Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én történetem fórum

Az én történetem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én történetem

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
28. Mona6908 (válaszként erre: 23. - A360345bdd)
2011. ápr. 5. 17:45
Melyik részét találod gyomorforgatónak?
27. Aranel (válaszként erre: 25. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 17:45

Én meg nem értem meg az ártatlan gyermekek legyilkolását...

Nem vagyunk egyformák.

26. Aranel (válaszként erre: 21. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 17:44

Inkább néznéd végig hogy esetleg a karjaid között hal éhen az imádott gyermek? Ez a nem normális...


(Én sem adnám a gyerekeimet senkinek, de van is mit adni enni és lesz is a taníttatásukra később...)

25. anyucika3 (válaszként erre: 22. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 5. 17:41

Nem hát,a tiéddel sem.Azzal csakis azért fog,mert támogatod a döntését.

Azt meg senki nem mondja nekem,hogy valaki akkor veszi észre,hogy terhes,amikor már késő elvetetni.És ebből adódik a következő,az abortusz kérdés,amiben megint nagyon megoszlanak a vélemények.Oda sem szeretnék egyszer sem menni,de a gyerekem soha nem adnám,ez biztos!Akkor inkább abortusz.Akik meg felelőtlenül vállalnak gyereket a nyomorra,hát ja,sajnos ilyenek is vannak.

24. woroscsaj (válaszként erre: 21. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 17:41
jó nem muszáj nézni a másik oldalt. Én nem adnám oda a kis-lányom, de ez az én véleményem. Szerintem ő akkor is a legjobban cselekedett!
2011. ápr. 5. 17:41

Szerintem csak jó szót érdemel a cikk írója!

Ez a császáros dolog meg gyomorforgató! Fúj!!!


Szóval akik szerint ostoba és megvetni való a hölgy, mert lemondott a gyermekéről, ti mit mondanátok azoknak, akiknek nem lehet gyermekük? Bocs, ezt dobta a gép...

És mikor a cikkíró megtudta, hogy terhes már nem lehetett elvetetni, és nem volt lehetősége felnevelni. Gondolom nem akarta meztelenül járatni, éheztetni, az utcán koldulni vele... Mit is kellett volna tennie? Kidobni egy kukába?

Gondolkozzunk kicsit, csak kicsit. Ugye, nem is olyan nehéz ? :D

22. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 12. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 17:36
Tévedés,itt nem rólam van szó,de ugy megitélni mások cselekedeteit,hogy foggalmunk nincs sem a lelki sem pedig az anyagi háttérről...... Az miért jobb,ha éhezik egy gyerek,és a szüleivel él?Inkább azokat dorgálnánk akik szülnek 3-4gyereket felelőtlenül....és igen,mások negativ gondolataival nem kell foglalkoznia...
21. anyucika3 (válaszként erre: 14. - Woroscsaj)
2011. ápr. 5. 17:36
Nem,ugyanis normális ép ésszel,anyai szívvel erről az oldalról nem lehet nézni.Nagyon sajnálatos amikor valaki nem szülhet,de emberről,gyerekről beszélünk,nem egy kismacskáról amit oda adhatunk csak úgy.Persze mindig voltak,és vannak is akik mégis lemondanak a gyerekükről,ez szerencse annak akinek nem lehet,és így jut gyerekhez.De hőst csinálni abból aki odaadja a gyerekét másnak....hát ez abszurd.Ilyet csak az mondhat,aki maga is megtenné.Vagy elfogult mert így jutott gyerekhez.Őket még valahogy meg lehet érteni,habár csak a helyzetük miatt,mert biztos vagyok benne,hogy a sajátjáról egy sem mondana le közülük sem.
2011. ápr. 5. 17:30

Egész pontosan azt írtad, hogy a császáros nem éli át a gyermeke születésével járó csodát. Ezen nincs mit kiforgatni, olvasd el újra.

Mindenesetre elég sértő.

2011. ápr. 5. 17:27
Uristen,miket irkálsz?
18. ENIE
2011. ápr. 5. 17:27
Kiforgatjátok a szavamat..................úgyhogy nem is érdemes írnom,mert nem erről írtam az előbb!!!
17. woroscsaj (válaszként erre: 15. - ENIE)
2011. ápr. 5. 17:24

hahaha, császáros vagyok és semmi pénzért nem adnám oda a kis-lányom, de ezért nem is vagyok igazi anya???? hogy is van ez, aki császáros könnyű szívvel válna meg a gyermekétől?


Én nem azért írtam azt amit mert én ezt tenném, de az ő helyében igen is a legjobb döntés született.

16. Mona6908 (válaszként erre: 15. - ENIE)
2011. ápr. 5. 17:24

Evvel azt akarod mondani, hogy aki császárral szült, annak a gyerek nem csoda?

Nekem 3 császárom volt, de ettől függetlenül csodaként éltem meg őket. Nem kényelemből lettek császárral, hanem önhibámon kívül. Inkább gondolkodj mielőtt ilyeneket írsz.

15. ENIE (válaszként erre: 12. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 17:19

Nagyon igazad van!!!

1 gyereket megszülni maga a CSODA!(természetes úton persze,mert aki császárral szüli meg,nem tudja,h milyen érzés ez)és ezek után képes másnak odaadni???? Nem értem meg soha....

14. woroscsaj (válaszként erre: 12. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 17:18
Én ismerem a másik oldalt!!! Az ő helyzetükbe nem gondol bele senki??????????????
13. ENIE (válaszként erre: 10. - Woroscsaj)
2011. ápr. 5. 17:16

Gondolkodtam nyugi!

És nem kiokosítani akarom,csak leírtam az Én véleményemet.

Igen abban igazad van,h jobban tette h örökbe adta,minthogy olyan szörnyűségeket tegyen,amiket a Híradóba hallani.

12. anyucika3 (válaszként erre: 5. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 5. 17:16
Mi az,hogy más negatív gondolataival?Ezek szerint te bármikor lemondanál a saját gyerekedről,hogy más család teljes legyen.Ez ám az önzetlenség!Csakhogy egy gyerek nem tárgy,nem árucikk,akit tovább adhatunk ha nincs rá szükségünk.Én nem értem,és nem is szeretném megérteni az ilyen embereknek milyen lelki világuk van.
11. woroscsaj (válaszként erre: 10. - Woroscsaj)
2011. ápr. 5. 17:15
nem kiokosítani, hanem kioktatni-t szerettem volna írni. Bocsi
10. woroscsaj (válaszként erre: 6. - ENIE)
2011. ápr. 5. 17:12

Nem kiokosítani kellene, hanem megemelni előtte a kalapod. Biztos nagyon nehéz volt neki, és most is az, és ezután is az lesz. De inkább ez minthogy kidobja a kukába, vagy lerakja egy lépcsőre, vagy ehhez hasonlók amiket a híradókban szoktak mondani!!!!!


Ha esetleg nekem se lehetett volna gyermekem örültem volna ha ilyen emberekkel hoz össze a sors.


Szerintem azért előbb gondolkodj mielőtt vádaskodsz!!

9. ENIE (válaszként erre: 8. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 5. 17:07
100-ból 1 talán.De nem észre venni,h terhes vki???Mikor már más rákérdez az utcán.
8. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 6. - ENIE)
2011. ápr. 5. 17:06
Benned fel sem merül,hogy valaki védekezés mellett is teherbe eshet?
7. ENIE
2011. ápr. 5. 17:04
Ja,a 4.hsz-al értek egyet!!!!!!!!Közbe már más is írt.
6. ENIE
2011. ápr. 5. 17:04

Előző hozzászólóval teljes mértékben egyetértek!!!!


1 állat is képes gondoskodni a kölykeiről,soha nem hagyná el őket!

Na meg az,h vki nem veszi észre,h terhes???Kész röhej!

A cikk írójának máskor jobban odakellene figyelnie a kis "légyottokra",és védekeznie kellene!

Hogy nem szakadt meg a szíve odaadni másnak a gyerekét,a testéből van....nem értem.

Persze az abortusszal sem értek egyet,de ezzel a döntésével sem!!!!

2011. ápr. 5. 17:01
Szia!Ne foglalkozz mások negativ gondolataival!Nyilván megvan az oka amiért igy cselekedtél!Most pedig 1család született,amihez Te hozzájárultál 1babával,aki biztos meg fog kapni mindent amit esetleg Te nem tudtál volna megteremteni Neki!Ismeretlenül is kivánok Neki és az új családjának sok boldogságot!Neked szintén!Azt hiszem nagyon bátor voltál.....
4. anyucika3 (válaszként erre: 3. - Kevian)
2011. ápr. 5. 16:47
Ez igaz,de szerintem egy ilyen döntés az ember egész életére kihat,ezt sosem lehet feldolgozni túl lenni rajta.Nem tudom elképzelni,hogy életem egyetlen percében is meg tudnék feledkezni a gyerekemről,hogy miért nem velem van,bele is őrülnék.Nem támogatom az abortuszt,de ebben az egyben 1000%-ig biztos vagyok,hogy a megszületett gyerekeimről soha semmilyen körülmények között önszántamból lemondani nem tudnék.Hát nem irigylem a fórum indítót,nem tudnám egy ilyen helyzetben hogyan folytatnám tovább az életem.
2011. ápr. 5. 16:23

Ha te így láttad jónak, helyesen cselekedtél!!

Bár azok így így tennének, akik inkább a szemetesbe dobják a babájukat, mint egy szükségtelen vackot.

2011. ápr. 5. 16:21
Helyes dontes volt!
2011. ápr. 5. 16:08
Egyedül voltam, tanácstalan. Egy rövid kis kalandból jött maga a sorscsapás... teherbe estem. Hibás voltam, nem tagadom. De végül minden jóra fordult. A baba megszületett, egészséges. Egy házaspár álma vált valóra. Bevallom, nem számíthattam semmilyen segítségre a családomtól, alapítványhoz meg nem akartam menni. Elmesélem nektek, hogy mi is történt akkor.

Ugrás a teljes írásra: Az én történetem
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook