Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra rajongók ide! fórum

Béres Alexandra rajongók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
648. Arel (válaszként erre: 647. - Szöszi71)
2012. máj. 31. 12:49

Hali!


Ügyi vagy!


Ez egy eléggé gyilkos kardiótornaprogram. Rákereshetsz Yuotube-on!

Szép napot!

647. szöszi71 (válaszként erre: 646. - Arel)
2012. máj. 31. 12:36

Halihó!


Mi a lényege ennek a programnak?

Milyen gyakorlatai vannak?


Én tegnap a "Legjobb formád" DVD-re tornáztam. Elég fáradtnak éreztem magam mikor elkezdtem, de egészen belejöttem és rákellett jönnöm arra, hogy egész jól birom a gyakorlatokat. A lábam meg főleg, hisz a gyaloglástól megerősödött. :D


Mára még nincs tervem, de lesz valami az tuti!:D


Legyen szép napod és jó tornát!

646. Arel (válaszként erre: 645. - Szöszi71)
2012. máj. 31. 12:04

Hali!


Mivel az insanity egy 60 napos program, így egy jó ideig ez fog menni.


Na, mit tornáztál tegnap?

És mára mit tervezel?

645. szöszi71 (válaszként erre: 644. - Arel)
2012. máj. 30. 12:34

Köszi!:)


Még nem terveztem el, hogy mi lesz a mai torna, de holnap megírom.:)


Neked mi lesz ma terítéken?


Jó tornát és szép napot!:)

644. Arel (válaszként erre: 643. - Szöszi71)
2012. máj. 30. 12:05

Hahó!


Ahogy már máskor is beszéltük, a takarítás is jó kalóriaégető! De persze azért ma már HAJRÁ, hogy összejöjjön a torna is!


Igen, kihagytam a pihinapot, majd szombaton megtartom (akkor nem fog sztem beleférni a napomba). Úgyhogy ma is izzadás ezerrel!!!


Szép napot!

2012. máj. 30. 08:21

Hali!


Semmi nem lett a tegnapi Alexandra tornából, mást csináltam. Mikor hazaértem láttam, hogy milyen kosz van és úgy döntöttem, hogy torna helyett inkább porszívózom és felmosok. Így ma lesz a torna immár tiszta szőnyegen!:) Azt hiszem ma be kell pótoljam a tegnapit!:)


Neked volt torna?


Legyen szép napod!

642. szöszi71 (válaszként erre: 641. - Arel)
2012. máj. 29. 13:26

Szió!


Hát... sajnos nem érzem magam erőm teljében. Úgy érzem mintha átment volna rajtam az úthenger. Már most nem vagyok biztos a tornában. Na, majd meglátom. Ha mást nem akkor legalább gyakorlok a hullahopp karikámmal.:)


Az jó, ha megvan a lelkesedésed!:)

Kívánom, hogy meg is maradjon!


Neked is szép napot!

641. Arel
2012. máj. 29. 13:11

Szia Szöszi!


Akkor HAJRÁ mára - meg a következő napokra. Gondolom, tele vagy most energiával és alig várod, hogy végre jól átmozgasd magad!


Én még mindig insanity-zek, még van lelkesedésem (remélem, nem is múlik el...)


Szép napot!

640. szöszi71 (válaszként erre: 639. - Arel)
2012. máj. 29. 08:46

Szia!


A piros napok miatt egy hét kimaradt, de ma a bank után tuti, hogy torna lesz, legalább levezetem magamban a feszültséget!:)


Te is nagyon ügyi vagy, hogy így tornázol és kitartasz!:)


Legyen szép napod!

639. Arel (válaszként erre: 638. - Szöszi71)
2012. máj. 25. 13:57

Szia!


Ez jól hangzik, és egy jó torna után biztosan jobban is érzed magad! Elvégre egy csomó endorfin szabadul fel.

Az tök jó, biztosan nagyon motivál! Nekem most nem igazán csökken, de ezt csak magamnak köszönhetem, túl sokszor voltam kajailag engedékeny magamhoz. Te biztosan ügyesebb vagy! Biztosan jó a módszered, répát én is napi szinten szoktam enni (kivéve, ha elfogy:))


Mai torna megvolt, insanity volt ma is! És most tök jól érzem magam, szakad rólam a víz! :)


Légy ügyi! Szép hétvégét!

2012. máj. 25. 08:36

Hali!

Jó reggelt!


Köszi!

Mára már jobb a helyzet és lehet, hogy délután fogok egy nagyot tornázni, mert elég feszült, ideges vagyok, nagyon összegyűltek és torlódtak a dolgok.

Képzeld, a súlyom csökkenőben van!:) Ez legalább ad a továbbiakban ösztönzést, hogy csak így tovább!:))) Nem birom ki és minden nap ráállom a mérlegre és látom, hogy dekánként minden nap lejjebb és lejjebb megy. :D


Úgy tűnik használ a reggeli banán+1 pohár víz technika és az esti eper, vagy répa evés. Jó módszer és már hozzá is szoktam a pár hét alatt.


Jó tornát és szép napot!

637. Arel (válaszként erre: 636. - Szöszi71)
2012. máj. 24. 13:56

Hali!


Hát, akkor jobbulást!

Nalunk most süt a nap, tegnap is sütött, de este meg jött a zuhé. Tegnap végül nem bicajoztam, hanem megcsináltam az insanity felmérőjét. Azt hiszem, szökségem van némi kardió-erősítésre, mert nagyon kikészített a teszt is. Szóval mostanában ezt fogom elsődlegesen csinálni, de időnként beiktatok egy kis Szandit is!


Azért szép napot kívánok!

636. szöszi71 (válaszként erre: 635. - Arel)
2012. máj. 23. 13:09

Szia!


Nálam itt a piroska és szenvedek, így torna elnapolva:(

Pénteken tornáztam az új kihívás-ra és a belsőcombomban másnap éreztem az izomlázat!:)

Valószínű, hogy majd csak hétfőn tudok ismét tornázni. Nemrég még a fejem is vacakolt, elegem van és nagyon utálom az ilyen napokat!!!!!


Legyen szép napod és jó bicózást!:)

635. Arel
2012. máj. 23. 12:42

Hahó!


Hétfőn Amy Dixon, tegnap Szandi: Új kihívás. Ma izomláz, de szobabiciklizést tervezek.


Máshol mi újság?

634. szöszi71 (válaszként erre: 633. - Arel)
2012. máj. 17. 13:46

Hahó!


Igen, kitartok és így a jó, hogy nem adom fel. Nem akarom gyorsan a változást, csak szépen, lassan, de biztosan!:)

Én is úgy vagyok vele, hogy ha elérem a célom, akkor jön más ami nem tetszik magamon és még tovább csinálom, hogy a még jobbat hozzam ki.

Igazad van, tuti, hogy ez a vacak idő is hozzájárul a fáradtsághoz és levertséghez. Nálam már a hétfőn jelentkező piroska is rátesz, ilyenkor érzem előre a hatását:( Nem érdekel, csinálom így is! Ma még nem tudom mit fogok csinálni, otthon kiderül:)


A pilatesz jó, hisz hatásos és mégsem megterhelő!:) Ügyes vagy, hogy még betegen is tornázol!:)


Neked is jó hétvégét kívánok!

633. Arel (válaszként erre: 632. - Szöszi71)
2012. máj. 17. 13:33

Hali!


Köszi! De Te is alakulsz, és el fogsz jutni a célodhoz ilyen kitartással!!! Amúgy szerintem akármennyit is érek el, mindig lesznek kritikus pontjaim, amik nem tetszenek... :(

Tegnap végül tekertem 35 percet a szobabicajon, az első 20 percben súlyzóztam közben.

Néha fárasztóbb egy-egy torna, aztán más napokon meg megy, mint a karikacsapás. Biztos a roszz idő miatt.

Igen, valószínűleg ez a nagyon április idő tett be nálunk is, de majd csak jobban leszünk. És ugyebár ez még nem ok a csüggedésre!!!


Ma talán pilatesezem, az nem olyan megterhelő, és tudok közben is orrot fújni! :)


Szép hétvégét (holnap nem biztos, hogy lesz időm jönni...)!

632. szöszi71 (válaszként erre: 631. - Arel)
2012. máj. 17. 07:38

Szia!


Gratulálok, ügyes vagy!:) Bárcsak már az enyém kezdődne ennyivel! Na, de szépen, lassan haladok és látom magamon a változást!:)

Tegnap is tornáztam "Menni fog"-ot csináltam végig, valahogy fárasztónak tűnt, nem úgy mint máskor. Ma is fogok tornázni, de még nem tudom mit.


Sajnos sokfelől hallom, hogy betegeskednek. Úgy látszik ebben a változékony időben sok a betegség ismét, ami nem csoda.


Vigyázz magadra!

Jó tornát!

631. Arel (válaszként erre: 630. - Szöszi71)
2012. máj. 16. 14:16

Szia!

Meg is van az eredménye a kitartásnak: ma végre 57-tel kezdődött a mérlegelés, igaz 9-cel végződött! :) De ez számomra hatalmas siker! Meg is ünnepeltem, úgyhogy holnap újra a régi módon az elérhető cél felé. Meg kissé kivagyok, beteg az egész család, én is kínlódok, tegnap is csak callaneticseztem, ma szerintem pihi.

A hullahopp klassz dolog, pár hete én is elővettem, de aztán csak el lett pakolva a renrakáskor az emeletre. Azóta mg nem nagyon jutott az eszembe... Amúgy valóban igaz, gyakorolni kell, és egyre jobban fog menni!

Szép napot!

630. szöszi71 (válaszként erre: 629. - Arel)
2012. máj. 14. 14:37

Hahó!


Nagyon ügyi vagy, hogy még így is csinálod!:) Nagy az akaratod és a kitartásod!:) Ez nagyon jó!


Én pénteken elkezdtem gyakorolni a hullahopp karikával. Alakulgat, hisz azt mondják ez is olyan mint a biciklizés: csak gyakorolni kell és ismét belerázódsz!:)

629. Arel (válaszként erre: 628. - Szöszi71)
2012. máj. 14. 13:57

Hali!

Túl a tornán: 10 perc taposás, azaz babaaltatás, majd a Lendületben. Ebből az első fél óra teljes odafigyeléssel, a maradékra felébredt a kicsilány, úgyhogy csak 50%-os intenzitással, mert közben ott feküdt mellettem a szórakoztatóközpontjában, de erősen igényelte a szemkontaktust. Azért jó volt!

628. szöszi71 (válaszként erre: 627. - Arel)
2012. máj. 14. 12:08

Szia!


Igen, így van:) Muszály voltam inkább a takarítást választani.

Ma még én se tudom, hogy mit fogok csinálni, otthon majd kiderül:)

627. Arel (válaszként erre: 625. - Szöszi71)
2012. máj. 14. 11:59

Szia!

Egy alapos mozgalmas takarítással is lehet egy csomó kalóriát égetni! Csak nem olyan célirányos bizonyos izmok megmozgatására.

Én még tanakodom a mai tornámon...

626. Arel (válaszként erre: 624. - 317582c32a)
2012. máj. 14. 11:58

A lényeg a csoki, mi? :)

Az speciell engem annyira nem vonz, persze ha épp csokimázzal vonok be valamit, akkor van nálam is nyalakodás! :)

625. szöszi71 (válaszként erre: 621. - Arel)
2012. máj. 14. 09:09

Szia!


Pénteken nem tornáztam, kitakarítottam helyette:) Ma viszont megint fogok, de még nem tudom mit.

A súlyom szépen, lassan, de biztosan megy lefele. A múlt héten -1 kg és minden nap megy le egy pár dkg, aminek nagyon örülök:)

624. 317582c32a (válaszként erre: 622. - Arel)
2012. máj. 11. 18:02
Szeretem a sütit is. :D A csokis sütit. XD
623. Arel
2012. máj. 11. 12:40

Látom mindenki rendesen alakul, ez olyan jóóóóóó!

Valamikor nálam is esedékes lenne egy centizés már, mert a ruháim már rég nem passzentosak, de itthonra nem érdemes újat vennem... :)

622. Arel (válaszként erre: 614. - 317582c32a)
2012. máj. 11. 12:37
Nekem nem a csoki a fő ellenségem, hanem a sütik. És amilyen mazoista vagyok, nagyon sokat sütök a családnak!
621. Arel (válaszként erre: 612. - Szöszi71)
2012. máj. 11. 12:36

Szia!


Köszi a dícséretet! Igyekszem, sajnos egyre nehezebb, mert a kicsilány napközbeni alvásai egyre rövidebbek.

Lelkiismeret: magamért csinálom, ha magamhoz se tudnék lelkiismeretes lenni, akkor máshoz hogyan? Amúgy sokat motivál ez az oldal is! :)

Tegnap eredetileg azt akartam, de valamiért nem volt hangja a DVD-nek... Jó kis anyag!!! Kitartást hozzá! (nekem főleg a lábmunkához kell)

Én ma nem Szandiztam, az utolsó névnapi DVD-anyagomból teszteltem, talán az egyik legjobb anyag, mert intervallszerűen vannak benne dinamikus areobik részek, felváltva lábgyakorlatokkal és súlyzósokkal. Több, mint 50 perces, és persze rendes bemelegítés és levezetés. És ma egyben végig tudtam csinálni!!!

620. szöszi71 (válaszként erre: 619. - 317582c32a)
2012. máj. 11. 10:13

Köszi!:)


Az már jó jel, hogy lógnak rajtad a ruháid:) Ez csak azt jelenti, hogy szépen fogysz és alakulsz:) Gratulálok, csak így tovább!:)


Jó mozgást és szép napot!:)

619. 317582c32a (válaszként erre: 618. - Szöszi71)
2012. máj. 11. 08:59

Ha jó lett a régi szoknyád, az magáért beszél. :) Rajtam egyre inkább "lógnak" a ruháim, örülök is neki... :D


Én délelőtt fogok ma, délután kondi, este nem leszek itthon szerintem, mert akkor meg sétálni megyek. :D Mozgásban gazdag nap. :))


Neked is jó tornát, szép napot! :)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook