Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
13. Nőci1 (válaszként erre: 10. - Kiraroli)
2011. jan. 3. 15:02

Köszi.

Ma kezdtem,de a savam a torkomban van ezért utálom a fogyó témát. Jó ötleteid vannak,kinyomtatom és a hűtőre teszem,ezt jól össze foglaltad. Köszi:-))

12. Nőci1 (válaszként erre: 8. - Suesue)
2011. jan. 3. 15:00
Szia. Nem azt írja amit én láttam 2700-ft egyhavi adag.
2011. jan. 2. 22:44
ilyeneknek nem szabad bedőlni!!!!
10. kiraroli (válaszként erre: 5. - Nőci1)
2011. jan. 2. 22:43
drágám ebben semmi sincs a c vitaminin meg néhány nyomelemen kívül! be ne vedd!!! ez egy hatalmas kalap sz.r !inkább ha már van ennyi pénzed, vegyél: bio cla+cink, almaecet kapszula meg omega 3 !!! ne egyél este 7 után, és ne igyál este hét után csak vizet v zöld teát mézzel!na meg felejtsd el a kenyeret meg a tésztát!!!
2011. jan. 2. 20:49

A tudat modósítás egyik nagy eszköze ez a cikk...épp azoknak, akik elhiszik, hogy a bogyótól fognak lefogyni...

Szerintem ez soha nem lesz így..kell találni egy olyan mozgást, ami megfelelő, nem aerobic, hanem jóga,ami lassú de hatásos...

Az ára horror...Nagyon tudatosan kell minden kilóval megküzedeni azért, hogy hosszú távon kitartson...Szerintem!!!

A fogyi senkinek nem álom...sőt néha rémálom.

Minden jót..

2011. jan. 2. 20:30
12500-ért 60.darab tabletta szerintem nagyon sok.
2011. jan. 2. 20:21
Senki nem ismeri??
2011. jan. 2. 20:04
Bocsi mindenkitől!! Tudom rosszul írtam,csak siettem,mert a gyermekem rosszalkodott.Sajnos anyának lenni és irkálni, bevallom nem mindig megy:-((
2011. jan. 2. 20:01

Rátaláltam erre a tablettára,jó lenne tudni valós vagy nem. Nem érdekel a fogyjunk le természetesen,tornával.Soha nem fogok tornázni,nem zabálok,de kell erő ami segítsen egy mankó,lehet erről vitázni,de nem érdemes.Nagyon sok jót írnak erről a fogyi szerről,de előbb a ti véleményetekre lennék kíváncsi. Köszi mindenkinek.

Pici a cikkből:

Már a táplálékkiegészítő első 2 hetes használata alatt lefogytam 6 kilót! Ezután folytattam még további két héten át a kúrát, és így összesen 16 kilótól sikerült megszabadulnom! (Ez a legjobb eredményem, amit valaha eddig sikerült elérnem!) Elértem az ideális 51-kg-os súlyomat végre!


Nehezen tudnék már elégedettebb lenni: végre újra jól érzem magam a bőrömben, és sokkal magabiztosabb is vagyok! Friss vagyok és energikus, és megint élvezem az életet! Mintha csak újra fiatal lennék! Ráadásul a férjemtől nem győzöm besöpörni az elismeréseket. :)

Az életem fordulópontja akkor következett be, amikor a TV-ben hallottam erről a fogyókúrás táplálékkiegészítőről. Szeretek napközben tévézni, különösen főzés közben. Egyik nap arra lettem figyelmes, hogy egy táplálkozástudománnyal foglalkozó szakember az Acai Berry Thin-ről, és annak jótékony hatásairól beszél. A táplálékkiegészítő acai berry bogyóból készül, amelynek nagyon magas a tápértéke, és súlycsökkentő hatása, valamint az egészségre gyakorolt más jótékony hatásai miatt világszerte egyre nagyobb népszerűségnek örvend. Azt mondta, a bogyónak magas az antioxidáns tartalma, ami nagyon fontos az anyagcsere folyamatokhoz, és erős detoxikáló hatása miatt segíti a testnek megszabadulni az összes méreganyagtól és zsírtól az egész szervezetben. Másnap egy másik csatornán egy olyan műsort láttam, ahol azok osztották meg egymással a tapasztalataikat, és eredményeiket, akik már használták a terméke.


érdekeset ír,csak jó -e ??? Erre vagyok kíváncsi:-))

4. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 3. - 55cf864a30)
2010. dec. 17. 09:26
Van itt egy másik fórum is erről a bogyóról! Nézd meg, írnak hideget is, meleget is...
2010. dec. 16. 14:45
Én is most olvastam róla először, szedtem már bogyókat amik segitettek, csak sajnos hozzászokott a szervezetem és abban maradt a fogyás. Lehet hogy ez is hasonlóan segitene?
2. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 1. - Vgittus)
2010. dec. 16. 10:06

Szia!

Én vagy 10 perce hallottam róla először, nem tudom milyen lehet. De csupa jókat írnak. Kicsit már szkeptikus vagyok az ilyen bogyókkal szemben... De azért elgondolkodtatott!

2010. dec. 16. 09:28

Sziasztok!

acai berry thin, van valakinek tapasztalata?

Szép napokat kívánok !

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook