Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra rajongók ide! fórum

Béres Alexandra rajongók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
588. Arel (válaszként erre: 586. - M.ancs)
2012. máj. 9. 13:28

Szia!

Szintén csak a tornaanyagáról van tapasztalatom, de a SK elveit is igyekszem követni, kőkeményen majd csak a szoptatás után.

587. szöszi71 (válaszként erre: 586. - M.ancs)
2012. máj. 9. 11:44

Szia!


A menüjét még nem kóstoltam, de sztem jó lesz ha mellé még a tornáit is csinálod. Én nagyon szeretem a DVD-ket, mindig váltogatom őket:)


Sok sikert kívánok!:)

586. m.ancs
2012. máj. 9. 11:12

Jövő héttől Alexandra kaját fogok enni, már meg is rendeltem a munkahelyemre. Nektek mik a tapasztalaitok? Tényleg hatásos? Én csak ebédet rendeltem, reggelit és vacsit nem. Így is ér vmit?

Persze mellette elkezdtem sportolni is.

585. szöszi71 (válaszként erre: 584. - Arel)
2012. máj. 8. 12:45

Szia!


"Legjobb formád" volt a választásom:)

Ma nem tudom mi lesz. Előbb azt kéne kitalálni, hogy milyen ebédet csináljak holnapra, hogy még mellette tudjak tornázni is.


Legyen szép napod!

584. Arel (válaszként erre: 583. - Szöszi71)
2012. máj. 8. 11:59

Szia!


Na, mit választottál tegnap?


A mai döntés még előttem van...

583. szöszi71 (válaszként erre: 582. - Arel)
2012. máj. 7. 14:18

Szia!:)


Ügyi vagy!:)

Nekem még ezután lesz torna, de még nem tudom melyik.


Neked is szép napot!

582. Arel (válaszként erre: 581. - Szöszi71)
2012. máj. 7. 13:38

Szia!


Örólök, hogy újra vagy!


Mai torna megvolt, de nem Szandi, hanem egy kifejezetten zsírégetős kardiós torna.


Szép napot!

2012. máj. 7. 08:41

Szia!


Én se voltam egy hétig, de ismét itt.

Mára tervezem a tornát megint!:)

Még nem tudom melyik DVD lesz, majd otthon kiderül.

Nálad?

580. Arel
2012. máj. 2. 12:49

Sziasztok!

Vagytok még?


Eltűntem, de ma újra a pályán! Azaz ma mindenképp tornázom, Szandira!

És TI????

579. szöszi71 (válaszként erre: 577. - Kopinyó)
2012. ápr. 23. 08:16

Szia!

Szép jó reggelt!


Kár, hogy allergiás vagy a mézre!:(

Na, de akarattal az édességet is tudod csökkenteni. Sőt, sztem csináld azt hogy ha nagyon kívánod, akkor csak az íz miatt egyél egy kicsit 12 óra előtt. Vagy, ha édességet csinálsz akkor édesítővel, így talán jobb lesz. :)

578. Kopinyó (válaszként erre: 570. - Arel)
2012. ápr. 21. 22:19

Szió!

Nem bántottál meg! Szeretem az őszinte embereket én is az vagyok! Igen szeretnék hamar látványosan szépülni,de most h vége van a diétának nehezen tudok határt szabni az enni akarásomnak. :(

577. Kopinyó (válaszként erre: 568. - Szöszi71)
2012. ápr. 21. 22:17

Halihó!

Jó neked,h nem vagy édesszájú! Én nagyon! Imádom a sütiket. Meg mindent ami édes. nehéz így a diéta után. Egy baj van a mézzel allergiás vagyok. egyedül az akácmézet tudom enni.

Jó éjt. :)

576. Arel (válaszként erre: 575. - Szöszi71)
2012. ápr. 21. 12:37

Szia!


Motiváció: régen elég volt arra gondolnom, hogy szeretnék elérni egy súlyt. Ma nincsenek ilyen elvárásaim, nagyon nem is lehetnek, elvégre szoptatok. Ezért rámjönnek ilyen bűnös napok, de ennek ellenére tartom a 60 kg körüli súlyt. Viszont nem jó, hogy nem tudok magamnak megálljt parancsolni.


Végül belefért az időmbe a Pörgesd fel, ma viszont szerintem nem, úgyhogy jó lenne ma megcsinálni a nyerj időt.


Szép napot!

2012. ápr. 20. 07:31

Szia!


Tegnap délután is megvolt a torna: B.A. "Legjobb formád". Végigcsináltam és nagyon jól éreztem magam a végén:)

Ma ismét a cardio edzés lesz, persze előtte porszívózom otthon egyet:) Bemelegítésnek nem utolsó;)

574. szöszi71 (válaszként erre: 573. - Arel)
2012. ápr. 19. 13:20

Hahó!


Milyen motíváció kellene, hogy ne bűnözz? Nem sikerül amit szeretnél?


Igen, tegnap végigcsináltam megint a cardio edzést, ma nem tudom mit fogok. Majd hazaérek akkor kiderül:)


Tegnap előtt nekem is a "Nyerj időt" volt műsoron.


Jó tornát!

573. Arel (válaszként erre: 572. - Szöszi71)
2012. ápr. 19. 12:22

Hali!


néha, ezen van a hangsúly, sajnos mostanában nagyon hiányzik a motiváció ... :( ezért elég sűrűn bűnözök.


Jó tudni! :) Nekem is tetszik ez az anyag! Remélem, tényleg volt hozzá erőd!

Mai terv: valószínűleg egy rövidebb anyag, pl. nyerj időt

572. szöszi71 (válaszként erre: 571. - Arel)
2012. ápr. 18. 13:06

Szia!


Sztem néha lehet "bűnözni":)

"Lendületben" a cardio edzése Szandinak. Mára tervezem ismét, igaz elég fáradtnak érzem magam, de nem érdekel. Tudom, hogy menet közben úgyis megjön az erőm:)

571. Arel (válaszként erre: 569. - Szöszi71)
2012. ápr. 18. 12:45

Szia!

Tegnap lógtam... se torna, se egészséges étkezés.


Ma torna saját összeállításban: 10 perc hullahoppozás (a kölök imádta :)), 30 perc lépcsőzés, ebből az első 20 percben súlyzózás 4 percenként félperces ciklusokban 2,5 kg-osokkal, majd kb. 10 perc hasazás és vamai nyújtás féle a végén, csak a pici már nagyon követelte a tízóraiját. :)

Melyik is a kardióedzése?

Jó terv!

570. Arel (válaszként erre: 567. - Kopinyó)
2012. ápr. 18. 12:43

Szia!

Egyrészt nincs mit! Azért remélem nem bántottalak meg! 26 évesen még nagyon jól tud a szervezeted reagálni, úgyhogy ha az ekszántságod megvan - az eddigiekből úgy tűnik -, akkor minden esélyed megvan arra, hogy aránylag hamar szép eredményeket érj el. A dolog rákfenéje úgyis utána jön: A SÚLYTARTÁS! :)

2012. ápr. 18. 07:33

Sziasztok!


Megvolt tegnap is a Szandi torna. Otthon döntöttem el, hogy melyiket csinálom. Most a "Nyerj időt" volt a győztes. Ma ismét a cardio edzését csinálom. Elhatároztam, hogy ezt egy héten 3x, a másik két nap pedig mást csinálok:)

568. szöszi71 (válaszként erre: 566. - Kopinyó)
2012. ápr. 18. 07:32

Szió!


Szívesen segítek, ha tudok!:)

Az édességre van egy ajánlatom: vegyél repcevirág mézet és ha kívánod az édességet abból egyél meg egy-két teáskanállal. Én így szoktam csillapítani az édesség utáni vágyamat. Szerencsére ez csak havi egy-két nap:) Egyébként nem vagyok édesszájú.

567. Kopinyó (válaszként erre: 565. - Arel)
2012. ápr. 17. 20:08
Szia! Köszönöm. Szép választ kaptam ami így igaz. Szeretnék gyorsan, sokat fogyni. De ezt mostmár kezdem felfogni,h nem is lenne jó, és nem is kell,h így legyen. 26 éves vagyok egyébként. Ezek a plusz kilók nem két hét alatt jöttek fel, hanem 4 hónap alatt,mióta leraktam a cigarettát. Köszönöm a sok tippet. Próbálnám magam az update módszerre rászoktatni,de nem megy egyik percről a másikra. Sok lemondással jár.(nagyon szeretem a sütiket) Köszi az elismerő szavakat,nagyon jól esik. :) Sziasztok.
566. Kopinyó (válaszként erre: 564. - Szöszi71)
2012. ápr. 17. 20:02

Helló!

Nagyon köszönöm a válaszodat! Sokat segítettél,mert így neki kezdhetek vminek ami nem annyira költséges.próbálom tartani a tornát és azt,h este 6 után nem eszek. kenyeret azt mellőzöm. egy a gondom. nagyon szeretem az édességeket! :)

565. Arel (válaszként erre: 560. - Kopinyó)
2012. ápr. 17. 13:12

Szia!

Először is gratula az eddigiekhez!

Másodszor viszont úgy tűnik, mintha szupergyorsan szeretnél sokat fogyni. (Mindenki így van ezzel, ha már elhatározta magát, akkor hamar szeretne eredményt látni). Szóval szerintem vegyél egy jó nagy levegőt, és adj időt magadnak. Ha gyorsan fogysz, akkor egyrészt a bőröd nem tud olyan gyorsan alkalmazkodni, azaz könnyen megereszkedhet (nem tudom, hogy milyen idős vagy, de a kor előrehaladtával ez egyre inkább előfordulhat). Másrészt olyan életmódra érdemes ráállni, amit nagyon hosszú távon tudsz tartani. Gondolom a napi 2x torna nem mehet örökké, és ugye a 13 nap is eltelt, azaz valahogy táplákozni kell helyette. Szerintem a legtöbb életmódváltás arról szól táplálkozásilag, hogy egyél minél több zöldséget, sovány hús- és tejterméket, többnyire a gyümölcsök is engedélyezettek, viszont kerüld a fehérlisztet és cukrot tartalmazó dolgokat. Hogy konkrétan melyik mellett döntesz, az szerintem szinte mindegy. A lényeg, hogy ne érezd kínszenvedésnek, ne kínként éld meg, hogy ha valamit nem ehetsz. Számolhatsz kalóriát, követheted az Update módszert, dukanozhatsz vagy 90 naposozhatsz, minden diétának van előnye és hátránya. És kinek melyik jön be, szóval nem hiszem, hogy ezt Rajtad kívül bárki el tudná dönteni, hogy a Te szervezeted hogyan fog rá reagálni.

A napi torna jó dolog, de tarts pihenőnap(oka)t is! Elvileg 2-3 naponta érdemes ugyanazokat az izmokat megdolgoztatni, és a zsírégetés egyik fő segítője a kardióedzés. Én nagyon sok tornát váltogatok, egyrészt így kevésbé lesznek unalmasak, másrészt így talán minden izmom sorra kerül a héten. Kajailag nekem Szandi Súlykontrollja a szimpatikus, de nem tudom tökéletesen tartani, de súlytartásra nekem jó.

Sok sikert és kitartást!!!

564. szöszi71 (válaszként erre: 563. - Kopinyó)
2012. ápr. 17. 07:50

Szia!


Szívesen segítek!:)


Leírom én hogyan csinálom:

A múlt héten szoktam rá egy japán diétára. Nem kell éhezned. A lényeg, hogy egy banánnal és egy pohár szobahőmérsékletű vízzel kell kezdeni a napot. Utánna szoktam reggelizni mikor beérek dolgozni (magvas rozskenyér egy kis felvágottal) + ásványvíz vagy kefír. Tízóraira eszem egy kis gyümit, vagy megint egy kis magvas kenyeret felvágottal, egéd az rendesen, de persze nem nagy mennyiségben és a vacsi az vagy elmarad, vagy pedig répát, párizsit, vagy sonkát eszem, de csak azért, hogy ne korogjon a gyomrom. Ja és persze mindezek mellé a heti rendszerességű torna + gyaloglás (általában napi egy óra, ha az időjárás nem szólközbe).

Nekem ez vált be. Szeretnék leadni 10 kg-ot, akkor leszek 55, jó lenne nyárra elérni!:)


Sok sikert és kitartást kívánok!

Bármi kérdésed van nyugodtan kérdezz!:)

563. Kopinyó (válaszként erre: 562. - Szöszi71)
2012. ápr. 16. 15:53
Hát kb még fogynom kellene 14kg. Akkor lennék 60kg. Csak annyira el vagyok keseredve,h nem tudom,h mikor mit egyek. :( Ha tudsz segíts. Köszi. :)
562. szöszi71 (válaszként erre: 561. - Kopinyó)
2012. ápr. 16. 14:47

Ezt nevezem kitartásnak! Nagyon-nagyon gratulálok!:) Én is ilyen vagyok, mint Te. Ha valamit elhatározok, azt kőkeményen betartom.

Mennyit akarsz még fogyni?

Keményen csinálod és ennek meglesz az eredménye!:)

Csak így tovább!

561. Kopinyó (válaszként erre: 559. - Szöszi71)
2012. ápr. 16. 14:23
:) Szöszi71! 6 kg fogytam le,de kőkeményen betartottam mindent. Pont beleesett a húsvét is,de nem szegtem meg semmivel sem. Minden nap tornázom 2x. Hétvégén csak egyik nap csak 1x.
560. Kopinyó (válaszként erre: 556. - Arel)
2012. ápr. 16. 14:21
Köszönöm a válaszodat Arel! Igen szeretnék fogyni is még és egyben formálódni is. Sikerült leadnom 6kg. Rékára tornáztam eddig napi kétszer. habár 3 hete tornázom. A diétámnak vége,(13 napos diétát csináltam végig)de a napi két torna megvan. Remélem nem jönnek vissza a kilók ha tornázom.Szeretnék még 14 kg leadni. Ha valaki tud nekem segíteni,h hogy azt megköszönném. :)Szép napot!
559. szöszi71 (válaszként erre: 558. - Kopinyó)
2012. ápr. 16. 14:21

Szia!


Nagyon ügyes vagy!:)

Mennyit fogytál a fogyival?

Az nagyon jó, hogy egy nap 2x is tornázol!:) Hetente hány alkalommal tornázol?


Sok sikert és további kitartást kívánok!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook