Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra rajongók ide! fórum

Béres Alexandra rajongók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
738. Arel (válaszként erre: 737. - Szöszi71)
2012. szept. 18. 13:16

Szia!


Megint rég nem írtam... valahogy most nehezebben jutok gép elé, annyi egyéb teendőm van. Viszont a mozgást nem lógom el! Ma Szandizni fogunk a lánnyal, a Life-ra, az talán neki is meni fog végig, úgy emlékszem, hogy a lazább tornák egyike.


A cipőválasztásnál nálam mindig a kényelem a legfőbb szempont, sose veszek olyan cipőt, ami pusztán csak tetszik, de kényelmetlen. Én is a sportcipőket részesítettem előnyben mindig, főleg munkában, igaz nekem mindig sokat kellet mászkálnom. Szóval szerintem ez lehet a megoldást!

Akkor jövő hétre HAJRÁ!

Remélem most már rendeződtek az egyéb gondjaid, szivecskéd, meg a stressz is csökkent!

737. szöszi71 (válaszként erre: 736. - Arel)
2012. szept. 13. 15:16

Szia!


Örülök, hogy már jól vagytok! :D


Sajna még a héten nem, mert a havim van műsoron. A jövő héttől teljes bedobással ismét elkezdem. Néha-néha tudok gyalogolni. Sajna ebben a szandáim és cipőim akadályoznak. Már gondoltam arra, hogy veszek egy kényelmes sportcipőt és abban járok dolgozni, mert mostmár elegem van abból, hogy minden kikezdi a lábamat! :(


Te viszont nagyon ügyes vagy!

Gratulálok!


Legyen szép napod!

736. Arel (válaszként erre: 735. - Szöszi71)
2012. szept. 13. 14:59

Szia!


A pici elkapott valami vírust,és az váltott ki nála egy allergiás reakciót, amitől pöttyök, foltok jelentek meg rajta. Se most már rendben van - szerencsére.

Az a baj, hogy ha nem mozgok, akkor azt megérzi a testem, vasárnapra már nagyon fájt a hátam. Még szerencse, hogy aznap terveztük lányom első uszodanapját! Mert hogy vettünk bérletet, azaz heti 2x megyünk! Azóta a hátam se fáj, és persze igyekszem a köztes napokon is tornázni valamit.


És Te? Elkezdted a tornát?

735. szöszi71 (válaszként erre: 734. - Arel)
2012. szept. 4. 14:42

Szia!


Mi a baj a picivel?

Ugye nem súlyos?

Most ne is foglalkozz a tornával az ráér.


Valahogy a tornára nem tudtam rávenni tegnap magam, még mindig fáradt vagyok. Az ideg is esz továbbra is.


Jobbulást kívánok Nektek!

Majd írd meg,hogy mi van!

734. Arel
2012. szept. 4. 14:30

Szia!


Csak épp bekukkantottam, a hetem nagyon bizonytalan, mert kórházban vagyok a picivel, most is csak hazaugrottam egy kicsit pihizni. (A párom van most vele).

Úgyhogy így a torna is bizonytalan... :(


Sajnálom, hogy nem volt túl jó az elmúlt 4 heted, de egy jó ki tornázás majd javít a kedélyállapotodon, és az minden egyébre is csak pozitív kihatással lehet! Úgyhogy HAJRÁ!!!


Legyen szép a heted!

733. szöszi71 (válaszként erre: 732. - Arel)
2012. szept. 3. 09:28

Szia !


Ismét itt vagyok.

Mától elkezdem megint a tornát. Sajna 4 hét kimaradt ami nem tett jót. A nyaralás alatt legtöbbet motorral mentünk, ez sem volt jó. Nagyon megutáltam a motort. Sajna még beteg is lettem a nyaralás alatt, ismét előjött a bélgyulladásom, erős görcseim voltak. Pesten is elég volt 3 nap. A párom még visszament egy hétre az anyjáéknak segíteni.


Te már tornázol?

Legyen szép napod!

732. Arel
2012. aug. 17. 13:50

Szia!

Kicsit kihagytam, de igyekszem újra felvenni a ritmust. Ezek szerint hasonló ciőpőben fogsz Te is járni, igaz Neked indokoltabb, mint nekem volt.

Azért igyekezz pihenni, stresszmentesíteni magad, ha már tornailag pihi lesz!


Szép napot, illetve heteket!!!!

2012. aug. 17. 09:40

Szia Arel!


3 hétig nem leszek. 10 nap megyünk nagyaralni, utánna anyósommal kell lenni Pesten, mert combnyaktörése volt és segíteni kell neki. Addig torna nuku. Ha hazajöttünk ezerrel bevetem ismét magam.


Addig is jó tornát és szép napot Neked! :D

2012. aug. 8. 11:51

Szia Arel!


Képzeld, tegnap sikerült tornáznom. :D

A zsírégető gimnasztikát csináltam végig. Ömlött rólam a víz, de rendesen.

Ma nem lesz torna, majd holnap. Ma ebédet csinálok holnapra, rakott cukkinit akarok.


Neked volt torna tegnap?

Legyen szép napod!

729. szöszi71 (válaszként erre: 728. - Arel)
2012. aug. 7. 10:34

Szia!


Igen, szerencsére tornázni azért lehet. Bele is pusztulnék, ha nem lehetne, hisz ez ad erőt, ezzel tudom magam karbantartani.


Igen, tudom, hogy nem szabadna mindenen rágódnom, de sajna én ilyen vagyok. Nagyon lelkis és agyalós.


Jó lenne ma már tornázni.

Tegnap megint 100 fölött volt a pulzusom. Emiatt egy soron kívüli EKG küldtem. Nem tudom mi okozza, de remélem a doki majd magyarázatot tud rá adni.


Jó tornát és szép napot mára!

728. Arel (válaszként erre: 727. - Szöszi71)
2012. aug. 7. 06:56

Halihó!

Igyekszem bent lenni a házban 11 után. Tegnap mondjuk el kellett menni bevásárolni délután, és szörnyűlködtem, hogy még este 6-kor is 35 fok volt.

Bízom benne, hogy majd csak rájön, hogy mitől van. Ezek szerint tornázgathatsz nyugodtan!


Majd csak elrendeződnek a dolgok, nem szabad felizgatnod magad mindenen. Főleg, ha nem rajtad múlik. (Ezt persze könnyű tanácsolni, de én se vagyok ám másmilyen!)


Ma már biztos tudsz tornázni, hiszen jött a hidegfront (ettől fáj a fejem...)!


Tegnap újrakezdtem az insanityt, de most lájtosabbra tervezem, azaz nem minden nap azt. Nagyon meleg volt, gondolom ezért volt a pulzusom az egekben, de jó volt. Ma súlyzózást tervezek.


Szép napot!

727. szöszi71 (válaszként erre: 726. - Arel)
2012. aug. 6. 08:50

Szia!

Jó reggelt!

Hogy birod ezt a nagy hőséget?

Én sose bírtam, de most is nehezen.


A tornát nem mondta a doki, hogy nem szabad. Említettem neki, hogy torna közben nincs problémám. Erre nem mondott semmit. Naponta 2x csinálom és küldöm az EKG-t. A héten nem jelentkezett a gyors szívverés. Elkezdtem szedni a gyógyszert, de 2 alkalom után abbahagytam, mert nagyon vacakul voltam tőle (fejfájás, szájszárazság, levertség). Hát... ebből nem kérek. Tegnap nem vettem be és nem is volt ilyen tünet. Majd felhívom a dokit és megmondom neki. Nem is értem, amíg nincs pontos diagnózis mia fenének ilyen hülye gyógyszer. Egyébként sincs minden nap erős szívverésem.


A stressz az otthoni inkább. Mindig vannak történések amik kiváltják a stresszt.


Mára terveztem a tornát, de nagyon fullasztó ez a hőség, így inkább holnapra hagyom. Ha meglesz a heti 4 akkor már jó vagyok. :D


Jó tornát és szép napot!

726. Arel
2012. aug. 3. 12:38

Szia!


Hát, ezek nagyon nem jó hírek! :( Gondolom, tornázni se szabad...


Szabad kérdeznem, hogy a stressz munkahelyi vagy privát?


Torna amúgy megvolt, még reggel, de ma se Szandi, hanem Amy Dixon meg egy kis insanity-has. Jól kezdődött így a napom.


Szép hétvégét ebben a melegben!

725. szöszi71 (válaszként erre: 724. - Arel)
2012. aug. 2. 13:50

Halihó!


Mostanság már a torna se volt jóm stressz levezetésre, annyira összejött. Míg tornáztam jó volt, de utánna megint járt az agyam.


Voltam a dokinál és valószínű, hogy szívritmus zavarom van. Kaptam 2 hétre egy kis EKG készüléket amivel napi 2 alkalommal mérni kell, majd telefonon keresztül elküldeni az eredményt. Valami rádiós megoldással működik. Ha közte rosszul leszek akkor is mérni kell.

Javasolt szívritmus szabályzó gyógyszert, délután megyek a háziorvoshoz és feliratom vele, valamint az eredményt megmutatom.


Hát... ez van. Ezt teszi a sok-sok stressz.


Jó tornát ha mára is tervezed!

Legyen szép napod!

724. Arel (válaszként erre: 723. - Szöszi71)
2012. aug. 2. 12:49

Szia!

És a héten egyre melegebb lesz megint... talán egy esti séta is jó lenne a pároddal együtt. Stressz levezetésére is jó, tudtok egyet beszélgetni, esetleg egy gombóc fagyi...

Biztos is, hogy vannak évek, amik összességében nagyon jók, és vannak, amelyek rosszabbak. De mindig örülni kell annak, ami jó történik az emberrel! Biztos van olyan is!

Amúgy nem tudtam, hogy gond van a szíveddel... :( Mindenesetre jó tudni, hogy Szandi tornái nem ártanak. Mértem a pulzusom Szandi tornáinál is, és nem lettek valami magas értékek! Szóval szerintem igenis használ, a szívet meg erősíteni kell, elvégre tiszta izom, és erre az egyik legjobb módszer a nem túl megerőltető mozgás. Ezt szerintem a doki is alá támasztaná, kérdezz rá!


Mai tornám még bizonytalan, de valamit szeretnék!

Szép napot!

723. szöszi71 (válaszként erre: 722. - Arel)
2012. aug. 1. 15:05

Hali!


Örülök, hogy itt vagy ismét!:D

A múlt héten megvolt a heti adag, még a héten nem tornáztam.

Te viszont nagyon ügyes vagy továbbra is!:D

A mátrai pihenés jó volt. A fiamék is feljöttek péntek este és vasárnap ebéd után indultunk haza.


Sajnos mostanában nagyon sok az ideg, valahogy minden öszegyűlt ebben az évben. Már ott tartok, hogy a torna sem elég a stressz levezetésére. Mire megnyugodnék mindig van más amin lehet agyalni, idegeskedni. A szívem továbbra is vacakol, sokszor beindul, magas a pulzusom. Holnap megyek vissza a kardiológiára. Meglátjuk mi lesz. Letolás az biztos!


Legyen szép heted!

722. Arel (válaszként erre: 721. - Szöszi71)
2012. aug. 1. 14:52

Hali!


Gép- és időhiányban szenvedtem! Szervízben volt a laptopom, a normál számítógép meg az emeleten van, ahol nincs a babáknak biztonságos terep, azaz nem tudok úgy gépezni, ha a picilány fent van. Amikor meg aludt, akkor tornáztam. Pl. Szandira is: Menni fog-ra, meg a Lendületben-re a múlt héten. De egyebeket is csináltam. Tesztelem hatékonyság szempontjából a tornaanyagokat.

Ma szobabicikliztem, holnap valami súlyzós torna lesz!

Milyen volt a mátrai pihenés? És azóta megy a torna?

Szép napot!

2012. júl. 25. 07:53

Szia!


Mi van veled Arel?

TEgnap tornáztam "Menni fog" DVD-re. Nagyon jólesett. Elég fülledt idő volt délután mikor csináltam, de jó volt. A lábsúllyal nagyon jól mennek a gyakorlatok, már hiányozna, ha nem tenném fel.


Legyen szép napod!

720. szöszi71 (válaszként erre: 719. - Arel)
2012. júl. 18. 13:07

Szia!


Köszi!

Remélem jó lesz minden!:D


Legyen szép heted és jó tornát!:D

719. Arel (válaszként erre: 718. - Szöszi71)
2012. júl. 18. 13:01

Szia!


Köszi!!!! :)

Jó pihenést, feltöltődést kívánok!!!

Aztán majd mindent bele!

Legyen szép heted!!!

718. szöszi71 (válaszként erre: 717. - Arel)
2012. júl. 18. 10:52

Hali!


Gratulálok, nagyon ügyes vagy!:D

Én a héten nem tudtam tornázni, de holnaptól megyünk Mátrafüredre, ott meglesz a torna, kimerül a gyaloglásban. Jövő héttől viszont míg el nem megyünk nyaralni (aug. 19.) addig minden nap torna a hétvégéket kivéve). Sőt, visszaálltam a gyaloglásra is tegnaptól. Már elegem volt a buszozásból.


Legyen szép heted és jó tornát!

717. Arel (válaszként erre: 716. - Szöszi71)
2012. júl. 17. 14:36

Szia!


Na igen! Ez volt a nyaralásom! :) Sokszor erős tudok lenni, és abszolőt nem tudok elcsábulni, és vannak alkalmak, amikor azt mondom, hogy nem érdekel mennyi cukor és liszt kerül belém. Kár... :( Ilynekor kéne csinálni alternatív sütit, ami nem árt meg annyira... Pedig van is ilyen receptem, ráadásul mikrós süti, azaz pillanatok alatt meg is lenne. Na, de kár ezen siránkozni.


Köszi! Biztos, hogy rengeteget fejlődött a fizikumom, sok izmot építettem. A kilók nem változtak igazán, centivel viszont mostanában nem mértem, és a kérdéses nadrágomat se próbáltam. Vasárnap lesz az utolsó fittest, akkor majd kiderül, hogy mennyi az az annyi! Egy biztos, hogy csak pozitívumot hozhat a kezdéshez képest, mert jól érzem magam a bőrömben!

716. szöszi71 (válaszként erre: 715. - Arel)
2012. júl. 16. 13:28

Hahó!


Hát... 10 db kókuszkocka az már tényleng bűnnek számít!:D Na, de ha jólesett, akkor egészségedre!:D Nem vagyok édesszájú, de a kókuszkocka kedvencnek számít. Valószínű én is belakmároznék belőle, utánna meg jönne a lelkiismeretfurdalás.


Remélem tényleng jó idő lesz és akkor jövünk-megyünk. Jó lesz ott a jó levegőn és a csendben. Fel akarunk menni Kékestetőre mókusokat etetni. Remélem sikerülni fog.


Mindent bele és kitartást Neked erre az utolsó hetedre! Hogy érzed, sokat alakultál?

715. Arel (válaszként erre: 714. - Szöszi71)
2012. júl. 16. 12:23

Hali!


1-1 Magnum apróság. kb. 10 db kókuszkocka az komoly bűn - nálam. És a szervezetem rendesen meg is zavarodott ennek köszönhetően, tornától függetlenül. De ebből tanulok, erre fogok emlékezni!

Akkor igazi lazítós heted lesz. :) Biztos jókat fogtok kirándulni! Én is nagyon szeretem az erdőt-hegyet járni. Rendesen fel lehet töltődni! Szép időt kívánok!


Az utolsó hetemhez értem, úgyhogy most aztán tényleg mindent bele fogok adni!!!

714. szöszi71 (válaszként erre: 713. - Arel)
2012. júl. 16. 08:47

Szia!


Köszi!:D

Néha lehet vétkezni sztem!:D Néha én is szoktam. A múlthéten ettem kétszer is Magnum jégkrémet, utánna pedig tornáztam.

Pénteken is megvolt a torna. Előtte porszívóztam, ágyneműt húztam, és utánna torna. Most egy pár napig nem lesz, tegnap megjött a nem várt "vendég". Csütörtök-péntek-szombat megyünk Mátrafüredre, ott gyaloglások lesznek. Remélem az idő is jó lesz.


Jó tornát neked mára!

713. Arel (válaszként erre: 712. - Szöszi71)
2012. júl. 13. 14:41

Szia!


Nagyon ügyesen csinálod!!!! Persze, hogy ilyen jól alakul a súlyod!!! Gratula!!!

Tornázom rendesen, viszont a hét elején nálunk volt egy barátunk, és teljesen felborult az étkezésem, aminek köszönhetően elcsábultam nassokra is, úgyhogy a súlyom mondhatni közelített a Tiédhez. :( De most újra igyekszem visszakerülni a megszokott kerékvágásba, a mérlegelés is egyre jobbakat mutat, de még messze vagyok a korábbihoz. Sajnos...

Torna ma is lesz, és már nincs is olyan sok hátra, hogy visszatérhessek Szandihoz! (Jövő hét után)!

Szép napot!!!

2012. júl. 13. 08:53

Szia!


Tegnap megvolt a "Pörgesd fel". Nagyon jó volt, még most is érzem a kellemes hatását. Ma hazamegyek kiporszívózom a lakást, bepakolom a gépet, majd utánna ismét torna. Jó kis délutáni program.:D

Nagyon jó lábsúllyal tornázni, szeretem.

Képzeld már 62-vel kezdődik a súlyom és a tükörben is egyre jobban tetszik amit látok!:DDDD

Ez nagyon ösztönöz a továbbiakban!


Neked volt tegnap torna?

711. szöszi71 (válaszként erre: 710. - Arel)
2012. júl. 12. 07:16

Szia!


Hát...tegnap még elég párás, fülledt időben tornáztam, alig volt levegő. Pont mielőtt indultam haza akkor volt egy zuhé, majd kisütött a nap. Gondolhatod milyen volt a levegő. A "Legjobb formád" DVD-re tornáztam, ömlött rólam a víz rendesen, de jó volt végigcsinálni. A lábsúllyal is már teljesen végigviszem a gyakorlatokat és nincs izomlázam. Csak az első nap volt mikor több kihagyás után ismét elővettem.


Nagyon ügyes vagy! Csak így tovább!:D

Biztos a pihi nap is sokat jelentett, hogy jobban bírtad a tornát.


Jó tornát és szép napot mára!:D

710. Arel (válaszként erre: 709. - Szöszi71)
2012. júl. 12. 06:25

Szia!


Na, jól ment tegnap a torna?

Nekem ugyanis végre megint jobban ment, lehet, hogy az enyhülés miatt, lehet, hogy a tegnapelőtti pihinap miatt, vagy hogy most egy kicsit többet ettem, és lehet, hogy az L-carnitine is segített. Mindegy, az a lényeg, hogy aránylag rendesen végre megcsináltam a számomra legnehezebbet.

Ma se lesz lógás, főleg, hogy 2 torna is terítéken van!

Szép napot!

709. szöszi71 (válaszként erre: 708. - Arel)
2012. júl. 11. 07:51

Szia!


Hozzánk is megérkezett az enyhülés végre. Nem is bánom, mert engem nagyon kikészített ez a nagy hőség. Sőt, ahogy olvasom még tovább enyhül az idő.


Nagyon ügyes vagy!:D

2 nap nem tornáztam, de mától ismét menni fog (szerda, csüt., péntek). Legalább meglesz a heti 3x.


Legyen szép napod!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook