Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2012. nov. 25. 18:58

Naaa,örülök,hogy nem vagy beteg.

Mi elutaztunk hétvégére,lementünk édesapámhoz és nagyanyámhoz látogatóba,mert apám már külföldön van,és most tudott idén utoljára hazajönni pár napra.Elmondtuk nekik a babát.A mamám nagyon örült,az nem is volt kétséges.Szerintem apu is örül,bár elsőre elmondta,hogy nem lesz munkahelyem,stb,stb,milyen nehéz lesz majd utána,......de azt is mondta,hogy örül azért.És akárhányszor szóba került,tök normálisan beszélt róla,lehozta a padlásról a mi régi etetőszékünket,megmutatta hogyan kell használni(állati jó,félbehajtva kis asztal székkel lesz belőle),előszedtünk egy baldahint,ilyesmi.És mikor férjem gratulált,hogy nagypapa lesz,akkor is csak mosolygott. :) Pedig féltem,mert esküvő előtt hónapokig nem beszéltünk,nagyon ellenezte.,De úgy néz ki,belenyugodott.Kaptunk karácsonmyra kis ajándékot,pénzt(kicsit előre),......tök jó volt. :D Nagyon boldog vagyok,tényleg. :)

532. SziReni
2012. nov. 21. 11:26
Jól vagyok köszönöm.Nem voltam beteg csak ilyen fáradság rohamom volt.Szóval nincs gond.Rendezgetjük a dolgainkat, meg reméljük most jönni fog a baba.Igen én is néha nézem a pocim milyen lesz nagy pocival.Bár én még távolabb állok tőle mint te. :) Meg hogy most fogyok is az is fura mert most még kissebb is a hasam mint volt.Na remélem nemsokára mi is követünk mikuláskor. :) A rosszuléteket ki kell bírni mert egy babóca növekszik ott bent tiszta jó.és örülök hogy jó kedved van.
2012. nov. 21. 11:10

Jobban vagy Reni?

Nálam is szokott ilyen lenni,terhesség előtt is,egyszerűen csak kijön egy fáradtság,és végig alszom a napot. :) Nem sűrűn,de néha jó ilyeneket beiktatni. :)

Én jól vagyok,bár a délelőtti rosszulléteim megvannak még,és étvágyam sincs nagyon,....de a kedvem jó általában,vidám vagyok. :) Alig várom,hogy látszódjon a pocakom.De hát 8 hétnél még nem várhatom. :)

Hétvégén megyek férjemmel édesapámhoz és nagyanyámhoz,apu már idén nem jön haza,úgyhogy most péntek reggel leutazunk hozzájuk,és elmondjuk a babát.Személyesen szeretnénk,nem telefonon vagy interneten.Az nem személyes.Úgyhogy kicsit izgulok már.... :)

530. SziReni
2012. nov. 18. 15:53
én ma még egész nap aludtam nem tudom mi van velem.Lehet beteg leszek.Nem bírtam kicsit se fent lenni.Most tervezem hogy ki kellene mennem futni legalább kellene mozagni ez az egész nap ágyba vagyok nem jó.Pedig nem is vagyok ilyen.Még betegen is mindig megyek mindenhova, most nem tudom hogy avne za hiper fáradság rajtam.
2012. nov. 18. 13:45

Sziasztok!

Húúú,nagyon sokat pihenek,az biztos!Ma is egész délelőtt csak feküdtem,férjem mindennel kiszolgál.Ő is olvasta,hogy az első 12 hétben nagyon sokat kell pihenni,így mindennel kiszolgál,mindenben segít.Most nagy takarítunk mi is,de olyan igazi nagytakarítás.Együtt csináljuk,hogy hamar készen legyünk.Én csináltam a szobát,meg mindjárt a fürdőt,wc-t,a férjemé meg a konyha,és a 2 félszoba. :)

Na megyek is befejezni!Puszi nektek!!!!

528. SziReni
2012. nov. 17. 19:01
hú ma én is az udvart csináltam.Rengeteg meló volt.És most bent is van egy csomó meló mert minden tiszta kosz lett mert a kéményt ki kellett takarítani.Szóval van itt munka holnapra is.Ez van.Tök jó legalább haladunk a munkával.
2012. nov. 17. 18:58

Na látod Reni, probléma megoldva, ügyesek legyetek:-)

Bogi igen, a bútorok most már megvannak, még az udvart kell rendbe rakni.Neked is szép hétvégét, pihenj sokat!

526. SziReni
2012. nov. 17. 18:33
Köszönöm a tanácsokat.Na úgy alakult hogy ma lelépett.Elvileg elment visszasírni magát a feleségéhez.Nem tudom hogy vissza kell e jönnie de így a mai nap megoldódott úgy néz ki.Na meglássuk mi lesz. Reméljük összejön végre a baba.
2012. nov. 17. 18:13

Ugyan,biztos megoldható,ha nagyon szeretnétek a napi szerelmi légyott. :D Én biztos nem hagynám magunkat! :) Elmentek együtt zuhanyozni,vagy amíg a vendég zuhanyzik,vagy sétál,vagy akármi. :) Ne hagyj ki semmilyen lehetőséget!!!!! :D Csak figyeld ki,mikor mit csinál,engedj neki jó forró fürdővizet,ilyesmi. :) Meg aztán biztos nem veletek alszik. :) Kicsit csendesebben,de tuti megoldható! :)

Mi is a hétvégét itthon töltjük,holnap délelőtt kitakarítok,de amúgy pihenünk ezerrel,most is aludtam 1-2 órácskát. :) Férjem most is szunyókál kicsit. :) Csak mrges vagyok,mert valami baja van a porszívónak,már 1 hete nem használtam,ki kell söpörnöm a szobát,ami azért nem olyan túl jó!!!Nem tudom,mennyire lesz hatásos.De férjem holnap végre megnézi,hátha csak eldugult,ki kell tisztítani!!! Remélem.Szép hétvégét mindenkinek,és Reni!!!Tényleg légy bátor,használj ki minden alkalmat,ha kell. :)

524. SziReni
2012. nov. 16. 23:27
nálunk nincs semmi.tiszta mozgalmasak sajnos a napok.Most hétvégére tervezünk itthon létet.reméljük összejön.Kicsi ház körüli munka van.Reméljük babó is úton lesz ha végre szeretne jönni hozzánk.Bár ennek most adódott kis nehézsége.Majd holnap elmesélem.Anya egyik kollegája ide kellett költözzön pár napra hozzánk és így kissé akadályoztatva lesz az apával való összebújás erre még nicns tervem sajnos.Szóval lehet ugrott erre a hónapra a baba projectünk.
2012. nov. 16. 22:02

Szia!Igen,lassan egy hete borzalmasak a délelőttjeim,de nem csak fél-1 óra,hanem majdnem egész délelőtt.Hányinger,erős szédülés,elfehéredek,izzadok.Nem túl jó,tényleg. :( De sebaj,majd elmúlik,lesz ez még szebb is. :)

Azok a napok a legrosszabbak,mikor reggel megyek dolgozni,vagy suliba. :( Rendesen fáj felkelni.Pl holnap reggel is.Mikor délutános vagyok,teljesen jó,mire mennem kell,semmi baj.És ugye nem mondom nagyon senkinek el,.....nehéz titkolni.Állandó hőhullámok,.....remélem hamarosan vége. :)

Egyébként ezen kívül minden rendben velem,velünk!!! :)

Bár ami még érdekes,hogy egyáltalán nem vagyok kívánós,sőőőt,inkább semmi étvágyam. :( De persze eszek minden nap 4-5-6x is keveset,de tényleg nagyon keveset. :(

Viszont végre a motiváció a főzésre,hisz minden nap kell főttet ennem,így elég sokat tüsténkedek a konyhába.Bár próbálok legalább 2 napra főzni,de minden félét,újítok ezerrel,változatosan. :) Ma zöldborsós sertéstokányt csináltam,tök jó lett. :D

Az jó,én imádtam bútort vásárolni,mi nyáron bútoroztuk fel az üres albérletet,......imádtam nézelődni,.....tök jó.És akkor most készen lesz a házacskátok???

Puszi nektek...

2012. nov. 16. 18:58

Szia Bogi

Nem volt időm írni, napok óta rohanás van, próbáljuk a hiányzó bútorokat megvenni, mert így karácsony előtt olcsóbbak.

Jól vagy??Hányinger??Az nem baj ha van, megéri, de ezt te is tudod!Ölellek!

Reni veled mi van??

2012. nov. 16. 12:09
Miért nem ír senki?Mi a baj??
520. SziReni
2012. nov. 13. 20:52
Bogi ez jobb mint hányni hidd el.Az első terheségemnél egy kínzás volt reggel kb 2 órát folyamatosan ahogy lehetett hánytam ez dél körül múlt kicsit akkor tudtam egy pár falatot enni, és 1-2 ór körül délután kezdődött ez a szédülés de akkor már fel se tudtam kelni, még jó hogy akkor suliba jártam és nem kellett az órákra bemennem de az valami katasztrófa volt.Szóval van ennél rosszabb is, de a második terheségem mindenkinek kívánom, akkor semmi bajom nem volt ha a teszt nem lett volna pozitív észre se veszem max a kávé szagot nem bírtam meg májat ettem amit nem eszek meg máskor, de semmi más jele nem volt.
2012. nov. 13. 09:56

Igen,csütörtökön lesz 7 hetes.Hát amikor teszteltem,és nagyon halvány volt,akkor volt kb 3 hetes.Persze,hogy kimutatta,hisz a jó tesztek 10 naptól kimutatják.Akkor már van hcg hormon.Amikor meg másodszor teszteltem,már több,mint 5 hetes volt.

Ma megyek a védőnőhöz,1-re.Ha végre össze tudom szedni magam.El kell mosogatnom,mosnom egyet,csak nem bírok felkelni nekiállni.Így is a reggelit már este bekészítettem,hogy mielőtt felállok,már tudjak enni,mert ahogy felkelek,a vércukrom egyből leesik,még rosszul vagyok.Most ez azért kimaradt nagyjából.De akkor is lassan megy,először felültem kaja után,aztán ücsörögtem,most ide ültem 2 percre,aztán megpróbálok felkelni.

Szörnyűek ezek a reggeli rosszullétek.Inkább hánynék egyet,és ennyi,csak ne kóvályognék,szédülnék egész reggel. :(

Na de,.....megéri,a végén már nem is fogok emlékezni rá. :)

518. SziReni
2012. nov. 12. 20:54
gratulálok.Igen írtam neki.Remélem hogy el is olvassa. :)
517. 4d6dc41564 (válaszként erre: 516. - Bogica28)
2012. nov. 12. 19:46

Szia

Még csak 6 hetes??Neked nagyon hamar kimutatta a teszt.Mégegyszer nagy-nagy gratula!Ölellek:-)

2012. nov. 12. 11:41

Sziasztok!Hazaértem az orvostól végre.Ma vagyok 6+4 hetes terhes.Végre kiderült.Láttam a kis pulzáló szívecskét,már működik neki,ez hihetetlen!!!!Olyan csodás érzés!!!

Ne keseredj el Reni,össze fog jönni.Ne felejtsd el,én kicsit később szülök,te kicsit előbb(meg Poppi) és egy idősek lesznek a babáink. :) Írtál már a Mikulásnak???

515. SziReni
2012. nov. 11. 11:25
hát kérdez rá egyértelműen hogy most igen vagy nem? szülésnél is azt fogja mondani hogy nagy valószínűséggek megszületett a gyereke? :) Na jó ez csak vicc de azért összeszedhetné magát és mondhatna valami értelmeset.Na nekem megint vagy nagyon tuti mély pontom, ahonnan fel kellene jöni megint.Valahogy egyre kevésbé tudom elhinni hogy nekünk összejöhet valaha a baba.Pedig tudom hogy ez nem jó, csak megint egy mély pont, majd lesz jobb.
514. Bogica28 (válaszként erre: 512. - SziReni)
2012. nov. 11. 10:57

Köszönöm,megfogadom!!! :) Ezt nem tudtam,EÜ dolgozó létemre. :(

Holnap végre megyek UH-ra,végre kiderül,aminek már ki kell......REMÉLEM!!!Nem bánnám,ha már az orvos is kimondaná biztosra,hogy várandós vagyok!Bár mindig azt mondja,hogy nagy valószínűséggel,......de az nekem még nem elég!!!!

513. SziReni
2012. nov. 10. 20:34
Én ma még az ülés fűtést se használtam mert én meg azt várom hogy elálljon a vérzésem és nehogy ráerősítsen de utána se fogom mert nehogy elvetéljek emiatt ha össze jönne a baba.
512. SziReni
2012. nov. 10. 20:34
Bogi a forró vizes fürdőt hagyd ki legközelebb mert alhasi vérbőséget és ezzel együtt vetélést okozhat sőt a terhesség közepe körül kora szülést.Így ha teheted ezt hagyd ki a sorból.Csak a baba meg a te érdekedben mondom.
511. Bogica28 (válaszként erre: 510. - Juci1979)
2012. nov. 10. 16:13

Sziasztok!

Ma először hányingerem volt,valahogy pont akkor,mikor beszedtem a vitamint.Bár hozzáteszem,hogy pont buszon ültem,egy 40 perces utam volt,...az is lehet.Nem tudom,mindenesetre szar volt,pont a buszon.

Nagyon rossz éjszakám volt tegnap,féltem,hogy baj lesz,de már sokkal jobban vagyok. :) Gyógyszert nem akartam szedni,ezért beültem egy kád gőzölgő vízbe,ittam egy nagyon forró teát,és annyira elkezdtem izzadni,hogy szinte rosszul voltam.Erre még jól betakaróztam,szó szerint csurgott rólam a víz.Úgy éreztem megdöglök,....de reggelre egész jól helyre jöttem.Ma már csak tüsszögök elég sokat,meg az orrom folyik,de a közérzetem is sokkal jobb,és a kedvem is. :)

510. Juci1979 (válaszként erre: 508. - Bogica28)
2012. nov. 10. 15:56
Most jöttem haza Spanyolországból és örömmel olvastam a jó híreket. Remélem minden rendben lesz. Az elevit nálam is okoz ilyen dolgokat.
509. SziReni
2012. nov. 9. 22:22
a vitamin nagyon sokat erősít különben.Én is állandóan beteges voltam és kivették két éve a mandulámat már az javított a helyzeten de tavaly amikor elkezdtem szedni az elevitet na az áttörés volt mert egész évben nem kellett gyógyszert szednem mikor el kellett mennem dokihoz mert ugyebár a műtét után nem szedtem mert minek most úgyse lehet baba és beteg lettem mondta a dokim hogy nem is voltam egész télen.Mondom szerintem a vitamin miatt lehetett.Úgyhogy sokat javít.De persze ehhez kell egy telítési idő a vitaminnak, meg ha elkerülöd az olyan helyeket az még segíthet egy kicsit.
2012. nov. 9. 10:08

Alig várom!!!

Tegnap elkezdtem szedni az elevitet!Ma nehezebben mentem el wc-re,éreztem,hogy kell,de csak ültem és vártam. :) Lehet,hogy a gyógyszernek is betudható.De szerencsére nem hányok,vagy ilyesmi,olvastam ilyet is róla.

Sajnos ma suliba megyek.Lehet,hogy megírom gyors a dogát,és el is pucolok,mert nem szeretnék beteg lenni.Nem hiszem,hogy meséltem még,de ami betegség,fertőzés létezik,influenza,miegymás,azt én megkapom.Régen sosem voltam beteges,ez néhány éve van.És mögöttem a teremben egy valami srác ül,aki előtt ott van állandóan a 100-as zsepi,és EGÉSZ ÓRÁN köhög,tüsszög,szuttyog,és időnként kifújja az orrát.De leginkább szipog,nem csak,hogy idegesítő,de mikor szeptemberben elkezdtünk járni,én is dögrováson lettem tőle.És mivel 60-an vagyunk a csoportba,alig jut hely mindenkinek,elülni sem tudok. :( És nagyon félek,hogy beteg leszek,sajnos egyre többet fújom én is az orrom már!Legszívesebben be sem mennék,csak a modulzáró miatt.De nagyon félek,hogy elkapok valamit!!! :(

507. SziReni
2012. nov. 8. 19:10
Jaja nem jártunk biosz órára és mi nem tudjuk mikor jön.Nálunk tuti jönni fog télen is.Mert november Poppihoz meg hozzám is tévedni fog egy mert Bogit utol kell érnünk.
506. 4d6dc41564 (válaszként erre: 504. - Fa8a5b1a9e)
2012. nov. 8. 19:04
Mi télen is várjuk:-)
505. SziReni
2012. nov. 8. 19:00
Egybként nekem is szimpi a doki mert elég alaposnak tűnt még leült és elmagyarázta nekem hogy a laboron mi mit jelent mit hogyan kötődik mihez.Szóval nem csak elküldött hogy nesze itt a lbor hanem elmagyarázta mi mit jelent.És nagyon rendes volt.Szerintem bízhatok mostmár benne hogy rendben lesznek a dolgot.Sajnos a méhen kívülit említette hogy jobb oldalt megint esélyes vagyok rá, de hátha nem.Azért mondta hogy nagyjából így is 1-2% esély van rá ami nagy esély és az is csak akkor ha jobb oldalról jön a pete.Szóval nem sok az esély.Csak mondta hogy figyeljek a tünetekre ha esetleg mégis ez történne ne legyen baj.
2012. nov. 8. 18:59
Majd nyáron
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook