Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2012. nov. 27. 11:33
Kitartást!!!Sikerülni fog!!!!Mindenkinek,aki itt lesz!Majd egy idő után kismamák klubja lesz a fórum neve. :)
562. viki028
2012. nov. 27. 11:15

Szia!Köszönöm szépen hogy válaszoltál.Gratula a babácskához.Anyukám érdeklődött utána, mert az ismerősök között valaki itta, azt pontosan nem tudom, hogy mennyi idő után segítet neki!:)de ő sokáig szedett fogamzásgátlót, én azt nem mondhatom el magamról!nekem sajnos a stressz hormonom nagyon magas, és talán ő segítenne benne?!:)gondoltam, ha vissza megyek orvoshoz minden féle képpen megkérdezem tőle, hogy mit javasol?!mert nekem a pajzsmirigyemmel is gondom van!nem lehet teljes az élet!:)Reménykedünk és nagyon szeretni fogjuk ha majd itt lesz közöttünk:)remélem még összefutunk:)

szép napot

2012. nov. 27. 11:07

Hol hallottál róla?Internet,orvos,gyógyszertár?Én feltétlenül ajánlanám,hogy orvostól,vagy gyógyszertárban érdeklődj,és ne internetről vásárolj olyat,amiről nem tudsz semmit.Bár én gyógyszertárban vagyok gyakorlaton,sajnos nem ismerem,lehet,hogy csak azért,mert még tanuló vagyok,.....de hozzánk is hoztak be már olyan terméket,amit netről vásároltak,és megkérték,hogy nézzük meg,mi az összetevője.És a szakgyógyszerészünk a kb 20 összetevőből kb 2-t ismert fel,az is kb a víz,és valami vitamin volt,e a többi 18 ismeretlen.Nem szabad ilyenbe beleugrani!!!

De ez csak jó tanácsnak szántam!!!! :)

Hány éves vagy,elmondod?Üdvözöllek a csoportban,.....bár ne itt találkoztunk volna,de azuért örülök,hogy közénk találtál.Bár pont jó ember mondja,nekem összejött a baba,eddig minden rendben,8+5 hetes vagyok.De a többiek azt kérték maradjak és meséljek!

560. viki028
2012. nov. 27. 10:44

Sziasztok!még nagyon friss vagyok, de a gondok már régóta fent áll, hogy nem akar beköszönteni, hozzánk a gólya!Sok orvosnál nem igen voltam, mert nekem sajnos, nincs pénzünk még annyi, sem hogy ha nagyon szertnénk:(Doktorom azt mondta másfél hónappal ezelőtt, hogy meddöségi központban kell most már mennem.Azt mondott még valamit, hogy még megpróbálhatjuk, hogy injekció segítségével hozzhatunk létre tűszőket, amiket megrepesztünk ha 20mm-s körül van.októberben sikerült is "csinálnuk",de még se lett belőle baba:(Aztán újra el kellett kezdenem a menszesz második napjátol a merionál injekciót és 12db-ot kaptam egy más után de még sem lettek tűszők.nagyon sokba kerül ez már nekünk havi olyan 30e.Most találtam aloe verás terméket ami talán segítene, hogy egy kicsit, megnyugodja és ott legyenek a tűszőcskéim.

Azt szeretném kérdezni, hogy valaki hallott már erről az aloe vera gél folyadékról?tapasztalatok?

segítségeteket nagyon szépen köszönöm

559. Bogica28 (válaszként erre: 555. - SziReni)
2012. nov. 27. 10:02

Vannak terhesség alatt hőhullámok,minden nap,naponta többször rám jönnek.Nekem kb 6 hetesen kezdődtek a tünetek,csütörtökön leszek 9 hetes.Azóta van folyamatosan.Nagy ritka,hogy 1 nap nincs. :)

Tesztelsz valamikor???Mikor lesz itt az ideje?

558. SziReni
2012. nov. 26. 21:23
sajnos én se tudok magamon.de most le kell nyugtatnom magam.Mert bepánikoltam, és ha baba akkor nem fog neki túl jót tenni.
557. Juci1979 (válaszként erre: 555. - SziReni)
2012. nov. 26. 21:16
Sajnos ebben nem tudok segíteni neked.
2012. nov. 26. 21:09
Pedig néha milyen jó lenne! Csak az a baj, hogy a problémák akkor is itthon várnának. Nem könnyű. Két hete külföldön voltunk egy hetet. Mindenki mondta, majd ott kikapcsolódtok, el is felejted stb. Ja persze! Ott is reggel ébredési hőmérséklet mérés, peteérés tüneteinek figyelése. Tényleg nem jutott az eszembe. Most jó kedvem lett. Jókat mosolygok magamon. Nekem tök jó, hogy van kivel ezekről beszélnem.
555. SziReni
2012. nov. 26. 21:05
halljátok most mértem a hőmet 36.9 és nekem jó ha 36.0 körül szokott lenni mert állandóan fázok most meg nem tudom hogy betakarózzak vagy ki mert olyan fura hőhullámaim vannak.nem fáj semmim mérmint torkom vagy fejem, sőt nekem tüdőgyulladással se volt lázam.Úgyhogy nem tudom.Beszélgettem itt az egyik fórumon és mondják hogy volt akinek ilyen tünete volt a terhességnél.Volt még valakinek ilyen tapasztalata? Mert nekem a méhen kívülimnél tényleg volt de az nyilván a gyulladás miatt amit a szerveztben okozott.Szóval most aggódom ha baba is akkor nem lehet hogy azért mert megint rossz helyen van?
554. SziReni
2012. nov. 26. 21:02
Hát nem gondoldo rosszul és akkor se lesz stressz mentes az életed mert a világból nem menekülhetsz ki és ha a tényeket nézzük nem a stressz vagy nem stressz függvénye a baba.
553. Juci1979 (válaszként erre: 552. - SziReni)
2012. nov. 26. 21:00
Az a gyerek nem azért nem jön, mert még nics itt az ideje. 33 éves vagyok. Már éppen itt lenne. Hanem azért, mert olyan világban élünk, amely tele van szennyezéssel, stresszel. Azt mondta a dokim próbáljunk stersszmentesen élni. Gondoltam oké. De hogy? Én pedagógus vagyok, a férjem 400 ember főnöke! Na hogyan csináljuk? Adjunk fel mindent? Mi a garancia, hogy akkor jobb lesz? Ja és miből éljünk akkor? Ha nem dolgozunk, akkor meg azért stresszelünk! Ez egy ördögi kör. Vagy rosszul gondolom lányok?
552. SziReni
2012. nov. 26. 20:30
Juci igen ezen akadok én is ki.Hogy aki nem akarja annak jön.Meg ahol nem foglalkoznak a gyerekkel ott jön.Nekem meg olyanokat mondanak hogy nincs még ideje meg majd ha minden rednben van nálunk akkor fog jönni.meg ha nem görcsölök rá.(szerintem ha valakinek baja van akkor ha rágörcsöl ha nem nem jön)akinek meg nincs baja annak nem kell rágörcsölni mert ránéznek és terhes lesz.és a legrosszabb hogy decemberben töltöm a 24 et mi lett volna ha még várok akkor soha nem si jön össze?Mondjuk még így se biztos hogy lesz valaha babám.
2012. nov. 26. 17:43
Az utolsó erdménynél 2 millió volt csak, és ebből 50% az élénk mozgású. Azt mondta mindkettőn dokija, hogy 5 millió alatt értelmetlen az inszem. Hát neked legyen igazad!
550. 4d6dc41564 (válaszként erre: 549. - Juci1979)
2012. nov. 26. 17:37

Értem.De miért a lombik?Nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy az inszemet fogják megpróbálni a mi esetünkben.

Akkor bízz benne, hogy 2013-ban már te is várandós leszel.

549. Juci1979 (válaszként erre: 546. - 4d6dc41564)
2012. nov. 26. 17:35
Nálunk is van viszér, de azt mondja a doki, hogy annnyira pici, hogy nem látja az értelmét a műtétnek. Két héten belül kiderül, hogy van-e javulás. Ha nincs akkor lombik marad.
548. 4d6dc41564 (válaszként erre: 546. - 4d6dc41564)
2012. nov. 26. 17:35
Ezért is tartunk ott, hogy muszáj felkeresni egy meddőségit.Többet mi nem tudunk tenni:-(
2012. nov. 26. 17:32
Az a szomorú, hogy van akire csak ránéznek és már terhes. Mi meg küzdünk, szenvedünk, rengeteg vizsgálat, idegesség stb. Az osztályomban két olyan gyerek van, akinek a hetedik tesó van úton. Anyukák velem egyidősek. És vágjak jópofát, amikor megtudtam! Félre ne értsetek, én örülök, hogy ha gyereke születik bárkinek, de ez olyan igazságtalan!
546. 4d6dc41564 (válaszként erre: 541. - Juci1979)
2012. nov. 26. 17:32

Kösz juci

Ezen is túl vagyunk, tavaly május hereviszér műtét, utána a 10%élő spermából 70% élő lett.Gyógyszereket is szedett, valami testocaps volt a neve, meg fer14.Utána sikerült a baba.Most megint gyógyszerek ez a 3.hónap, decemberben megy kontrolra.Jók voltak az eredmények, mennyiség minőség is, csak kicsit lassúak.Na majd a decemberinél kiderül.

Sárgatest hormont szedtem a terhességnél, a baba így sem maradt meg.Orvosok egy vetélés után azt mondják, hogy előfordul.

545. SziReni
2012. nov. 26. 17:21
hú de sok mindentől függ ez a baba dolog.Katasztrófa.Na eddig se bíztam benne hogy jönni fog ebben a hónapban de most is elég kevés esélyt látok rá.
2012. nov. 26. 17:14
Az andrológus mondta, hogy 40-40% az arány, a maradék 10-10 meg ismeretlen eredetű. A férfiaknak meg sokkal egyszerűbb is kideríteni. Engem még Hsg-re is elküldött a doki, így utólag tök fölöslegesen sugároztattam magam, meg az izgalom stb. Na mindegy. Az a lényeg , hogy kiderült hol a bibi.
2012. nov. 26. 17:00

Sziasztok!

A sárgatest hormon szintet nézettétek? Unokatesómnak évekig nem jött össze a baba, mindenféle vizsgálatokon átestek mindketten, de nem találták az okot. Végül egy másik orvos egy vizsgálatból megállapította, hogy kevesebb van neki ebből a hormonból. Ez felelős a megtapadásért. Kapott hormonokat, és szinte azonnal teherbe esett... :) Már növekszik a pocakja! :)

542. SziReni
2012. nov. 26. 16:58
igen elég nagy esély van rá.És az esetek 50% ban a férfi a hibás nem a nő, és sajnos azt hallottam ez a százalék már emelkedett is.
2012. nov. 26. 16:57
Poppi szeritm is nézesséteket meg a párodat, mert nálunk kiderült, hogy vele van baj. Én meg évekig emésztettem megam, hogy selejtes vagyok.
540. SziReni
2012. nov. 26. 14:48
hát nem tudom ezek alapján lehet a párodat kellene akkor megnézni.Mert nem úgy néz ki hogy nálad vana gond.Főleg ha semmilyen formában nem jött össze még a baba akkor lehet párodnál vana gond.szorítok neked.
2012. nov. 26. 11:50

Köszönöm Reni, de én már sok mindenen túl vagyok.Hormonok rendben, lapar+hiszteroszkópia+átfúvás, hormontámogatással is próbáltuk, egy dolgot nem néztek, az IR-t, de nem érzem, hogy azzal gond lenne, az éhgyomri cukor rendben van.Marad a meddőségi, vagy várunk a csodára.Nem tesztelek, mert nekem nem szokott késni, és most is a tüszőrepesztő után vagyok, így ma meg kell jönnie.

Szorítok neked!

538. SziReni
2012. nov. 26. 11:31
és ha nem jön meg akkor mikor tezstesz? Én szorítok neked.Nem voltál még endon meg teljes nőgyógy kivizsgáláson? Lehet azzal kellene kezdeni mondjuk az endora nálunk is másfél hónap az idúőpont.Én dec 6án tervezem a tesztet.November 6 az utolsó mensim.Ami normál időben jött normálisan elmúló volt így az endos néni szerint nagy esély van most ebben a hónapban rá.Hát nem tudom mert a férjem munkahelyén annyi gond van hogy most is mindennap ott leszünk, és emiatt tiszta stresszbe voltam egész hónapban.erőm nem volt a babaára gondolni sem.Közbea gyámhivatallal is megy a háború.Szóval készen avgyok idegileg.Én már nem si reménykedek abban hogy pont most összejött volna.Még álmamimban is mindig azt álmodom hogy megjött pedig eddig mindig álmodtam hogy babás vagyok.Szóval látszik az álmaimból is hogy én ebben a hónapban már lemondtam a dologról.De meglátjuk.Lehet pont azért most akar jönni mert már lemondtunk róla és hoz egy kis boldogságot nekünk.Reményt viszont nem sokat fűzök hozzá.Nincs semmi tünetem.Hacsak enm hogy 3 napja fájdogál a hasam alja meg nagyon fáradékony vagyok.Ma már csak 1 negyedét tudtam a mindennap lefutott távomból futni és bejöttem hogy álmos vagyok.Viszont ez a stressz miatt is lehet.
537. 4d6dc41564 (válaszként erre: 536. - SziReni)
2012. nov. 26. 11:08

Szia

Ma jön, ha minden igaz.Reménykedni már nem merek, így várom a menzit, megbeszéltük férjemmel, hogy kérünk időpontot a kaáliban, amit szerintem csak jan.-február körül adnak.Nem így terveztük, de muszáj előre lépni.

Nálad?

536. SziReni
2012. nov. 26. 10:00
igen poppi én is valószínű akkor fogok boldog lenni.neked mikor jön a teszt? Vagymost hogy állsz?
535. 4d6dc41564 (válaszként erre: 533. - Bogica28)
2012. nov. 25. 20:31
Olyan jó olvasni, ha valaki ilyen boldog.Én sajnos tudom, hogy csak akkor leszek ilyen boldog, ha végre lesz babánk.Vigyázz magadra Bogi.Ölellek:-)
534. SziReni
2012. nov. 25. 19:12
tök jó hogy ilyen jól fogadta a család nálunk nem fogják de annyira nem érdekel csak jönne össze a baba.Nem ők fogják felnevelni.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook