Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra rajongók ide! fórum

Béres Alexandra rajongók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
528. szöszi71 (válaszként erre: 527. - Arel)
2012. márc. 12. 08:13

Szia!


Néha lehetne több idő is a napból:) Én is úgy vagyok vele, ha a párom otthon van akkor inkább vele vagyok, nem a tornámmal:)

A héten megint elmarad a torna, mert lebetegedtem. Szombat reggel torokfájásra ébredtem és kijött rajtam a nátha is. A gyaloglást megtartom valamilyen szinten, ha már a torna elmarad.


Jó kis gyakorlatok amiket írsz:) Tuti hatásosak lesznek:)

527. Arel (válaszként erre: 526. - Szöszi71)
2012. márc. 9. 13:34

Szia!


Hát bizony, néha megcsúszik az ember az idővel. Ha a párom itthon van, akkor én se szívesen tornázok, mert értékesebb az együtt töltött idő. Meg a fáradtság is érthető.


Andrea Orbeck-nek hívják a hölgyet, a Supermodells-ben szerepel talán? Legalább is annak a logója alatt fut a dolog. Nem rossz anyag: bemelegítés, kardió, súlyzós, megint kardió (ugyanaz, mint az előző), aztán lábgyakorlatok gumival - nekem elég húzós volt az előző napi rékázás után, majd egy kis hasizom és elég rövid nyújtás. kb. 50 perc. Ami tetszett, hogy eltértek a megszokott gyakorlatokhoz képest, a kardiós blokkok fekvitték a pulzust, sok esetben mutatták, hogy mennyi idő van még az adott gyakorlatból. Szóval megőrzöm. :)

Ma a callaneticset terveztem, majd meglátom, hogy belefér-e...

526. szöszi71 (válaszként erre: 525. - Arel)
2012. márc. 8. 14:46

Szia!


Sajna tegnap nem jutott időm a tornára.

Mire odatettem a paprikáskrumplit és megcsináltam a görög salit totál eltelt az idő és már a párom lassan jött hazafele. Mára már nem merek tervezni, mert nagyon fáradtnak érzem magam. Na, de hátha ráveszem magam a tornára. Naponta az egy óra gyaloglás viszont megvan, felér egy tornával:)


Milyen anyagot tesztelsz ma?

525. Arel (válaszként erre: 524. - Szöszi71)
2012. márc. 8. 13:27

Hali!


Ez nem ügyesség kérdése, hanem kényszermegoldás! :) Bárki meg tudja csinálni, ha használ kengurut - én pedig alapvetően inkább azt szeretem használni, mint a babakocsit. A mozgástól meg könnyebben el is alszik a pici.


Megvan, csak azt nem tudtam, hogy lesz 40 percem-e. Ezért választottam a 20 perces rékát, az már más kérdés, hogy belefért volna Szandi is... de ezt nem tudhattam előre. Félbeszakítani meg nem szeretem, mert tudom, hogy nehezen veszem később rá a folytatásra, meg közben ki is hűl az ember lánya.


Na, és megvolt a tegnapi torna?


Én ma egy új anyagot tesztelek, ez sem Szandi.

524. szöszi71 (válaszként erre: 523. - Arel)
2012. márc. 7. 14:39

Hahó!


Nagyon ügyi vagy, hogy még a kicsivel is tudsz mozogni!:) Gratulálok!:)

A nyerj időt, pont 40 perc. Az megvan neked?

523. Arel (válaszként erre: 522. - Szöszi71)
2012. márc. 7. 13:22

Hali!


Szintén köszi!

Tegnap megint tapostam, 40 percet, ebből az első 10 percben a lányom a karomban, aztán 20 percet súlyzóztam közben.

Ma viszont Rékáztam, 20 perc felsőtest, 20 perc fenék. Talán holnap sikerül Szandiznom (ha biztosan lesz egyben legalább 40 percem). :)

522. szöszi71 (válaszként erre: 521. - Arel)
2012. márc. 6. 14:46

Szia!


Köszi!:)

Nagyon ügyi vagy!:) Gratulálok!

A nyújtást azért ne hagyd ki, mert kell, nehogy bajod legyen!:)

Igen, ma már tornát is tervezek. Meglátom mi lesz, mit fogok bírni!:)


Neked is szép hetet!:)

521. Arel (válaszként erre: 520. - Szöszi71)
2012. márc. 6. 13:37

Szia!

Akkor ma már torna? Biztos fogod bírni, csak holnaptól meg állítólag jön az eső...


Tegnap "csak" taposóztam egy fél órát, meg hasizmoztam 10 percet (nyújtás megint nem volt), ez fért bele délután. Ma viszont még előttem a választás kínja... :)


Szép hetet!

520. szöszi71 (válaszként erre: 519. - Arel)
2012. márc. 5. 07:48

Szia!


Egyenlőre a gyulladásra Algopyrint veszek be mikor érzem, hogy feszül a pm. Remélem a héten már elmúlik, mert ha nem akkor szteroidot kell rá szednem és azt nem akarom.

Ma még nem lesz torna, mert fél 5-re megyek rákszűrésre, de holnaptól péntekig minden nap torna és napi 60 perc gyaloglás. Kíváncsi leszek hogy fogom bírni!:)


Legyen szép heted!

519. Arel (válaszként erre: 518. - Szöszi71)
2012. márc. 2. 12:39

Szia!


Amit viszont Te írsz, az nem hangzik valami jól! Remélem, van rá kezelés!


Ma elmarad a torna, utazunk párom szüleihez, de talán ott a hétvégén lesz egy szabad órám!


Szép hétvégét!

518. szöszi71 (válaszként erre: 517. - Arel)
2012. márc. 1. 13:34

Szia!


Egész jól hangzik:)

Képzeld, ma reggel annyira fáradtnak és erőtlennek éreztem magam, hogy a gyaloglást meg kellett szakítsam és buszra kellett szálljak. Ilyen még nem fordult velem elő:( Sztem ez összefügg a pajzsmirígy gyulladással:( Ma derült ki az eredmény:( Furcsáltam is, hogy mostanság nagyon fáradékony és gyenge voltam többször is.

Na, de remélem hamar elmúlik és minden rendeződik.


Legyen szép napod!

517. Arel (válaszként erre: 516. - Szöszi71)
2012. márc. 1. 12:48

Pedig ugye elvileg nincs célirányos torna...


Tk. nem ElleMcPherson vezeti le, hanem egy fitnesz-edző, de vele együtt mutatják be a gyakorlatokat (kellett gondolom egy jól csengő név). Kb. 50 perces, bemelegítés, majd 6 különböző blokk, 3 kardió, 3 erősítő közbeiktatva, a végén nyújtás. Ha rendesen csinálja az ember, akkor le lehet azért izzadni - persze erőnléttől függően. Nálam a lightosabb kategóriába került, mert nem csinál egyetlen egy gyakorlatot se olyan hosszan, hogy az nagyon megerőltesse az adott izomcsoportot.


Köszi!

516. szöszi71 (válaszként erre: 515. - Arel)
2012. febr. 29. 12:48

Igen, tempósan szoktam és megvan az eredménye is már. Egy valami viszont toál nem igaz, hogy hasra is hat:( Lábra, csípőre, fenékre nagyon jó, de a hasra, oda nem. Oda talán egyszer hatásos lesz a torna. nem egyszerű ezt a részt leadni:(


Azt a tornát nem ismerem. Milyen jellegű?


Legyen szép napod!

515. Arel (válaszként erre: 514. - Szöszi71)
2012. febr. 29. 12:34

Szia!


Ezek szerint tempós a gyaloglásod. :)


Ma valami könnyebbet tonázom, szerintem ElleMcPhersonra.

Szép napot!

2012. febr. 29. 08:21

Sziasztok!


Tegnap este mire végeztem a dolgommal, már szakadt a hó, de így is hazagyalogoltam:)

Ma reggel enyhe idő van, havas minden. A gyaloglásba leizzadtam rendesen, de utánna mindig jólérzem magam:)

513. szöszi71 (válaszként erre: 512. - Arel)
2012. febr. 28. 13:10

Szia!


Ha nem esik akkor gyalog mennék, de 4-re programom van, oda viszont muszály leszek villamossal menni, de onnan haza viszont gyalog megyek, ha nem esik:)

512. Arel
2012. febr. 28. 12:22

Sziasztok!


Tegnap nosztalgiáztam egyet Tatarekkel (mellesleg némi karizomlázat okozott), ma viszont a Vitalitás volt műsoron.

szöszi71: ha ma nálatok is esik, akkor kimarad a gyaloglás?

511. ibuska1990 (válaszként erre: 510. - Szöszi71)
2012. febr. 28. 12:20

Szia! Nem tudom emlékszel e még rám, régebben aktív voltam ezen a fórumon.

Tegnap BA Pörgesd fel-t csináltam, előtte rég csináltam már, én úgy emlékeztem hogy ez nehezebb azért. Az első kör uncsi volt, a második jó volt, a harmadik meg észre se vettem és már vége is volt.

510. szöszi71 (válaszként erre: 509. - Arel)
2012. febr. 28. 07:47

Szia!


A hétre, hogy a torna elmarad, így marad a napi 60 perc gyaloglás. Már jó, hogy az útvonalamon sok hó elolvadt, így ismét jöhetek rendesen. Nagyon rossz volt, hogy a síkos út buszra kényszerített, vagy ha mégis gyalogoltam lelassított.

509. Arel (válaszként erre: 508. - Szöszi71)
2012. febr. 27. 12:30

Szia!

Ha valahol akciósan látnék, akkor megvenném a még hiányzót én is, de nem járok olyan helyen, vagy nincs akció ezekre... De így is van elég.

Akkor legyen azért Neked is szép heted, esetleg valami könnyebb mozgást (séta) talán belefér!

508. szöszi71 (válaszként erre: 507. - Arel)
2012. febr. 27. 07:57

Szia!


Én apránként próbáltam beszerezni mindet, de sztem így sincs meg az összes.

A héten nagy a valószínűsége, hogy nem fogok tornázi a "vendégem" miatt. Ilyenkor egy pár nap nem tudok, mert eléggé megfincogtat:( Na, de a jövő héten majd bepótlom:)


Legyen szép heted!

507. Arel (válaszként erre: 506. - Szöszi71)
2012. febr. 24. 12:36

Sziasztok!


Na, ez így nem ismerős, de nincs is meg nekem mind meg (sajna).

Szerintem én ma Amy Dixon-ozom. Kell egy kis pulzusgyorsítás! :)

Szép hétvégét!

2012. febr. 24. 08:38

Sziasztok!


Tegnap ismét tornáztam, de már nem jut eszembe a címe, hogy melyikre. Nekem az a DVD volt meg legelőször Xanditól. A torna elején gerinctornával kezd és végig sok a hátgyakorlat.

Ma is tervezem, de még nem tudom melyiket:)


Jó tornát nektek!

2012. febr. 23. 14:07
Tegnap ismét megcsináltam a Legjobb formádat. Holnapra is azt tervezem.
504. szöszi71 (válaszként erre: 503. - Arel)
2012. febr. 23. 13:19

Szia!


Köszi!:)


Volt olyan, hogy én is megcsináltam az extra popsit, nagyon jó volt. Ma is kell valamit tornáznom, mert idegileg kivagyok. Lehet, hogy az Új kihívás-t fogom, az legalább erős és egy órás:)

Neked is szép napot!

503. Arel (válaszként erre: 502. - Szöszi71)
2012. febr. 23. 13:04

Szia!


Megvan! Sőt, épp ma arra tornáztam még ebéd előtt. Mitöbb! Megcsináltam az extra popsigyakszikat is! Nem gondoltam, hogy olyan hosszú lesz (+1/4-ed óra), de tetszett!

Szép napot!

502. szöszi71 (válaszként erre: 501. - Arel)
2012. febr. 22. 13:02

Szia!


Elhiszem, hogy nem tudtad követni, én is nehezen tudom mikor rászánom magam. Jók lennének a gyakorlatok, de a pulzusszám miatt ilyen gyors, hisz fennt kell tartani:) Én is már nagyon rég csináltam utoljára, még lehet, hogy valamikor tavaly előtt.


Neked megvan a "Nyerj időt" DVD? Én nagyon szeretem, tegnap azt csináltam:) Sztem tök jó a zenéje, a hangulat és a gyakorlatok is:)

501. Arel (válaszként erre: 499. - Szöszi71)
2012. febr. 22. 12:51

Szia!


Kipróbáltam, és vegyes érzelmeim maradtak. Egyrészt elég húzós (nem is bírtam az egyik lábgyakszik 100-%osan megcsinálni), ami jó, másrészt meg nekem olyan pörgős volt, hogy nem tudtam rendesen követni a gyors körökben pl. a fenék-gyakorlatokat. Vagy nem csináltam meg rendesen a mozdulatot, vagy kevesebb lett. Egyszerűen nem tudtam olyan gyorsan, és a váltások is olyan gyorsak, hogy olykor lemaradtam egy-egy első mozdulatról.

Majd meglátom, hogy lesz-e hozzá máskor is kedvem...

Ma callanetics-eztem, de talán még lesz Szandi a héten.

2012. febr. 22. 08:02

Sziasztok!


Tegnap ismét tornáztam:) A "Nyerj időt" csináltam végig, jólesett:) Kellemesen elfáradtam tőle:)

Ma pihi, mert más programom van, de holnap és pénteken ismét torna.

2012. febr. 21. 13:21

Szia!


Csak ajánlani tudom, nagyon jó:) Én a helyedben kipróbálnám!:)

Még lehet, hogy mára én is betervezem, már rég csináltam:)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook