Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra rajongók ide! fórum

Béres Alexandra rajongók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
468. ddcc65379c (válaszként erre: 467. - Szöszi71)
2012. febr. 10. 09:59
Rékával? Én már nagyon sok mindent (mindekit :DD) kipróbáltam, eddig kettőjük szimpatikus igazán, illetve a tornáik.
467. szöszi71 (válaszként erre: 466. - Ddcc65379c)
2012. febr. 10. 09:57

Hidd el, jó választás:)

Én is váltogatni szoktam, de előnyben alexandrát részesítem.

466. ddcc65379c (válaszként erre: 465. - Szöszi71)
2012. febr. 10. 09:53
Én is ebben reménykedem! :)
465. szöszi71 (válaszként erre: 464. - Ddcc65379c)
2012. febr. 10. 09:43

Szia!


Örülök, hogy tetszett!:)

Rékával együtt kombinálva nem lesz legalább unalmas és ugyanúgy hatékony lesz Alexandra is, mint Réka:)

2012. febr. 10. 09:05
Sziasztok! :) Én tegnap csináltam először B.A. tornát, de nagyon tetszik! :) Eddig Rékáztam, nekem az Ő tornái nagyon hatékonyak, de remélem, a kettő együtt variálva méginkább jó lesz! :))
463. szöszi71 (válaszként erre: 462. - Arel)
2012. febr. 9. 13:24

Szia!


Sztem ott hat ahova rakod:) Vagyis has, derék, csípő:) Az egyik nagyáruházban vettem 1200 Ft volt, persze ez is kínai gyártmány, mint sokminden.


TEgnap nem tornáztam, mert nagyon feszült a combomban az izom, nem akartam túlterhelni, nehogy sérüljön. Ma viszont fogok tornázni, de még nem döntöttem el, hogy mit. Eszembejutott egy jó DVD-je Xandinak, amiben súlyok nélkül ugyanolyan gyakorlatokat csinál karra, mintha súllyal tenné. Emiatt lehet át kell nézzem a DVD-ket. Te nem tudod véletlen így fejből, hogy melyik lehet az?

462. Arel (válaszként erre: 461. - Szöszi71)
2012. febr. 9. 13:07

SZia!


Az övet már írtad, szerinted helyileg hat? Hol vetted és milyen jellegű (amit pl. a TopShopban is reklámoznak?)


Nekem inkább a vállamban van izomláz, pedig csak 1 kg-os súlyzót használtam.

Ma is lesz torna, de még nem döntöttem...


Jó sétát!

461. szöszi71 (válaszként erre: 460. - Arel)
2012. febr. 8. 13:35

Hali!


Otthon megy ezerrel a torna, sőt vettem egy fogyi övet és használom rendszeresen. totál megizzadok, csurom víz leszek alatta:)


Sajnos a zumba már nem lesz, mert nagyon kevesen vagyunk, mi vagyunk főleg a mag, akik 5-en ha járunk, így nem éri meg. Így marad az otthoni edzés.


Én tegnap tornáztam a "Menni fog"-ra. Ma is tervezek valamit, de csak felsőtest, popsi jöhet szóba, mert a combom nagyon feszül, nem akarom, hogy sérüljön, neki adok egy nap pihenőt, bár gyalog megyek haza:)


Neked is szép napot és jó tornát!

460. Arel (válaszként erre: 459. - Szöszi71)
2012. febr. 8. 12:37

Hali!


Úgy tűnik, hogy lassan minden rendben lesz! :)


Na, tart még a lendület? Mindennapi zumbád megvan?


Ma végre rendes kislány leszek, és tornázok. Szerintem "Menni fog"! :)


Szép napot! Főleg ilyen napsütésben!

459. szöszi71 (válaszként erre: 458. - Arel)
2012. febr. 6. 13:41

Szió!


Kívánom, hogy mielőbb gyógyulj meg!


Feltétlen beszámolok milyen hatású az öv:)

Nagyon bízom benne, hogy jó lesz.


Köszi a jókívánságod!:)

458. Arel (válaszként erre: 457. - Szöszi71)
2012. febr. 6. 13:11

Hali!


Sajnos, még nem teljesen, szombaton láz, de küzdök ezerrel. Viszont emiatt nem tudtam magam rávenni a hétvégén az elmaradt torna pótlására, ma is csak egy kis hólapátolás lesz torna helyett.


Na, majd számolj be az öv hatásáról! Kíváncsi vagyok, hogy igazak-e az efféle hírek! :)


Neked is! És kitartást a lelkesedésben!

457. szöszi71 (válaszként erre: 456. - Arel)
2012. febr. 6. 07:50

Szia!


Hogy vagy már?

Sikerült rendbejönnöd?


Sajnos a zumba elmaradt, mert sokan lemondták:( A múlt héten egyébként is a piros napok miatt nem bírtam rávenni magam a tornára akárhogy is terveztem. Nagyon megfincogtatott most. Bízom benne, hogy már a héten nem marad el, ha meg igen, akkor otthon fogok tornázni. Elterveztem, hogy mától bekeményítek. Ha bírni fogom minden nap megy a torna, így tutira hamar elfogom érni amit akarok:) Pénteken vettem egy ún. fogyi övet, amit a derekadra és hasadra tudsz tenni torna közben:) Úgy hallottam ez nagyon jó hatású:)


Legyen szép heted!

456. Arel (válaszként erre: 455. - Szöszi71)
2012. febr. 3. 13:36

Szia!


Köszi! De csak este voltam lázas, napközben már jól voltam. Vszeg nem megfázás vagy influenza volt, hanem mellgyulladás (szoptatok), remélem ez is rendbe jön.


Na, jó volt a zumba?


Én ma valami lightosabbat csinálok csak, Elle McPhersonra gondoltam.


Szép napot és jó hétvégét!

455. szöszi71 (válaszként erre: 454. - Arel)
2012. febr. 2. 13:29

Szia!


Jobbulást kívánok!

Lázasan sztem nem érdemes erőltetni a tornát, inkább feküdd ki a betegséget.


Legyen szép napod!

454. Arel (válaszként erre: 453. - Szöszi71)
2012. febr. 2. 12:56

Szia!


Az "Egyensúlyban önmagaddal"-on van. Olykor megcsinálom, ha fáj a hátam valamiért.


Ma szerintem csak pilatesezek, az éjszaka belázasodtam és többre ma nem lesz energiám.


Kiesett 2 tömés még karácsony környékén, azt pótolták. Nem volt vészes.


Szép napot!

453. szöszi71 (válaszként erre: 452. - Arel)
2012. febr. 1. 13:56

Szia!


Igen, ismerem , az egyik DVD-nek az elején azzal indít. Az is nagyon jó, de már rég csináltam.

Mit csinálnak a fogaddal?


Legyen szép napod!

452. Arel (válaszként erre: 451. - Szöszi71)
2012. febr. 1. 13:54

Szandinak is van egy gerinctornája, de az nem 10 perc, rövidebb.


Na, majd valamikor megnézem, de nem ma, mert ma pihinapot iktattam be (fogászatra megyek, és nem fér igazán bele az időmbe).


Nekem még egy ideig efféle gondom nem lesz, amíg szoptatok nem szokott legalább is, de amúgy se zavart még a tornában - szerencsére nem nagyon szokott fájni.


További szép napot!

451. szöszi71 (válaszként erre: 450. - Arel)
2012. jan. 31. 13:28

Tényleng nem Szandis anyag, valami néger csaj tornázik még 3 csajszival együtt.

A torna elején szoktam megcsinálni a 10 perc derekat, a torna végén pedig a +15 perc popsit Szandival.


Nekem még csütörtökig semmi tervem, mert nagyon kínoz a piros nap:( Csütörtökön már lesz zumba munka után.


Jó tornát mára neked!

450. Arel (válaszként erre: 449. - Szöszi71)
2012. jan. 31. 13:17

De gondlom ez nem Szandis anyag...


És közben iktatod be, vagy a végén ráhúzol?

Tegnap Amy Dixon + 10 perc hasazás Cathe F-vel.


Ma Szandi a terv...

449. szöszi71 (válaszként erre: 448. - Arel)
2012. jan. 30. 13:16

Van egy 10 perces DVD-m, arról csinálom. Nagyon kemény és érdemes a Szandi előtt csinálni, mert utánna már gyilkos nagyon.

Sztem tuti jó az extra 15 perc popsi. Egy kis nehezítés van benne mikor a térdhajlatba kell tenni a súlyzót és úgy emelgeted a lába fölfele és oldalra:) Nyugodtan vedd rá magad, nagyon jó sztem. Nekem tetszett. Most kb. 3 nap kimarad a tornából, mert a havi "vendég" közbeszól, de utánna már ismét jöhet a torna:)

Jó tornát Neked mára!:)

448. Arel (válaszként erre: 447. - Szöszi71)
2012. jan. 30. 13:05

Klassz!

A derékazást mi alapján csináltad?

És milyen az extra? Még sose vettem rá magam...

Végül én pénteken a Legjobb formádat csináltam extrák nélkül, mert nem volt 1 órányi időm...

Mára is valami Szandit gondoltam (majd ha a kislányom engedi).

2012. jan. 30. 08:56
Pénteken ismét tornáztam a "Nyerj időt"-re, mostanában ez nagyon bejön:) Előtte csináltam 10 perc derekat, a végén pedig megcsináltam az extra farizom 15 percet:)
446. Arel
2012. jan. 27. 13:12
2 nap kimaradt, de ma pótlok. Szerintem a "Life" lesz a mai adag.
445. szöszi71 (válaszként erre: 444. - Arel)
2012. jan. 24. 13:20

Hello!


Igen, ez a címe:)

Egyszerűen nekem nem jutott eszembe:)

Még utánna a 15 perc extra farizmot is megakartam csinálni, de arra már nem volt időm. Azt hiszem, hogy szerdán, vagy pénteken hozzáteszem:)


Az "Új kihívás" is nagyon jó, hatásos:)


Jó tornát neked mára!:)

444. Arel (válaszként erre: 443. - Szöszi71)
2012. jan. 24. 12:42

Hali!

Ez szerintem a "Nyerj időt!" - már ha kissé indiános a viseletük meg a hajuk. Egyszerre két testrészt mozhgat meg, többnyire a felsőtest erősítését csináltatja párhuzamosan az egyébbel.


Tegnap az "Új kihívás" volt a programom, a hasizmot lazábbra vettem, és extrák nélkül - nincsenek meg...

Ma sztem pilatesezek pihenésképp, megint van némi izomláz... :)

2012. jan. 24. 11:58

Sziasztok!


Tegnap sikerült ismét tornáznom. Nem tudom mi a neve annak a DVD-nek (Xandinak az anyukája is velük törnázik). Most nagyon tetszett és jólesett. Nem tudom régen valamiért nem szerettem, de most megfogadtam, hogy szerdán is erre fogok mozogni ismét:) Előtte megcsináltam 10 perc derekat:)

442. szöszi71 (válaszként erre: 441. - Arel)
2012. jan. 23. 14:13

Szió!


Ne aggódj, én is szoktam néha vétkezni, olyankor én is Rékázom. Sztem érdemes néha váltogatni a DVD-ket:)

Én se mindig szoktam előre gondolkodni, van úgy hogy mikor hazaérek, leülök a DVD lejátszó elé és megnézem melyik tornához van kedvem:)

441. Arel (válaszként erre: 440. - Szöszi71)
2012. jan. 23. 12:38

Hali!


Pénteken végül hűtlen voltam, rékáztam (de most is meggyőzött arról, hogy mennyire rühellem, mint fitnesz-okatatót, mert a gyakorlatok viszont jók). Felsőtest meg comb 20-20 percben, és persze komoly izomláz a hétvégén. A main még gondolkodom (szokás szerint).

440. szöszi71 (válaszként erre: 439. - Arel)
2012. jan. 23. 10:47

Szia!


Én is úgy vagyok vele, hogy az izomláz valamiféle visszajelzés. Legutóbb már csak a hasamban volt, de a jóleső változata:) Mára is van tervem, de nem tudom még mi fér bele mikor hazaérek. Nagyon fáradtnak érzem magam, de muszály lesz legalább egy 40 percet tornáznom.


Legyen szép napod!

439. Arel (válaszként erre: 438. - Szöszi71)
2012. jan. 20. 12:16

Hali!

Csak semmi együttérzés!!!! Tk. szeretem valahol az izomlázat, mert egyfajta visszajelzés arról, hogy már megint hanyagoltam magam!


Évekkel ezelőtt csak ez a Szandi DVD volt meg, és heti 2-3x erre tornáztam.


Tegnap amúgy megvolt, az összes gyakorlatot megcsináltam, igaz a hasat terhelőknél némelyiket lassabban-óvatosabban.


Ma is akarok valamit, de még nem döntöttem. :)


Szép napot!

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook