Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
683. 4d6dc41564 (válaszként erre: 682. - Edinka86)
2013. jan. 27. 09:20
Feladni nem szadab.Nem szeretnék okoskodni, mert tudom, hogy nagyon nehéz,és engem is zavar,haolyan osztja az észt, akinek fogalma nincs az egészről.Tudom, hogy milyen, ha megőrít a tehetetlenség. Csináltasd meg a laparoszkópiát.Nekem két év sikertelenség után a dokim javasolta, így egyszerre csináltak átfúvást, lapar és hiszteroszkópiát. Nem olyan vészes.Köv.hónapban terhes maradtam.Sajnos nem maradt meg a baba, de spontán sikerült.
682. edinka86 (válaszként erre: 681. - SziReni)
2013. jan. 27. 07:22
sajnos nem tudom hogy miért nem jön össze pedig családunkban mindenkinek van gyereke és mindenkinek sikerült egy éven belül teherbe esnie.lassan már teljesen feladom hogy valaha is lesz gyermekem. :-(
681. SziReni
2013. jan. 26. 22:33
hát nem tudom lehet a dokidnak van igaza illetve legyen neki igaza de ha 100% hogy van peteérés akkor agy nem jut át a petevezetőn vagy nem tud megtapadni vagy amire nagyon kevés esélyt látok nem jókor vagytok együtt.
680. edinka86 (válaszként erre: 679. - SziReni)
2013. jan. 26. 18:04
Szia!erre gondoltam én is de a dokim azt mondta hogy nincs rà szűkség!aztán jövö hónapba mek vissza ujra meg emlitem neki hát ha kezd valamihez velem.
679. SziReni
2013. jan. 26. 17:26
edinka és tuti minden rendben van? Fura hogy ennyi idő alatt nem jön össze a baba ha rendbe van minden.Csináltak petevezető átjárhatóságit? Mert lehet van peteérés de nem jön össze a megtermékenyülés, ha nem átjárható.
678. edinka86 (válaszként erre: 677. - 4d6dc41564)
2013. jan. 26. 16:19
Szia!nem könnyü de nem adjuk fel!át mentünk jó néhàny vizsgálaton.páromnál minden ok.nekem rendesen van pém.ugy hogy a dokim szerint bármikor lehet gyerekünk de nyolc év alat még semmi látszat
677. 4d6dc41564 (válaszként erre: 676. - Edinka86)
2013. jan. 26. 16:04
Szia.Üdv.itt!8 év...nem lehet könnyű a ti helyzetetek sem.De talán ez az év szerencsés lesz?!Minden kivizsgálást megcsináltak már??
2013. jan. 26. 14:52

Sziasztok!

párommal kilenc éve vagyunk együtt eböl nyolc év telt el ugy hogy még baba nincs.mind a ketten egészségesek vagyunk a dokik szerint.

675. SziReni
2013. jan. 20. 19:19
Poppi akkor nálatok is ugyanaz a helyzet.Igen nálunk is így van hogy 4et oda van aztán 1et itthon.Nagyon kevésnek tűnik.Te ez a fogas gyulladás most elgondolkodtatott, nem azért mintha mindent magamras akarnék venni, de páromnak is vannak és nem is egy lyukas rossz foga, állandóan kínlódik vele.Habár az is tény hogy nekem nincs vérzésem tehát nem is nagyon van mit megtermékenyíteni.
2013. jan. 18. 23:04

Sziasztok

Visszaolvastam mindent, üdv az újaknak.sajnos mostanában nem tudtam jönni, mert sokat dolgozom, és még karácsony előtt átköltöztünk a házba, ma volt a napja, hogy végre beszerelték a netet.

Bogica ne haragudj, hogy még nem válaszoltam.Örülök, hogy jól vagy.engem decemberben nagyon arcul vágott a férjem eredménye, 3 honap clostil fer 14 után nem javultak az eredményei.Közben pedig minden más eredmény negatív.Nem értettük, hogy mi lehet ennek az oka, de a múlt héten elkezdett fájni a foga, elment a fogászatra, kifúrták a fogát,alatta ott volt a sok-sok csúnyaság, amitől gyulladás alakult ki.Szerintünk ez miatt lassúak a spermák.

Nehéz volt elfogadni, hogy a mi kisbabánk 2013-ban sem fog megszületni.

Szép estét mindenkinek, mostantól gyakrabban jövök majd.

Reni gyere te is.Tudom, hogy milyen rossz egyedül, az én férjem öt napot van el, szóval négy estét kell átvészelnem egyedül.

2013. jan. 16. 18:52
Én most béres vas tablettát szedek, mert nagyon alacsony a vasam. A doki azt mondta szedjek magzatvédő vitamint. Szedtem, de híztam tőle, meg az emésztésem sem volt oké, így most csak vasat szedek. abban is van folsav. A prolaktinom sokat javult. Most még egy hónapig szedni kell, utána újra vérvétel. Talán én helyrejövök, már csak a párocskámnak kell! Ha minden igaz.
672. Zsu&Isti (válaszként erre: 669. - Juci1979)
2013. jan. 16. 18:13
Én tavaly voltam orvosnál, amikor abba hagytam gyógyszert! Akkor azt mondta, hogy egy hónapot várjunk és lehet próbálkozni! Kérdeztem tőle, hogy esetleg szedjek valami vitamint és akkor mondta hogy nem kell! te szedsz valamit,vagy neked ajánlotak valamit? idén lekezdtem szedni a méhmempőt mert olvastam, hogy milyen jó! de sajnos felszedtem tőle kb 2,5 hét alatt 3 kg!
671. SziReni
2013. jan. 15. 20:39
velem nincs semmi noveber 6 volt az utolsó vérzésem azóta nincs semmi. Járok megint edzeni.Dokihoz nekem már nincs is kedvem menni meg minek? 4-5 naponta jön haza párom. El vagyok. Most letettem a baba témáról kicsit.Meg fórumokra is azért nem jövök mert annyi kiosztást kaptam hogy elegem lett.Olyanokat hogy negatív vagyok meg egyebek.Szóval így nem mertem már kiírni semmit.és így magamban el vagyok.
670. Juci1979 (válaszként erre: 669. - Juci1979)
2013. jan. 15. 20:00
Voltatok már kivizsgáláson?
669. Juci1979 (válaszként erre: 668. - Zsu&Isti)
2013. jan. 15. 20:00
Kb 2-3 éve kezdődött a dolog. Úgy voltunk vele majd lesz gyerek előbb-utóbb. De nem lett. Kivizsgálások tavaly szeptember óta vannak. Mindkettőnknél van gond, nálam hormon, férjemnél kevés spermaszám. Hát reménykedünk. Pont most beszéltem egy volt kolléganőmmel, hétfőre van kiírva. Én még ott tartok, hogy tudok örülni más terhességének, de azért nehezen emésztem meg, hogy nekem még nem jött össze.
668. Zsu&Isti (válaszként erre: 666. - Juci1979)
2013. jan. 15. 16:49
Hát igen! De nem könnyű! A párom mondogatja, hogy ne görcsöljek rajta és akkor összejön! kicsit összeszórul a szívem amikor körűlötem mindenki terhes csak még én nem! Ti mióta próbálkoztok?
667. Juci1979 (válaszként erre: 663. - SziReni)
2013. jan. 15. 16:18
Megvan az eredmény. Most 220 mIU/l a prolaktinom. A múltkor 869 volt. Ez jó szerintetek?
2013. jan. 15. 16:15
Sajnálom Zsu! Ezek nagyon nehéz dolgok!
2013. jan. 15. 13:17

Sziasztok!

Mi a párommal tavaly augusztos óta prólálkozunk! Nagyon sok mindent kipróbáltunk de eddig nem jött össsze. A barátnőm tavaly decemberbe szült egy nagyon édes kisbabát! úgy volt be megyünk hozzá a kórházba de mielőtt elindultunk volna megjött! akkor már három napja késett! Nagyon megviselet lelkileg!

2013. jan. 15. 12:54
Már hiányoltalak . Várom az eredményt . Hét elejére ígérték. Veled mi a helyzet ?
663. SziReni
2013. jan. 14. 22:15
Mizu csajok?
2013. jan. 8. 12:50
Ha pénteken a párom el tud jönni a munkából akkor megyek Pestre vérvételre. Remélem sikerül, mert most jó a ciklus miatt. Örülök hogy jól vagy. Iszonyatosan fáj a derekam . Voltunk síelni szombaton a Mátrában. Amúgy nagyon jó volt. Csak a mellékhatás...
2013. jan. 8. 10:25
még jöhet.
660. SziReni
2013. jan. 7. 21:26
egészen jól bírom, meg most hétvégén itthon volt férjem, és holnap megy vissza.Kitöltöm az időmet bőven, meg keresgélek ott munkát.Már két fix helyem lenne, csak a lakás még nincs megoldva, de az is folyamatban van.Páromnak nagyon tetszik a hely, a munka is.Meg sokkal több lehetőségünk lenne.Nekem is.A külön lét egyikünknek se könnyű, de kell egy kis áldozat hogy majd könnyebb legyen.Szóval csak pozitív a tapasztalat.Veletek mizu?
2013. jan. 7. 14:45
Mi újság Reni? Hogy bírod az egyedüllétet?
2013. jan. 4. 14:18
Bogica én nagyon örülők, hogy jól vagy (vagytok) stb. Nem ezzel van a bajom. Örülők, ha valakinek sikerül. Tényleg. De szilveszterkor azt hallgatni, hogy neki mennyi baja volt a szoptatással, mert a pici nem akart, aztán csomója lett amit műteni kellett stb. az már nekem is sok volt. Pedig én egy olyan természet vagyok, aki mindenkit meghallgat, de ez már betett. Azzal van a bajom, hogy aki tudja hogy mi hogy állunk, az nem tudod egy kicsit tapintatos lenni velemszemben. Remélem érted, hogy mire gondolok?
657. SziReni
2013. jan. 3. 22:16
Juci pont azt mondta hogy azt mesélte mennyi BAJJAL jár a szoptatás.És szerintem ezt azért írta metr hogy akinek megadatik hogy anya lehessen nem az anyaság örömeit emeli ki hanem hogy neki milyen nehéz pedig szívesen lennénk mi a "nehéz" helyzetében. Én örülök neked Bogi.És dehogy haragszom rád. Sőőőt. Gratulálok és jó hogy ilyen a hozzááálásod hogy nem baj ha beteg akkor is a tied.Ez nagyon jó ha így látod.de az tény hogy 3 hónap az semmi ehhez képest amikor évek telnek el, és sajnos nekem is ez az egy év sok volt, és nem sok megértést kapok de ez van.Majd egyszer lesz nekem is remélem.
656. millica
2013. jan. 3. 16:22

Gratulálok Bogica :) hidd el egészen más éveket várni a babára, már nehéz ilyenkor elhinni hogy sikerülni fog.Persze a hit és remény sosem hal meg. Mi már igazából 5 éve nem védekezünk sőt ha jobban utánaszámolnék már 6 éve lesz. A lombik meg totál kikészített ,akkor kénytelen vagy követni tested minden rezdülését,nincs olyan hogy nem figyelek magamra aztán a nega teszt totál megtört.

Juci én is ugyanígy vagyok ezzel, sokszor eszembe sem jut élem világom, dolgozok stb. De ha rám jön akkor elvonulok és kizokogom magamat. Akkor megkönnyebbülök és mosolyt erőltetek az arcomra.

2013. jan. 3. 16:09

Sziasztok Csajok,köszöntöm az újakat is!

Olvasgatlak titeket,de olyan nehezen veszem rá magam az írásra,mert szörnyen érzem magam,hogy 22 évesen beijedtem 3 hó próbálkozástól,hogy nem sikerül,most meg már 14 hetes babás vagyok.Amitől persze a legboldogabb vagyok a világon,de olyan rossz érzés ide írni,mikor nektek ilyen nehéz. :(

De SOHA NE ADJÁTOK FEL!!!!!És mivel kértétek,hogy írjak néha magamról,gondoltam most írok kicsit.

Szóval ma vagyok 14 hetes,eddig minden teljesen rendben van,a baba UH szerint egészségesnek tűnik,bár 4D-set nem csináltatunk.Tudom,hogy így nem derül ki 1-2 dolog(szájpad hasadék,ajakhasadék,stb),de úgy gondolom ilyenek miatt sosem ölném meg a gyermekem.Sőőőt,semmi miatt,még akár down-kór miatt sem,az én gyerekem lesz! :) De tudom,hogy tökéletes lesz,a legszebb. :)

Már készülődünk szépen,rengeteg dologt megvettünk már,szépen lassan,hónapról hónapra egyre több cuccunk van,és kapunk is gyerekes rokonoktól.

Tudjátok,nem sokan tudják még a babát,de aki tudja,azoknak olyan büszkén,és boldogsággal mesélek én is,tudván,hogy milyen rosszul esett,mikor nekem még nem jött össze,és esetleg én hallgattam ilyen boldog anyukákat és kismamákat!És tényleg megértelek titeket,elhiszem,átérzem mennyire fáj,de aki elmeséli nektek a szoptatás örömét,nem gondol ám erre,eszébe se jut!!Ne haragudjatok rá,majd nemsokára Ti is megtudjátok,milyen csodás érzés!!!!

És kérlek,rám se haragudjatok,hogy ezt most leírtam,én tényleg megértelek titeket!!!!

Puszi mindenkinek,nagy bébi bummot kívánok erre a 2013-as évre a fórumnak,Nektek!!!!Pusza csajok!!!

2013. jan. 3. 16:03
Nekem hullámzó a hangulatom. Van amikor egyáltalán nem gondolok rá, aztán meg jönnek azok a napok amikor kész vagyok. Sajnos ilyenkor magasvérnyomás, rosszullétek is jönnek. A szilveszter is jól el lett cseszve. Nem tudtam jólérezni magam, folyton azon járt az eszem, hogy ebben az évben miminden vár még ránk.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook