Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra rajongók ide! fórum

Béres Alexandra rajongók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
708. Arel (válaszként erre: 707. - Szöszi71)
2012. júl. 11. 07:46

Szia!


Itt az enyhülés - legalább is nálunk...

Torna eddig terv szerint volt, tegnap tartottam egy plusz pihinapot (vért adni voltam, meg félig nyaralunk).

Remélem, Te ügyesen tornázol a héten!

707. szöszi71 (válaszként erre: 706. - Arel)
2012. júl. 9. 07:45

Szia!

Jó reggelt!


Egyre nehezebben bírom ezt a hőséget. Jöhetne már az enyhülés.

Pénteken mégiscsak tornáztam egy órát, mert valamitől annyira ideges voltam, hogy muszály volt levezetni.

Ma viszont tuti, hogy nem tornázom, mert már nagyon fáradt vagyok, éjszaka többször felébredtem, nem sokat aludtam.

Te is jól teszed, hogy ha egy-két nap pihit tartasz ebben a kánikúlában.


Legyen szép napod!

706. Arel (válaszként erre: 705. - Szöszi71)
2012. júl. 6. 13:16

Szia!


Itt se jobb a helyzet, még ha tegnap 2x is igazi jégesős vihar is volt. Utána meg fülledtség. Szörnyű!

Megértelek, hogy nem tornázol, tegnap én is majdnem félbehagytam, teljesen kikészülök. Úgy meg nem érdemes... Ma egy könnyebb anyag volt, azt most délben megcsináltam, de jövő héten lehet, hogy beikatok egy-két pihinapot, míg nem enyhül meg az idő.


Neked is hasonlókat kívánok!

2012. júl. 6. 09:15

Hali!


Na, most tetőzött nálam a meleg, egyre jobban nem bírom. A lakásban 32 fok fölött a hőmérséklet, nincs levegő. A tornával leálltam, mert így nem bírom azt sem. Remélem jövőhéttől már ismét visszaállhatok. Már reggel fullasztó hőség volt, néha úgy éreztem, hogy alig kapok levegőt. Ez már pokol!!!! Nagyon utálom!!!! Az éjszaka kétszer kellett bevizeznem a hajamat, hogy tudjak aludni.


Te hogy birod?


Legyen szép napod és hétvégéd!

704. szöszi71 (válaszként erre: 703. - Arel)
2012. júl. 5. 13:52

Hali!


Ha jól emlékszem 17-18 éves koromban voltam 48 kg egy vakbél miatt amit egy évig nem vettek észre. Ettől fogytam 56-ról eddig.


Sajna nem tudok úszni, de nem is szeretném.

Igen, nem lehet előre kiszámítani, hogy mennyi a munka.

703. Arel (válaszként erre: 702. - Szöszi71)
2012. júl. 5. 13:25

Hahó!


48 kg??? Nem emlékszem, hogy valaha is voltam annyi, biztos még ált. suliban! :)


Úszás nem jön számításba? Nem verejtékben, hanem vízben?


És ezek szerint változó mennyiségű a munka?


Lesz torna, ma a holnapi hosszabbat akarom megcsinálni, holnap meg a mai rövidebbet. Így fér talán bele a holnapi napomba.

702. szöszi71 (válaszként erre: 701. - Arel)
2012. júl. 5. 13:12

Hahó!


Teljes mértékben egyetértek veled, hogy a lényeg az alak és az, hogy jól érezd magad a bőrödben. Én is ezt vallom. A ruháim sokmindent elárulnak és ez ösztönző rámnézve!:D Deszka én se akarok lenni, de anno, még lánykoromban voltam 48 kg és akkor se voltam deszka, szerencsére nem vagyok alapban sem az a típus!:D


Nem, nem tudtam már tornázni. Egyébként is nagy meleg van a lakásban már 31-32 foknál jártunk tegnap. Nagyon remélem hamarosan vége lesz ennek és akkor többet lehet bírni mint most.


Én adminisztrátorként dolgozom a DEOEC (Klinika) műszaki osztályán.


Legyen szép napod neked is!

Lesz ma torna?

701. Arel (válaszként erre: 699. - Szöszi71)
2012. júl. 5. 12:42

Hali!


Gondolom tegnap végül nem jött össze a torna... Amúgy mit dolgozol?


Na, a házszám már nem biztos, talán 9?


Én se problémázok ma már azon, hogy nem fogyok, mióta insanytizek, mert nem a súly a lényeg, hanem az alak, meg a közérzet. Múltkor mértem testzsír%-ot, és középértéken vagyok, mármint az optimális sávban. És ez jó. Nem is akarok deszka lenni, meg már nem vagyok 20 éves.


Szép napot!

2012. júl. 4. 16:05

Hali!


Még mindig bennt esz a fene. Nem tudom meddig kell maradni, de úgy tűnik ma már nem lesz torna.:( Marad holnapra és péntekre!:((((

699. szöszi71 (válaszként erre: 698. - Arel)
2012. júl. 4. 14:55

Hali!


A Gyergyó utca tőlünk kb. 3 percre van. Gyerekkoromban ott laktunk azt 5. sz. alatt.


Én is szeretnék már 60 alá kerülni, de nem problémázom én se rajta, hogy még 63-nál tartok. Mióta nem akarom görcsösen az alakulást és a fogyást azóta könnyebben megy. :D

Igen, sokmindentől függ a súly sztem is.

698. Arel (válaszként erre: 697. - Szöszi71)
2012. júl. 4. 14:28

Hali!


Ha jól emlékszem Gyergyó utca volt, talán egy ABC volt pont a ház mellett. De jó!!!! Nem tudom, hogy miért örülök ennek, de örülök!


59 körül ingadozok, hol lemegy 58-ig (vár láttam 57-et is, mielőtt elkezdtem az insanytit), hol meg majdnem 60 is van. Gondolom víz, izom és kaja függvényében, de ezen nem problémázom.

697. szöszi71 (válaszként erre: 696. - Arel)
2012. júl. 4. 14:11

Halihó!


Akor helyben vagyunk, mert csak egy Domusz volt nálunk. :D Tényleng nincs messze tőlünk a Sétakert utca, pár perc. :D


Én is azt mondom, hajrá, mindent bele!

Te hány kilónál tartasz?


Neked is szép napot!:D

696. Arel (válaszként erre: 695. - Szöszi71)
2012. júl. 4. 13:58

Hali!

Azt nem tudom, hogy vajon hány Domusz volt Debrecenben, egyről tudtam, de azt nem tudom, hogy van-e még... Mindenestre egy Domusz mögötti lakótelepen lakott a nagymamám. A nagynénémék pedig ettől nem is olyan messze, a Sétakert utcában laknak. Azt nem tudom, hogy hogyan nevezezik ezeket a városrészeket.

Én se bírom az orvosi (vagy afféle) eszközöket nézni, úgyhogy inkább rájuk se nézek. Se fogorvosnál, se vérvételen, seegyéb helyen.


Akkor HAJRÁ mindkettőnknek!


Akkor már nem is választ el kettőnket olyan sok (kb. 4 kg)!


Szép napot!

695. szöszi71 (válaszként erre: 694. - Arel)
2012. júl. 4. 07:47

Szia!


A Vénkertben lakom, a volt Domusz mellett. A Te rokonaid merre laknak?


Na, megvolt a pedikür. Képzeld, nagyon beijjedtem, még képes lettem volna rosszul lenni mikor megláttam a szerszámokat amit a pedikűrös elővett. Befeszítettem rendesen, ő is érezte. Egyszerűen az ilyen eszközöktől irtózom, ja és attól is, ha a lábamon vagdosni kell (a köröm kivétel). Viszont rájöttem, hogy nem is vészes, csak a bőrkeményedések felső rétegét szedte le és ez nem fájt. Egy hónap múlva ismét megyek.


Ma délután ismét torna ezerrel.


Egyébként az én étvágyam is csökken ebben a melegben. Tízóraira barackot fogok enni, ebédre csirkecomb vegyes zöldségkörettel, vacsi pedig a répa ismét.


Ma ráálltam kiváncsiságból a mérlegre és 63 kg-ot mutatott. Úgy tűnik azért a súlyom is szépen lassan megy lefelé, nemcsak a centik. :D

Ösztönzőleg hat!


Ebben a hőségben nem is tudunk 100%-os teljesítményt produkálni. Majd ha elmúlik akkor ismét! :D


Jó tornát mára és szép napot!

694. Arel (válaszként erre: 693. - Szöszi71)
2012. júl. 4. 06:23

Szia!


És merre laksz Debrecenben? (Na nem mintha minden részét ismerném, de a nagyszüleim odavalósiak voltak, a nagynénémék laknak ma is ott, és azért néha járok arra.)

Remélem, azért nem fáj annyira - kezelés után se -, hogy ne tudj tornázni!

Amúgy ebben a melegben nekem is nehezebben megy a torna, a mérések szerint nem adok bele apai-anyait. Sajnos az étvágyam viszont nem csökken - pedig sokan írják, hogy ilyenkor nem tudnak enni.

693. szöszi71 (válaszként erre: 692. - Arel)
2012. júl. 3. 13:12

Halihó!


Köszi!:D

Én is abban bízom, hogy elmúlik hamarosan ez a nagy hőség! Én is inkább a májusi és a vénasszonyos időt szeretem.

Én debreceni vagyok, de majdnem ugyanaz a kettő.:D


Sajna ma kimarad a torna, mert megyek a pedikűröshöz. Van a két kislábujjamon bőrkeményedés amivel én már nem tudok mit kezdeni és minden szanda, cipő kikezdi. Nagyon fáj és kellemetlen. Így gyalogolni se igazán lehet. Félek tőle valamilyen szinten, mert még soha nem voltam, de most muszály.

A tornát holnapra tervezem.


Neked is jó tornát mára!:D

692. Arel (válaszként erre: 691. - Szöszi71)
2012. júl. 3. 12:26

Szia!


Elvégre valamiért mindig a nyarat várja az ember! :) Ha meg itt van gőzerővel, akkor az a gond. Ha esne, az se lenne jó! Én mondjuk inkább a májusi vagy a vénasszonyos időt szeretem, de majd csak elmúlik ez a hőség is!

Ügyes vagy, hogy ebben a melegben gyalogolsz, főleg a nagyvárosban (valamiért azt gondolom, hogy pesti vagy), porban. A tegnapi tornád szerintem eléggé relaxos, sok benne a nyújtás, biztos jót tesz az izületeidnek! Hát igen, nehéz kényelmes és csinos cipőt találni, elfogadható áron persze!


Jó tornát mára (már ha tervezel)!

691. szöszi71 (válaszként erre: 690. - Arel)
2012. júl. 3. 07:45

Szia!


Nem igazán bírom ezt a hőséget, de valamit, valamiért. Tegnap megvolt a torna amit terveztem. EGy olyan DVD-t csináltam végig amit még eddig soha, pedig már régóta megvan (Súlykontroll balance a címe).

Sőt, gyalog mentem haza, azt hittem kiköpöm a tüdőmet, annyira nem volt levegő. Nem is tudom miért így csináltam, pedig ott vannak a jó kis klímás buszok. A lábamat pedig megint kitörte a szandál.


Te is nagyon ügyes vagy!

ERedmény mennyire látható már?

A párom azt mondta, hogy minden elismerése a kitartásomhoz és az akaratomhoz!:D


Legyen szép napod!

690. Arel (válaszként erre: 689. - Szöszi71)
2012. júl. 3. 07:07

Szia!

Na, bírod a meleget?

Az nagyon jó!!! Annyira szeretem, amikor eltervezem a heti tornamennyiséget, és a végén elégedetten kimondhatom, hogy igen, sikerült, teljesítettem!

Késő este vagy kora reggel nem tudod beiktatni? Akkor talán elviselhetőbb.

Az jó, ha látod magadon az eredményt, motivál! Továbbra is kitartást!

Szép hetet!

689. szöszi71 (válaszként erre: 688. - Arel)
2012. júl. 2. 07:26

Szióka!


Nagyon ügyes és kitartó vagy! Gratulálok!:D

Én tornáztam pénteken (legjobb formád), folyt rólam a víz rendesen. Így a múltheti terv (4 nap) teljesítve volt.

Ma nem tudom mi lesz. Szeretnék tornázni, csak egy a gond, hogy abban a szobában van a legmelegebb ahol tornázni tudok. Na, majd megoldjuk valahogy!:D Szépen alakulgatok, már kezdek tetszeni magamnak is!:D Ez ritka dolog nálam!:D


Legyen szép heted!

688. Arel (válaszként erre: 687. - Szöszi71)
2012. júl. 1. 20:53

Szia!


Nem maradt ki egy tornám se, csak a mai pihinapoz tegnap tartottam meg, mert nem nagyon fért bele a napomba (na, ha nagyon akartam volna, akkor biztosan, de ma jobban be tudtam illeszteni). Alakulok én is (a párom a minap megjegyezte, hogy lassan teljesen elfogyok, mert olyan helyen sincsenek már zsírpárnák, ahol korábban voltak, de más nagyon nem láthatta:)). Csak még mindig az a fránya hasalja... bár a párom szerint az már csak megereszkedett bőr, akkor viszont ezen a torna se segíthet. :( Na mindegy, azért folytatom! Azt ugyan még nem tudom, hogy e következő napokban mikor, mert holnap elutazik a lányom 1 hónapra, de csak megoldom! Szép hetet!

2012. jún. 29. 07:19

Szép jó reggelt!


Tegnap ismét sikerült tornáznom. A "Legjobb formád" volt a menü. :D Nagyon jólesett, még így lábsúllyal is. Úgy érzem hamar megszoktam!:D


Arel, Te tornáztál tegnap?


Szép napot!

686. 3b14ce9b58 (válaszként erre: 684. - Arel)
2012. jún. 28. 13:28
Köszi!
685. szöszi71 (válaszként erre: 683. - Arel)
2012. jún. 28. 07:46

Szia!


Tegnap tornáztam, ismét lábsúllyal. A Nyerj időt választottam, mert kevés idő maradt. A párom fiával elbeszélgettük az időt.:D Mára már nincs izomlázam, így ma is tervezem délután a tornát.

Képzeld, egyre jobban szeretem a tükörképemet!:D Egyre inkább látszik az alakulás, a formálódás. Ez nagyon ösztönzőleg hat rám.


Semmi baj, hogy a véleményed leírod, szívesen olvasom!:D

EGyébként tényleng én csináltam butaságot, hogy egy erős edzéssel kezdtem.


Te hogy haladsz a tornával?


Legyen szép napod!

684. Arel (válaszként erre: 682. - 3b14ce9b58)
2012. jún. 28. 06:20

Szia!

Talán amelyikben súlyzókat használ, és ugyebár olyat választasz, amilyet szeretnél. Pl. A vitalitásban - az egyébként is jó anyag, vagy a 200%-ban. A nyerj időt még olyan, hogy majdnem végig használja a súlyzót.

683. Arel (válaszként erre: 681. - Szöszi71)
2012. jún. 28. 06:18

Szia!


:) Majd csak megerősödsz annyirra, hogy nem okoz minden alkalommal izomlázat! Szerintem szerencsésebb lenne, ha először egy nem annyira nehéz tornájához használnád a súlyt, és másnap meg súly nélkül csinálnád az erősebbet. Így fokozatosabb lenne a terhelés. Aztán ha már bírod, akkor újra megpróbálnád az Új kihívást.

Persze Te tudod, nem akarok okostojásnak tűnni...


Javulást! Talán ma már menni fog, nem?

2012. jún. 27. 20:33
Sziasztok! Tudnátok nekem abban segíteni, hogy Alexandra melyik tornája dolgoztatja meg leginkább a karokat? A Lendületben (talán ez a címe) DVD-n kívül.
681. szöszi71 (válaszként erre: 680. - Arel)
2012. jún. 27. 07:42

Halihó!


Tegnap nem tornáztam, nagy izomlázam volt a súly miatt, még mozogni is alig bírtam délután-estére. Nem mertem kockáztatni, hogy megsérüljek. Már mostanra enyhült, így ma megint torna. Azt hiszem, hogy úgy fogom csinálni egy nap torna, egy nap szünet. A napi 80 perc gyaloglás viszont mindezek mellett megvan és megvolt tegnap is.


Jó tornát mára és vigyázz magadra!:D

680. Arel
2012. jún. 27. 06:24

Hali!


Gyönyörű nap igérkezik!!!!

Lábsúllyal az Új kihivás????? Az igen!!!! Gratula hozzá!!! Nekem az a legnehezebb anyag, mármint a combrésze miatt, de amúgy is. Amúgy pont ezért szeretem is, mert tényleg kihívás!


Pedig szoktam hallani vagy olvasni, hogy valami segít az efféle panaszokon - persze most semmi nem jut az eszembe... :(


A napi torna megvan, most épp megint izomlázzal küzdök, de az jó!!!!!!!!!!!!

679. szöszi71 (válaszként erre: 678. - Arel)
2012. jún. 26. 08:20

Szió!


Így igaz, új hét újra sportosan. Tegnap az "Új kihívást" csináltam végig, de mostmár feltettem a lábsúlyokat is. Most érzem a lábamat, de ezt szeretem. Eddig lábsúly nélkül csináltam, megvártam míg lefogy a lábam olyanra amilyenre szeretném. Hát...megtörtént, jöhet a súly!:D

Mára is tervezek tornát. Még nem tudom mit, de lesz valami az tuti!


Sajna semmi nincs a havi kínokra. Legalábbis az orvos szerint. Anno azt mondta, hogy sajnos ez vele jár. Irígylem akinek nem így van!


Te tornáztál tegnap?


Jó tornát és szép napot!:D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook