Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
623. SziReni
2012. dec. 18. 09:37
köszönöm.
2012. dec. 17. 17:30
Isten éltessen a holnapi születésnapodon!
621. SziReni
2012. dec. 17. 16:31
nem teszteltem de még mindig nem jött meg.Holnap reggel meg nem akarok mert holnap van a szülinapom és nem akarom azt is elrontani.
2012. dec. 16. 17:03
És Reni,azóta nem teszteltél,hátha csak nem volt elég a hcg még múltkor?Hátha már 2 csíkos lenne!!!!
619. SziReni
2012. dec. 16. 12:43
hát igen ha megjön utána meg azt várom hogy ne jöjjön meg.Szóval elég gáz egy éve e3zt csinálni.
2012. dec. 16. 09:44
Értem most már. Te azt várod hogy megjöjjön, én meg azt hogy már ne. Na megyek, mert nem lesz ebéd. szép napot!
617. SziReni
2012. dec. 16. 08:34
De fog gátlót szedtem ami után nem állt vissza a ciklusom egyből ez sokaknál így van sajnos. aztán a méhen kívüli terhesség is be kavarta hogy hirtelen megszűntették a hcg-t ugyebár mert muszály volt megszűntetni a terhességet, és nem állt még vissza.És várnak hogy a szervezetem kicsit feldolgozza ezt a sok mindent ami érte.Röviden tömören ez van.( Valószínű nincs is rendszeres peteérésem emiatt.)
2012. dec. 15. 14:43
Nem tudod mi az oka annak, hogy nem menstruálsz rendszeresen?
615. SziReni
2012. dec. 14. 22:01
igen én is nagyon bírom.Néha már teljesen feladom hogy valamikor bárki is meg fog érteni.És nekem az a katasztrófa hogy mindig várni hogy megjön ls mikor és lesz e peteérés.És ettől készen vagyok.Nem tudom mi lesz.Lehet nem is lesz gyerekem soha? Akkor miért nem tudják legalaább hogy mi a bajom?
2012. dec. 14. 16:44

Most este meg tejfakasztó buliba megyünk. Nagyon szeretem őket, de nem tudom hogyan fogok felengedni. Inni sem ihatok, legalább az oldana egy kicsit. Ez van. Ilyen az én formám. És a torkom is fáj.

Birom ezeket a beszolásokat én is.

613. SziReni
2012. dec. 14. 15:57
sajnálom Juci tényleg.Nagyon átérzem a dolgot.Nekem ma mondta pont az egyik ismerősöm hogy sokat beszélek a gyerekről két három hetente ha egyszer felemlegetem.Erre mondja hogy elég az amíg nem jön addig nem beszélünk róla amikor meg jön akkor lehet róla sokat beszélni.Sajnálom.Kiakadtam.Persze akinek már van gyereke annak nem ilyen ha nem kell várni a gyerekere.
2012. dec. 14. 13:55
KöszI az együttérzést csajok! Rám fér a biztatás, mert eléggé letörtem. Tegnap este is csak spontán bőgtem egy hülye vámpíros filmen. Na nekem ma megjött, előtte meg 3 napig barnás folyásom volt, de csak egy-két folt. Ez is már mi a franc? Kész vagyok teljesen!
611. SziReni
2012. dec. 13. 18:54
Bogi mi meg örülünk a te örömödnek és reméljük mi is átéljük nemsokára. :) Egyébként nekem most se jött még meg.Szóval tervezem a tesztet valamikorra szerintem hétvégére akkor könnyebben dolgozom fel a csalódást, illetve nem könnyebben de nem a munkahelyen vagyok kiakadva.Mert nem hiszem hogy pozi lenne de ha má kezemben van a negatív teszt akkor van okom menni dokihoz és a jövő hétre azt is betervezzük.
2012. dec. 13. 18:49

Sziasztok!Mindig olvasom ám,amiket írtok!Sajnálom a helyzeteteket.Örülök,hogy mi idáig nem jutottunk el,de elszomorodom miattatok! :( De soha,SOHA ne adjátok fel!!!!!!!

Ma hallottam valami kínai születéskalkulátorról,az szerint kislányunk lesz!Persze ezt így nem lehet tudni,majd a 18 hetes UH-ra együtt megyünk férjemmel,akkor kérdezzük meg,ha a baba mutatja magát.Ma vagyunk 11 hetesek,és már kerekedem,szépen látszik! :)

609. 4d6dc41564 (válaszként erre: 607. - Juci1979)
2012. dec. 13. 18:38
Sajnálom.De szerintem jól teszitek, hogy a műtét mellett döntötök, írtam már, hogy nálunk a műtét után fél évvel tökéletesek lettek az eredmények.Most viszont nem tudjuk, hogy mi az oka a lustaságnak.Majd 21.-én lesz újabb eredmény, a doki valami baktériumra gyanakszik...hát majd kiderül, de még mindig azt mondja, hogy nem olyan rossz ez, hogy meddőségibe menjünk.
608. SziReni
2012. dec. 13. 18:06
Juci sajnálom de reméljük hogy megoldódik a gond a műtét után.
607. Juci1979 (válaszként erre: 603. - 4d6dc41564)
2012. dec. 13. 16:50
Na megvolt. 2 millióról feltornáztuk 3-ra. Ami még kevés, ezért úgy döntöttünk megmütetjük a hereviszerét. Reméljük, hogy utána javul a helyzet! Azért el vagyunk keseredve mindketten. Ha utána se jó, ami kb. nyárra fog kiderülni, (mert műtét után fél év,) akkor lombikozunk. Nálatok mi az oka? Tudjátok?
606. SziReni
2012. dec. 12. 17:29
Na most kaptunk hírt hogy február 1től megy párom győrbe dolgozni így van egy hónapunk összehozni a bébit ha nem jön össze akkor várunk amíg megint együtt leszünk.de azért jó lenne ha megjönne hogy legalább az esélyt adjuk meg hogy összejön így azért elég kevés eséllyel indulunk.
605. 4d6dc41564 (válaszként erre: 604. - SziReni)
2012. dec. 12. 16:37
Reni...ne szomorkodj!!Nem könnyű, én tudom...de lesz majd jobb is, remélem.
604. SziReni
2012. dec. 11. 21:28
hát olyan nagyon nagy hangulatom nincs.Nincs túl jó kedvem.Meg se jött még mindig, és baba sincs.Megint ez a kínlódás.Elegem van.
603. 4d6dc41564 (válaszként erre: 602. - Juci1979)
2012. dec. 11. 21:28

Szia

Mi tegnap voltunk, nem javult a helyzet.Remélem, hogy nálatok nagyobb siker lesz.Mi elszomorodtunk, nem értem, hogy mi lehet a gond.3 hónap fer14 és clostil, és semmi javulás.De a doki még mindig azt mondja, hogy ezekkel az eredményekkel ne menjünk meddőségibe. Keresi az okot, hogy mitől lassúak a spermák, szerinte sikerülni fog természetes úton is.

Elfáradtam, most nagyon így érzem.

Sok sikert holnapra!

2012. dec. 11. 19:38

Holnap lesz kontroll a férjemnek. Nagyon izgulok. Holnap ilyenkor már tudni fogjuk remélem, hogy hogyan tovább.

Sajnálom Szireni! Remélem már jobb hangulatban vagy !

601. SziReni
2012. dec. 9. 11:26
de tény ami tény nekem 6 hónap méh nem okozott ilyen elkeseredést mint ez az 1 év, és az hogy mostmár az se adja a reményt hogy na ha megjön akkor baba is lesz.Egyébként még mindig nincs vérzésem.Ez is elég gáz.
600. SziReni
2012. dec. 9. 11:25
nem haragszom rád.De nem hiszed el milyen felállni minden hónapban meg amikor nincs remény sem ami megoldhatja ezt a gondot.Mindegy.Párom mindennap hajtogatja hogy ő tudja hogy nekünk lesz gyerekünk.Na hát legyen neki igaza.
2012. dec. 8. 19:26

Hát,ha nem hiszed,hogy van remény,sajnos nem is lesz!Benne vagyok egy másik csopiban is,júniusi babásban,és nemrég jött egy csaj,aki évekig próbálkozott,és azt hiszem többen is írták,hogy több vetélés után,évek után megtörtént a csoda,többen 35.36 évesek,akik soha nem adták fel!

Tudom,és kispista vagyok hozzád képes,néhány hónap alatt teherbe estem,mikor azt hittem,ez már nem normális,Közben elég hamar sikerült,mondjuk azokhoz képest,akik éveket várnak.De tudod,ha feladod,majd a szervezeted is feladja a küzdést,és tuti nem lesz babó.Én ha feladtam volna,férjem tuti mérges lett volna,és nem engedte volna. :(

Remélem te párod sem hagyja ezt!!!

És ne haragudj most rám,csak is jót akarok neked!!!Hogy átélhesd azokat a napokat,amiket most én!

598. SziReni
2012. dec. 7. 11:18
nem jött meg nincs is tünetem hogy megjönne sőt a hőm nemhogy vissza nem akar esni hanem folyaatosan 36.8-9.Szóval nem tudom mi van.De ez azt mutatja hogy eddieig nem is várható.Nem én ebben a majd jövő hónapban már nem hiszek sajnos.Mert egy éve csinálom és most nem érzem hogy lenne bármi remény.
2012. dec. 7. 11:05
Sajnálom!Majd januárban!!!A lényeg,hogy sose add fel!!!!És nem jött meg?Azért teszteltél?
596. SziReni
2012. dec. 6. 20:59
negatív a tesztem.
595. SziReni
2012. dec. 3. 22:15
nem korai.Nézd nekünk az összes baba holmi meg van már pedig nincs még úton se a bébi.Szóval nem korai.Igaz mi azért vettük meg mert mikor uncsi tesóm kislánya hozzánk került.Mondom minek hozzuk el a cuccait a miénknek úgys kelleni fog.Na erre nem jön.De hát ez van.
2012. dec. 3. 20:33
Bogica! Örülök nagyon a boldogságodnak! Remélem, majd mi is átéljük!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook