Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
773. 41676d7567 (válaszként erre: 771. - SziReni)
2013. márc. 25. 11:45
Ti mióta várjátok?
772. SziReni
2013. márc. 25. 11:44
Egyébként ez a folyás elég fura.Nekem is ilyen folyásom van, és mindig kiszaladok wcre mert olyan mintha megjönne és nem jön meg.
771. SziReni
2013. márc. 25. 11:43
ha megnyugtat menj el vérvételre de megnyugodhatsz.Örülnék ha nekem is két hónap altt összejött volna.
770. 41676d7567 (válaszként erre: 769. - SziReni)
2013. márc. 25. 11:38

Csak nem hagyott nyugodni. Az járt a fejemben, hogy biztos rossz a teszt, vagy álpozitív, száradási csík stb. Annyi mindent olvasni a neten. (Valahogy még nehéz elhinni, hogy sikerült) Amellett folyton úgy érzem, mintha megjött volna. Szokatlan folyásom van, kicsit vizesebb, de igazából semmi olyan, ami aggasztó lenne. Csak folyton azt hiszem, hogy na most megjött.

Elszaladtam másik tesztért és megcsináltam, bár féltem, mert gondoltam mi van, ha ezen nem látszik semmi. Elég sokat ittam is már ma, sokszor pisilek is mostanában. Meg be kell valljam a reggeli tesztet a tájékoztató ellenére tovább tartottam egy kicsi a vizeletben. Visszadugtam picit még pár másodpercre. Most csináltam egyet csalás nélkül. Halványabb egy picit mint a reggeli, de két csík. Abszolút látható, nem az a "látom, ha nagyon nézem és látom, mert látni akarom". Szóval kezdem elhinni. Azért még a vérvétel lehet szóba jöhet este. (Már csak azért is, mert anyu ragaszkodik hozzá, nekem meg egy tűszúrás nem számít) és jövő héten doki. :)

769. SziReni
2013. márc. 25. 10:49
tuti baba ne izgulj. Én annak idején Boginak is mindig mondtam nyugi ott baba van. És tényleg az volt.
768. Bogica28 (válaszként erre: 766. - 41676d7567)
2013. márc. 25. 09:50
Ez a legjobb ötlet,a vérvétel.Nekem 2 pozitív teszt után sem vettek,mert én nagyon korán jöttem rá,4 hetesen.És elmentem orvoshoz,azt mondták nem látják,menjek vissza 1 hét múlva.Visszamentem,még mindig nem látták(csak a petezsákot,de sajna nem mindig lesz benne baba),....megint 1 hét.Hetek teltek el,és ahelyett,hogy vért vettek volna,mindig visszahívtak hetente.Ne tudd meg,mindig milyen ideg volt bennem.És harmadszorra látták 6 hetesen a szívecskéjét,ami már ott dobogott. :)
767. 41676d7567 (válaszként erre: 765. - SziReni)
2013. márc. 25. 09:32
Köszönöm :)
766. 41676d7567 (válaszként erre: 764. - Bogica28)
2013. márc. 25. 09:32
Anyu nővér. Azt mondta menjek be hozzá a kórházba, vesz vért és abból a labor már biztosat tud mondani. Szeretném biztosra tudni, mert már most is 2 centivel a föld felett repkedek.
765. SziReni
2013. márc. 25. 09:25
gratulálok ez baba.:)
764. Bogica28 (válaszként erre: 763. - 41676d7567)
2013. márc. 25. 09:16
Szerintem várhatnál kicsit a teszttel,lehet,hogy ugyan ilyen lesz,vagy még halványabb,és akkor csak elszomorodsz!Hisz pár óra,1 nap alatt nem biztos,hogy emelkedik a terhességi hormon!Inkább várj picit,mondjuk péntekig,vagy jövő hétfőig,és akkor már a nőgyógyászodnak is mondhatsz biztosabbat.Én napokat vártam a 2 teszt között,addig meg foglald el magad,hogy eltereld kicsit a figyelmed!!!
763. 41676d7567 (válaszként erre: 762. - Bogica28)
2013. márc. 25. 08:39

Én most hirtelen kiszámoltam a ciklus alapján, így november végén lenne meg a baba. Ha kicsit később az sem baj, lehet pont a szülinapom körül születne (az december eleje).

Olyan nehéz kivárni a holnapot, hogy új tesztet csináljak. Lehet délután is csinálok egyet, csak le kell szaladnom a boltba, mert itthon ez volt az utolsó. Aztán meg még egy hét az orvosig... Mindegy, azt már fél lábbal is.

Így is fura ez most, mert bármennyire is reménykedtem mindig, belekalkuláltam, hogy akár egy vagy több évbe is telhet (pláne hogy annyira akartam). Már feltankoltam cickafark és palástfű teából is, erre második hónapra összejön.

Na nézd meg, pedig nem akartam magam beleélni, amíg nincs legalább még egy tesztem.

762. Bogica28 (válaszként erre: 761. - 41676d7567)
2013. márc. 25. 08:33
Igen,a 6. hét körül már látni a kis pulzáló szivecskéjét a monitoron. :) Én is a 6+4 héten láttam először,csodálatos volt.De majd az orvos elmondja pontosan,hogy mennyi idős,mert pl nekem 2 héttel eltér a mérete az utolsó ciklusomtól,ha menzesz szerint számítjuk,június 21.-re várom,a méretek alapján július 4.És mindig a méretekkel fognak számolni,minden vizsgálatnál,....a ciklusra nem adnak.
761. 41676d7567 (válaszként erre: 760. - Bogica28)
2013. márc. 25. 08:16

Jajj de jó lenne. A vitamint már elkezdtem szedni hó elején (biztos, ami biztos alapon). Gravidát szedek.

Jövő héten gondoltam, hogy megyek orvoshoz, ha a következő is pozitív. Elvileg már az 5.hétben vagyok. Többnyire a 6.hétnél javasolják az orvost, szóval jövő hét már jó lesz.

Csak még kell keresnem egy nőgyógyászt, mert itt Bp-n nincs orvosom. Sajnos, eléggé elhanyagoltam a nőgyógyászt, amióta nem szedek gyógyszert. Majd még keresek egyet.

760. Bogica28 (válaszként erre: 759. - 41676d7567)
2013. márc. 25. 07:54

Szerintem pozitív,de már nyugodtan kérhetsz időpontot nőgyógyászhoz is,mert az elejétől kezdve jó,ha kíséri a sorsod,és a baba sorsát!!! :D Meg hamar kellene kiváltanod kismama vitamint is,a 12.hétig nagyon fontos.

Szerintem ez baba. :)

759. 41676d7567 (válaszként erre: 758. - Bogica28)
2013. márc. 25. 07:47

Tényleg nem jeleníti meg :(

Akkor feltöltöm oda :)

Na igen, negatív teszthez már volt szerencsém múlt hónapban nem is egyhez. Ott tényleg semmit nem láttam, pedig olyan erősen néztem, hogy már fájt a szemem. Most viszont lett csík és kb. 10 mp-en belül.

758. Bogica28 (válaszként erre: 757. - 41676d7567)
2013. márc. 25. 07:44
Töltsd fel ide a képeidhez,megnézem.De ezt nem nyitja meg,azt írja nem elérhető.Ha halványan van második csík,az általában pozitív,nekem szinte nem is látszódott,de volt.Ha nem vagy terhes,egyáltalán nem lehet,mert nem indul be a reakció,hisz nincs HCG!!!
2013. márc. 25. 06:18

Sziasztok

Mégis csináltam egy tesztet, mert két napja eléggé fájt a mellem (még soha nem fájt, mensi előtt sem).

Szeretnélek megkérni titeket, hogy nézzétek meg nekem. Én látom a második csíkot és élőben sokkal jobban látszik, de nem tudom jó helyen van. Vagy úgy alapból nem tudom elhinni, hogy terhes lennék.


[link]

2013. márc. 24. 16:42
Én csak annyit tudok mondani ha az kikapcsol jól érzed maga és egyáltalán nem stresszelsz hidd el előbb utóbb sikerül!!!!!!!!!!!!!!4
755. SziReni
2013. márc. 24. 08:57
Persze így feladni nem adtam fel, csak már nem tudom olyan reménykedve nézni a teszteket meg nem tudom úgy beleélni magam mint az elején.Mindegy.majd lesz valahogy.Meg kicsit olyan remények vannak bennem hátha majd költözés után.
754. 41676d7567 (válaszként erre: 752. - SziReni)
2013. márc. 24. 08:57

Én annyira érzem, hogy meg fog jönni, hogy feleslegesnek érzem a tesztet. Szerintem ma vagy holnap meg is jön. Nem akarom beleélni magam kicsit sem így. Nem is voltunk együtt igazán jó időpontokban és ebben a hónapban egyébként sem úgy jött ki a lépés, hogy sok együtt lét jött volna össze.

Remélem neked hamarosan összejön, ha már ilyen régóta vártok rá.

Én kb egy éve szeretnék babát, de párom csak év végén bólintott rá. December környékén volt pár suta próbálkozás (egyáltalán nem peteérés környékén sajnos), de aktívan múlt hónapban álltunk rá a témára. Sajnos naivan azt hittem, hogy 1-2 hónap és terhes leszek (hiszen másnak egyetlen felelőtlen éjszaka is elég). Talán épp ezért viselt meg úgy, hogy nem jött össze. Aztán rájöttem, hogy ha még éveket kell várni, akkor nem lehet azt csinálni, hogy magamba zuhanok minden mensikor, mert akkor beleőrülök. Most úgy állok hozzá, hogy jöjjön meg mielőbb, mert új ciklus, új esély :)

De épp tegnap gondolkoztam el azon, hogy egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy megcsinálom a tesztet és pozitív. Akkora boldogság lenne az, amit most még elhinni sem nagyon tudok, hogy megtörténhet. Pedig egyszer meg fog :)

753. Bogica28 (válaszként erre: 752. - SziReni)
2013. márc. 24. 08:55
Sikerülni fog,csak sosem szabad feladni!!!!!!Csodák mindig is léteznek,eljön a Te várva várt csodád is.És tudom,biztos rengeteg ilyet hallasz,de anyámnak van egy barátnője,egy idősek.Anyunak 26,25,23 éves gyerekei vannak,neki meg kb 16 éves,mert több,mint 10 évig nem jött össze,ha jól tudom,9x ment el az elején a baba.És összejött,egy gyönyörű szép kislánya van,mindig megcsodálom,ha látom valamerre. :) Sosem szabad feladni!!!!!!!
752. SziReni
2013. márc. 24. 08:40
Igen minél előrébb tart az ember.Minél többet vár a csodára annál türelmesebb lesz. Én is van hogy már két hetet is várok a nem várt után és csak akkor tesztelek.Egyszerűen már nem is hiszem el, hogy egyszer két csík lesz rajta. És így nem is tartom sürgősnek a tesztet sem, meg nem is keseredek annyira el mint az elején. De persze én másfél évnél járok lassan 2 évnél.Én sokszor már akkor tesztelek ha dokim vagy párom mondja hogy csináljak egyet.
2013. márc. 24. 08:04

Köszi!

Most próbálok nem ezen kattogni állandóan, de nagyon nehéz. Viszont már azon is csodálkozom, hogy nem rohantam a nemvárt napján azonnal tesztelni. Sokat tanultam a múlt hónapból, amikor már szabályszerűen terhességi tüneteket produkáltam és bemagyaráztam magamnak, hogy a tesztek rosszak, vagy még nem mutatnak semmit (és ezekre folyamatosan igazolást kerestem, találtam a neten). Most úgy érzem, hogy nincs baba, nem is kattogok ezen és így tüneteket sem gyártok magamnak. És mivel tisztában vagyok vele, hogy majd a következő hónap lesz leghamarabb esélyes, így elkeseredve sem vagyok. (Ami nagy áldás nekem is és páromnak is).

Próbálom lazábban kezelni, hátha akkor nagyobb sikerrel járunk. Na meg még tényleg az elején vagyunk. :)

2013. márc. 24. 07:55

Ez az összevisszaság a megváltozott hormonok miatt lehet,mert elindult benned valami,hogy anya szeretnél lenni.De elkeseredni,és görcsösen akarni sosem szabad!!!Jó,mondom én,aki szintén így voltam,én indítottam a fórumot,és néhány hónap múlva teherbe is estem,már 25+3 hetes kismama vagyok.De ez a lényeg,akarni,de nem görcsösen.Tudom,lehet hogy vicces,de én sokszor szex után kipárnáztam a derekam alatt,hogy biztosabban mélyebbre jusson,aminek kell. :)

Nekem világ életemben,12 éves korom óta rendszertelen volt a ciklusom,volt hogy akár hónapokig nem jött meg,volt hogy 1 hónapig megvolt(33 napig menstruáltam egyszer),az utolsó kb 2 évben állt be kb 33-35 napra,....de nem mindig,csak úgy általában.Attól még ha nincs semmi gond,peteérésed van,próbálkozni kell,meg lesz a gyümölcse. :) Azt mondják,ha egészséges a pár,azért 6 hónap alatt összejön a bébi!!!Nyugi,menni fog,kitartást!

749. 41676d7567 (válaszként erre: 747. - Element)
2013. márc. 24. 07:32

Szia!

Ez nálam is így volt. Mindig óramű pontossággal a 28. napon megjött. Múlt hónapban kezdtünk igazán próbálkozni, késett elég sokat, két tesztet pocsékoltam el, és mindkétszer elkeseredtem a negatív eredmény miatt. Aztán megjött 36 napra.

Most a 33. ciklus napnál járok. Baba nagy valószínűséggel most sincs, de tesztelni sem merek. Valószínűleg azért késik megint, mert én tipikusan a görcsösen akaró típusba tartozom, szóval most igyekszem halál nyugodt maradni. Ha jövő héten sem jön meg, tesztelek egyet (bár napok óta érzem, hogy meg fog jönni). Igazából most várom is, hogy megjöjjön, mert el akarom kezdeni a cickafark teát inni. Állítólag sokaknak segített a babásodásban. De egyelőre annak is örülök, ha visszaáll a ciklusom 28 napra, mert azzal legalább már tudok számolni. Ezzel az összevisszasággal nem nagyon :(

748. SziReni
2013. márc. 23. 19:20
Ez érdekes.Szerintem pszichés, mert sokakól hallottam már hogy rendszeres volt amíg el nem kezdtünk próbálkozni. De amúgy még így is normális a mensid.
747. Element
2013. márc. 23. 14:43
Sziasztok! Párommal babát szeretnénk, 3.hónapja próbálkozunk. Eddig mióta megvan, mindig is rendszeres volt a mensim, 28 naponkénti, amióta próbálkozunk, mindig 3-4 napokat késik. Miért késik, ha közben meg nem esek teherbe?
2013. márc. 23. 14:16
Köszönjük. :)
745. SziReni
2013. márc. 23. 09:19
Bogi egy hét alatt jó nagyott nőt a pocid. :) Egyébként szerintem nagyon csinos vagy eleve.Az első képen is látszik.És a 14 kg az mg a babának kell is ahogy látom. Sok boldogságot nektek.
2013. márc. 22. 13:47

Szia!Köszönöm.

Ááá,ne gondold,hogy vékony voltam.169 cm vagyok,és 60 kg voltam.Olyan....átlag.

Ha van kedved,Te is írj néha,akár privátban,ha van eredményed.Mindig nézem,de senki nem ír semmit. :(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook