Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 21. 18:06
Hogy nem lehet ezt görcsösen akarni? :)Valamijó tipp!
22. 1e6a20c497 (válaszként erre: 16. - Remény35)
2012. szept. 21. 18:06
hát nem:( főleg hogy már nekem is babázhatnékom van.:( legalább mensim lenne akkor beletörődnék még nem jött el az idő. de így hogy azt sem tudom mi van. igaz még van 2 tesztem de hiába csinálom meg ismét:/ olyan igazságtalan másoknak akik nem is akarják nem is tervezik nem is örülnek neki ha jön a baba azoknak egyből össze jön. mi pedig akik szeretnénk kínlódunk évekig. :(
21. EsztyMorgan (válaszként erre: 9. - Bogica28)
2012. szept. 21. 18:05
Köszi :)) nagyon megértelek, mert én ugyanígy voltam. De hidd el: minél inkább akarod, annál rosszabb. Tudom könnyű mondani, hogy ne akard görcsösen.
20. Sibetti (válaszként erre: 13. - 1e6a20c497)
2012. szept. 21. 18:04
Hát az nem most lesz! Én már előre félek a vizsgálatoktól!
19. Sibetti (válaszként erre: 15. - Bogica28)
2012. szept. 21. 18:02
Nem ezt én is így érzem! Azokról akik nem is törődnek a gyerekeikkel, nem is beszélve...
18. Remény35 (válaszként erre: 15. - Bogica28)
2012. szept. 21. 18:02

Sajnos az élet igazságtalan.Nekem nagyon sokszor megfordul ez a fejembe,hogy miért van az hogy ahová nem várják érkezik?

De ugy gondolom mindennek oka és értelme van.Mi is megkapjuk majd a magunk babáját,csak a sors tud valamit amit mi még nem!

17. Sibetti (válaszként erre: 14. - EsztyMorgan)
2012. szept. 21. 18:01
Gratulálok Nektek! Akkor Te tényleg meg tudtál feledkezni róla!
16. Remény35 (válaszként erre: 13. - 1e6a20c497)
2012. szept. 21. 18:00

Huha,jó későn.

Nem lehet egyszerű kivárni azt az időpontot.

15. Bogica28 (válaszként erre: 10. - 1e6a20c497)
2012. szept. 21. 18:00

Szia!!!

Szerintem neked is el kellene menned orvoshoz,hátha mondana valamit.Akkor Te is kb annyi ideje szeretnéd,mint Én.Egy picit előbb.Én nem szedtem gyógyszert.

De miért van az,hogy az 1 éjszakás kalandokból,vagy a disco mögötti szexből simán megfogan egy életke,akinek talán nem kellene,aki meg igazán szeretné,és megadna mindent érte,annak nem sikerül. :( Vagy csak én érzem ezt?

14. EsztyMorgan (válaszként erre: 7. - Sibetti)
2012. szept. 21. 17:59
Magától. DE előtte tényleg annyira görcsösen akartam.. állandóan mértem a hőmet, aztán tesztek tömkelegét vettem és pocsékoltam el.. szóval én már tényleg lemondtam róla, úgy voltam vele, hogy ha nem jön, hát akkor "jól van", most már azért is élvezni fogom a szexet és nem csak azért szexelek, hogy baba legyen. Ahogy ezt kigondoltam rá kb. két hónapra terhes lettem.
13. 1e6a20c497 (válaszként erre: 12. - Remény35)
2012. szept. 21. 17:58
bejelentkeztem de november 20ra kaptam időpontot:(
12. Remény35 (válaszként erre: 10. - 1e6a20c497)
2012. szept. 21. 17:56

Szia!

Azóta voltál endokrinológusnál?

11. Remény35 (válaszként erre: 8. - Bogica28)
2012. szept. 21. 17:54

Sajnos orvosi kivizsgálás volt,mivel én 35 a párom 38 éves és első gyerek lenne,Korom miatt korábban kezdtük lefutni a bizonyos tisztelet köröket,erre kiderült a páromnál gond van,és csak a lombik jöhet szóba.

Most itt tartunk!

Nem így terveztem az életemet,minden egyes hónapban,mikor nem sikerült megzuhantam,de most olyan nyugodt vagyok,mert tudom hogy csak orvos segitséggel lehet gyerek.

Tényleg nem jó,ha rágörcsöl az ember,de nem hiszem hogy ha nem akarja görcsösen egy nő akkor rögtön sikerül.

Én hónapok óta tudom az eredméynt,letettem a spontán babásodásról és még sem sikerült.

De szerintem te még ne agyalj ilyenekn,hiszen a 3 hónap tényleg rövid idő,de ha megnyugtat,akkor a nődokidtől kérjél hormonlabort 3.illetve 22.napit,de azt ő ugy is tudja.

2012. szept. 21. 17:53
sziasztok! én mához egy hete csináltam tesztet. negatív lett sajnos:( rendszertelen volt a mesim még pár éve. 2010 febr óta cypromixet szedtem amitől rendszeres lett. ezt endokrinológus írta fel hormonprobléma kezelésére ami miatt nem volt rendszeres a mensi ettől rendszeres lett. 2012 máj 29.én abba hagytam mert szeretnénk babát. még júniusban megjött rendesen 28 napra ahogy kellett. júliusban is meg volt igaz akkor 42 napra jött meg már nem 28ra ahogy eddig.. augusztus 15 körül kellett volna megjönnie de azóta semmi. se baba se mensi:(
9. Bogica28 (válaszként erre: 5. - EsztyMorgan)
2012. szept. 21. 17:50
GRATULÁLOK!!!Remélem nekem is sikerülni fog nemsokára.Mostanság inkább lelki gondjaim voltak,talán ez is közre játszik,.....és igem,görcsösen akarom!!!!!!!!Annyira,hogy már....tényleg fáj.Jelenleg is nagyon beteg vagyok,szerintem ez is ennek köszönhető.De nem tudom nem akarni!!!
8. Bogica28 (válaszként erre: 3. - Remény35)
2012. szept. 21. 17:48
Én soha nem szedtem gyógyszert,egyszer sem.És az orvos ajánlotta a lombikot?Tudom,hogy én is 3 hónap után kétségbe vagyok esve,de nem korai még?Bár,...ennyi idő után lehet,hogy én is így fogom gondolni,ezt fogom tenni.
7. Sibetti (válaszként erre: 5. - EsztyMorgan)
2012. szept. 21. 17:47
És teljesen magától sikerült a baba, vagy szedtél valamit esetleg ami segített?
6. Sibetti (válaszként erre: 4. - Bogica28)
2012. szept. 21. 17:46

Most készülök menni októberben! Én 29 vagyok, márciusban töltöm a 30-at.


Nem a kortól függ, hanem, hogy mikor érzed magad késznek rá. És a várakozás ugyanolyan rossz, akármennyi idős vagy!

5. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Bogica28)
2012. szept. 21. 17:44

Három hónap? Az nagyon rövid idő, úgyhogy ne ess kétségbe. Nekünk fél év kellett, mire megjött a gólya. Amúgy is úgy tudom, hogy aggódni akkor kell, ha egy év alatt nem esel teherbe, úgyhogy időtök van még bőven.

Személyes tapasztalat, hogy minél görcsösebben akarod, annál inkább nem sierül. Én is így akartam mint te. NAGYON! Azt hittem, hogy majd 1-2 hónap után teherbe esem, raádásul voltak gondok a PÉ-mel is, úgyhogy én már lelkiekben feladtam, hogy én valaha is terhes leszek. Aztán bumm.. :)) már 10 hetesek vagyunk.

2012. szept. 21. 17:44

Szia,örülök,hogy csatlakozol!

Nyugi,szerintem ez normális.Én is nézem interneten a közösségi oldalakon,hogy ismerőseim rakják ki a képeket a babákról,...irigykedek,és elszomorodok.

Egy év????Nem kellene orvoshoz menned?Azt olvastam,ha 1 évig nem sikerül,már érdemes orvoshoz menned.Nekem amúgy is aktuális a kivizsgálás,több,mint 2 éve nem voltam,én így 3 hónap után is rákérdezek az orvostól.Megkérdezhetem,hány éves vagy?Én 22,Tudom,még fiatal,de már férjnél vagyok,és meglenne a baba helye. :)

2012. szept. 21. 17:42

Szia!

Megértelek,hiszen tudom milyen nehéz egy megszokott csapatba beilleszkedni,pláne ugy hogy az emebr tényleg nem tud annyit jönni.De attól függetlenül,kap az ember infókat.

Mi januártól szertnénk babát,azt hittem hogy könnyen fog menni,hiszen mind a ketten egészségesek vagyunk.Hát sajnos nem,most fogom kezdeni a lombikot a stimulálással.

Ez nem jelenti azt hogy nem fog sikerülni azonnal neked.

Adj időt a szervezetednek,hiszen ha gyógyszert szedtél ki kell ürülni.

2012. szept. 21. 17:40

Szia! Én szívesen csatlakoznék ide! Tagja vagyok egy másik közösségnek ahol nagyon jó kis csapat van, de sajnos nekem sincs időm óránként írni, és már kezdem kívülállónak érezni magam néha :(

Mi már több mint egy éve próbálkozunk. Most tudtam meg, hogy kedves barátainknak jön a második baba. Erre totál kiakadtam, hogy nekik már kettő lesz, nekünk meg egy sem. És mi van, ha soha nem lesz! Pedig örülök az Ő babájuknak is, de ez volt az első érzésem! Tudom, hogy ez nem szép... :(

2012. szept. 21. 17:36

Sziasztok!Próbáltam másik fórumba bekapcsolódni,de lehetetlen,mert órákat beszélgettek naponta,nekem meg sajnos nincs annyi időm,dolgozok,itthon teszek-veszek,......visszaolvasni,kommentelni lehetetlen.Ha van valaki,aki szintén ebben a cipőben jár,de szeretne beszélgetni a babavállalásról,és elég napi néhány komment,az tartson velem.

Mi a férjemmel kb 3 hónapja nem védekezünk,próbálkozunk a babával,de sajnos még nem sikerült.Sajnos elég tapasztalatlan vagyok a téren,hogyan tudnék "gyorsítani" ezen,vannak-e praktikák,amik elősegítik a teherbeesést.Azt hittem,ez egyszerűbb,eddig hogy féltem,hogyha 1x nem védekezünk,tuti teherbe esek,...amikor még nem akartuk.És most,.....nagyon várat magára.Van valaki,aki tud segíteni,tippeket adni,és pont Ő is babát szeretne?Jó lenne megosztani egymással,elbeszélgetni valakivel.Akár privátban is........ahogy szeretnéd........ :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook