Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra rajongók ide! fórum

Béres Alexandra rajongók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
678. Arel (válaszként erre: 677. - Szöszi71)
2012. jún. 26. 06:14

Szia!


Új hét - újra sportosan, ugye???

Na sikerült tegnap szandizni?

És nincsen erre valami gyógytea vagy egyéb segítség?


Ahogy gondolod... köszönöm!

Neked is!!!


Szép napot!

677. szöszi71 (válaszként erre: 676. - Arel)
2012. jún. 20. 12:51

Hahó!


A havim miatt kell mindig egy hetet kihagyni, mert annyira vacakol. Végülis ilyenkor annyi a mozgásom, hogy gyalog jövök és megyek a munkából. Legalább a napi mozgásom megvan. Régebben még ezeken a napokon is tudtam tornázni, nem fincogtatott meg ennyire. Úgy látszik ahogy telik az idő másabb lesz a szervezet. Még szerencse, hogy másképp nem mutatkozik meg!:D


Akkor is azt mondom, hogy tényleng nagyon ügyes vagy!:D

Csak így tovább!

676. Arel (válaszként erre: 675. - Szöszi71)
2012. jún. 20. 12:47

Hali!

Mint látod, fel sem tűnt, hogy nem voltál, mert én sem voltam! :) Ezt összehangoltuk!!!


Nem kell kalapot lengetni!!! Nekem ez inkább kikapcsolódás, ez az az idő, amit tényleg magamra szánok! A többi jórészt a családé. Na jó, meg most, hogy egy kicsit van időm netezni, de ez nem mindig jön össze. Szóval nem érzem érdemnek vagy tehernek a napi tornát, sokkal inkább szükségletnek, akkor vagyok frászban, ha valamiért nem tudom összehozni (szerencsére mostanában nem került rá sor)!

Ezek szerint Neked nem olyan problémamentes a havid, hogy emiatt ki kell hagynod a tornát. Ugyan most nincs efféle gondom, de régebben simán tornáztam azokon a napokon is, legfeljebb valami könnyebbet választottam. De nem vagyunk egyformák... :) még szerencse!

675. szöszi71 (válaszként erre: 674. - Arel)
2012. jún. 20. 09:19

Hahó!


Na, itt vagyok végre!:D

2 napig nem voltam, mert kikészített a havim és előtte az ideg. Ezt a hőséget sem bírom, főleg meg így nem.


Azért nem semmi vagy, le a kalappal előtted!:D

Ha elmúlik én is ismét tornázom, nem érdekel a nagy hőség!:D


Legyen szép napod!

674. Arel
2012. jún. 20. 06:44

Hali!


Remélem, bírod a meleget, még ha a torna most Neked kimarad. Zsúfolt napjaim voltak, ezért nem válaszoltam, de a tornát nem hanyagoltam. Most recovery hét van, azaz ugyanazt az anyagot kell 6x megcsinálni a héten, ami azért egy kicsit meizzaszt, de nem annyira, mint az előzőek, és elvileg felkészít a következő kemény 4 hétre.

Legyen szép heted!

673. szöszi71 (válaszként erre: 672. - Arel)
2012. jún. 15. 11:09

Szia!


Köszi szépen!:D


Tegnap megvolt a tornám, valahogy nehezen bírtam, de megcsináltam. A "Menni fog" DVD-t választottam. Közben elkezdett ömleni az eső, még kb. 10-15 perc volt hátra a tornából. Be kellett csukni minden ablakot, annyira ömlött az eső. Csukott ablaknál nagyon nem szeretek tornázni, úgy érzem nem kapok levegőt. Na, de így is végigcsináltam.


Ma bevásárlás és porszívózás, felmosás lesz terítéken.

Hétfőtől pedig a piroska kezdődik, így a torna egy időre elmarad. Ja és jön hozzá a kánikúla amit egyébként se bírok, de együtt a kettőt még úgyse.


Legyen szép hétvégéd és jó tornát!

672. Arel
2012. jún. 14. 14:49

Szia!


:( :( :(

Biztatóan hangzik, remélem, hogy sikerül is.


Igen sikerült, megint reggel sikerült tornáznom, igaz ma kifejezetten lightos volt az "étlapon". Egy kis favágással megfejeltem a napot, szeretek hasogatni.


Szép napot! Itt gyönyörűen süt! :)

2012. jún. 14. 07:29

Szia!

Szép jó reggelt!


Tegnap nem bírtam tornázni. Úgy étreztem magam, mint akin átment az úthenger, akit kifacsartak. Az ideg nagyon levette az energiámat. Viszont ma már jobban érzem magam és torna is lesz délután az tuti!:D


Neked sikerült amit elterveztél?


Legyen szép napod!:)

670. szöszi71 (válaszként erre: 669. - Arel)
2012. jún. 13. 13:22

Szia!


Köszi szépen!:)


Ez nem a front, hanem a szervezet tiltakozik mostmár a folyamatos stressz ellen.


Igazad van, hogy azért egy napra 2 torna sok lenne. Épp elég az amit csinálsz!

A tornák közt nincsenek szünnapok?


Legyen szép napod és jó tornát mára is!:D

669. Arel (válaszként erre: 668. - Szöszi71)
2012. jún. 13. 13:09

Szia!


Jobbulást! Elhiszem, hogy vacakul érzed magad, nekem is szokott olykor lenni (bizonyos frontok esetében, de szerencsére nem mindig), ha nem veszek be idejében csodabogyót, akkor volt, hogy hánytam is. Hol laknak a fiadék?

Jó is az! Ha vége az insanitynek, akkor az összes Szandi tornát megcsinálom. Hiányzik már, de 2 torna egy napba nem fér nekem be. A szünnapokat meg nem igazán tartom meg.


Majd meglátom, hogy meddig tart a kitartásom, ha a 2. hónapba lépek. Az az igazán nehéz, az eddigi csak alapozó! :) Azért köszi a dícséretet!

Remélem holnapra sikerül Neked is beiktatni!

668. szöszi71 (válaszként erre: 667. - Arel)
2012. jún. 12. 15:02

Hahó!



Köszi szépen!:)


A mai torna tényleng törölve. Nagyon megfájdult a fejem, annyira, hogy nagyon vacakul érzem magam. Sztem a sok stressz is (ami mostanában ért) közrejátszik. A fiamék ma megint jönnek, már 4 órakor, mire hazaérek.

Tegnap a zsírégető gimnasztikát csináltam végig (vitalitás ?).

Így csak holnapra tervezek megint tornát. Jó lenne ha sikerülne!:)


Nagyon ügyes és ktiartó vagy!

Gratulálok!:D

667. Arel
2012. jún. 12. 14:10

Hali!


Na és mit tornáztál? És mit tervezel mára?


Volt, és a mai is kipipálva. Egyre jobban megy!


Szép napot!

2012. jún. 12. 08:17

Szia!


Tegnap délután mégiscsak sikerült tornáznom. Jól el is fáradtam. Egy óra gyaloglás + 50 perc torna. Mára is tervezem a tornát.


Neked volt tegnap?


Legyen szép napod!

665. szöszi71 (válaszként erre: 664. - Arel)
2012. jún. 11. 14:19

Köszi!

Viszont neked is szép új hetet!


Én mostanában szívok!:(

Ma tornát terveztem, de a fiam ott lesz nálunk a barátnőjével, így a tornának lőttek!:(


Egyszerűen nekem a hétvégém is vacak volt és a hét is így kezdődik. Már nagyon kivagyok!

664. Arel (válaszként erre: 663. - Szöszi71)
2012. jún. 11. 12:43

Szép új hetet!


Nekem mostanában nem nagyon volt pihinapom, illetve pénteken igen, de leginkább azért, mert nem volt ráidőm. Hirtelen felindulásból elutaztunk a hétvégére anyósomékhoz. Ott szerencsére tudtam tornázni! Szóval haladok terv szerint, illetve azon felül.


Na, ma mi lesz a menü?

663. szöszi71 (válaszként erre: 662. - Arel)
2012. jún. 7. 14:25

:)

Szia Levelezőtársam!:DDD


Köszi!:)

Milyen igazad van. Itt úgy néz ki, hogy ketten beszélgetünk.:)


Gratulálok, nagyon ügyi vagy!:D


Érdemes egy-egy napokat kihagyni. Ha betudom osztani, akkor úgy szoktam, hogy egy nap edzés, egy pihi nap. Persze ez nem vonatkozik a gyaloglásra. Az minden nap megy, az esőnapot kivéve. Ha viszont nem megy a beosztás akkor minden nap torna, hogy legalább a heti 3x legyen meg.


Neked is szép napot!

Itt bújkál a felhők mögé.

662. Arel (válaszként erre: 661. - Szöszi71)
2012. jún. 7. 13:21

SZia Levelezőtársam (mert ez így nem is fórum...)!


Nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!! A lelkiismeret nagy úr, nem?

Nem baj az, ha rövid, még az se, ha nem annyira izzaszt le, csak valami legyen, hogy ne punnyadjon el az ember lánya! (Speciell a nyerj időt szerintem nem annyira húzós, persze attól is függ, hogy hány kg-os súlyzót használok, meg hogy a végén az extra farizomra is van-e időm - de akkor meg már pont olyan hosszú, mint bármelyik másik, sőt...)


Tegnap és mai is meg volt a napi adagom, de holnap végre megtartok egy pihinapot (nem most lenne aktuális, viszont 2-őt is kihagytam). Leginkább azért, mert nem fog beleférni a napomba, de az izmoknak is kell egy kis szünet. Ha netán mégis hagyna a kicslány, akkor valami egyebet lehet, hogy csinálnok, de ha nem, az se baj.


Szép napot! Nálunk gyönyörűen süt!!!

2012. jún. 7. 09:23

Szia Arel!


Tegnap sikerült tornáznom. :D

Most egy rövidet választottam, de abban minden bennevan egyszerre (Nyerj időt). Ma is tervezem, de nem tudom még mi lesz. Szokás szerint majd otthon eldől.:)


Tegnap sikerült tornáznod?

Hogy haladsz?


Legyen szép napod!

660. szöszi71 (válaszként erre: 659. - Arel)
2012. jún. 6. 14:38

Hali!


Köszi!:D


Bocsi, de tényleng nem emlékeztem már rá konkrétan. Rémlett, hogy valahol már hallottam róla, de nem igazán. :)


Tegnap egy lusta kutya voltam. Mikor hazaértem úgy éreztem minden erőm elhagyott és nem tornáztam. A napi egy óra gyaloglás legalább megvolt.


Ma tervezem megin, muszály lesz valamit kitalálni. Reggel busszal kellett dolgozni jönni, mert esett az eső. Most szép idő van, de ígyis busszal megyek haza, mert vennem kéne egy jó gyalogló cipőt ami kényelmes és be akarok nézni a Karátba, hátha. Jó lenne, mert a magassarkú topánkáktól kezd kikészülni az lábfejem külső része.


Legyen szép napod és jó tornát mára!

659. Arel (válaszként erre: 658. - Szöszi71)
2012. jún. 6. 13:42

Szia!


Igen, ez feltűnt... csak aztán furcsa volt, amikor írtam, hogy ezt csinálom, és úgy reagáltál volna, mint aki még nem hallott róla. De sebaj, én se emlékszem egy csomó nem fontos dologra!


Na, milyen volt a tegnapi torna? Mit csináltál?


Te is nagyon kitartó vagy!!! Köszi!

658. szöszi71 (válaszként erre: 657. - Arel)
2012. jún. 5. 14:00

Hahó!


Igen, ott is megfordultam már, de elvetettem a dolgot.


Az jó, hogy megvan a célod!:D Ez lesz előtted mikor csinálod a tornádat!:)


Nagyon ügyes és kitartó vagy! Gratulálok!:D


Köszi, neked is jó tornát!

657. Arel (válaszként erre: 656. - Szöszi71)
2012. jún. 5. 12:44

Hali!


Olykor oda is el kell menni! :)

Amúgy találkoztam a neveddel az insanity-s fórumon, kb. 1 évvel ezelőtti oldalakon. Ezek szerint meg is van Neked, csak számítógép kéne a lejátszásához, vagy át kellene kódoltatnod. Tudtam, hogy találkoztam már valahol korábban is Veled! :) Úgy értem más fórumon!

Találtam magamnak célruhadarabot! A lányom kinőtt ruháit néztem át, és van benne 2 nadrág is, amibe szűken beleférek, főleg a combtájékokon van mit faragni. Tökre örülök, hogy van mércém!!!


Tornáztam tegnap is, a tesztet csináltam meg, meg egy hasazós anyagot (pluszba).


Jó tornát mára! Szép napot!

656. szöszi71 (válaszként erre: 655. - Arel)
2012. jún. 5. 08:27

Szia!


Tegnap nem tornáztam, mert fodrásznál voltam. Már nagyon lenőtt a melír és muszály volt pótolni!:) Jó lett! Ma viszont jöhet megint a torna. Remélem délutánra nem leszmár ekkora magas a páratartalom (94%) mint most. Most elég fullasztó, remélem még fog esni és ez megszűnik.


Neked volt tegnap torna?


Legyen szép napod és jó tornát!

655. Arel (válaszként erre: 654. - Szöszi71)
2012. jún. 4. 17:38

Szia!


Remélem jó kezdődött ez a heted (is), és sikerül ma is egy jót tornázni.

Igen, a műtét örök nyom, én is estem át rajta év elején, igaz az hasi volt. Ezért is van gondom az alhasi izmokat dolgoztató gyakorlatokkal, de csak azért is!!!


Sajnos engem akkor is a mérleg hajt, mert az könnyű és aránylag biztos mérés. A centizésnél soka a tévesztési lehetőség. De egy ruhadarab megint jó támpont tud lenni!


Köszi, és csinálom, magamért!!!


Szép napot!

654. szöszi71 (válaszként erre: 653. - Arel)
2012. jún. 4. 07:58

Szia!


Köszi!:)

A műtétek már évekkel ezelőtt voltak, de nyoma marad és amihez egyszer hozzányúlnak az már tökéletes sose lesz. Ez igaz, hogy sokan csak a kifogásokat keresik, hogy miért is nem mozognak.


A torna és mozgás nélkül el se tudnám képzelni a napjaimat. Így meg főleg jó, hogy megint van olyan szoknyám ami tökéletes és kényelmes ismét. Egy jó ideig nem volt jó rám, kényelmetlen és szűk volt. Mostanság rájöttem, hogy nem a mérleg a motíváló erő, hanem az, hogy egyre több régi szoknya, nadrág kényelmes ismét!:)


Nagyon ügyi vagy Te is!:)

Csak így tovább!


Legyen szép napod!:D

653. Arel (válaszként erre: 652. - Szöszi71)
2012. jún. 1. 12:49

Szia!


Te is ügyi vagy, hogy műtétek ellenére csinálod a tornát! Más jó kifogásnak tartaná!!! :) Pedig csak magunknak teszünk jót a napi tornával!


Még csak a kezdeténél vagyok (10. nap), úgyhogy nagy változások még biztos nincsenek, és nincs szűk nadrágom, amihez viszonyíthatnék. Az tök jó, ha belefér az ember valami régi kedvelt göncbe. Ilyen méretű és súlyú kb. 20 éve lehettem, és az akkori ruháimat nem tartottam meg.

Semmiképp nem fölösleges a torna, az egészségedért mindenképp teszel valamit, és a formálódás, fogyás meg grátisz!


Legyen szép napod!

2012. jún. 1. 07:34

Szia, szép jó reggelt!


Nagyon ügyi vagy!:)

Csak így tovább!:)


Tegnap megcsináltam Alexandra egyik kardio edzését, nagyon jólesett és jól bírtam. :)


Nekem a jobb térdem 2x volt műtve, erre muszály térdszorítót tennem, de így is elég fura hangja van és a kitöréseknél, guggolásoknál fáj is néha. Ezzel együtt kell élni, hisz amihez már hozzányúlnak...


Hogy látod magad? Mennyit fejlődtél már a tornával?


Én ma szembesültem egy régi fekete nadrágommal, hogy vígan rámjön és nagyon kényelmes, mint régen. Ennek nagyon örülök:D Így legalább látszik, hogy amit csinálok nem fölösleges, van eredménye.


Legyen szép napod!

651. Arel (válaszként erre: 650. - Szöszi71)
2012. máj. 31. 13:51
Idővel egyre jobban megy. Nyilván megállok pihizni, de akik csinálják, azok is tartanak plusz pihit, amikor szükség van. Shaun el is küldi őket, ha már nagyon kivannak. Az elején még a bemelegítést se bírtam végignyomni, most az már megy, pedig az intenzitást is növeltem. Már csak az a kérdés, hogy az izületeim hogy bírják, de a korábbi térdfájásom egyenlőre nem jött elő, sőt jobb lett, vszeg a nyújtásoknak köszönhetően.
2012. máj. 31. 13:39

Szia!


Belenéztem az Instanity-be, hát.... le a kalappal előtted! Mennyire birod megcsinálni? Pihensz közben?

649. szöszi71 (válaszként erre: 648. - Arel)
2012. máj. 31. 13:29

Köszi!:)


Mindjárt rá is keresek, kíváncsi vagyok rá!:)


Te is nagyon ügyi és kitartó vagy! Gratulálok!:D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook