Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. febr. 11. 15:06
Raktam fel magamról mostani képet,ha valaki szeretne megnézni.Sajnos egyedül vagyok itthon,így kénytelen voltam magamról csinálni,....amit utálok,de meg akartam mutatni magam.
712. SziReni
2013. febr. 9. 17:58
nincs semmi velük.Szerencsére megjött 4dikén és ma már nem volt semmi.Mondjuk úgy tegnap múlt el.Szóval várjuk hogy ebben a hónapban sikerül-e.Nálunk úgy van hogy 6 hónapig magunktól kell próbálkozni mert nem találtak semmi rendelleneset, de ha addig nem jön össze mire költözünk akkor győrbe majd úgyis keresnem kell egy új dokit, és akkor ott újult erővel kezünk neki.
2013. febr. 8. 13:01

Voltam az orvosnál! Jó lett a vérkép eredménye! de a vizeletbe sok a baktérium és ezt a házi orvossal kezeltetni kell, mert mindig visszatér!

Szabad utat adod a baba projekthez! 5 nap múlva ha vége a termékeny időszakomnak kell elkezdnem használnia klion 100 kupot! Használta már valaki?

2013. febr. 8. 09:38

Szia Bogi, de jó hogy írtál.Vigyázz magatokra, a Dóra nagyon szép név.Tényleg szalad az idő.

Kevés időm van most jönni, de mindig olvasom a fórumot.

Nekem azóta van folyásom, amióta clostilt szedtem.Nem tudom, hogy ez mennyire normális.Remélem, hogy nincs nagy gond.De már nem is idegeskedek rajta, mert 22-én megyünk a kaáliba, remélem, hogy jó kezekbe kerülünk.

Szóp napot mindenkinek!

2013. febr. 8. 09:05

Sziasztok!

Tegnap voltam nődokinál! Megnézte pont peteérésem van! De sajnos elég sok folyásom is! ezért elküldöt ma vérvételre meg vizelet vizsgálatra és még ma meg kell keresnem az osztályon az eredménnyel! ha nagy az eltérés akkor ebbe a hónapba nem próbálkozhatunk! Mert akkor kezelni kell! És az egyszer nem megy!

Addig is írt fel Klion kupot!

708. Orsi84 (válaszként erre: 707. - SziReni)
2013. febr. 7. 22:42

Nem, előtte pár hónappal szedtem. Akkor különösebb változást nem tapasztaltam, most egész más, érezhetően hat rám valamilyen szinten a gyógyszer. Jó, ez a nagy menzesz késés fura, de azt lehet a pajzsmirigyem csinálta egyébként. Már beléptünk a 23. hónapba, valami majd csak történik egyszer.

Ti hogy álltok?

707. SziReni
2013. febr. 7. 18:55
A Dóra nekünk is tetsziki az egyik változatát a Dorinát fogjuk adni ha lányunk lesz. Orsi az előző baba is clostis baba? És elsőre sikerült vele? Mert akkor esélyes hogy most is elsőre fog.Szorítok.
2013. febr. 7. 09:24

Sziasztok!

Igen,úgy néz ki,a név már végleges. :) A lány tuti Dóra lesz,az már biztos.Ha mégis véletlen fiúcska lesz,akkor nagyon valószínű,hogy Richárd,a férjem után.Bár Ő még hezitál,hogy a saját nevét kapja-e.Nem akarta,de a tesói elkezdték rábeszélni,hogy milyen büszke lesz majd,stb,....aztán lehet,hogy mégis Ricsike lesz,ami engem nem zavar,nagyon tetszik. :) A Dórát közösen választottuk,ez az egy volt,ami mind a kettőnknek tetszik,amit én akartam az neki nem tetszett,amit Ő,az meg nekem nem.Így marad Dórika,de szerintem az egyik legszebb név! :)

705. Orsi84 (válaszként erre: 703. - Bogica28)
2013. febr. 7. 09:15

Nagyon örülök Nektek és olyan jó olvasgatni, ahogy írsz a tervezgetésről, vásárolgatásról. Imádtam ezt az időszakot, életem legszebb 9 hónapja volt és alig várom, hogy újra átélhessem.

Ma jött meg a 87. napra....jól olvassátok, nem írtam el. Holnaptól megint szedem a clostilbegyt tablettát 5 napon át, és várok egy icipici csodát. :) Mikor kislányomat vártam vele február 10.-én volt meg utoljára. Olyan jó lenne ha most sikerülne, közel lenne a szülinapjuk és a ruháknak is hasznát venném ami maradt Orsikáról. De nem élem bele magam, csak álmodozom egy picit. :)

704. SziReni
2013. febr. 7. 08:46
Tök jó ez a babavárós időszak.És mi lesz a neve vannak már tippek?Vagy van már végleges?Ez a szoba festés igaz.Akkor sokkal jobban szárad.Mi is tavasszal, nyáron festünk.
2013. febr. 6. 23:33

Köszönöm csajok! :)

Hát elsőre úgy néz ki,hogy kislány,de azért ilyenkor még nem annyira biztos,pláne nem 2D ultrahangnál.De én eddig is azt mondtam,hogy nekem tuti lányom lesz! :)

Nagyon sok mindent veszünk,hónapról-hónapra.Van,amikor 1 nagyobbat,ami drágább,de van,hogy sok apróságot.A szoba már megvan,csak még a mi cuccaink vannak bent,majd tavasz felé állunk neki festeni,és átcserélni a baba holmikra,amikor lehet sokat szellőztetni,hamar szárad.Így akármerre megyek a lakásba,egy szatyor baba ruhába,kádba,játszószőnyegbe botlok.

Van már kiságy,bölcső,babakocsi,játszószőnyeg,pelenkázó,kád,rengeteg újszülött ruha(azt hiszem,kicsit túlzásba estem,amilyen hamar nőnek,fele tuti rajta sem lesz),1-2 kis takaró,ágynemű huzat,törölköző.....minden ami kell.Persze még sok minden hiányzik,....de szép lassan minden meglesz!!! :)

Remélem hamarosan ti is babások lesztek,minden nap gondolok rátok,és szorítok!!!!!Puszi,és soha ne adjátok fel!!!

702. SziReni
2013. febr. 6. 22:13
engem még mindig nem bánt.Sőt nagyon örülök hogy rendben vagytok.Mit tudtok már? Tudjátok hogy kisfiú vagy kislány? Hogy álltok baba szoba egyebek? Megoszthtnád a babavárás többi részletét is ha van kedved.Hátha sok jótól mi is bebabásodunk. :) Puszi neked.
701. Juci1979 (válaszként erre: 700. - Bogica28)
2013. febr. 6. 15:58
Örülök, hogy rendben vagytok. Hogy telik az idő. Vigyázz magatokra és jelentkezz!
2013. febr. 6. 13:13

Sziasztok Lányok!

Mindig olvaslak ám titeket ha van időm,bár a vizsgáim miatt most kevesebb,de lesz ez még így se!!!! :)

Tudom fájó pont nektek,de mivel azt mondtátok kíváncsiak vagytok a babámra,gondoltam megint jelentkezek egyet!

Holnap leszek 19 hetes,már majdnem a fele.Végre ez a 6. nap,hogy érezhetően mocorog,de nem úgy gondoljátok,hogy nagyokat belém rúg,éppen,hogy én érzem,kívülről még nem is észlelhető.De most már napról napra erősödni fog,a 19.hét körül hírtelen kezd el nőni.

Működnek a szervei,minden a helyén,minden méret normális.Nagyon édes.

Raktam fel az adatlapomra képet róla,akit érdekel,nézze meg nyugodtan!

És ezek után is ha valakit bánt,hogy ilyeneket leírok ide,kérlek szóljatok,nem írok többet!!!!Senkinek nem szeretnék kellemetlenséget okozni!!!!

Ölelés mindenkinek,szép,nyugodt téli napokat!!!Üdv.

699. SziReni
2013. jan. 31. 08:50
nekem altatásban csinálták meg az átfúvást laparral mert eleve műtöttek a méhen kívüli miatt így konkrétan nem tudom hogy akkor fáj e de utána nem éreztem hogy fájna bent.A seb fájt de nyilván az a baba miatt volt.Nekem is azt mondta a doki hogy átjárható mind a két petevezető.Nekem valószínű peteéréssel van gond.
698. Juci1979 (válaszként erre: 697. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 29. 13:21
Ezzel mi is így voltunk. Szorítok, hogy kiderüljön gyorsan hol a gubanc.
697. b74f6e5cdd (válaszként erre: 696. - Juci1979)
2013. jan. 28. 22:25
Értelek és köszi a válaszodat. Engem a pénzügyi dolgok nem érdekel mert én idén konkrét választ akarok már kapni arra, hogy lehet-e valaha gyerekem. Szóval, őszintén és egyenesen. Nem lesz benne hiba. Szerdán rendel az a meddőségi szakember, először símán megyek hozzá és kipakolok és kérem a segítségét, utánna pedig remélem hogy hamar kiderül mi a bajom. Mindenkinek sok sikert kívánok aki idén már babázni szeretne.
2013. jan. 28. 16:27
Én is úgy gondolm, hogy ebben az évben valaminek már történnie kell. Azt hozzá teszem, hogy 30 ezer volt a vizsgálat, de egy hónap sem telt el az első találkozásunk óta és már túl is voltam rajta.
695. edinka86 (válaszként erre: 694. - 4d6dc41564)
2013. jan. 27. 18:12
Én is remélem hogy mindönkkel meg történik idén már a csoda.
694. 4d6dc41564 (válaszként erre: 692. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 27. 17:45

Nálunk is így volt, ahogy Juci írta.Amikor a lapart javasolta, emlékszem, december volt.Azt monta, hogy márciusban megcsináljuk.Vágtam egy szomorú képet, erre ő, inkább januárban???Így lett január.Nagyon türelmetlen voltam, nem szeretek várni.Szerintem kérdezd meg, hogy nem lehetne -e minél előbb megcsinálni az átfúvást.

Nekem volt egy orvosom, akinek szóltam, hogy késik a baba, és csak annyit kérdezett, hogy élünk-e rendeszeres nemi életet.Többet nem mentem hozzá.

Lányok, bárcsak ez az év sikeres lenne!!

693. Juci1979 (válaszként erre: 692. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 27. 17:30
Mi elmentünk a dokihoz a párommal, elmondtam, hogy 2-3 éve nem jön össze. A válasz csak annyi volt, hogy oké, tiszta lappal indul. Nem kérdezett semmit, hogy voltam-e máshol stb. Rögtön csinált rákszűrést, előírt egy listát, amin végigmentünk, a párom is. És kiderült szépen hol vannak a gondok.
2013. jan. 27. 11:29
Viszont az a kérdésem van, hogy persze magán úton megyek én is mert sztk-ba úgysem foglalkoznak velem sajna, de hogyan közöljem a dokival magánon, hogy nézd dokika..haladjunk a vizsgálatokkal. én idén szeretném tudni, hogy lehet-e egyáltalán valaha gyerekem.
691. b74f6e5cdd (válaszként erre: 690. - Juci1979)
2013. jan. 27. 11:27
Értem, köszönöm szépen.
690. Juci1979 (válaszként erre: 686. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 27. 10:19
Szia! Nekem volt átjárhatóságim és nem fájt. semmit nem éreztem. Mindkettő átjárható szernencsére. Előtte vettem be fájdalomcsillapítót. Maga a vizsgálat pár perc csak. Azoknak fájhat akiknek gond van, mert akkor feszít a kontrasztanyag.
689. edinka86 (válaszként erre: 686. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 27. 10:06
hát tudom min mész keresztül.de reménykedjünk az idei év szerencsés lesz nekünk is.nekem február közepén kell vissza menni a dokihoz és remélem hogy elküld további vizsgálatokra
2013. jan. 27. 10:02
megpróbálom nem feladni.meg a dokimmal beszélni hogy küldjön más kivizsgálásokra.
687. b74f6e5cdd (válaszként erre: 668. - Zsu&Isti)
2013. jan. 27. 10:01
Ezzel én is így vagyok, nagyon nehéz néha lelkileg:-(
686. b74f6e5cdd (válaszként erre: 678. - Edinka86)
2013. jan. 27. 09:59

Én 7 éve nem esek teherbe. Idén én is utána akarok járni hogy mi lehet az ok. Ugyanis a mostanimnak már szeretnék nagyon. Sok sikert neked. A fórumot betettem a kedvenceim közé:-)

Újra kezdem a méhpempőt, de a héten megyek nődokihoz majd én is.

Nekem 2 hónapja megint nem jött meg sejtéseim szerint nekem a hormonok vannak..pajzsot nézték az rendben van.

Idén ha kell én is bevállalom az átjárhatóságit is még ha olvastam is eléggé fájdalmas.

685. SziReni
2013. jan. 27. 09:43
edinka szerintem se ad fel, amíg van remény.És ahogy olvasom neked még nem is volt minden vizsgálat megcsinálva, addig meg semmi nem biztos.SZóval hajrá.Ideje annak hogy kiderüljön miért nem sikerül, és nem annak hogy felad.
684. edinka86 (válaszként erre: 683. - 4d6dc41564)
2013. jan. 27. 09:28
köszönöm a biztatást!a dokimnak javasolni fogom a laparoszkópiát.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook