Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én történetem fórum

Az én történetem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én történetem

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
88. d46b6ac834 (válaszként erre: 84. - Arianne113)
2011. ápr. 5. 18:41
Gratulálok!:) ;)
2011. ápr. 5. 18:41
Én egyedül nevelem a lányom, az spermadonor nélkül! Piszok nehéz, saját magamtól vonok meg mindent és majd még csak most jön a neheze, a bölcsi, az ovi.... Nagyon sokat sírtam, hogy az enyémnek miért nem lehet ilyen vagy olyan játéka, hogy az enyém miért a turiból van öltöztetve és miért az unokatesók levetett ruháit hordja. Összeteszem a két kezem, hogy van tejem és nem kellett tápszerre költenem. Ha a szüleim nem lennének olyanom, amilyenek az én angyalom is nevelőszülőknél lenne. Mert élve kaparnám magam a föld alá, ha Hédike éhezne, fázna az én pocsék anyagi helyzetem miatt!
86. d46b6ac834 (válaszként erre: 81. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 18:41

:))))

Igen, ez a fórumozás átka és gyönyöre!:)

Hogy itt is sokfélék az emberek, pont úgy, mint a valóságban:)

Intelligencia kérdése, hogy ki miként kezeli a helyzeteket.

Ha egy vélemény már undorító és vérlázító, sőt, állatias, csak mert más, ott nincs mit mondanom:)

85. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 81. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 18:39
Bocsi, de ez a baba nem fog az édesanyja nélkül felnőni! Más a szülő anya, és más az ANYA! Nem az az anya, aki megszüli, hanem aki felneveli. Tisztelettel, becsülettel! Ő anya helyett ANYÁT kapott!!!!!
84. Arianne113 (válaszként erre: 79. - D46b6ac834)
2011. ápr. 5. 18:39

szerintem meg örülj neki hogy most nemlátsz mert tulajdon édesanyám meg apám nem beszél ilyen mocsok módon mint te..

Ez nem hiszti hanem szabályosan ideges vagyok.


dehát mit is törődök én veled, te az én szememben egy nagyon kicsi emberke vagy mostmár. Aki ilyeneket írkál hogy bocs elítéllek az nekem ne magyarázzon...

83. d46b6ac834 (válaszként erre: 78. - Patriciaaa)
2011. ápr. 5. 18:38

Ja, és még tudod hol?


Ott, ahonnan már csak "elszámolni" megy minden ember.


Saját magával ...

82. a360345bdd (válaszként erre: 76. - Arianne113)
2011. ápr. 5. 18:37
Hurrá! Mond ki bátran és melletted vagyok!
81. anyucika3 (válaszként erre: 74. - D46b6ac834)
2011. ápr. 5. 18:37
Sok az álszent ember,de kíváncsi lennék melyik mondana le a saját gyerekéről,csak mert nem megfelelőek a körülményei.Hát aki igen,az bármi csak nem anya!Itt nem lehet véleményt írni anélkül,hogy beléd ne kötnének.Tudtommal szabasd vélemény nyilvánítás van,mindenki elmondhatja a sajátját.Aki pedig fórumot indít cikket ír,az számít mindenféle véleményre.Ebben a cikkben pedig nem kismacskáról van szó,amit odaadok másnak mert neki nincs,hanem egy gyerekről aki az édesanyja nélkül fog felnőni.Szerintem meg ezt sem lehet egy életen át megérteni,hogy Ő az anyjának miért nem kellett.Ja,és a változatosság kedvéért én is gyerekotthonban dolgoztam.
80. Arianne113 (válaszként erre: 78. - Patriciaaa)
2011. ápr. 5. 18:36
nem most az jön hogy a másikat kell támadni mindenfélével...
79. d46b6ac834 (válaszként erre: 76. - Arianne113)
2011. ápr. 5. 18:36

Ne vegyél rá mérget!;)

És higgadj le, senkinek se jó, ha hisztizel!:)

78. patriciaaa (válaszként erre: 74. - D46b6ac834)
2011. ápr. 5. 18:35

Nekem csak annyi az érdekes hogy hirtelen anyuka is lettél, már nevelő otthonba is dolgoztál... mi jön? :D

Most ha a Nasa-ról kezdenénk beszélni.. biztos ott is jelen lettél volna,...

2011. ápr. 5. 18:34
Lányok! Én mindkét oldal életét ismerem. Úgy is mint örökbefogadó, gyermekre váró, és úgy is mint vérszerinti szülő, valamint mivel 3 gyerkőcöt adoptáltam, és egy alapítványon keresztül sok lemondó anya gondjaiba is beleláttam, már megértem mindkét oldalt. A 3 adoptálás után 3 sajátot is szültem, uh az a fajta csoda is megvolt az életemben, amit itt emlegetnek páran. Higgyétek el, ha valaki lemond a gyermekéről azt nem jószántából teszi, hanem a körülmények hatására. A legelső adoptálásunknál elmondtam az "anyát" mindennek, hiszen volt egy fia már, a szüleinél lakott, és bement szülni szilveszter éjjel, majd otthagyta a babát, mintha mi sem történt volna. Ő a felelőtlenségének lett az áldozata. Van ilyen is. Van olyan, mint a másik két gyerekem "anyja", aki már szült egy gyereket, akit a szüleinél hagyott, majd szült még egyet, akiről már akkor le akart mondani, azonban mégis magánál tartotta, majd megszülte a harmadikat is, ki tudja miért. A legnagyobb a nagyszülőkkel él a mai napig, a két kicsi hozzánk került. Kiderült, hogy az "apa" rendszeresen bántalmazta a nőt is, és a gyerekeket is. A nő menekült volna, de szerelmes volt. (mondjuk ezt sosem értettem, de mindegy!) Szóval a háttérben lehetnek tragédiák amiket nem lát egy kívülálló. Mindez persze nem mentesít a védekezés hiányából adódó felelőtlenség alól, hiszen minden itt kezdődne! Mindenesetre én hálás voltam mindkét nőnek, hiszen olyan csodával ajándékoztak meg, amit nélkülük nem élhettem volna meg az akkori orvosaim tájékoztatása alapján. Az más kérdés, hogy azóta magam is szültem, de az biztos, ha már nem veszi észre valaki időben, hogy megesett a baj, akkor a lehető legjobb megoldás a nyílt örökbeadás, hiszen ha csak úgy otthagyja valahol, akkor hónapokra, sokszor évekre benyeli az árvaház, ahonnan kikerülni szinte lehetettlen! Sok lemondó anyával beszélgettem, és higgyétek el, nem könnyű nekik. Én speciel nem tudnék lemondani a gyerekeimről, de hála az égnek nem vagyunk egyformák, és ami az egyiknek a bánatot jelenti, az a másiknak a boldogságot, hogy végre teljes lehet a családjuk! Ennél szebb dolog nem is létezik az életben, és amíg mi magunk nem vagyunk tökéletesek, és nem látjuk az adott illető hátterét, addig nincs jogunk ítélkezni felette!
2011. ápr. 5. 18:31
És igenis bassza meg mostmár húsz évesen lehet többmindent láttam mint te negyven akárhány évesen!
75. Arianne113 (válaszként erre: 74. - D46b6ac834)
2011. ápr. 5. 18:30

nalátod klasszul beletapostál a lelki világomban itt látszik meg hogy micsoda ember vagy..

Honnan tudod, hogy én nemláttam semmit az életemben..? Honnan tudsz te rólam egyáltalán is valamit..? Miez hogy te többet éltél akkor te többmindent tudsz mi a jó fenét képzelsz te már magadról..? Mostmár tényleg elég volt, aki túl lő a célon és mindenkit sérteget itt ok nélkül az nem én vagyok hanem TE ideje lenne már észrevenni magadat..

74. d46b6ac834 (válaszként erre: 72. - Arianne113)
2011. ápr. 5. 18:28
De, gondolom. És nem éreztem sehol csúnya beszólást, bármennyire is visszaolvasom. Egyszerűen csak nem tudom elfogadni, ha egy anya lemond a gyerekéről, mert nem találok hozzá megfelelő indokot!! Egyébként meg: nevelőotthonban és anyaotthonban dolgoztam. Több évet összesen, mint amennyit talán Te eddig éltél és tapasztaltál az életből. Klassz dolog, ha valakinek van morális érzéke, de szerintem kicsit túllősz a célon:)
73. Arianne113 (válaszként erre: 70. - Kkrisztina76)
2011. ápr. 5. 18:25
kéremszépen erről van szó..
72. Arianne113 (válaszként erre: 69. - D46b6ac834)
2011. ápr. 5. 18:24
Nem is erről, nem rólad van szó. Itt arról van szó, ( olvasd vissza ) hogy milyen csúnyán beszóltál ennek az embernek, aki ugyanolyan ember mint te vagy én, nem firtatja senkisem hogy te hogy nevelted a gyerekeidet, tisztelet becsület hogy feltudtad nevelni őket, de ettől még azért a másik is ember nem gondolod..?
2011. ápr. 5. 18:24

Akkor neked sincs közöd hogy más mit csinál a gyerekével.. és pattanj le a témáról..

Akkor szerintem tudod hogy milyen szar volt úgy felnevelni őket.. Ha tudod,akkor meg miért bántasz mást?

Megcsináltad, ügyes vagy! Gratulálunk!

De attól még hogy te szegénységben felnevelted, lehet hogy más nem abban akarja.. és nem is tudja..

2011. ápr. 5. 18:22

Sziasztok


Én négy gyermekes családanya vagyok aki lányként egy csecsemőotthonban dolgozott. láttam elhagyott gyermekeket és embereket, akik mindennél jobban vágytak gyermekre. Aki úgy dönt megajándékoz egy családot egy babával, hatalmas lelkierőre van szüksége. A cikk írója jól döntött. később talán egy abortusz után nem lehetne gyermeke. A babát nem bántotta,nem dobta kukába mint egyesek, hanem talált neki egy szerető családot. Szerintem így jó mindenkinek. Aki itt leteremtette nem látott sem elhagyott gyermeket, sem vágyakozó nőt.


A gyermek pedig egy csoda. Akár természetes úton szül az ember, akár császárral. Én mind a kettőn túlestem. volt spontán vetélésem és halva született kisfiam is. Szenvedtem, de most boldog vagyok. A cikk írójának és az örökbefogadó családnak kívánok sok boldogságot, erőt és kitartást.


Azoknak akik meg itt bántják csak azt, hogy lássanak az orruk hegyénél tovább....

69. d46b6ac834 (válaszként erre: 63. - Patriciaaa)
2011. ápr. 5. 18:21

Hogy én nem vagyok tisztában? Ezt inkább hagyjuk!:))

Tudnék mesélni, de senkinek semmi köze hozzá.

És ahhoz sem, milyen szegénységben neveltem a gyerekeimet, és nem az volt a kérdés egy időben, hogy JÓ kabátot tudok - e venni nekik, hanem hogy egyáltalán tudok - e venni kabátot!!!!!!!

De felneveltem őket, és nem csak anyák napján tettek boldoggá. Ma egyetemisták.

Ki ítélkezik látatlanban, ha nem Te?

2011. ápr. 5. 18:20

Jó én tisztelek minden anyát aki felneveli a gyerekét, de nemvetem meg azokat a nőket, akik tudják hogy nemtudnának mindent megadni annak a gyereknek és ezért adják örökbe.


Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy nem szeretnék azt a babát, és azt sem hogy felelőtlenek voltak, szerintem minden emberben van hiba. Ezért írtam hogy akkor lenne jogod megkövezni a másikat, ha te tökéletes lennél..

67. Mona6908 (válaszként erre: 64. - D46b6ac834)
2011. ápr. 5. 18:19
Soha senkit ne ítélj el a tetteiért, amíg nem látsz bele jobban az életébe. De akkor se, mert nem tudhatod, Neked mit hoz az élet.
66. Arianne113 (válaszként erre: 64. - D46b6ac834)
2011. ápr. 5. 18:18

Tudod én nem ítélek el embereket, nem így nevelt az édesapám...


Ezt most így még döbbenet volt olvasni is... Bocs de én elítéllek..?


És miért kell rögtön azt feltételezni hogy pénzért eladja a gyermekét..? miez ha nem rosszindulat..?

Benned van egyáltalán egy kis emberi érzelem..?

65. d46b6ac834 (válaszként erre: 61. - Arianne113)
2011. ápr. 5. 18:18
Ja, hogy én állat módon fogalmaztam?? Hát nem tudom... Én azt írtam,hogy miért tisztelem, és miért nem.
64. d46b6ac834 (válaszként erre: 60. - Arianne113)
2011. ápr. 5. 18:16
Nyugodtan elítélhetnél azért, ha lemondanék a gyerekemről.
63. patriciaaa (válaszként erre: 40. - D46b6ac834)
2011. ápr. 5. 18:16

jó.. és amikor később bölcsi,ovi,suli..? lehet hogy te nem vagy tisztában azzal, milyen amikor tényleg NINCS pénz...hogy inkább elsüllyednél hogy nem tudsz megvenni a gyerekedre egy jó kabátot akár..

Mert választhatsz hogy kabátot veszel, vagy kaját másnapra...például.. nem mindenkinek "fenékig tejfel az élet"...

Szegényen is lehet..igen.. esetleg ha az apuka is segít, akár anyagilag akár idegileg..

Szerintem minden anyuka a legjobbat akarja a gyerekének... és ő úgy döntött hogy nem tudja azt megadni neki amit szeretne...más meg tudja adni..

62. woroscsaj (válaszként erre: 59. - D46b6ac834)
2011. ápr. 5. 18:16
ÉN IS,mégis tudom tisztelni a cikk ÍRÓját azért amit tett!!!!!!
61. Arianne113 (válaszként erre: 59. - D46b6ac834)
2011. ápr. 5. 18:15
nem. Te egy ugyanolyan ember vagy mint én vagy a cikk írója, és NINCSEN jogod senki felett sem ítélkezni főleg nem ilyen rondán..! ha valami ilyen csúnya véleményed van akkor azt illene emberi módon megfogalmazni, nem állatok vagyunk..!
2011. ápr. 5. 18:13
Mégis mit szólnál hozzá ha téged ugyanígy megvetnének valamiért.. jólesne? és ha te kerülnél szar helyzetbe, hogy esne hogyha én azt mondanám hogy elítéllek ezért meg azért..?
59. d46b6ac834 (válaszként erre: 58. - Arianne113)
2011. ápr. 5. 18:12
ANYA VAGYOK!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook