Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
743. 4d6dc41564 (válaszként erre: 741. - Bogica28)
2013. márc. 22. 12:50

Szia:-) Helyes a pocakod, és nem látszik a 14 kiló.Biztosan nagyon vékony voltál terhesség előtt.Örülök, hogy jól vagytok.


Nálam kezdenek kisebb gondok előjönni, hormonok nem tökéletesek, de ezeket a vizsgálatokat már a meddőségi kéri.Majd meglátjuk, talán sikerül nekünk is.


Vigyázz magatokra, kedves tőled, hogy jelentkeztél.Ölellek!

742. SziReni
2013. márc. 21. 20:13
szuper hogy jól vagytok.örülök neki. Én tudod mindig várom most is február 4 volt az utolsó.Szóval már régen aktuális lenne.Nekem viszont hóapok is eltelmek kettő között.Ha megjönne akkor kapnék most clostit.Illetbe ha nem jön meg akkor is van lehetőség norcolut closti párossal de ha lehet a nocolutot kihagynám. Így jó lenne ha magától megjönne. De majd meglátjuk. Én kicsit el vagyok már keseredve.
2013. márc. 21. 20:05

Köszönöm,igen,bár sajnos akadtak családi problémáink(anyagiak),de úgy néz ki,kezdenek megoldódni.Remélem!!!!

Egyébként egészségileg minden OK,ma vagyok 25 hetes,(van fent 24 hetes kép)a baba nagyon sokat mocorog már,látszik is szépen kívülről,mikor hol ficánkol.És végre apa is érzi,látja,már türelmetlen volt.

A súlyom a 24. hétig nagyon gyorsan gyarapodott,a 19. héttől kezdve 5 héten keresztül heti 1 kiló feljött,sokat híztam.De most 1 hete leállt,talán kicsit utolérem magam.Most 25 hetesen tartok plusz 14,5 kilónál,de ha most lelassul,talán 20 kilónál nem lesz több.Már félő volt,hogy felmegyek 30-ig,de most látom a reményt! :)

Mikorra várod,hogy megjöjjön???

740. SziReni
2013. márc. 21. 19:57
nálam semmi.Szokásos várom hogy megjöjjön. Erre már beálltam másfél év alatt :) veled mi újság? Jól vagytok?
2013. márc. 21. 19:40

Sziasztok lányok!Mi újság felétek?????Remélem mindenki rendben van.Valami hírek?Kivizsgálások,eredmények?

Puszi,szép estét mindenkinek

738. SziReni
2013. márc. 6. 18:35
de nem baj majd a gyógyszer megoldja a problémát. reméljük :)
737. SziReni
2013. márc. 6. 18:34
nem szerintem nem kell reménykedni.Nem is érzek semmit, meg egyébként már annyi tapasztalatom van ennyi idő alatt, hogy sajnos ha ez negatív akkor egy hét múlva is az lesz.
736. Bogica28 (válaszként erre: 734. - SziReni)
2013. márc. 6. 11:26
Sajnálom!
735. lhoney
2013. márc. 5. 19:13
hmmmm...... meg remenykedjunk ??? hogy erzed ??? most jottem a tornarol jol lefaradtam de jol esett mikor mar nagyon nem birtam akkor a vegso celomra gondoltam es maris erot adott :)
734. SziReni
2013. márc. 5. 19:02
igen teszteltem.Negatív.
733. Bogica28 (válaszként erre: 732. - SziReni)
2013. márc. 5. 12:29
Na,rávetted magad?Teszteltél?Nagyon szurkolok!!!!!
732. SziReni
2013. márc. 4. 11:04
érdekesen hagzik majd mesélj mi volt benne. Elvileg ma kellene megjönnie.Nem tudom lehet holnap reggel tesztelek egyet.
731. lhoney
2013. márc. 4. 10:51
:) ugy legyen nemsokara tesztelhetsz is ha minden igaz meg akkor is ha kesobb volt a peteeres mind 14.dik nap hetvege fele lehetne nem igaz ? 2 konyv amit rendeltem : west zita - gyereket szeretnek ,marina nicholas - 3 lepes a termekenysegert hetvegen jon meg nagyon kivancsi vagyok erdemes utanna olvasni eleg jonak tunik majd kiderul
730. SziReni
2013. márc. 4. 10:08
nem gond semmi gond.Most így vissza olvasva kicsit erősen hangzik.Nem letolásként gondoltam.Csak mondani, hogy már írtam. Bocsi ez az írási módszer néha félreéthető mert a hangsúly nem mindegy amit nem hallunk. Hát nekem sincs ötletem. Remélem most sikerült és akkor nem is kell rajta agyalnom.
729. lhoney (válaszként erre: 728. - SziReni)
2013. márc. 3. 20:41
Igaz bocsi figyelmetlen voltam :) hat paszzz otletem sincs mi lehet a gond
728. SziReni
2013. márc. 3. 20:13
mondom hogy nekem nincs rendesen vérzésem. Leírtam az előbbi hozzászólásomnál. Férjemet nem nézték azt mondták ha további 6 hónapig nem jön össze akkor nézik meg. De nem is vele van a gond, mert két vérzésből két terhesség akkor ezek szerint neki egyből sikerült betalálni amikor volt petesejt.tehát tuti velem van a gond.
727. lhoney
2013. márc. 3. 17:56
Hmmmm.......... pedig ha nem jon a baba akkor ne mondjak nekem h minden rendben a ferjed spermakepe milyen ? a menszeszed mindig 28napos ?
726. SziReni
2013. márc. 3. 15:02
Szerintem nem ártasz vele.Én is hallottam róla ajánlották, de elég drága volt én nem vettem meg.Mondjuk nekem nem is bizonyított hogy az lenne a bajom, mert vérképem szerint nekem ezek az értékek is jók.Nem tudom én totál rejtély vagyok.
725. lhoney
2013. márc. 2. 19:08
:) annyira jol beszelsz hat ez az pont erdekes h terhes maradtal az nagy szo mert nalam meg ez sem u h az mar jo jel nalam rendszeres a ciklus aranylag egy ideig 32 napra jonn aztan 40 ez tart fel evet aztan kiesik egy honap es jon 60 ra aztan megint vissza all a 32 re van ciklus de nincs peteeres amit kitudtam deriteni a lombik alatt h az osztrogenem is alacsony ugyebar a ciklus 2dik napjan vettek vert es az E2 mindig alacsony azt potoltak osztrogennel es a ciklus masodik felebe a progreszteronom is alacsony ezt is potoltak tehat effektiv a ket fo hormon hianyos :P most arra gondoltam maradt meg meg osztrogen kremem es mi van ha kenem magam 2 het osztrogen es 2 het progreszteron ugyanazt kaptam es az hianyzik tehat gondolom nem arthatok vagy igen ???? es Women s creamrol nagyon sok jot olvasni es rengeteg nonek segitett
724. SziReni
2013. márc. 2. 17:20
hát persze igen.Csak ezt a dokiknak kellene tudni, hogy mi nincs rendben. Egyébként nagyon egy cipőben vagyunk. mert mi is másfél éve próbálkozunk.és nekem se találnak semmi rendellenesset a dokik. Mégsincs rendszeres vérzésem. Egy év alatt 2 vérzésem volt.Igaz abból terhes is lettem.Az egyik nem maradt meg a másik meg méhen kívül volt, igaz ő szépen fejlődött. És utána megint nem volt 5 hónapig vérzésem, aztán szeptember október novemberben volt.Nem lettem terhes novembertől megint nem volt most volt egy február 4 én. És se nőgyógyászatilag se endokriniológiailag nem találnak hibát.A legrosszabb ebben meg a bizonytalanság, mert ha tudod hogy van valami baj, és azon segítenek akkor rendben van a dolog, akkor jobban bírja az ember, de amikor azt mondják, hogy nincs semmi baj, és mégse jön a baba, akkor nem tudja az ember mire várjon.Szóval teljesen értem a helyzetedet. Mert mi is ebben vagyunk.Most is bízom benne hogy sikerült ez a hónap, és nem fog megjönni baba miatt hétfőn, de az a baj ha kimarad akkor se lehetek magabiztos, hogy baba van, mert lehet megint nem lesz hónapokig, és nem vagyok terhes. Csak ezt nem értem én sem, hogy ha nincs minden hónapban vérzés akkor valami tuti nincs rendben.
723. lhoney
2013. márc. 2. 15:34
Hat oszinten nem tudom de csak van valami gond ha 5 ev alatt 1x sem tiszta veletlenul sem estem teherbe peteerest is stimulaltak clostival meg ilyenekkel es ugy sem es ha csak a peteeres lenne a gond azt mestersegesen megcsinaltak es az osszes hianyzo hormont belem gyurtak akkor miert nem maradt meg azt jelenti meg mindig nincs rendben valami :(
722. SziReni
2013. márc. 1. 17:33
akkor nálad nincs is komoly gond ami indokolja a lombikot.Nem lehet ezzel a hormon gonddal kezdeni valamit? Végülis a a lombikhoz is kellett peteérést csinálni. Nem tudnak neked csinálni valami gyógyszerrel vagy valamivel?
721. lhoney
2013. márc. 1. 14:46
Sziasztok hat nalam hormonzavarok azt hiszem a problema okozok mar egy csomo mindennel kezeltek de nem jartunk sikerrel ezert nem akartam tovabb varni mert az ido telik a peteeres nem mukodik rendesen a menszeszem szabalytalan , az elso lombik beulltetesnel megtapadt az embrio de sajnos 5 hetesen elment , fel ev utan 2embriot ulltettek be (februarba) sajnos el sem indult a folyamat amire almomba sem gondoltam nagyot csalodtam arra gondolok nem voltam felkeszulve testileg lelkileg , meg van 1 fagyasztott embrionk de azt most meg nem szeretnem felek az ujabb csalodastol . Elsosorban fogyni szeretnek mielott ujra megyek progreszteron hianyom van,rendeltem az internetrol progreszteron kremet es 2 konyvet amiben allitolag minden aprolekosan le van irva probalom megerteni a hormonok mukodeset szeretnem megismerni a szervezetemet figyelni a jelekre es megerteni h mi miert tortenik bennem es utanna bizom benne ha ez sikerult akkor termeszetes uton is megfoganhat a kisbabank :) szoval most itt allok
2013. márc. 1. 10:59

Sziasztok!

Köszönöm,mi jól vagyunk,már 22 hetesen. :) Raktam fel képet,hétfőn készült,21+4 hétnél,a hatalmas pocakról.Egyik barátnőm 32 hetes,neki most ekkora. :) Növünk mint a golyó! :)

Végeztem a sulival,teljesen,levizsgáztam,mostantól nyugodt,kiegyensúlyozott életem lehet talán. :) Végre van időm minden nap rendet rakni,sétálni,pihenni,mindent amit szeretnék.

Bár sajnos az albérletből költöznünk kell,a főbérlő meghirdeti,de ha minden jól megy,majd májusban,akkor kicsit jobb lesz anyagilag.A tél mindig nehéz. :( De talán szerencsénk lesz,úgy néz ki tudunk venni egy lakást részletre,nagyon kedvező havi részletekkel,önerőből,semmi hitel,semmi kölcsön.A férjem tesójáék költöznek el onnan nemsokára,néhány hónap múlva,és 10 éves részletre megkapjuk.Igaz,sok idő,de akkor is a mienk lesz,saját.2 szoba,teljesen felújított fürdőszoba,erkély,konyha,wc,.....csak kifesteni kell,minden teljesen rendben van vele.Mire megszületik a baba,elvileg ott fogunk lakni,meg lesz csinálva,semmi kivetni való nem lesz benne.Nagyon jó lépcsőház,jó fekvés,kevés rezsi(télen is),szép kilátás(játszótérre és erdőre néz).....nagyon jó lesz végre.Mióta férjemmel megismerkedtünk,ez a 4. hely ahol lakunk,mindenhol kb 6-8 hónapot laktunk.Iszonyatos az állandó költözés,pakolás,...az ember éppen,hogy megszokja és megszereti. :( De most talán ez az utolsó,nem fognak fél év múlva kirakni! :)

Szép napot nektek,fel a fejjel,.....egyszer minden jóra fordul.Nekem (bár a babára nem kellett sokat várni nagyon) szörnyű életem volt,a szüleimnek nem kellettem,nem foglalkoztak velem,(senkit nem érdekelt amikor 17 évesen 170 centi magassággal lefogytam 60 kilóról 40-re 3 hónap alatt).....de egyszer csak jött egy csoda(a férjem),és minden rendbe jött.Csak sosem szabad feladni!!!!SOHA!!!!

719. 4d6dc41564 (válaszként erre: 717. - Lhoney)
2013. febr. 28. 23:58

Szia:-)

Kicsit elcsöndesedtünk, szerintem mindenki a csodát várja.

Ha lesz időd írd le nekünk a történetedet.Mi most készülünk az első inszemre.Bárcsak sikerülne!!!

Reni jól vagy??

Bogi??

Többiek?

718. SziReni
2013. febr. 28. 20:48
igen él az oldal.Én is itt vagyok meg vannak még itt páran.Kitartás.Miért van szükséged a lombikra?
717. lhoney
2013. febr. 28. 18:33
Udv mindenkinek el meg az oldal ? en is szeretnek csatlakozni ha lehet sajnos nalunk se jon a baba most vagyunk tul a masodik sikertelen lombikon, szeretnek csatlakozni hatha okosabbak leszunk tapasztalatcserevel :) es egyszer lesz pozitiv eredmenyunk ;)
716. SziReni
2013. febr. 21. 16:51
szerintem ha 80 ról indulsz se baj.Sőt ha 100 ról indulsz se baj.Ez nem márvadó.Van ilyen terhesség meg olyan. Nem kell vele foglalkozni.Én tanácsadáson mindig ki voltam akadva.Volt egy anyuka aki hát na 106 kg val kezdett és az az igazság hogy a 7dik hónapban még egy dekát nem hízott, mert egyfolytában fogyóztatták a dokik mert hogy jaj mekkora a súlya, és beszélgettem vele négyszemközt, és elmondta hogy annyira rossz hatással van rá ez az egész, hogy már a gyereket utálja, mert hogy "miatta szenved" totál ki volt bukva.Félt dokihoz meg védőnőhöz menni.Ja egyébként meg a korpát ne egyél mert ja fogyókúrás csak olyan haspuffadást okoz hogy meg fogsz őrülni tápértéke meg semmi. Egyél ahogy eddig.Ne foglalkozz senkivel.
2013. febr. 21. 11:06

Köszönöm.

Bár tegnap tanácsadáson kiborítottak,mondván,hogy diétáznom kellene.A jó K anyátokat.Éhezzek?Akkor a gyerekem is éhezni fog!!!Azért,mert eddig 2 hetente híztam kb 1-1,5 kilót,most meg 3-at.De most kezdtem el vizesedni,vizsgaidőszakom volt amikor nem mozdultam ki a lakásból,semmi mozgásra nem volt időm.Majd most szépen megint visszaáll,ha meg nem,hát nem érdekel.Akkor a végére hízok 25 kilót,....hát legyen.Ne szórakozzanak,hogy korpát egyek. :S

60 kilóról indultam,nem 80-ról,szerintem nem gáz,ha 80-85-tel fejezem be.

714. Juci1979 (válaszként erre: 713. - Bogica28)
2013. febr. 11. 16:31
Nagyon szép kismama vagy!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook