össze jönni.Szóval néha azt érzem inkább nem is mondok itt semmit hoxán, de az a baj hogy mivel most meg még egyedül is vagyok.Meg fogok örülni ha nem beszélek valakivel legalább így neten. Na mindegy lehet tényleg bennem van a hiba.Vagy az hogy debreceni fórumon írtam ki és ott már mindenkinek gyereke van és nem értik meg hogy min megyek keresztül.
2013. jan. 3. 13:22
Az nem jó, hogy egyedül vagy. Én nem tudom, hogy bírnám ki. Így is sokszor morgok vele, hogy későn jön haza. Biztos rossz így neked. Sokáig lesz ez így?
649. SziReni
2013. jan. 3. 12:19
napra pontosan nem tudom.November 6dikán volt az utolsó szóval mostjanuár 6dikán kellene másodjára megjönni. És december 20dikán teszteltem.Szóval 6 dikán lesz 8hete hogy nem jött meg. De majd meg fog, de nem tudom mikor mert ugye volt hogy 5 hónap is kimaradt a műtét után-Ez van.Nem jó a párom nélkül nagyon nem mondjuk ez a második nap tegnap ment el.Hétvégére meg jön haza.De már így is elég rosszul viselem.Ma intézi a lakást így meglátjuk lehet februárban már költözhetek is.Azt meg valahogy kibírom szerintem.Igen a dokik is ezt mondják hogy tudok teherbe esni és ez jó csak várjak aszervezetem hozza helyre ezt sok hormon ingadozást ami egy év alatt érte.Lehet én vagyok különben türelmetlen, és csak várnom kell.
648. millica
2013. jan. 2. 18:45

Hát, nagyon drukkolok. Nem nagy vigasz de legalább azt tudod hogy teherbe tudsz esni. Tehát van remény. Viszont a másik kemény oldal a rendszertelen vérzés ... hát nem könnyű. Nagyon szorítok!

Nekem egyszer volt évekkel ezelőtt erős babára utaló tünetem ,mensi előtt iszonyatosan fájt a mellem,nagyon puffadt voltam, aztán darabosan megjött a vérzésem. Akkor úgy éreztem lehetett volna baba. :( De most újult erővel belecsapunk és sikerülni fog!!! :)

Nem lehet könnyű párod nélkül ,én is jártam ebben a cipőben,csak minket 1500 km választott el amíg ki nem költözünk.

Most akkor a te mensid mióta késik? Hanyadik ciklusnapodon vagy? Gondolom követed pontosan.

647. SziReni
2013. jan. 2. 18:09
megértem hogy sok visszaolvasni. Nálunk az van hogy egy éve próbálkozunk illetve már több mint egy éve.Mert 2011 októberben szedtem utoljára fog gátlót 3 és fél év után.Aztán onnantól nem volt mensim.4 orvost jártunk be mire kiderült hogy valószínű terhes voltam, mert aztán lett egy hirtelen erős görcsökkel járó darabos vérzésem.de ezt már nem tudtuk meg 100%ra.Majd február20 án volt egy másik vérzésem abból terhes lettem megint de méhen kívül volt így április 4dikén megműtöttek.( vele minden rendben volt szívhangja volt szépen fejlődött csak rossz helyen) Onnantól megint nem volt mensim egészen 2012 szeptemberig akkor 3dikán jött meg és október 6ig tartott folymatosan. Majd elállt és rendre megjött nove,ber 6dikán.Így nagyon bizakodóan azt mondtáka dokik tök jó kezd beállni és ebben a hónapban már várható a peteérés.Hát nem jött össze.Negatív a tesztem és azóta sincs vérzésem pedig január 6dikán már a második vérzésnek kellene következnie.Nekem csináltak átjárhatóságit meg megnézték a petefészkeket meg a méhemet minden rendben van.Voltam endokrinológián ott se találtak semmit.Az inzulin cukor pajzsmirigy minden rendben van.Szóval nem tudják mi a gond.Mivel egy év alatt két vérzésből kétszer lettem terhes így a párom vizsgálata nem is indokolt. Így őt nem nézték.Kellene hogy legyen rendszeres vérzésem.De nekem eddig semmi gyógyszert nem adtak.Most vissza akarok menni januárban hátha ,mondanak valamit.Mert most novemberben hogy voltam dokinál azt mondta hogy mivel áll befele így 6 hónapig próbálkozzunk és ha nem jön össze akkor tovább vizsgálnak.Igen ám de ha megint nincs vérzésem akkor megint csak telik az idő feleslegesen.Ami a legrosszabb hogy most úgy alakult hogy a férjemnek el kellett menni 500 km-re dolgozni és csak hétvégéken lesz itthon ez jelentősen csökkenti az esélyét a teherbeesésnek.De igyekszünk minél hamarabb megoldani hogy utána tudjak menni. (nemcsak a baba miatt hanem egyébként se jó ha messze vagyunk egymástól azért az nem egy normális kapcsolat.) na nagyjából ennyi az én történetem.Remélem ennek is jó vége lesz előbb utóbb.
646. millica
2013. jan. 2. 17:45
Reni, igazából nálam nem találtak semmit. Párom viszont pont spermavizsgálat előtt volt beteg magas lázzal,pedig sosem betegeskedik. Egyből lombikra irányítottak minket, bár elmondanám hogy itt Hollandiában nem valami alaposak. Alapvizsgálatok, uh-n követték a peteérésemet, hormont néztek és volt HSG-m ennyi. Páromnál csak spermavizsgálat volt még csak meg sem motozták :S viszont tényleg rossz volt az eredménye 3mill./mil Két éve kezdtük el a lombikot,mindig egyre jobb eredményei lettek szép lassan,de biztosan. Most otthon nézettük meg rendes vizsgálaton már volt otthon is,öröm az ürömben hogy nem volt orvosolható problémája. De vitaminok meg proxeed tabletta segítettek gondolom. Most meg otthon a doki a 22mill/ml-re azért adott neki closty gyógyszert és szurit 3 hetes kúra. Aztán újra meg kell nézetni. Ez az eredmény sem a legjobb de 3millióról mégiscsak szuper. Bizakodunk és most megint próbálkozunk. Leírnád hogy nálatok mi a helyzet? Nem volt még időm olvasgatni. Meg már termeltetek is eleget :D
645. SziReni
2013. jan. 2. 16:18
Millica miért kellett a lombik? Olyan oka van hogy akár természetesen is sikerülhet? Szurkolok neked is.
2013. jan. 1. 21:55
Boldog Új Évet lányok!!!
643. millica
2013. jan. 1. 20:41

Sziasztok!

Először is BOLDOG ÚJ ÉVET mindenkinek!!

Csatlakoznék hozzátok, mindenféleképp visszaolvasom a fórumot a legelejétől hogy képben legyek. Nekem sincs mindig időm fórumon lógni de azért mindig fel tudok majd nézni. Szorítok mindannyiótoknak. Majd mesélek magamról is szép sorjában :) Én már régi "motoros" vagyok :( sajnos. Két sikertelen lombikom is volt 2012 januárjában volt az utolsó és ott leálltam az egésszel. Most természetes úton próbálkozunk megint. Most már látom a fényt ... :D

2013. jan. 1. 16:13
Boldog új évet kívánok én is mindenkinek!
641. SziReni
2013. jan. 1. 14:48
Boldog Új Évet kívánok mindekinek.
2012. dec. 30. 10:27
Mi a barátokkal megyünk egy étterembe, ahol csak a mi társoságunk lesz. kb 20-an leszünk, mindenki visz inni és ennivalót. Így olcsón megússzuk. Én leszek a sofőr, amit nem is bánok, nem bírom én már az iszogatást, meg nem is vágyom rá. Amúgy én is szeretek itthon lenni.
639. SziReni
2012. dec. 30. 09:39
jó lehetett a családdal lenni.Nekemférjem dolgozik szilveszterkor.Én meg valószínű itthon leszek a gyerekkel.így nem hiszem hogy megyünk valahova. Meg annyira nem is szeretek.
2012. dec. 28. 09:34
Én bevállaltam a szentestét. 11-en voltunk, szülők mindkét részről, tesóm csaladjá 2 gyerekkel, dédi papa stb. 4 generáció. Egész nap főzés, pakolás, mosogatás stb. De megérte. Jól éreztük magunkat. Ajandékokat is kaptunk és adtunk mi is. Tegnap már itthon voltunk, nem mentük sehová, amit nem bántunk egyáltalán. Ma megyünk vásárolni Pestre, hátha találunk vmit jó áron. Mindjárt jön haza a párom és indulunk is. Szilveszterezni mentek vhova ?
637. SziReni
2012. dec. 27. 18:52
Nagyon szuper két napom volt.tegnap családi ebéd mamánál.kaptam egy nagyon szép kötött sálat tőle ilyen bordó rózsaszín keveréke.Nagyon szuper.Mindenki nagyon örült az ajándékainknak.nagyon talált mindenkinél.Sokat is készültünk vele.Jó volt a menü is, de szerencsére vagy nem keveset bírtam enni.Egy pár napja szédelgek meg nem esik jól a kaja.Mindenki beteg körülöttem nálam így jön ki. Ma voltam korcsolyázni.Csajos buli volt.Nagyon jól éreztük magunkat. Sokat beszélgettünk utána mert elemntünk kínaizni. (annak is a felát haza hoztam legalább) Szóval nálam jól telnek a napok.és tök jó hogy ilyen emberek vannak körülöttem.Nálatok mi újság? Ki mit kapott karácsonyra? Ja férjem még meg is könnyezte az ajándékát.nagyon édes volt. És jutalmul kaptam is tőle jutalmat jó kis hátsimi meg film nézés együtt.Nagyon szuper volt.
2012. dec. 26. 15:55
Én is BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!
2012. dec. 23. 20:22
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!
634. SziReni
2012. dec. 23. 20:19
Én is boldog karácsonyt kívánok mindenkinek.
2012. dec. 23. 17:48
Békés boldog karácsonyt mindenkinek!
632. SziReni
2012. dec. 22. 15:47
Bogi hát ez az anyagi helyzet nálunk is ilyen, de nekünk mindig ilyen nemcsak néhány hónapban sajnos.De ti örüljetek a babának.Nekünk sajnos még az sincs. Szóval nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek mint család.
631. Juci1979 (válaszként erre: 629. - Bogica28)
2012. dec. 22. 09:48
Köszi Bogica! Én is boldog, békés karácsonyt kívánok Neked és mindenkinek aki "sajnos" megfordul ezen a fórumon! Örülők hogy minden oké veletek!!!
630. Juci1979 (válaszként erre: 628. - SziReni)
2012. dec. 22. 09:46
Sajnos ilyen az élet. Mindig valami kihívás elé állít minket! Teljes szívemből kívánom, hogy minden jóra forduljon!
2012. dec. 21. 15:46

Sziasztok!Gondoltam adok hírt magamról,régen írtam.Bár néha nehezemre esik,nagyon sajnálom,hogy nálatok nincs fejlemény. :( De nem aggódok miattatok,tudom,hogy mindenkinek menni fog!!!Csak nem szabad feladni!

Szóval szerdán voltam 12 hetes Uh-n.Nagyon úgy néz ki,minden rendben.Bár nagyon megijesztett az orvos,vizsgálat közben fogta magát,motyogott valamit és kiment,áthívott egy másik orvost!Nagyon megijedtem,az asszisztens nem tudott mit mondani,ő ugye nem ért hozzá.Aztán jött vissza egy másik,öreg dokival,aki leült,és megnézte,és azt mondta,semmi baj,ő lát mindent,le is mért mindent.A babám szégyenlős,takargatta az arcát,így nem látta a dokim az orrcsontot.És a down szindrómánál nincs sokáig orrcsont,vagy esetleg,szájpad,ajak hasadéknál.És megijedt.De az öreg látta,így nem is küldtek további vizsgálatokra.Gondolom ha ő se látta volna,biztos kellene mennem még vizsgálatra,nem???Bevallom,kicsit félek. :( És nem elég ez,de még el is kellett cuccolnom itthonról pár napra,ugyanis a férjem cégénél elindult a tbc,az egész cég ment tüdőszűrőre,vizgsálatokra.Úgy volt,ha még valaki tbc-s,lezárják a céget.De szerencsére nem,haza is jöhettem.Nehéz hetem volt.Sőt,ami nagyon rossz még,hogy pénzünk is alig van,a naív férjem kölcsön adott valakinek,aki nem tudja visszaadni,pedig legkésőbb mára ígérte.És most elfogyott minden lóvék,még 12 ezer spar utalványunk van.Bár megkapta ma férjem a fizuját,de nagyon kevés,náluk nagyon leállt a szezon(ablakos),3-4 hónap döglődés van,a fizu botrányos.Úgyhogy nem nagyon tudunk belekölteni,jan elején kifizetjük a rezsit,és nem marad baszki.Nehéz pár hónap előtt állunk.Azt hiszem jövőre teljesen más lesz,amikor beindul a szezon,jól keres,szépen havonta teszünk félre néhány tizest!!!!!!Ez így nem mehet,mikor a férjem jól keres,.....hát nem nehéz hamar elkölteni!De mostantól minden más lesz!!!!!!

Kinél,hogy telik a karácsony?Remélem azért mindenkinek Békés,Boldog Ünnepei lesznek,kívánom mindenkinek ezt!!!!Puszillak titeket!

628. SziReni
2012. dec. 20. 20:54
Hú te én mindenkinek nagyon szorítok.De én már nagyon feladtam ma.Egész nap mint egy zombi olyan voltam.De párom kicsit összekapart.Csak nálunk meg tudod az a gond, hogy férjem januárban költözik nem tudom én mikor tudok menni utána.De azért még decemberben megpróbálok egy dokihoz eljutni hátha mond valamit.Nem akarom a 6 hót kivárni amit mondtak.Elegem van a várakozásból.
2012. dec. 20. 13:54
Nagyon sajnálom. Látom aludni sem bírtál. Nálunk se jó a helyzet, de reménykedünk. Úgyhogy te és én sem adjuk fel!! Okés?
626. SziReni
2012. dec. 20. 03:36
Negatív a tesztem.Tuti nics baba,Persze vérzés se,hogy tuti kiboruljak.Elegem van.
625. SziReni
2012. dec. 18. 14:36
köszönöm
2012. dec. 18. 13:24
Boldog szülinapot Reni!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook