Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én történetem fórum

Az én történetem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én történetem

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
208. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 162. - Anyucika3)
2011. ápr. 6. 08:16
Szégyeld el magad!!!!Halvány lila foggalmad nincs arról milyen az amikor nem lehet gyereke valakinek!Kiváncsi lennék,ha férjed terméketlen lenne,vagy talán Te küzdenél ilyen problémákkal és a párod azért hagyna el mert nem tudsz egészséges gyermeket szülni,hogyan vélekednél!Egy nőtől mást vártam volna.................
207. alfoldi13 (válaszként erre: 206. - Jozsi.38)
2011. ápr. 6. 07:37
azt gondolom nem a mi feladatunk a megbírálása ennek ,de ez az élet sokkalta összetettebb mint mi ki tudnánk sakkozni így ez a csomó negatív dolog közé talán,véletlen egy pozitív is belekeveredhetett volna esetleg ,de csak is tiszteletre méltó ki így jár el és nem az abortuszt válassza..ez helyet ...
2011. ápr. 6. 07:32
anyucika3 jól vagy? végigolvastam az összes hozzászólást de szerintem te vagy az aki nem erre a fórumra való. én sem tudnám örökbeadni egyik gyerekemet sem de amit te írsz az vérlázító! mit kellett volna tennie a cikkírónak? az utcán lakni mert a 25ezres gyesből nem tud egy albérletet fenntartani? ez egy igen ócska duma hogy mindent megtennék a gyerekemért! mit csinálna később ha lejár a gyes és nem veszik fel sehova pont a gyerek miatt? vannak olyan élethelyzetek hogy egy nőnek nincs más választása mint az örökbeadás. én ezt elfogadom és tiszteletben tartom és nem nézek le másokat mert örökbe fogadott 1-2-3 gyereket. kati
205. Krokett
2011. ápr. 6. 07:20
A történet szép. Nekem túl steril, és meglehetősen "cikkes", szabatos a fogalmazás. Vitatémának jó, de miért gondolom, hogy csak egy megírt történet...?
204. gubaj05
2011. ápr. 5. 23:55

Lányok, Asszonyok!!!

Ez most komoly? Azért lesz valaki jó anya mert természetesen szült? Vagy azért mert minden lehetőséget végiggondol és dönt, hogy a gyermekének mi a jó? Vonatkoztassunk el kicsit a cikk írójától és az életmódjától - amiről meggyőződésem, hogy vmiféle űrt próbál pótolni, szeretve akar lenni és görcsösen keresi azt akitől ezt megkaphatja - és térjünk rá csak úgy szimplán az örökbe adásra. Sokkal humánusabb, mint természetesen szülni egy nyilvános wc-ben és ott hagyni a babát vagy megszülni 3 hónapig nevelni állami gondozásba adni majd 18 éves kora előtt jelentkezni érte és felvenni az addig az állam által gyűjtött családi pótlékot majd 1 hét alatt elbulizni. Aki örökbe ad nem csak 1 életet ad, de legalább 3at, (örökbefogadó szülők+ a baba) aki ezt képtelen belátni és attól tarja magát jó anyának mert ő a nyomorba is vállalta és lehet, hogy leérettségizik, de a továbbtanulását már nem tudja megoldani és ugyanolyan körülmények közt küszködhet az az én véleményem szerint brutálisan önző és féktelenül buta. Félreértés ne essék nem attól buta mert megtartotta hanem attól, hogy ész érvek mellett sem képes belátni, hogy ez is lehet egy jó döntés. AMI A GYERMEK ÉRDEKEIT SZOLGÁLJA CSAK JÓ DÖNTÉS LEHET!!!

2011. ápr. 5. 23:32

ááááá, sorscsapás?

bekövetkezett a sorscsapás???

az hogy terhes lett???

áááááááááááááááááááááááááááááááá!!!

na szép.

nekem van gyerekem, tartós beteg gyerekem, de a világért soha nem nevezném sorscsapásnak, és oda nem adnám senkinek, az fix.

Azzal meg nem értek egyet, amit a cikk írója ír...hogy mai napig jóban van a családdal...mi lesz azzal a kisgyerekkel később? ha már eszénél lesz rendesen? bocs a kifejezésért?

akkor kit fog anyunak hívni?

az örökbefogadót, vagy az örökbeadót???hmmm...ezen érdemes lenne elgondolkodni...ha már odaadta...legalább hadd éljen az a kisember boldogan.

202. d104370848 (válaszként erre: 201. - Berniee)
2011. ápr. 5. 23:06

Igen, elolvastam.

Ő ilyen. Nem vagyunk egyformák.:)

201. Berniee (válaszként erre: 198. - D104370848)
2011. ápr. 5. 22:59

Nem ezt fírtattam,hogy jobb e vagy nem, már egyszer leírtam a véleményem eléggé hosszan az elöző oldalon, olvasd el!

De örökbeadom a gyermekem, és ez a legnagyobb gondom, hogy éppen nincs ki megdugjon ma, nembaj jön a következő a sorban?

Ez komoly?

200. Gavrilo1 (válaszként erre: 199. - D104370848)
2011. ápr. 5. 22:57
értem én, de manapság szinte kötelező "sztáréknál" örökbefogadni- divat lett. Nekem ezzel a fajata örökbefogadással minig kétes érzéseim vannak.
199. d104370848 (válaszként erre: 197. - Gavrilo1)
2011. ápr. 5. 22:53
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem csak akkor fogad valaki örökbe, ha nem lehet sajátja.:)
198. d104370848 (válaszként erre: 195. - Berniee)
2011. ápr. 5. 22:52
Igen, lehet, hogy érdekes életet él úgy egyébként, de a gyereknek még mindig jobb így, mintha a kukában végezte volna. Mert lássuk be, hogy sokan választják ezt a módját a gyermeküktől való megszabadulásnak. Persze a legjobb lenne a gyereknek ha saját, vér szerinti szülei nevelnék fel nagy szeretetben, de ha ez nem adott, akkor mi van?
197. Gavrilo1 (válaszként erre: 196. - D104370848)
2011. ápr. 5. 22:51
Azért a "sztárok" örökbefogadása valahogy más téma.
196. d104370848 (válaszként erre: 194. - Gavrilo1)
2011. ápr. 5. 22:49
Angelina Jolienak lehetett saját gyermeke, mégis fogadott örökbe két gyermeket is. Nem ő az egyetlen.
195. Berniee
2011. ápr. 5. 22:41

Akkor egy kicsit mélyebbre ásnék a cikk írójával kapcsolatban:

A cikk szerint 2009. szeptemberében esett teherbe(állítása szerint egy internetes társkeresőn találta meg a NAGY Ő-t)..

Ha "saccberkábé" kiszámoljuk akkor 2010.júniusába szülhetett, és ezt követően örökbeadta a gyerekét!

Majd 4. hónapra erre a traumára gyógyírként (khmm.), ugyanezen társkeresőn ismerkedik, majd újból szerelmes lesz a NAGY Ő 2. kiadásába, aki szintén kirúgja...

Majd ugyanitt szintén megismerkedik a NAGY Ő 3. kiadásába, és most szerelmes(várjuk a folytatást:)

Nem gondolod, hogy neked inkább nem a szülészetre, hanem elmegyógyintézetbe kellenne menned??

Eldobdtad a gyerekedet, és a naplódban az a legnagyobb problémád hogy éppen kidob az aktuális kúrópajtádos??

Hát te se vagy normális...

2011. ápr. 5. 22:22
Ha valakinek minden álma egy gyermek, amely egy teljesen természetes érzés, és nem lehet sajátja örökbefogad. Én még most sem értem végigolvasva jó sok hozzászólást mi ebben az önzőség, vagyis mennyivel nagyobb önzőség mint a saját gyerek iránti vágy. Ilyen alapon mindenki önző mert gyreket akar? Ez egyenesen marhaság. Vanakinek megadatik hogy szüljön és van akinek csak az örökbefogadás- de ahogy ezt eddig tapasztaltam az örökbefogadó talán még többet próbál adni a gyermeknek mint az akinek van sajátja, talán jobban félti, jobban izgul miatta. Hogy egy gyermeket örökbeadnak az szomorú, de hogy valaki örökbefogad az viszont pozitív, két oldala van az érmének.
193. hte23 (válaszként erre: 189. - Trapiti)
2011. ápr. 5. 22:22
Szia! nem huzom, jókat mulatok...
192. hte23 (válaszként erre: 186. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 22:21
Miért lennék az? Csak nem te vagy a jó régi ellenségem csak más néven?
2011. ápr. 5. 22:21
AZ tuti, hogy aki eljut addig, hogy adoptál, annak vannak előzményei, így sokkal jobban meg tudja becsülni minden egyes percét az anyaságnak, mit az, aki természetes úton teherbe tud esni! És mielőtt kiforgatnátok a szavaimat! Természetesen minden anya megtesz mindent a gyermekéért, csak ami az egyiknek magától értetődően jött, addig a másik rengeteget küzdött érte, így méginkább megbecsüli, kényezteti, szeretgeti! Az örökbefogadónak az első pillanat amikor látja a babáját pont ugyanolyan csoda,mint annak aki szül, és először látja meg. Én minden egyes pillantra emlékszem ami aznap volt, pedig már 11 éve történt! Ugyanígy a fiaim születésére is! Szeretet terén nincs különbség! Minden anya a legjobbat szeretné adni a gyerekének, és ez független mindentől!
190. hte23 (válaszként erre: 184. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 22:20

Persze hogy jövök, hiszen érint a téma.

Biztos nem a szextémákra irok, vagy a babásakra mert abból a korbol már kinőttem.

És nem fényezem magam. Miért fényezem. Azért mert elmondom hogy nekem vannak? Lesznek is még.

Miért tenném. Az nem érdem hogy örökbefogadtam.



Nem is akarlak téged megváltoztatni, a fafejeket nem lehet.

Én is fafej vagyok, nem lehet a véleményemtől eltántoritani főleg nem olyanoknak mint te.

189. trapiti (válaszként erre: 185. - Hte23)
2011. ápr. 5. 22:19
Ne húzd fel magad, nem ér annyit!!! :*
188. Linda511 (válaszként erre: 184. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 22:18
nem itélem el azokat akik örökbe fogadnak.Gondoljatok bele,mi lenne nektek nem lehetne gyereketek és más megoldás nem lenne mint az örökbefogadás.Gondolkozzatok el ezen .... én megtettem
187. d104370848 (válaszként erre: 186. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 22:18
Ő azt gondolja magáról, hogy jó anya. Na és te? Te is azt gondolod magadról. Miért baj ez?
186. anyucika3 (válaszként erre: 185. - Hte23)
2011. ápr. 5. 22:17

:-)))))))))))

Tudjuk,te minden anyánál különb vagy:-))))))))))

185. hte23 (válaszként erre: 182. - D104370848)
2011. ápr. 5. 22:15

Nem önzetlen, mert minden anya szerintem egy kicsit önző.

Csak talán a hosszu várakozás és küzdelem közben rájövünk arra, hogy nem mi vagyunk a fontosak hanem az a kis élet akit nekünk kell boldoggá és elégedetté tenni.


DE ERRE ANNAK IS RÁ KELL JÖNNIE AKI KÉPES SZÜLNI.


Láttam már vérszerinti anyákat, akik a Balaton parton leültek pletyizni és a kicsi gyerek közben elkóvájgott. Körbejárták az egész strandot mire megtalálták. A 2 éves gyereket.

Én soha le nem vettem a szemem a gyerekemről.

Én az élet ajándékát nem természetesnek veszem mint azok akik szülni képesek természetes uton.

184. anyucika3 (válaszként erre: 180. - Hte23)
2011. ápr. 5. 22:12

Maradj csendbe te!Mégis mit képzelsz magadról?!

Te amúgy is olyan vagy mint egy hiéna,ahol megjelenik egy hasonló cikk vagy fórum,már jössz is fényezni magad.

De én ezzel le is zárom,nem süllyedek a szintetekre.

A véleményem pedig marad,jól is néznék ki,ha ilyen emberek meg tudnák változtatni.

183. d104370848 (válaszként erre: 179. - Linda511)
2011. ápr. 5. 22:12
Becsülendő dolog, de ettől még nem biztos, hogy mindenki számára ez a legmegfelelőbb megoldás.
182. d104370848 (válaszként erre: 180. - Hte23)
2011. ápr. 5. 22:11
Szerintem az örökbefogadás az egyik legönzetlenebb dolgok egyike. Na de mind1...
181. hte23 (válaszként erre: 178. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 22:10

MI nem vagyunk önzőek.

MI talán többet megteszünk a gyerekeinkért mint sokan..

180. hte23 (válaszként erre: 175. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 22:09

Téged nem is akarlak, aki ....


De jobb ha csöndbe maradsz....

179. Linda511 (válaszként erre: 158. - 47487859eb)
2011. ápr. 5. 22:09
Énis tudom 2évig egyedül neveltem a gyerekemet,mert az apja bántott minket igy elhagytam.Szegénységben éltünk igaz,de boldogok voltunk és mindent megadtam neki amit csak tudtam munkám nem volt.Ö a nagyobbik fiam,ma már 5éves,ja és 19évet töltöttem be mikor megszületett.De soha nem adnám senkinek.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook