Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
253. Töff (válaszként erre: 252. - Muzso)
2011. márc. 3. 12:39

Szia,


esetleg az általam írtakra tudsz valamit válaszolni?

252. muzso
2011. márc. 3. 12:37

Sziasztok!

Én is megrendeltem az Acai Berryt a leírásnak megfelelően be is szedtem az első 2 szemet, de nekem valamiért nem jó. Rettenetesen rosszul lettem tőle. Heves szívdobogás vert a víz szédültem. Nem is mertem többet beszedni. Sajnálom nagyon mert bíztam benne, és fogalmam sincs miért hatott rám így . :-( Az igaz hogy nagyon alacsony a vérnyomásom és talán hirtelen felvitte? Ettem is mielőtt bevette szóval nem értem , valaki valami magyarázatot tudna mondani? Vagy esetleg járt így még valaki? Azóta csak nézegetem a dobozt.. de nincs bátorságom hozzá hogy használjam.

251. Töff
2011. márc. 3. 11:43

Sziasztok!


A minap megrendeltem a Berry Thin-t az adott honlapon. azonban az a problémám, hogy jól utána gondolva, fogalmam sincsen, hogy kitől rendeltem. A honlapon semmiféle elérhetőség nincsen, ami cégre, vagy magánszemélyre utalna. A kapcsolat fülre kattintva, hiába is töltöm ki a levélívet, nem küldi el, valami idegen nyelvű hibaüzenet jelenik meg (nem angol, talán szlovák lehet), pedig a kódot is beírtam jól.


Ezek után áfás-számlát már nem is remélek. Nem merem átvenni a terméket, mert nem tudom, hogy kitől, mit veszek. Mi van, ha gondom van vele? Kihez fordulhatok? S mi van, ha hamisítvány/vegyszer, stb...


Ti a csomagon milyen feladót találtatok? Kaptatok hozzá számlát, elérhetőséget, vagy bármit?


Előre is köszi!

(A napokban kell megérkeznie elvileg, de amíg a fenti kérdéseim nem válaszolódnak meg, asszem, hogy nem fogom átvenni, mert tartok a valahonnan jött valamiktől:(

250. Tika71
2011. márc. 3. 11:34

Kérem adjon tanácsot aki már próbálta, hogy honnan is lenne érdemes rendelnem? Már 2 napja bogarászok a webáruházak között, de sajnos semmi konkrétumot nem tudtam meg! Véleményem szerint biztosan van összefüggés a különböző össze tételü kapszulák között!Valaki segítsen melyik is a tuti!

Amúgy Én már korábban szedtem egy másik hasonló elven működő kapszulát, ami Nekem nagyon bejött, 15-18 kg-tól szabadultam meg 4 hónap alatt. Sajnos a szervezetem szerintem megszokta ezt a készítményt, és már nem hat úgy, ahogy én szeretném!

Várom a megmentő válaszotokat!

2011. márc. 3. 00:51
Sziasztok! Szerdán kaptam meg a rendelésemet, csütörtök reggel fogom elkezdeni az acai szedését. Én már nagyon sok fogyókúrát és fogyókúrás szert kipróbáltam. Szerintem szinte mindennel tudunk fogyni, amíg szedjük, csináljuk. Na de amint abbahagyjuk..... szöknek vissza a kilók. Ennek ellenére és a 15 éves fogyókúrás tapasztalataim ellenére ezt még kipróbálom....Talán mi, akik itt vagyunk mindig bízunk valami csodában.... De a csoda bennünk van!!!! Csak szükségünk van egy kis lökésre , segítségre.... puszi mindenkinek..... szép éjszakáááát!!!
2011. márc. 2. 20:17
De ha sikerül fogynom az Acaitól arról is be fogok számolni :)De ahogy ismerem magam visszatérek az adipexre.....
2011. márc. 2. 20:15
Sziasztok!Én tegnap kezdtem el szedni de nálam semmi hatása!Éhes vagyok továbbra is!162 cm és 53 kg vagyok!Nem tartom magam kövérnek de vékonynak sem és ezért fogyókúrázom állandóan!Próbáltam már mindent szinte!Narancs diétától kezdve a koplalásig 2 hetes diétán keresztül tényleg mindent!Nem hatott semmi!DE!!!!Azért is mertem megrendelni az Acait mert én szedtem nagyon sokszor az ADIPEX RETARDOT(de nálam voltak mellékhatásai) és azt hittem valami hasonló lehet az Acai !AJÁNLOM MINDENKINEK akinek sokat kell fogynia!Volt mikor egyszer 3 hét alatt sikerült 55 kg-ról 48kg-ra fogynom!de nálam sok mellékhatása volt mivel akkor már nagyon sovány voltam!túlzásba estem!51kg-ig semmi mellékhatást nem éreztem de nem szabad túlzásba esni!Bátran ajánlom olyanoknak akiknek 10-20 kgtól kell megszabadúlni!1 hónap alatt a 10-et játszva ledobja!
246. bondita (válaszként erre: 243. - 97415cea6c)
2011. márc. 1. 12:25

Szia! Köszönöm én is a tanácsokat. Én 169 cm vagyok és jelenleg 75 kiló. Figyelek a rendszerességre. Kis mennyiségek kb 4x.

Tanácsodra elhagyom a kenyeret (könnyű lesz, alig eszem), krumplit tésztát (ezek már problémásabbak, de kitartok) Mikortól lehet ezeket ismét enni?(persze mértékkel - eddig 1 héten kb 1x volt tészta, 2x krumpli) Mi a helyzet a barna rizzsel? Azt lehet? És hányszor 1 héten. A párolt zöldséggel és a hússal, hallal sem lesz gond.

Szóval, ha ezeket betartom és mellette sportolok elképzelhető hogy végre meg tudnék szabadulni 10 kilótól? Nagyon szeretném! Heti 3x sportolok, de van hogy többször. Bicikli már nagyon hozzám nőtt. Mindenhová ezzel járok. Ha jön a jó idő megyek futni vagy görkorizni.

A gyümölccsel kapcsolatban újdonságot hallok, mert ezt még igazán nem hallottam. Ezek után vigyázok ezzel. (nagyon szeretem a gyümölcsöt)

A rendszerességről amit írtál azt én is tudtam (későn hallottam róla sajnos)

Sokszor úgy ettem, hogy reggel és délután, nem túl sokat, így mindent raktározott a szervezetem.

Köszönöm még egyszer én is a tanácsokat.

2011. febr. 28. 23:00

Szia Kata !


Köszi igyekszem :-)

244. 97415cea6c (válaszként erre: 242. - Brozetta)
2011. febr. 28. 20:31

Szia,


Ne kihagyd az ételt, hanem tanuld meg azokat enni, ami álal gyorsul az anyagcsere és meglásd, hogy a mérleg nyelve 60 felé fog mutatni.

üdv. kata

243. 97415cea6c (válaszként erre: 237. - HORVÁTHNÉ2)
2011. febr. 28. 20:29

Sziasztok!


Nagyon fontos, hogy a dieta idő alatt nem szabad koplalni, naponta 5x kell étkezni. Fontos, hogy a fogyást szakaszokra kell osztani, és úgy megkezdeni a diétát.

nekem 88kg-ról indultam és jelenleg 58-59 kg vagyok és 172 cm magas.

mivel 88kg voltam nem nagyon feküdt a torna így az elején csak az ételre koncentráltam, persz azóta már elvégeztem egyetemet, és megtanultam a dietetika órán, hogyan kell ésszerűen enni.

Így nincs koplalás, viszont van fogyás :-)

1. szakaszban fontos, hogy krumplit, kenyeret és tésztát semmilyen formában nem szabad enni, így várható fogyás hetente 3-5 kg, még aki nem mozog annak is.

reggelire nagyon könnyed ennivaló kell, hiszen mi nem földet művelünk, így nem kell erős, gyomrot megterhelő étel.

Joghurt és bele zabkorpa, zabpehely, magvak (mandula) vagy tejbe ezt az egészet

Tízórai: gyümölcs 1 db (csak alma, szilva, narancs lehet) inkább alma legyen, mert abban kevés a cukor és a szervezet anyagcseréjét gyorsítja az almában lévő sav

ebéd: párolt húsok, zöldsékekkel

uzsonna: alma, szilva, akár egy natur joghurt kis mézzel, magvakkal, zabkorpával

vacsora: párolt zöldség, halacska, húsok

15 után már ne együnk gyümit, mert a gyomorban elkezd rohadni, ezáltal lassítja az anyagcserét és a fogyást gátolja, nem hízunk de fogyni se tudunk

ha kell recept mivel egyéni igények vannak ,súlyokkal együtt, küld el korod, nemed, súlyod és együtt kitaláljuk hogyan tudsz sikeresen fogyni.

akik nagyon csipegető evők, azoknak ajánlom az acai berry, ugyanis elveszi az étvágyat.sajnos sokan bele esnek, hogy ezáltal nem esznek, viszont ha szervezet koplal és nem kap rendszeresen ételt, akkor megijed és nemhogy elindul a fogyás, mstagnál, sőtt akár hízni is képes a szervezet, mert ha nem tudja mikor lesz kapja, képes a minimumból is raktárat készíteni, hiszen fél, hogy ki tudja mikor lesz a következő étel.

higyjétek el, tudom milyen nagy súllyal élni, illetve, ha a hátad mögött össze súgnak... tegyél ellene, és én mindenben szívesen segítek!

katalin.tozser@gmail.com

szépséges napot!

2011. febr. 28. 14:46
Sziasztok! csoda nem történik csak , ha te is teszel valamit.Feb.18 én reggel keztem el szedni heti 4 ora alakformálora járok a mérleg még mindig 70kg mutat , de jól érzem magam remélem lesz ez jobb is igyekszem eszte 18 ora után kihagyni a kaját. Mindenkinek sok sikert kivánok hozzá én nem adom fel :-)
241. kuriska (válaszként erre: 239. - Zsuzsinagyi)
2011. febr. 28. 13:54
Csoda azért nem történik! Tenned is kell érte! Kevesebbet nasizom,de bevallom van amikor alig bírom megállni!Hetente 2x eliptikus tréner fél óra.Az tény ,hogy előbb érzel jóllakottságot.
240. kuriska
2011. febr. 28. 13:50
Képzeljétek el 2 hét után fogytam 1 kilót! Nem puffadok és az étvágyam is csökkent.Lassan megy,de úgy látom biztosan!Szerintem 1-2 hét után indul meg a fogyás.
2011. febr. 28. 12:59
Sziasztok ! megrendeltem a bogyókat és várom a csodát . remélem segíteni fog , beszámolok az eredményről
238. bondita (válaszként erre: 236. - 97415cea6c)
2011. febr. 28. 08:09
Szia! Hogyan sikerült lefogynod? Nekem sajnos nem megy pedig már nem is nasizok 2 étkezés között többet sportolok... Mégsem mozdul a mérleg.
237. HORVÁTHNÉ2 (válaszként erre: 236. - 97415cea6c)
2011. febr. 27. 19:01

Szia


Engem érdekelne ,hogyan tudtál lefogyni!

Várom válaszod.

Köszi:Hné

236. 97415cea6c (válaszként erre: 234. - Momo1979)
2011. febr. 27. 18:33

Sziasztok,


Igen, fogytak Tőle az én baráti társaságom körében 3 lány is szedte, és azt vették észre már az első nap után, hogy elveszi az étvágyat és nem eszegetnek, nem falatoznak mindig.

Kedves barátnőm 148 kg-ról fogyott le 102kg, és szedi ezt Acai Berry thin-t és issza a Hummer Zoli pripiotikus italt is.

a gyógyszer nagyon szuper, de nem ajánlják vékonynak. Személyesen 60 kg vagyok beszedtem 1 darabot és egész nap nem tudtam enni, mert nem kívántam az ételt.

Tényleg megéri ha valaki nagyon nem tud ellen állni az ételeknek és mindig csipeget valamit.

Szívesen adok étkezési tanécsadást is, mivel én 88 kg-ról fogytam le 58-60 kg-ra és 3 éve már tartom :-)

2011. febr. 26. 18:58

akkor miért nem veszed meg a boltban 5000-ért a 120 dbos acait, amiben mondjuk koffein nincs, de szerintem az a legveszélyesebb az egész kapszulában.


ha a googleban rákeresel, ez az első találat.

2011. febr. 25. 10:46

Sziasztok!


Engem érdekelni a véleményetek a Acai Berry Thin-ről.

Most gondolkodom, hogy érdemes-e belevágni. Vki fogyott tőle, mennyit és mennyi idő alatt. Köszi

233. baba1977 (válaszként erre: 231. - Rose24)
2011. febr. 25. 10:06
ha centibe érzel vmi hatást majd,ird már meg:)köszi
232. Nini86
2011. febr. 24. 17:11
Sztem nem is lesz gond :)
231. Rose24
2011. febr. 24. 16:14
Szép délutánt mindenkinek! :) bevettem ebéd előtt a második kapszulát is! az ég világon semmi rossz tapasztalatom nincs eddig csak amit reggel írtam a sok pisilés :) friss vagyok ennyi! be voltam parázva, hogy jujj mi lesz mit fogok érezni! eddig minden frankó és jól érzem magam! ha valakinek van bármilyen kérdése válaszolok szívesen!
230. Nini86
2011. febr. 24. 15:52

Szia!

Nekem pl semmi bajom tőle de volt aki írta hogy volt baja tőle!

Én úgy kezdtem el szedni hogy ettem pár falatot reggel hogy nem eh gyomorra szedjem be...mivel új dolog a szervezetnek ezt csináltam 3 napig és utána már bevettem éh gyomorra semmi bajom tőle :)

2011. febr. 24. 14:51
Sziasztok! Megvettem az acai berry thin-t de még nem mertem bevenni. Ugye nem okoz ez a tabletta gyomorbántalmat vagy ilyesmit, őszintén azért kérdezem, hogy az epét nem e bántja vagy valami ilyesmi? Nem félős vagyok hanem óvatos... Köszi a válaszokat! Szép napot!
228. Nini86 (válaszként erre: 224. - Rose24)
2011. febr. 24. 14:44

Na kíváncsi leszek rád hogy hat :)

Nálam is így kezdődött hogy sokat jártam pisilni :)

227. Nini86 (válaszként erre: 221. - Olgica-01)
2011. febr. 24. 14:41
Akkor miért nem szeded az adipexet?
226. Nini86 (válaszként erre: 219. - Bjulee)
2011. febr. 24. 14:37
Én tisztába vagyok ezekkel teljes mértékben!Nekem használ az acai...Egyet értek veled...
225. bondita
2011. febr. 24. 11:31

Sziasztok. Nekem sem hiszem hogy használt az A-B-T. Energikusabb lettem, rendszeresebb az étkezésem (agyban kell eldönteni) kényelmesebbek a ruhát, többet is kezdtem sportolni. Nem "lóg" már annyira a háj. :-) De ez nem hiszem, hogy a bogyónak köszönhető. Mérlegen még nem ment lejjebb a mutató, kényelmesebbek a ruháim. Nem puffadok mint régen. Még ez előtt soha nem próbáltam bogyóval fogyni. Norbiztam torna + update. Akkor 2 hónap alatt ment le 10 kiló. 85-ről 75 re. Most nem megy ez az utolsó 10 kiló. Sajnos "öregszem" és a szervezetem sem úgy reagál dolgokra, mint előtt. Igaz csak 30 vagyok, de a szervezetnek ez már több mint a 25 év. :-)

Most váltok egy life-care fogyi étrendkiegészítő italra. 1 hónapig kell inni. majd beszámolok róla!

224. Rose24
2011. febr. 24. 09:29
sziasztok! Ma kezdtem el szedni az acai berry thint! Kíváncsi leszek nagyon! reggel vettem be az első szemet reggeli előtt 20 perccel ez volt 7:15 kor! Semmilyen mellékatást nem tapasztaltam eddig ...annyit csak , hogy sokat pisilek tőle de ez nem baj :) tisztulok! 77 kg vagyok írni fogok nektek minden nap a tapasztalatsimról! Beveszem ebéd előtt is és délután még jelentkezem ! :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook