Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra rajongók ide! fórum

Béres Alexandra rajongók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
768. Arel
2013. jan. 22. 12:52

Szia!


Á, csak itthon vagyok, és jobban belefér a napomba, mint Nektek, dolgozó nőknek! Majd akkor dícsérj, ha én is újra dolgozom, és akkor is tudom ezt tartani. Ezért is becsüllek, mert munka, család, háztartás mellett szakítasz rá időt - ugyebár a legtöbb nem sportol nők klasszikus kifogása, hogy nincs időm rá.

Én végigcsináltam, igaz nagyon össze kellett szednem magam, ráadásul kb. a felénél vettem észre, hogy nem is nyújta ki a lábát, én meg úgy csináltam. Ugye jól láttam, hogy nem nyújtja ki?


Akkor jó tornát mára, én mára TurboFire anyagokat tervezek, meg hólapátolást. :)

767. szöszi71 (válaszként erre: 766. - Arel)
2013. jan. 21. 13:14

Hali!


Nem semmi vagy, jól csinálod! :) Nagyon ügyes vagy, hogy így tornázol! :)

Az új kihívás-ban nagyon jó az extra rész, a derék. Ami a végén van hasizom a 100-as az nem semmi, még sose bírtam végig, de azt a részt nem is szeretem, de muszály csinálni. :)


Köszi a jókívánságod! :)

Remélem holnap már tudok tornázni. :)


Estére jó tornázást még Neked!

766. Arel
2013. jan. 21. 12:22

Szia!

De jó alakulsz!!!

Reggeli gyaloglás nálam is mindig van, igaz csak kb 15 perc az oviig (attól függően, hogy a fiatalúrnak milyen a kedve), de esőben, hóban, napsütésben egyaránt (ma éppen esőben, de 2x, mert itthon felejtettem a váltás ruhát).

Az is jó, főleg az extrákkal együtt. Tegnap végigcsináltam az Új kihívást, az összes extrával. A derekazásnál az utolsó gyakorlat volt jó kis kihívás :), de összességében tetszett. Azt hiszem, legközelebb lábsúllyal megspékelem a tornát.

Akkor relaxálj, vagy csinálj valami nyújtósabb tornát (Pilates, jóga, callanetics ), és jobbulást!


Megvolt a mai adagom is, Jillian Michaels 30 Days-ből a 3. szint. Félórás, de elég húzós, kardió és erőnléti mix. Este meg talán lesz falutorna (aerobik).

Szép napot!

2013. jan. 21. 08:36

Szia!


A gyaloglás nagyon jó, imádom, hisz már eredményt is értem el a sok mozgással, heti -1 kg, jelenleg 65-tel kezdődik. :D

Péntek délután is tornáztam akkor a "Legjobb dormád" volt. Nagyon jólesett. Utána mindig jól érzem magam. Sajna ma lehet, hogy ki kell hagyjam a tornát, mert beköszöntött piroska, pedig még várhatott volna egy hetet. :( A gyaloglás viszont ma is meglesz a 80 perc, ha nem esik délután az eső. Reggel már megvolt a 40 perc, pedig fáj a hasam.


Jó tornát Neked!

764. Arel
2013. jan. 19. 06:57

Szia!

A gyaloglás is jó dolog, szerintem nekem is hiányoznak a korábbi 1 órás séták. de majd tavasztól!

Biztosan kitartó leszel, hiszen máskor is az voltál!


Hú, melyik nap is? Volt insanity, asylum, turbofire. Cardió és súlyzósás felváltva. Na meg sok hólapátolás! :)

763. szöszi71 (válaszként erre: 762. - Arel)
2013. jan. 17. 12:50

Szia!


Megvolt a tegnapi gyaloglásom is félig, mert reggel buszra kellett szálljak az eső miatt, de délután már tudtam gyalog menni hazafele, majd utána 40 percet Rékáztam megint. Izomlázam már nincs, de érzem, hogy tornáztam. :D

Ma csak gyaloglás, holnap délután megint torna. Szépen tartom 2. hete amit elhatároztam. Kíváncsi leszek mennyi idő kell ahhoz, hogy már ne legyek fáradt. Egy hónapra tippelek.


Azt hiszem, hogy a szalagok színének jelentősége van az erősséget illetően.


Köszi! Neked is jó tornát! Mi lesz ma műsoron?

762. Arel (válaszként erre: 761. - Szöszi71)
2013. jan. 17. 12:44

Szia!

Pedig aztán Réka kemény tud lenni (nagy ritkán előveszem az 1 szem anyagát, ami megvan), amit többnyire izomláz szokott követni másnap. :)

Nekem zöld szalagom van, de lehet, hogy neten találsz rá utalást, hogy van-e jelentőssége a színeknek, vagy gyártótól függ-e.


Elvégre nem vagyunk egyformák (még szerencse). Akkor HAJRÁ! És jó tornát! (nekem már megvolt)

761. szöszi71 (válaszként erre: 759. - Arel)
2013. jan. 16. 14:07

Hali!


Hétfőn megcsináltam a 40 perc Rékát, erős volt, de mégis jólesett. Másnap nem volt már izomlázam, csak éreztem, hogy csináltam valamit. :D Ott a DVD-n a csajok kék gumiszalagot használtak egységesen. Nem tudom ez milyen erősségű lehet. Na, majd egyszer veszek én is és kipróbálom.


Nálam a csípő, comb, has ami vészes. Most is ezeket kell jól megdolgozni. Na, de teszek érte és tudom, megcsinálom. :D


Jó tornát Neked!

760. Arel (válaszként erre: 757. - Badonyimariaeva)
2013. jan. 16. 12:50

Szia!


Végre egy új név!!!! :)


Mesélj magadról!

759. Arel (válaszként erre: 756. - Szöszi71)
2013. jan. 16. 12:49

Ha ennyire jónak találod, akkor legközelebb megcsinálom (vszeg vasárnap, úgy látszik, az lesz a Szandi nap:)). Amúgy igazán nincs is úszógumim, na jó egy pici piztosan... :) Nekem a combjaim a fő gondjaim.

Mostanában igyekszem még ebéd előtt megcsinálni a tornát, ilyenkor alszik a picilány, utána meg ugye várni kéne, az meg kétséges, hogy mikor ébred.

Igazán nem tudom, hogy a márkák között van-e különbség (biztosan van), gondolom az olcsóbb hamarabb elöregszik. Ami különbség viszont biztosan van, hogy különböző erősségűek vannak. Nekem a párom meg az anyukám közepeset vett, ezzel elvagyok. Egyébként nyilván a hossz állításával is lehet módosítani az erősséget. Most volt akció a Li.l-ben, egészen normális áron lehetett komplett szettet venni. Tartalékba vettem is, abban mondjuk könnyű is van, meg erősebb. Még most is láttam, talán felétek is árulják.


Jó volt az aerobik, főleg 2. tornának! :)


Szép napot és jó tornát!

2013. jan. 14. 14:44

Szia!


Üdvözöllek köztünk!

Te voltál már itt régebben is?

2013. jan. 14. 14:34

Sziasztok!


Én is z vagyok!

2013. jan. 14. 13:52

Szia!


Nagyon jó az extra az új kihívásnál, mert a derekat tornáztatja meg. Segít eltüntetni az úszógumit. Én ennél mindig megcsináltam, a többinél még nem.


Ügyi vagy, hogy ma már tudtál tornázni! :) Nekem nincs még gumiszalagom, de már gondoltam rá, hogy venni kéne. Te melyiket ajánlod amit érdemes megvenni?


Jó tornát még ma az erobikon is! :)

755. Arel
2013. jan. 14. 12:58

Szia!


Nagyon jó az 1 kg!

Mág sose csináltam meg az extrákat az Új kihívásnál. Milyen volt?

Én tegnap a Legjobb formád-at választottam, és az összes extrát megcsináltam, most először. Szerencsére volt rá időm, és így rendesen el id fáradtam.

Túl vagyok az egyik mai tornán, egy gumiszalagos edzést csináltam, és este megyek a lányommal a faluban tartott aerobikra (miatta megyünk, nem miattam, de azért nekem se lesz káromra).


Remélem, nem okoz gondott a hó, nekem még egy kis mozgástr fog jelenteni, de szeretem az ilyet!

Szép napot és jó tornát!

2013. jan. 14. 10:21

Szia!


Az jó, hogy a hasad csökkent, bár én tartanék már ott. Eredmény az való igaz, hogy több hét alatt látható. Én se vagyok türelmetlen, úgy fogadom el ahogy alakul. Már egy hét alatt lement 1 kg. Tudom, nem sok, de ez is valami már. Pénteken tornáztam délutána az Új kihívás-t csináltam végig + hozzá az extra dereék részt. Jólesett. Kaptam 2 db Réka DVD-t, hogy másoljam át magamnak. Azt hiszem arról fogom az egyik 40 perces teljes test programot megcsinálni.


Szerencsére a repedés semmi tartós dolgod nem okozott. Addig én se hallottam ilyen sérülésről.


Lesz ma torna?

753. Arel (válaszként erre: 752. - Szöszi71)
2013. jan. 11. 13:31

Szia!


ÁÁÁÁÁ! Már megint túlzol! Ugyebár a kaján mólik nagyrészt a dolog, és abban mindig sáros vagyok. Egyszerűen túl nagy adagokat eszek, még ha többnyire egészséges dolgokból is. És persze olykor befigyel egy kis nass is. Szóval a súlyom újévre felment 63 kg-ra. Mára ezt 1 kg-val sikerült ugyan már csökkenteni. A cm-es méreteim se sokkal jobbak, igaz a hasam mintha kedvezően alakulna (kisebb a lógó rész, és látszanak a hasizmnok). De igazán eredményt úgyis egy pár hét múlva remélhetek.


A repedés nem okozott tartós problémát, ugye? (Még sose hallottam ilyen sérülésről...)

752. szöszi71 (válaszként erre: 751. - Arel)
2013. jan. 10. 13:29

Hali!


Nagyon ügyi csajszi vagy! Csak gratulálni tudok Neked! :) Ez a sok mozgás gondolom már rendesen látszik az alakodon. Mennyit változtál mióta rendszeresen minden nap mozogsz?


Én is mindig váltogatom a DVD-ket, hogy más izomcsoportok is legyenek megdolgoztatva ne mindig ugyanazok.


Köszi, Neked is szép napot!

Megpróbálok vigyázni!

Egyszer estem el az ónos eső miatt, akkor megrepedt a farkcsontom és azóta jobban félek ilyen időben.

751. Arel
2013. jan. 10. 13:14

Szia!


Igen, igyekszem minden nap mozogni, mostanában még pihinapom se volt, de tudom, azt is kéne tartani. Viszont van olyan, hogy közbejön valami, és akkor aznap kimaradna, szóval arra tartogatom a pihinapot, és ha belefér, akkor inkább csinálom.


Nekem is van izomlázam, igaz nem vészes. Köszönhetően annak, hogy mindig mást tornázom, így sok az eltérő izommunka.


Szép napot! És vigyázz az ónosesővel!!!

2013. jan. 10. 12:38

Szia Arel!


Megvolt tegnap is a torna. Kezdésnek 80 perc gyxaloglás (munkába menet-jövet), majd utána 55 perc torna. Jól beleválasztottam. Xandinak a zsírégető gimnasztika DVD-jét csináltam végig. Most várnám a nagyobb izomlázat, de szerencsére nem olyan vészes, mint amire számítottam. A hétfő után viszont volt, még tegnap is éreztem. Jó volt rátornázni. :) Ma megint gyalog jöttem reggel a szép hóesésben. Nem tudom, hogy tudok-e gyalog hazamenni, mert ónos eső esett. Elindulok majd és kiderül, hátha. Olyan csizmába jöttem aminek gumi, lapos a talpa, hátha ebben tudok menni majd.


Te tornáztál?

Legyen szép napod!

749. szöszi71 (válaszként erre: 748. - Arel)
2013. jan. 8. 13:29

Szia!


Azt hiszem igazad van. Nem szabad hírtelen elkezdeni heti 5 edzéssel, hisz 2 hónap kimaradt. Akkor lehet ma kihagyom, kezdem érezni az izomlázat is és majd holnap ismét nekivágok valami erősebbel mint tegnap. Ma gyalog jöttem munkába (40 perc) és így is megyek haza. A mai edzésem meglesz. :) Így ez kompenzálja a mai tornát. :) Szerinted?

Legközelebb mikorra tervezed a tornát?

748. Arel (válaszként erre: 747. - Szöszi71)
2013. jan. 8. 12:19

Szia!


Ha ilyen sok volt a kihagyás, akkor a heti 5x egy kicsit soknak tűnik. Szerintem jó kis izomlázad lesz. Talán elég lenne minden másnap, aztán ha már a szervezeted rádöbben, hogy újra minkára fogtad, akkor érdemes növelni. De ez csak az én véleményem... Szóval akkor HAJRÁ!

Vasárnap Vitalitás volt a menü, de biztos a héten is beiktatom Szandit.


Szép hetet!

747. szöszi71 (válaszként erre: 746. - Arel)
2013. jan. 8. 08:47

Hali!

BÚÉK!


Köszi, zajlik az élet. Sajna a tornát kihagytam 2 hónapra, de tegnap ismét elkezdtem Xandival otthon. Jó volt, de nagyon szokatlan. Most várom, hogy mennyire lesz izomlázam. Elhatároztam, hogy heti 5x torna. Ma nem tudom mit csinálok. Te is nagyon ügyi vagy, hogy belevágtál megint. Kitartást és sok sikert az új évre! :)

746. Arel
2013. jan. 4. 12:45

Halihó!

BUÉK!!

Hogy vagy? Na és a torna?

Én újra rákantantam ezerrel, és Szandi is befigyel olykor. Legutoljára az Új kihívást csináltam, és majdnem sikerült minden kitörést rendben megcsinálni (tudod, a 30-as sorozatokat).

745. szöszi71 (válaszként erre: 744. - Arel)
2012. okt. 3. 13:57

Szia!


Nagyon ügyes vagy, hogy ennyire kitartóan tornázol! :D Gratulálok!


Nem tudom, hogy van-e DVD változat ezt még nem néztem, de csak lehet azért, mert el akarok járni és kikapcsolódni az egy óra alatt. Azt hiszem holnap is megyek munka után erre a tornára, csak egy másik suliba, mert az ideg szétszed most úgy érzem és ha nem csinálok valamit megőrülök. Pénteken is megyek, de akkor ismét a megszokott helyre.

Igazad van, a gyaloglás is jó, csak én már közben is tudok agyalni.


Legyen szép napod!

744. Arel (válaszként erre: 743. - Szöszi71)
2012. okt. 3. 13:24

Szia!


És van belőle DVD változat is, vagy csak tornateremben érhető el? Nagyon jól hangzik, amit írtál róla!


A lelki bánatra megoldás lehet a séta ebben a gyönyörű őszi időben a Nagyerdőben, és persze a torna is mindig segít, ha ki tudsz kapcsolni. Tegnap nekem se volt jó napom (gondolom a frontok), de este még Amy Dixon-ra mozogtam egyet, és mintha kicseréltek volna!


További szép napokat!

743. szöszi71 (válaszként erre: 742. - Arel)
2012. okt. 1. 13:31

Szia!


Sajnos lelki bánatom van, ezzel próbálom jobbá tenni a napjaimat.

Ez a torna jó zenére, koreográfiára épül. Nagyon jól átmozgat, talán jobban mint Szandi. Első alkalom után mindenütt izomlázam volt. Ja és persze csak erre tudsz koncentrálni, mert ha nem akkor nem tudod követni. Teljesen kikapcsol ami most nagyon is rámfér. Legközelebb pénteken tudtam tornázni akkorra múlt el és már utánna nem is volt. Nagyon jó ez a torna a gyaloglással összekötve.


Jó tornát és szép hetet Neked!

742. Arel (válaszként erre: 741. - Szöszi71)
2012. okt. 1. 13:12

Szia Szöszi!


Nagyon jó olvasni bejegyzésed, végre igazán jókedvűnek tűnsz!

Ilyen tornáról még nem is hallottam!!! Mesélsz róla? (Még ha abszolút nem erre a fórumra kívánkozna, de úgyis csak mi levelezünk rajta... :))

Szerintem a héten nálam lesz szandizás, még meglátom, hogy melyik és hogy melyik nap. Majd igyekszem megint a lányomat is bevonni (az úszás most nála úgyse aktuális).


Legyen szép a heted!

741. szöszi71 (válaszként erre: 740. - Arel)
2012. szept. 26. 14:40

Szia Arel!


Örülök Neked!:D


Igen, van kényelmes cipőm. A sportcipő jó amit vettem, a zokni miatt törte ki a sarkam. Már más zoknit veszek bele és így jó :)

Tegnap 110 percet gyalogoltam. Már minden nap gyaloglás van 80 perc (munkába és haza). Hétfőtől elkezdtem prímatornára járni (zenére koreografált tornagyakorlatok). Imádom, talán még jobban mint B.A-t. Töb mint 10 éve már jártam, csak sajnos megszünt és most ismét hozzánk közel van a suliban hétfőn és pénteken. Még mindig izomlázam van, ott is ahol még soha nem éreztem eddig. Nagyon jó érzés. A kajálás nálam rendben van. Ez az a torna amitől visszajön az önbizalmam és olyan alakom lesz amit már rég szeretnék. :D


Legyen szép napod és jó tornát!

740. Arel (válaszként erre: 739. - Szöszi71)
2012. szept. 26. 14:17

SZia!


Remélem, lábad (vízhólyag nélkül most már) jobban van, és van végre kényelmes cipőd is.

Végül az Egyensúlyban önmagaddal-t csináltuk, kevés volt az időnk, de ezt se nagyon bírta a lány. Hiába no, a tesióráktól nem lesz se erőnléte, se izma és fogalma se lesz, hogy mi az a kitörés vagy Z-ülés. Csürtökön pilatesezni akart, persze azt se tudta megcsinálni, főleg, hogy majdnem végig hasizmot dolgoztat. A héten újra úszunk, közben meg a RevAbs anyagával ismerkedem. Az eddigiek tetszettek. :) Van is izomlázam! Tegnap meg futottam, persze a napi séták mellett.


Az étkezésemben viszont muszáj szigorítani, úgyhogy igyekszem újra Súlykontrollozni. Remélem, hogy lesz elég akaratom hozzá!


És Nekked? Sikerül újra beiktatni a tornát?


Szép napot!

739. szöszi71 (válaszként erre: 738. - Arel)
2012. szept. 18. 13:20

Szia!


Örülök Neked! :D

Igen, én is azt hiszem, hogy az light-osabb torna Szanditól. A héten a napi gyaloglást kezdtem még el. Tegnap nem tudtam mi bajom van, de rájöttem, hogy a napi 80 perc gyxaloglástól éreztem úgy magam mintha tornáztam volna. Ez szerintem újrakezdésnek nem rossz. Sportcipőt húztam tegnaptól és képzeld kitörte a lábam. Lett a sarkamon egy nagy vízhólyag. Tutira veszem, hogy a zokni miatt van. Megpróbálok délután zokni nélkül hazamenni. A vízhólyag ki van szúrva és leragasztottam. Remélem így jobb lesz.


Köszi kérdésed, a szívem megemberelte magát, szedem rá a gyógyszert, de ha így haladok sztem el is hagyhatom hamarosan.

A stressz talán még akkor csökkenne, ha sikerülne valami másodállás keresetkiegészítés gyanánt.


Legyen szép napod és jó tornát!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook