Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
193. Nini86 (válaszként erre: 189. - Pocakmanci)
2011. febr. 22. 13:46

Én megcáfolom de nem azért mert jutalékot kapok csak az én tapasztalatom más...

Én kávézom pl volt olyan időszakom amikor napokig mást nem ittam csak az energia italt és mégsem fogytam...

de ez az én véleményem

1 szó mint 100 én megvagyok vele elégedve...

192. Nini86 (válaszként erre: 188. - Kuriska)
2011. febr. 22. 13:44

Nem kapok jutalékot és nem szúrom le az embereket!Csak azért mert valakinek nem használ ne mondja már azt hogy senkinek nem használ...erre fől írtam amit írtam...és ha olvasnál látnád hogy én is írtam hogy sok minden csak reklám de ennek ellenére úgy gondoltam egy próbát megér és nekem használ!!!Szted én nem vettem észre hogy az Acai oldalon a hozzászólások mind kamu???? én is látom....de ennek ellenére mertem kipróbálni...és nekem bejött...de ha rákeresel akkor ott pl írja más oldalán hogy 3 hónap után észlelhető...egyébként ha őszinte vagyok már a második nap nem kívántam enni annyit...

Csak nekem az nem tetszett hogy pl olgica azt állította ,hogy senkinek nem használ...azért mert neki nem használt...Én pl akkor senki vagyok???

Akármilyen terméket veszel ami úgymond vitamin mire kapsz garanciát??? Pl a boltba a kenyérre se kapsz garanciát ha nem izlik...ez egy reklám ami igaz kicsit felfújja de minden reklám ilyen... a többi mindenkinek a maga döntése mennyire hisz a reklámnak...én sem hittem el mindent amit írtak róla de ennek ellenére kipróbáltam...

2011. febr. 22. 12:48

Üdv! Én 2 napon belül megkaptam anno az Acai Berry Thint. Bp-en lakom.

A múltkor ígértem, hogy beszámolok a tapasztalataimról, akár pozitív, akár negatív. kb. 1 hét alatt 1,5 kg mínusz, viszont a gyomromat kinyírta. Sajnos refluxos vagyok, és a savam állandóan a torkomban van, abba kellett hagynom.

Ha valakit érdekelne, van még 44 szem a dobozban, félár alatt elviheti.

190. cintinka (válaszként erre: 188. - Kuriska)
2011. febr. 22. 11:42
sziasztok érdeklődni szeretnék aki ebből rendelt mennyi idő alatt érkezett meg a termék? ACAI BERRY THIN
2011. febr. 22. 11:24

Végig olvastam mindent. A koffeinnek alapvetően anyagcsere gyorsító hatása van.


Valaki hsz-ében azt olvastam, hogy k...va sok, 200 mg koffein van 1 tablettában. Ugye mindenki tisztában van vele, hogy egy kávéban 30 mg koffein van? A 200 mg előbb utóbb kicsinálja az embert. Véleményem szerint ennek az acai izének semmi hatása nincs, csak a koffeinnel megpiszkálják az embert, és gyorsul az anyagcseréje.

Ennyi erővel olcsóbb a kávé, vagy a light energia ital (amiből 10 decit kell meginni ahhoz, hogy 200 mg koffeinhez jusson az ember).


Persze cáfoljatok meg...

188. kuriska
2011. febr. 22. 09:44
Nini86! Te kapsz valami jutalékot,hogy ennyire kampányolsz? Nem kell mindjárt leszúrni a hozzászólókat azért ,mert éppen nincs még jó tapasztalatunk. Annyi hülyeséget,pénz lehúzó termékeket reklámoznak,hogy szerintem sokunk bizonytalan!No persze örülök annak ,hogy te legalább pozitív vagy,mert reményt adsz nekünk is a bogyóval kapcsolatban. A másik meg az ,hogy a reklámanyagban már napokat ígér a változásra. Hogy is van ez? Ha meg semmi változást nem veszünk észre ,mindjárt mi vagyunk hibásak! A pénzünkért azt kérjük amit ígértek! Akkor ne írják meg a napok alatti változást,vagy addig ígérjenek pénz visszafizetési garanciát! Én mindenesetre szedem,de ha 1 doboznál nem lesz semmi változás,majd hülye leszek másikat venni!!
187. Nini86
2011. febr. 21. 23:14
Adipex retardre vissza térve sztem nem mindegy milyen áron fogy az ember...nem mindegy hogy egészségesen vagy lefogysz aztán úgy tönkre tesz hogy soványan meghalsz....
186. Nini86 (válaszként erre: 179. - Kocska)
2011. febr. 21. 23:13

Kúra szerűen kell szedni 3 hónapig szeded utána 1 hónap szünet aztán megint 3 hónap amég nem érted el a kívánt fogyást...

Én is így fogom csinálni...de ha elérem amennyit le szeretnék adni akkor is fogom szedni csak pl napi 1 szemet vagy 2 naponta 1 szemet...hogy mégis a szervezetembe maradjon... vagy más vitaminokat...

185. Nini86 (válaszként erre: 182. - Olgica-01)
2011. febr. 21. 23:10
jah és még annyi hogy az acai berrynek a fórumán is csak jót írnak...ez is reklám persze hogy jót írnak...De nekem mégis bevált
184. Nini86 (válaszként erre: 177. - Olgica-01)
2011. febr. 21. 23:08
Neked nem használ attól még honnan tudod hogy másnak sem használ...ne akard már megmagyarázni amit magamon tapasztalok...érdekes máskor is volt hogy keveset ettem a bogyó nélkül és mégsem fogytam...már bocsi....
183. Kocska (válaszként erre: 182. - Olgica-01)
2011. febr. 21. 22:01

a hatásáról tudok hogy 100%os,nem volt,aki még nem fogyott volna tőle.Csak kicsinálja a vesét, a májat,meg az idegeket.

De kééééééééééne nekem is:)

182. olgica-01 (válaszként erre: 181. - Kocska)
2011. febr. 21. 19:25
Lehet mar hallottal rola,Adipex retard.Ez hatasos gyogyszer,sokan probaljak,-tak,es 90%-ban csak jo velemennyel irnak rola,a forumon.Rövid idön belül,jelentös fogyas tapasztalhato,es olcsobb is.Üdv.
181. Kocska (válaszként erre: 177. - Olgica-01)
2011. febr. 21. 17:31
naaaa és mi az??
180. Kocska (válaszként erre: 176. - Micce26)
2011. febr. 21. 17:30
És tornázol is mellette?
179. Kocska (válaszként erre: 175. - Nini86)
2011. febr. 21. 17:30
3 hónap utánig is kell szedniii???
2011. febr. 21. 17:24
sziasztok! én arra lennék kíváncsi, hogy ez a "Acai Berry Thin" mitől különbözik az "Acai Berry Diet" -től. mind a kettő ugyanazokat tartalmazza az áruk mégis jóval eltér egymástól.
177. olgica-01 (válaszként erre: 170. - Kismadár56)
2011. febr. 21. 17:14
Szia.Nyugodt szivvel kijelenthetem,hogy ettöl a bogyotol en nam fogytam semmit,es szerintem senki,max.keveset ettek,es attol ment le 1-2 kg.En 1 honapot szedtem 61kg vagyok,es 1 dkg-ot sem adtam le.Biztos vagyok benne,hogy nem er semmit,de van megoldas amitöl tenyleg fogysz is,mert rengeteg hozzaszolas igazolja,egy masik szer,egy masik forumon.
176. Micce26 (válaszként erre: 175. - Nini86)
2011. febr. 21. 16:27

Osztom a véleményed.

Sztem próbálja ki, aki ki akarja és természetesen a pénztárcája is engedi.

Én kn másfél hete szedem és nekem is segít. Én konkrétan 2kg-t fogytam tőle. Én mérlegelek minden reggel de már csak megszokásból is.

Nálam sincsenek semmi mellékhatások.

Remélem kielégítő voltam :D

175. Nini86 (válaszként erre: 171. - Kuriska)
2011. febr. 21. 16:00

Hogy írnánk 100% elégedettséget ha mindenki itt általában 2-3 hete szedi???Pl én 3 hete de látom a változást és én most nem tornázom...

Mindenkire másképp hat...van aki fogy tőle van aki nem...ennyi

Te mit vártál 1 hét szedés után hogy egyből leadsz tőle 20kg???Bocsi de 1 hét után én sem nagyon láttam változást de most már van változás...De mint az rá is van írva 3 hónap után észlelhető a nagyobb fogyás....

De lehet hogy ez a szer pont Neked nem hat az is elő fordul...Lehet Neked az használ ami meg nekem nem használ ennyi...

Pl a mellékhatások is mindenkinél másképp van ...van aki írta hogy minden kijött rajta van akinek semmi mellékhatási tünetei nincsenek mint pl Nekem sincs mellékhatás...

Nem kell egyből elkeseredni mert 1 hét után semmi változás nincs...

174. Nini86 (válaszként erre: 170. - Kismadár56)
2011. febr. 21. 15:54

Sztem elég konkrétumokat írtunk...hiába nem áll valaki mérlegre azt érzi magán... a ruháin...és hány olyan van hogy kgból nem fogy de alakból igen...

És igen én sem álltam mérlegre de fogytam érzem látom a ruháimon...

És a kajára vissza térve ha az ember nem eszik annyit akkor fogy általában...

Szóval elég konkrétumok úgy hogy nem tudom milyen konkrétumra vársz.....???

173. kuriska (válaszként erre: 172. - Kuriska)
2011. febr. 21. 14:36
Bocsi ! Látom 3 hete.
172. kuriska (válaszként erre: 164. - Bondita)
2011. febr. 21. 14:35
Szia! Mióta szeded a bogyót? Én csütörtökön lesz 1 hete.
171. kuriska
2011. febr. 21. 14:28

Sziasztok!

Én több mint egy hete szedem az Acai Berry Thin kapszulát,de semmi változás nincs tőle.Tornászom,de az édességről nem tudok lemondani. Azt viszont észrevettem,hogy teltségérzetet okoz.Szerintem nem lesz nagy durranás.Viszont ha ezáltal kevesebbet eszem legalább nem leszek több kiló.Még senki nem írt 100% elégedettséget. Nagyobb a füst ,mint a láng!

2011. febr. 21. 11:37

Bocsi, de én egy konkrét véleményt szeretnék olvasni valakitől, akinek a BOGYÓ segített fogyni.

Nem érdekelnek a wc-n ülések, a nem merek mérlegre állni-k, a kilók nem csökkentek, de érzem, felgyorsult az anyagcserém( ugyan miből érzed, és ha nem fogysz, akkor mire jó?) meg a nem eszem, csak néhány falatot, egész nap c. vélemények és hasonló mellé beszélések a hatásosság indokaként.

Csak egyetlen indok lenne a fontos: Fogyott VALAKI csupán a BOGYÓTÓL? Kérlek,, ha igen, ezt írd meg. Köszönöm szépen.

169. bgera
2011. febr. 21. 09:03
Sziasztok!Nekem az lenne a kérdesem a már fogyaszoktól,hogy vajon szoptatás allat szedhető-e? Mert jelenleg már 8 hónapja szoptatok,de rólam egy kilose megy le.
2011. febr. 19. 19:46
Sziasztok!Olvasgatva betűiteket azon tanakodom mi a különbség az Acai Berry és az Acai Berry Thin között, az árán kivül?
167. 89c18ef6fe (válaszként erre: 154. - Ancy74)
2011. febr. 19. 17:38

Egyértelmű kik állnak Emily blogja mögött.. Bárhova is kattintasz, ahol Acai Berry feliratot látsz melyik oldalra fog dobni???

Bingo!

166. Nini86 (válaszként erre: 165. - Bondita)
2011. febr. 19. 16:27

ÉN 2 hete szedem de ugyan ezek a hatásai nálam is :)

Őszinte leszek én nem tornázom...

Még én sem álltam mérlegre de érzem magamon meg látszik is ...

165. bondita
2011. febr. 19. 14:24
Ja az kimaradt, hogy kb 3 hete szedem az acai berry thin-t. Nagyon össze vissza étkeztem és megpróátam kicsit rendszerezni. A narancsbőröm is kb 20%-al kevesebb. Sajnos sok van! :-(
164. bondita
2011. febr. 19. 14:22

Sziasztok!

Tapasztalatom: Semmi rossz mellékhatás. Mérlegre nem merek állni. Hamarabb van teltségrzetem evés közben. Kiszedem a megszokott mennyiséget és nem tudom megenni. Én sajnos megszokásból is eszek (ha nem vagyok éhes is) Sokkal kevesebbet. Nem kvánom úgy az ételeket. Például egyik nap megkívántam a pirított májat hagymával. Mikor kész lett, alíg tudtam belőle enni. Édes szájú vagyok nagyon, szeretem a sütiket. Nem mertem sütni mostanában, mert mindig sokat ettem belőle. Tegnap sütöttem sütit (mézes, balaton szeletet) és még meg sem kóstoltam!!! Ezt régen el sem tudtam volna képzelni. Ma reggel 1 kicsi kockát ettem meg és délután 2 kis szeletet. Viszont több gyümölcsöt eszek. A nadrágok NAGYON kényelmesek lettek. 2 hete vettem egy farmert ami még kicsit szűk volt. Mostmár kényelmes. Biztos ment le pár kiló (tornázok is). Nem merek a mérlegre állni, a centit is régen vettem már elő. Majd megírom a változásokat, ha már biztos leszek magamban.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook