Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
503. SziReni
2012. nov. 8. 18:58
Miért nem szokés hogy fél év után újra vizsgálnak?Azt hittem ez szokás?Vagyis annak kellene lennie.
2012. nov. 8. 18:56

Reni ezek nagyon jó hírek!!!

Sikerülni fog, és rendes a doki, hogy fél év után megint vizsgálna, de arra nem lesz szerintem szügség.Boginak is ezt írtam még régebben, egy egészséges párnál olyan nincs, hogy nem sikerül.

501. SziReni
2012. nov. 8. 18:48
Nem rossza a pizza.Egyél nyugodtan.Nem baj ha nem minden egészséges a pizzában is van amire szüksége lehet a bébinek.Szóval ne aggódj.jaj úgy örülök tiszta hülye vagyok nem is vagyok terhes de úgy leesett a vállamról a teher hogy esetleg valami baj hogy nagyon.És most totál fel vagyok dobva.Remélem hamarosan követünk Bogi.És remélem Poppi is követ.
2012. nov. 8. 16:40

El fogja,nyugi!Nemsokára jön a bébi!!!!Alig várom,hogy lássak róla képet. :)

Bár tudom,hogy most a legjobb csak egészséges kaját enni,csak saját készítésűt,.....de ma pizzát rendelünk.Nem én kívántam meg,hanem a férjem. :) Még a végén ő lesz kívánós! :P

Csak nem tudom,tudok-e enni,ugyanis iszonyat mód fáj jobb oldalt alul az állkapcsom,vagy a fogaim.Nem tudom,mi,de megőrülök.Ez lehet már a terhességtől???

Ma elkezdtem az elevitet szedni,végre megtudtam venni.Hol nem volt a gyógyszertárban,hol én felejtettem el lóvét vinni.De mostantól szedem minden nap. :)

499. SziReni
2012. nov. 8. 16:24
Nem felejtek majd bedobom a kandallóba.Nekünk úgyis van kandallónk azzal fűtünk, és remélem el is olvassa. :)
2012. nov. 8. 14:13
De jó,akkor hajrá,nemsokára biztos összejön,ha minden rendben.Biztos vagyok benne!Kitartást,a Mikulásnak meg ne felejts el írni! :)
497. SziReni
2012. nov. 8. 12:21
Most jöttem haza a dokitól.Az a helyzet a laborom alapján minden tökéletes azt mondta hogy a labor szerint akkor volt pont peteérésem.Ami elég gáz mert az a mensi utolsó napja volt szóval lehet nem pont időben vannak a peteéréseim, de van peteérés, és ez már a 3 havi mensi ciklus alapján is egyértelmű.Szóval szervileg is hormonálisan is oké minden.Azt mondta hogy 6 hónapig próbálkozunk ha nem jön össze 6 hónap alatt spontán akkor vissza kell menni és megnéznek újra meg akkor már a férjemet is.De szerinte erre nem lesz szükség mert sikerült eddig is teherbe esni most is fog.Megnézett uh-n mert van ez az erős darabos vérzésem görcsökkel azt mondta ez valószínű meg nem tapadt baba volt,úgyhogy most "vetélek" de nem lát méh sebet sem meg vissza maradt dolgokat sem.Így ha időben eláll a vérzésem és nem lesznek erősebbek a görcsök sem akkor próbálkozhatunk tovább mintha normáls mensim lenne.(Ezt hívják kémiai terhességnek) Szóval ez se gond.Meg nem is 100% mert nem látott semmit a méhben csak a vérzése alapján mondta.Úgyhogy a lényeg most 6 hónapig össze kell jönni a lurkónak ha nem akkor folytatják a kivzsgálást.Most nem indokolt folytatni mert ezek alapján lehet babó.Átjárható petevetőkkel normál méh felépítéssel normális petefészkekkel és ezek szerint labor alapján peteérés és kilökődés is van.És minden más hormon is oké.Úgyhogy jó hírekkel jöttünk haza.
2012. nov. 7. 19:49
Én ezt pont ma olvastam.Valaki facebookon megosztotta,képpel együtt.Még nem láttam ez előtt,nagyon édes. :)
495. SziReni
2012. nov. 7. 17:30
Ezt már régen olvastam nagyon jó.
2012. nov. 7. 17:22

Két magzat beszélget.

- Mondd, te hiszel a születés utáni életben ?

- Persze. A születés után jön az élet. Talán azért vagyunk itt, hogy felkészüljünk arra, ami ezután következik.

- Hagyjuk már! A születés után nincs semmi ! Onnan még senki nem tért vissza ! És különben is, hogy nézne az ki ?

- Azt pontosan nem tudom, de úgy érzem, hogy ott mindenhol fények vannak... Talán a saját lábunkon fogunk

járni, és a saját szánkkal eszünk.

- Ez már végképp ostobaság ! Járni nem lehet ! Még, hogy szájjal enni Nevetséges ! Hát nem látod a köldökzsinórt ? És ha már itt tartunk, gondolkodj el egy picit: azért sem lehetséges a születés utáni élet, mert a köldökzsinór túl rövid .

- Igen, de szerintem valami biztosan lesz, épp csak máshogy, mint amit itt életnek nevezünk.

- Ostoba vagy. A születéssel az élet véget ér, és kész.

- Figyelj, nem tudom pontosan mi lesz, de majd a Mama segít nekünk...

- A Mama ? Te hiszel a Mamában ? !

- Igen.

- Ne nevettesd ki magad ! Láttad már valahol ? Egyáltalán látta már valaki ?

- Nem, mert itt van körülöttünk. Benne élünk. S bizony, neki köszönhetjük, hogy vagyunk.

- Na, most már hagyjál békén ezzel az ostobasággal, jó ? Majd akkor hiszem a Mamát, ha látom.

- Látni nem tudod, de ha elcsendesedsz, akkor hallhatod az énekét, érezheted a szeretetét. Ha elcsendesedsz, érezni fogod a simogatását, érezni fogod óvó kezét.

493. SziReni
2012. nov. 7. 17:18
Na akkor most mi jövünk neki is magyar vizslája van mint nekem és nekik is olyan a vizsla mint nekünk hogy megy mindenhova.Szóval most már mi jövünk remélem. :)
492. Orsi84
2012. nov. 7. 15:17

Ma olvastam a neten, hogy az RTL Klubbos Ördög Nóri is babát vár, ők is nagyon sokat vártak és szenvedtek, de nekik is sikerült, igaz a többedik lombikkal, de elérték céljukat.

[link]


Nekünk sem szabad feladni!!!!!!:)

491. SziReni
2012. nov. 7. 12:13
Engem se bánt, meg én látod alapvetően is pozitívan igyekszem állni a dolgokhoz és te is egy pozitívum vagy.Poppi örülök hogy jó kedvel ébredtél akkor máskor is így fejtem ki a fejleményeket. :) Pedig azt nézem nem is erre a fórumra írtam ki hogy a mikulásnak levélben nem azt fogom írni hogy zebrásat hozzon mert a végén félreérti és zebrát hoz és nem tudom hova tenni.Így muszály leszek megírni neki hogy pozitív tesztet babával. :) Na mindenkinek legyen jó kedve.A babások maradjanak és hozzák a jó híreket.A nem babásak meg ne a gép előtt üljenek hanem akciózzanak 1000rel hogy jöjjön az állatkert december elején. :)
490. Orsi84 (válaszként erre: 489. - Bogica28)
2012. nov. 7. 11:57
Engem nem bánt, hogy boldog vagy a baba miatt, sőt örülök, hogy valakinek megint sikerült a csoda.:) Szerintem maradj, és várjuk a sok-sok infot, meg uh képeket is.:))
2012. nov. 7. 11:36

Sziasztok!Tényleg nem bánt titeket,ha ide írom a fejleményeket?Mert ha nem szeretnétek,vagy csak szomorúak lennétek,teljesen átérzem,és csak néha adok hírt magamról.De ha azt mondjátok,maradok tovább rendszeresen.Csak nem szeretnék fájdalmat okozni nektek.

Tegnap elmondtam másik nővéremnek is,ő messze lakik,azért nem tudta még,amíg nem biztos.Ő is nagyon örül. :) Most már tudják a testvérek nálam és férjemnél is,meg pár közeli barát,munkatárs. Ennyi. :) Még a 12 hétig nem mondjuk el senkinek,és akkor is csak a családnak,meg néhány ismerősnek.Már várom.Bár néha picit tartok édesapám reagálásától,vele esküvőkor is nagy balhé volt.De már házas asszony vagyok,csak nem akad ki nagyon.Csak ő még nagyon fiatalnak tart ehhez.De nem bánom. :) Ő 18 volt,mikor nővérem megszületett.Én betöltöm a 23-at addigra kb.

2012. nov. 7. 08:19

Na ezt a reggelt nevetéssel kezdtem, hála neked Reni.Tetszik, ahogy felvázolod:-) Örülök a jó híreknek is!!

Nálam még messze van a köv.menzi, vasárnap múlt el.

Szép napot mindenkinek!

487. SziReni
2012. nov. 7. 07:53
Simán végülis.Én azt néztem augusztus eleje közepe lesz ha összejön a baba.Poppi nálad mizu? Tudod a terv te kicsit később szülsz Bogi Poppi meg én hamarabb és totál egyszerre szülünk. :)
486. Bogica28 (válaszként erre: 485. - SziReni)
2012. nov. 6. 20:56
Akkor simán együtt babázhatunk. :)
485. SziReni
2012. nov. 6. 19:39
Ma megjött.Tökre örülök.Totál időben múlt hónap 6dikán ált el, és most ez azt jelenti hogy kezd rendeződni a ciklusom mert ez nagyon időben van, és egy éve nem volt normális időben vérzésem így elég nagy eséllyel indulunk hogy december 6dikán zebrásat hozzon a mikulás és az augusztusi babások között már ott legyünk.Én most totál fel vagyok dobva bár eléggé görcsölök meg elég erős a vérzésem ahhoz képest sose volt ilyen hogy fájt volna.De ez jó mert szerintem szépen beindultak a petefészkeim.Meg ehhez a vérzéshez lehet már számolni is.Poppi neked hogy áll?Mikor volt vérzés?Mikor tesztelsz?Kár hogy itt nincs ilyen táblázat.
2012. nov. 6. 18:49
Köszönöm mindenkinek! :)
483. SziReni
2012. nov. 6. 08:38
Gratulálok.Én mondtam hogy a dokinak ezt már mondani kellett volna.
482. 4d6dc41564 (válaszként erre: 480. - Bogica28)
2012. nov. 6. 07:54
De jóó! Gratulálok!
481. Segreta78 (válaszként erre: 480. - Bogica28)
2012. nov. 6. 07:01
De jóóóóó :)))) Gratulálok :D Vigyázz ám magatokra :)
2012. nov. 6. 06:50

Sziasztok!

Teszteltünk reggel,pozitív lett,már rendesen. :) Babám lesz,el sem hiszem.Ma már megveszem a vitamint,és ma először mondom ki biztosra,hogy igenis kismama vagyok!!! :)

És alig várom,hogy hetek múlva megtudjam,hogy csatlakoztok hozzám,és együtt babázunk.:D

479. Bogica28 (válaszként erre: 478. - 4d6dc41564)
2012. nov. 5. 20:25
Még megvárom a tuti biztosat,és ha kiderül,hogy lesz baba,megyek a másik kórházba,25 km-re. :) Ez helyben van,amíg hetente járok,addig maradok itt.Aztán megyek át,kipróbálok mást. :)
2012. nov. 5. 19:52

Néha furák az orvosok.Bogi ne ijedj meg ha megint halványabb a tesztcsík mint a kontrol, az is normális.Ok?És nyugi, minden rendben lesz!

De azt azért áruld el, hogy bírod ki kérdezés nélkül, úgy értem én lehet beszóltam volna az orvosnak, hogy most akkor beszéljen érthetően.

477. Orsi84 (válaszként erre: 476. - Bogica28)
2012. nov. 5. 19:47

Akkor meg nem akarom elhinni, hogy nem tudta mit lát...

Csak itt idegesít téged is, meg minket is.:))

2012. nov. 5. 19:26
Nem tudom,hogy mondják,belső UH,vagy hüvelyi UH,....de biztos tudod így. :)
475. Orsi84 (válaszként erre: 474. - Bogica28)
2012. nov. 5. 19:24
De milyen uh-t csinált???
474. Bogica28 (válaszként erre: 467. - 4d6dc41564)
2012. nov. 5. 19:18
Igen,uh-t csinált.De holnap ismét tesztelek,már sötétebb csíknak kell lennie,mint 26.-án. :)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook