Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2012. dec. 3. 12:23

Hajrá,hajrá csajok!!!!!

Én csütörtökön leszek 10 hetes,már időpontom van a 12 hetes UH-ra is Pécsre. :) Nagyon várom!!!!Ha ügyesen mutatja magát,akár a neme is kiderülhet!Bár még megkérem,hogy ne mondják,majd a 18 hetesnél,arra apával megyünk együtt. :)

Képzeljétek,tegnap megjött a bölcső,és a kiságy,amit vettünk,csuda klasszak.Tudom,még korai,de olyan jó áron voltak,hogy muszáj volt,ennyiért később tuti nem kapunk.Bár börzén vettem őket,mind a 2 új,ajándékba kapott de nem használták.Azért mi lecsiszoljuk az ágyat,festés és lakkozás,a bölcső marad sima,ahogy hoztuk. :) Csúcs szuperek tényleg.

A hasam talán lassacskán nőni fog,állítólag a 10. héttől kezd kb gömbölyödni,hát az már csak pár nap!Nagyon várom már! :)

Puszi nektek,kitartást!!!!Soha nem szabad feladni,látjátok!!!!Megéri!!! :)

592. SziReni
2012. dec. 2. 19:42
reméljük.Én is nagyon szorítok neked hogy sikerüljön.
591. 4d6dc41564 (válaszként erre: 589. - SziReni)
2012. dec. 2. 17:34
Szia Reni.Szorítok érted!Majd csak sikerül, én már csak ezt mondogatom, muszáj sikerülnie!
590. 4d6dc41564 (válaszként erre: 587. - 9a8e230ffe)
2012. dec. 2. 17:32
Biztos!!
589. SziReni
2012. dec. 2. 13:09
hát november 6 volt az utolsó mensim.Szerintem mostanság kellene megjönnie.ha nem jön meg akkor dec 6 teszt elvileg.De szerintem meg fog.
2012. dec. 2. 10:09
Én 6 hetes voltam,mikor először éreztem valamit.És mikor kell megjönnie?Azért ha késik,tesztelj ám!
2012. dec. 1. 14:59
biztos fázik
586. SziReni
2012. dec. 1. 14:58
Nekem azért mikor terhes voltam akkor már ilyenkor legalább a melleim fájtak.Most még az sem.Mensi tünet viszont van bőven.Folyás pattanások egyebek.Szóval szerintem mensit hoz a mikulás nem pozitív tesztet.
2012. dec. 1. 09:17
Köszönöm,én jól vagyok!Még kb. 3 hét,és elméletileg elmúlnak a reggeli rosszullétek!Már nagyon várom!:-D Áá,Reni,miért kéne 6 nappal előbb érezned valamit?Ne gondold!És aki csak 10-12 hétnél veszi észre a terhességet?Iakyenkor nincs ám még tünet!Én 6 hétnél kezdtem reggel rosszul lenni,előtte semmi!
584. SziReni
2012. nov. 30. 18:26
Nekem tuti csajok hogy meg fog jönni ahogy kell, mert fehéres folyásom van és a pattanásaim is kijöttek ma reggelre.Úgyhog nálam nem várható szerintem baba.És semmi terhességi tünetem sincs.6 nappal teszt előtt azért kellene már valami jelnek lenni.
2012. nov. 30. 14:58

Szerintem nem csinálsz hülyeséget.Amiket leírtál, mind jó hatással van.

Én elvetéltem a duphaston mellett is, nem szedem be többet azt a gyógyszert.Így utólag azt érzem, ha a baba nem akar maradni, jobb ha az elején elmegy.És nagyon rosszul voltam a gyógyszertől, a terhességemnek nem volt olyan perce, amit élvezni lehetett volna.

Én még a te helyedben a méhpempőt próbálnám meg.az íze borzalmas, drága is, de a nagyok igazi csodaelixírnek tartják.

Sok sikert!

Bogi veled minden rendben??

2012. nov. 30. 13:13
Ilyet még sose hallottam orvostól, de azt mondta ha úgy gondolom próbáljam meg ezeket a gyógymódokat és még valamilyen szinten támogatja is ezt. Szóval úgy dönöttem hogy annak ellenére, hogy elmúltam 31, adok 3-4 hónapot a dolognak (aviva-helyrehozza a hormonháztartást, cickafarkfű és palástfű szintén erősíti a méhet). Aztán ha meglesznek a hormon és inzulin eredmények, és nagyon nem lesznek rendben, akkor felülvizsgálom a dolgot és átváltok a gyógyszerre. Szerintetek hülyeséget csinálok???
581. SziReni
2012. nov. 30. 11:26
Zsanna miért nem szeded a duphastot?Azt mondta a dokid kellene? Ezekkel amikkel leírtál biztos segíthetnek.De szerinte, orvosilag se lenne rossz ezt kezelni.Mert az jó hogy van peteérés de így tuti nem tud megtapadni illetve némi esély mindig van de kevés.Az orvos mit mondott?
580. Bogica28 (válaszként erre: 578. - SziReni)
2012. nov. 30. 10:33

A nővérem még csak anyatejes volt,nem kapott mást,és anyu rendesen szoptatott,nagyon sok teje volt,még másnak is adott.

És van egy ismerős család,2 csaj tesó van(már felnőttek),napra pontosan 1 év van köztük,ők is anyatejesek voltak.Keresztanyámnak szülés után pár hónappal abortusza volt,alig született meg unokaöcsém,már teherbe esett,meg sem tartották,nagyon fiatalok voltak,20 körül,nem mertek belevágni a másodikba is.

És többet is ismerek,ahol 10-12 hónap van.Szerintem ez egyéntől is függhet.

2012. nov. 30. 10:13

Sziasztok lányok!


Tanácsot szeretnék kérni. Most derült ki hogy sárgatest elégtelenségem van, vékony a méhnyálkahártyám és ugye így nem fog beágyazódni a babóca. Jelenleg itt tartok: nem szedem a Duphastont, viszont avivázok (most kezdtem), szedek e-vitamint(plusz dió, mandula), vettem cickafarkfű és palástfű teát (köv.ciklustól fogom inni) és próbálok odafigyelni a táplálkozásra (fehérje+lúgosítás) és a helyes testartásra is (valahol olvastam hogy fontos). Decemberben megyek hormonvizsgálatra. Vettem ovulációs tesztet, van peteérésem.

A kérdésem az lenne, hogy van-e egyéb tanács amit még érdemes lenne átgondolni??!!

Köszönettel, Zsanna

578. SziReni
2012. nov. 29. 20:51
Ha szoptat a nő sokáig nincs mensi sem mert olyankor nincs peteérés.Amikor elkezdi a babát leszoktatni általában 4-6 hó körül akkor csökkenti a szoptatást mert már kap más fajta táplákot és akkor mivel a mensit peteérés előzi meg így az első vérzés előtt összejöhet a baba.Így szoptatás alarr nem nagyon eshet teherbe a nő ha tényleg rendszeres közel azonos időpontokban van.Azt nem tudom ha valaki enm szoptat ő fogékonyabb lesz-e a terheségre de lehet előfordulhat.És anyukádnál is az volt hogy leszállt a ciciről a baba, akkor már nincs védve. De nem baj a kis korkülönbség öcsém meg köztem is másfél év van és jó volt hogy mindig volt egy közel egy idős tesóm. :)
2012. nov. 29. 19:22
ezekhez nem értek,amiről beszéltek,nagyon beleszólni nem tudok.Egy hozzászólás van,amit én nem így tudok,ahogy leírtátok.Én úgy tudom,szülés után nagyon fogékony a méh,nagyon hamar teherbe lehet esni,ha a pár nem vigyáz.Azért is van ilyen sok családban pici korkülönbség,pl nálunk is.De aztán lehet,h embere válogatja.Anyámnak is azt mondták,nyugodjon meg,szoptatás alatt nem lesz baba.Erre tesóm pár hónapos volt,és leszállt ciciről.Anyu elment orvoshoz,és már terhes volt.Kb 1 év korkülönbség.
576. viki028 (válaszként erre: 568. - Juci1979)
2012. nov. 29. 18:54
Szia!olyan két éve szedem már a prolaktinomra, a párom most megy vizsgálatra, és akkor meglátjuk, hogy mi lesz.lassan már 2 és fél éve nem jön össze, az orvos még csak most javasolta a merionál injekciót, de még nem igen akar segíteni.Nagyon nagy a stressz hormonom, azt szeretném lejebb vinni.köszike a válaszokat
575. SziReni
2012. nov. 29. 17:41
az jó akkro hat a gyógyszer.
2012. nov. 29. 17:13
Két hónapja szedem a gyógyszert, a hajhullás teljesen megszünt, meg e tejfolyás is. Pattanások vannak sajnos. Ja és 3-4 kg lement. Remélem még fog is.
573. SziReni
2012. nov. 29. 17:10
nekem nem voltak tünetek mert ugye nekem a baba okozta és elmúlt gondolom ilyen rövid távon me nem okoz ilyeneket.
572. Juci1979 (válaszként erre: 571. - SziReni)
2012. nov. 29. 17:04
Azt nem tudom van-e különbség. Nálam a tünetek hízás, pattanások, hajhullás, alvászavar, tejcsorgás. Amikor kiderült, hogy mitől van, és utána néztem a tüneteknek, akkor szembesültem vele, hogy rám is mennyi minden igaz.
571. SziReni
2012. nov. 29. 17:00
nem tudom mert nekem ugye a terhesség okozta és mivel nem szoptattam elállt és ugye lecsökkent így műtét után 5 hónapra megjött ami normálisnak tekunthető és akkor már nem is volt magas a prolactin sem.Így nem tudom milyen amikkor eleve magas.Gondolom ha terhesség okozza az más mintha alapból magas lesz.
570. Juci1979 (válaszként erre: 569. - SziReni)
2012. nov. 29. 16:57
Ez így van. Kerek-perec megmondta adokim, hogy ne várjak csodát, amíg nem jön helyre. Januárban megyek majd vérvételre. Kiváncsl leszek, hogy lentebb ment-e. Nekem volt olyan tünetem, hogy "tejes" volt a mellbimbóm. Hálistennek rendesen van ciklusom, azt nem befolyásolta. Csak annyi hogy 24-26 napra jön meg általában.
569. SziReni
2012. nov. 29. 16:50
a prolactin hormon a szoptatásért felelős hormon.Nekem is ez volt a bajom mert a méhen kívülimnél olyan magas hcg-m voltmintha akár egy 9 hónapos terhességem lett volna, és amikor megszüntették a terhességet ezért megemelkedett a prolactinom mintha szoptatnom kellene.(volt is tejem utána) és addig vérzés sem volt amikor az visszament akkor meg is jött a vérzésem.Szóval a magas prolactin tényleg okozza hogy nem tudsz teherbe esni.
568. Juci1979 (válaszként erre: 566. - Viki028)
2012. nov. 29. 16:47
Szia! A magas prolaktin mellett nem tudsz teherbe esni! Nekem is ez a bajom, meg még a férjemnek is van sajnos. Én is ezt szedem, este 1 szemet. A magas prolaktinnál a szervezeted azt érzi, hogy mintha most szültél volna. Szülés után meg tudjuk, hogy nagyon kicsi a teherbeesés lehetősége.
567. 4d6dc41564 (válaszként erre: 560. - Viki028)
2012. nov. 29. 13:37

Szia Viki

A párodat nézessétek meg szerintem.Az a legrgyszerűbb.Nem olcsó, olyan 7000 ha privát orvoshoz mentek, de biztosan van tb-s is.Mennyi ideje próbálkoztok?

566. viki028 (válaszként erre: 564. - Juci1979)
2012. nov. 29. 13:34

Szia!szedek rá gyógyszert, bromocriptin, este egy felet!

valami más észre vétel?köszike szépen.

565. SziReni
2012. nov. 28. 19:01
december 6 lenne a teszt nap, mert november 6 volt az utolsó mensim.
564. Juci1979 (válaszként erre: 562. - Viki028)
2012. nov. 27. 15:40
Szia! A prolaktinod magas?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook