Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én történetem fórum

Az én történetem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én történetem

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. ápr. 7. 14:46
Bárcsak többen gondolkoznának igy,akár fórumon innen és fórumon túl!Szivből kivánok sok boldoságot Nektek!:)))
327. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 326. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 7. 14:43
Aranyos vagy! Jól esik néha, ha valaki dícsér bár ugye nem ezért csinálom, hanem mert önző dög vagyok!!! :)))))))
326. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 325. - Kiscsibe kicsibe)
2011. ápr. 7. 14:39
Sia!Én már tegnap megnéztem,nagyon szépek,igazad van ránézésre nem lehet megmondani!Én pl.senkire nem hasonlitok a családban,én vagyok a kakukk tojás!Mindenesetre irigylésreméltó amit csinálsz/csináltok,csak gratulálni tudok!Szuper vagy!!
2011. ápr. 7. 14:25
Ja és akit érdekel nézze meg a képeim közül azt ahol a három fiam van. Sztem nem lehet megmondani róluk, hogy melyikük az adoptált gyerkőc. (az más kérdés, hogy már leírtam) Imádják egymást, pont mintha édes tesók lennének!
324. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 322. - Kingi7)
2011. ápr. 7. 14:02
Azért megnéznélek,ha apa otthon vaktölténnyel lövöldözne.....
323. ed148c9466 (válaszként erre: 322. - Kingi7)
2011. ápr. 7. 14:00

Tudod egyre szánalmasabb vagy:)

És hát mit ne mondjak röhejes:)

Tényleg sajnállak.

De kitartás nem lesz ez másképp úgyse:))))))))))))))

322. kingi7
2011. ápr. 7. 13:57

kiscsibe kicsibe: én egy szóval nem írtam, hogy nem hiszem el, sehol nem kételkedtem, csak azt írtam én hogyan gondolom.


Zsivi, bocsi, de te tényleg nagyon együgyű vagy, nem tudom, hogy a keserűség vagy a rosszindulat az erősebb benned.... tájékozódj,mielőtt ítélkezel, jó ember nem tesz ilyet!Ismeretlenül is köpdösöl...az irigység, a bánat, szól belőled, ha az ember szemlélete változik, az élete is fog.:) Eddig is megvolt a boldog babavárásom, ezután is meglesz.Mint írtam, Isten segít, mindig és mindenhol!

321. ed148c9466 (válaszként erre: 319. - Kingi7)
2011. ápr. 7. 13:44

Igazad van, teljes mértékben és elnézésedet kérem, tényleg nem kellett volna Tőled többet várni.

De Neked azért boldog babavárást kívánok.

És remélem soha de soha nem kell átélned azt amin mi keresztül megyünk. De azt elmondom még ha nem bánod, hogy igen is Nekünk is sikerülni fog mert mi is jó emberek vagyunk és nagyon jó szülők és anyák leszünk akár ki akár mit mond és mi is megérdemeljük, hogy átéljük az anyaság minden egyes pillanatát legyen az jó vagy épp fájdalmas. Szóval mindenkinek üzenem, hogy kitartás.

Ezek jókívánságok szóval még kommentelned sem kell.

320. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 319. - Kingi7)
2011. ápr. 7. 13:35

Nem tudod, mert nem vagy benne! reméljük nem is leszel! De hidd el nekem, aki már megtapasztalta mindkét oldal csodáját, hogy x év elteltével sem fordul meg a fejében, hogy kire hasonlít a gyereke akit kis korában adoptált!

reméljük megtapasztalnod nem kell, de akkor legalább próbáld meg elhinni azoknak, akik ezt megtapasztalták! :)

319. kingi7
2011. ápr. 7. 13:26

Zsivi: Látod, látod... te is tájékozódás nélkül ítélkezel... :D akkor mit vársz tőlem?

Apropó... mit is mondtam? Idéznél? "Nagyon tudlak sajnálni és édesanya létedre ilyet mondani egy másik nőről.." Ja és köszönöm, nem kell sajnálni :) Jól érzem magam a bőrömben.


Lilian, hogy milyen igazad van :) Azt hiszem keresek valami másik programot, mint a depis, kiforgatós átkozódos szövegeket olvassam...:)Hisz szép az élet :)


Panna33: oké, akkor nem az ingem, akkor tárgytalan :) Annyit fűznék hozzá, hogy itt aki máshogy látja, támad, lebunkóz, korlátoltnak tart...ennyit az intelligenciáról, nyilván, ha van egy véleményem megpróbálom megindokolni, hogy miért az. Szeretője én sem tudnék lenni senkinek és szerintem nem is leszek, vannak elveim, amiből nem engedek, pl az én édes saját véremet soha nem adnám senkinek!!! Ez az érzés minden édesanyában megvan ésn így látom .

Milyen érzés lenne 15-20 év múlva, nap mint nap eszembe jutna, hogy mi lehet vele? Lehet, hogy kiköpött anyja, mit csinál...stb, na nekem ez lenne a feldolgozhatatlan! Szép napot!

2011. ápr. 7. 12:36
Számomra az a meglepő,hogy nők irnak borzasztó dolgokat nőknek,olyan dolgokról amiről f.....k nincsen!Megjelenik egy-két anyuci és osztja az észt....mert neki ennyi meg annyi gyereke van....
317. ed148c9466 (válaszként erre: 305. - Kingi7)
2011. ápr. 7. 12:10

Én a helyedben nagyon de nagyon elgondolkodnék azon amit mondok mert nagyon ellentmondásos vagy.

Kicsit visszaolvas az ember a hozzászólásaidban és lehet látni, hogy apárod nem akart gyermeket az mindegy milyen okból és ez téged nagyon bántott, olyan annyira, hogy emiatt fórumot indítottál. Nem érzed, hogy ..... csinálsz a szádból amikor azokat mocskolod akik tiszta szívből akarnak gyereket és még sem lehet de ennek ellenére minden tőlük telhetőt megtesznek, hogy végre édesanyák lehessenek?

Nem érzed?

Nagyon tudlak sajnálni és édesanya létedre ilyet mondani egy másik nőről...hát... gratulálok.


Nem erre a hozzászólásodra reagáltam.

316. 6b006fc769 (válaszként erre: 315. - Pviki)
2011. ápr. 7. 11:38
Ez jó:) És milyen igaz:)
315. pviki (válaszként erre: 1. - 364355afd2)
2011. ápr. 7. 11:37

Most találtam meg a cikket, jó sok hozzászólás érkezett eddig, nem olvastam végig, csak bele-bele olvastam. Szegény lány, kaptál minden oldalról.

Milyen érdekes, hogy ha ezt a történetet a házaspár írta volna le, akkor nekik mindenki gratulál és örül, hogy végre megtapasztalhatták milyen szülőnek lenni, de a másik oldalra már senki sem kíváncsi...


Nekem az jött le az írásodból, hogy bár felelőtlenül teherbe estél, de a baba életéről mégis teljes felelősséggel döntöttél. Szép gesztus volt az örökbeadás és a baba is jó helyre került.

314. 6b006fc769 (válaszként erre: 305. - Kingi7)
2011. ápr. 7. 10:58
Ja, a 302-es nem fenyegetés, nem átkozódás, még csak nem is figyelmeztetés. Megállapítás, amit tapasztaltam a saját bőrömön. Nem személyhez szólt, hanem mindenkihez, akit érdekel vagy megérint.
313. 6b006fc769 (válaszként erre: 305. - Kingi7)
2011. ápr. 7. 10:30

Attól, hogy nem értek veled mindenben egyet, még nem ítélkeztem feletted. Ha jól emlékszem egy rossz szót nem mondtam rád. Egyszer rávilágítottam arra, hogy nem biztos, hogy jól látod a dolgot, mert nem biztos, hogy pont az az oka annak, hogy nem lehet valakinek gyermeke, hogy ne is legyen, hanem az, hogy olyannak tudjon igaz, önzetlen szeretet adni, akit más eltaszított.

Másrészt én én vagyok, nem ti. Ez nem arról szól, hogy mindenki neked esik, hogy gyulladj fel, mert más a véleményed. Legalábbis én nem. Minden véleményt elolvasok és tudomásul veszek. Van amivel nem értek egyet, van amivel nagyon nem. van amivel igen.

Mellesleg a mai eszem szerint én sem tudnék örökbe adni vagy örökbe fogadni, de ez akár meg is változhat, nincs kőbe vésve, ezt a szívem most így diktálja. Én azt gondolom, hogy ez az én önzésem. Ahogy az én önzésem az is, hogy pl. nem lennék senki szeretője - nem az erkölcsi gát miatt, hanem mert nem osztoznék.

312. d104370848 (válaszként erre: 310. - Lilian_11)
2011. ápr. 7. 10:30

Nincs semmilyen vesszőparipám, és most én is dolgomra megyek, mert ugye tegnap eléggé nem csináltam semmit, pedig volt.

A napló címének megvan a története, nem az, amire gondolsz, de lényegtelen..

Látom te is írsz naplót, és ahogy olvastam sok stressz van az életedben. Éppen ezért kevesebb stresszt, és szép napot kívánok!:)

311. pöpike (válaszként erre: 231. - 47487859eb)
2011. ápr. 7. 10:21
Én sok boldogságot kívánok Nektek és jó egészséget és értem min mész keresztül a sok idiótával meg nem kell foglalkozni én mind a kettőtöket tisztellek és becsüllek a cikk íróját is és téged is!!!
310. Lilian_11 (válaszként erre: 306. - D104370848)
2011. ápr. 7. 09:41

Soon ez a vesszőparipád, hogy itt mindenki ítélkezik mindenki felett.. Nekem úgy tűnik, hogy ez pont fordítva van.

Kiforgatod a másik szavait és talán észre sem veszed..

A lényeg, hogy nagyot üssön a hozzászólás és minél nagyobb érzelmi viharokat keltsen. Nem elég erre a szabadon beszólós naplód? :)


Nekem van elég feszkó a munkahelyemen, szóval kiszálltam :)

Most persze biztos jössz majd azzal, hogy miért nem veszem fel a kesztyűt, sőt még azt is leírod majd, hogy a legegyszerűbb kiszállni..blabla..szítod majd még a többieket egy ideig, hogy mekkora bunkó vagyok, jajjj de ismerem ezt.. és hogy unom.. :)


Nah, jó mardosást..


Mindenkinek nagyon kellemes nyári napot kívánok :)

2011. ápr. 7. 09:39

Sziasztok!

Nekem még nincsen gyerekem,de remélem hamarosan lesz:)Hihetetlen,hogy milyen emberek vannak itt ezen a fórumon.Az elfogadható ha van valakinek saját véleménye,de miért kell olyan megjegyzéseket használni egyes embereknek ami másnak talán fájdalmat okoz??

Nagyon sok gyermektelen PÁR vágyik gyermekre..

A fórumindító egy ilyen páron segített..

Miért baj ez??

308. trapiti (válaszként erre: 275. - Kiscsibe kicsibe)
2011. ápr. 7. 09:17

Szia :)


Csak halkan jegyzem meg, én nem javasolnám, hogy a Kingi-hez hasonlók jöjjenek el a találkozónkra... Az a nap a miénk, a gyerekeinké, akiket épp eleget bántanak így is, nicns szükség rá, hogy az ilyenek belerondítsanak. A vélemányét úgysem tudjuk megváltoztatni, a hozzászólásai elborzasztanak, a legjobb távol maradni a hozzá hasonlóktól.

307. syria (válaszként erre: 245. - Kiscsibe kicsibe)
2011. ápr. 7. 09:04
Jópofa. :)
306. d104370848 (válaszként erre: 305. - Kingi7)
2011. ápr. 7. 08:58

Te kezdtél el itt ítélkezni mindenki felett, és ha valaki próbálta leírni miért gondolja másképp, akkor jöttél a sok hülyeséggel, egy normális érvet nem tudtál felhozni. Senki nem ítélkezett feletted, de ezt te észre sem veszed.

Ezenkívül olyan saját igazságokkal jössz elő, ami nem általános igazság, és ha ezt szóvá teszi neked valaki, akkor azt nem érted miért teszi, meg nem érted hogy kerül ide. Örülünk, hogy a te életed olyan perfekt, te csak a jó dolgokat vonzod be magadnak, magadhoz, akkor legyél továbbra is boldog, és akinek még vannak problémái, amiket meg kell oldania, azokat hagyd, hogy oldják meg a maguk módján. Ne várd, hogy elfogadjuk azt, hogy egy örökbefogadó szülő, egy lombik programban részt vevő szülő, egy örökbe fogadott gyerek, elviseljék neked szó nélkül azt a pimaszságot, amit megengedsz velük szemben magadnak.

305. kingi7
2011. ápr. 7. 07:45

Panna33 " Ne ítélj, hogy ne ítéltess" ezt vissza is fordíthatom, mert ti is ítélkeztek én felettem, csak a Jó Istennek van joga ítélkezni, ő dönt, de ebben az államban ez sem igaz, mert itt emberek élete felett az állam dönt... lehetne még tovább fokozni???A véleménynyilvánítás, nem hiszem, hogy ítélet ismét kiforgatás történt.


egy bizonyos dologra hanyatt-homlok mást írtok. Én leírtam, soha nem adnék örökbe és nem is fogadnék, nem vágnék bele mesterségesen gyerekbe, ha nem lehet, máshogy alakítanám az életem, ennyi.


hte23 Nem tudom melyikünkben van rosszindulat amikor ezt kihegyezi "...Kivánom hogy ne kerülj te vagy a gyerekeid olyan helyzetbe mint én...." Ebből sem az süt, hogy boldog vagy, én ilyet soha nem írnék senkinek...Tudom, hogy bármi megtörténhet, nem ismered az én életemet, inkább hagyjuk... mindenkinek megvan a maga keresztje, csak máshogy fogják fel sokan, kinek ez, kinek az.Mint írtam, a jó Isten megsegít és hitnél nagyobb erőt nem ismerek. Máshogy vagyok összerakva. Elfogadom a véleményedet, sok erőt és kitartást kívánok :)

304. kingi7 (válaszként erre: 298. - D104370848)
2011. ápr. 7. 07:37

Ez most hogy jön ide? :DDD Ne haragudj, de mindent ki lehet sarkítani, én elfogadom, amit mondtok, EMPATIKUS vagyok, csak nekem más a véleményem...

Ellenpéldát jó párat ismét tudok, de nem írom, mert ki lesz forgatva,mert csak ezt tudjátok, idézni, kiforgatni. Kilógó esetek mindig vannak, mindenben...

303. hte23 (válaszként erre: 302. - 6b006fc769)
2011. ápr. 6. 22:39
Vannak ilyen példák, nem is egy...
2011. ápr. 6. 22:33
A "Ne ítélj, hogy ne ítéltess"-ben az a legérdekesebb, hogy aki mégis megteszi nagyon könnyen olyan helyzetben találhatja magát, amilyenben ítélkezett valaki felett.
301. hte23 (válaszként erre: 299. - Hte23)
2011. ápr. 6. 22:21

És gyerek vállalási oldalról én vagyok a legopitmistább ember.

Persze volt hogy összetörtem időlegesen. De felálltam és harcoltam tovább.

Én voltam az, aki egy -egy korházi kezelés vagy mütét után a leggyorsabban talpra álltam.

a velem megtörtént dolgokon is nevetni tudtam és tudok. Mindennek a humoros oldalát keresem és találom meg.


De a te humoros oldaladat nem találom.

Kivánom hogy ne kerülj te vagy a gyerekeid olyan helyzetbe mint én. Tudod, elég egy orvosi tévedés, vagy a mai ( mint a régi) korházi viszonyok. Bármi megtörténhet.

300. hte23 (válaszként erre: 298. - D104370848)
2011. ápr. 6. 22:14
eszembe se jutott.
299. hte23 (válaszként erre: 296. - Kingi7)
2011. ápr. 6. 22:13

Bocsika, már leirtam. Nekem nem lehet gyerekem.

Annak idején egy sajnálatos vakbélmütét eredménye volt a fő ok. Igy akár milyen párral, soha nem lett volna.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook