Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. márc. 25. 11:39

Sziasztok!


3 hónapig szedtem az egyik terméket(a nevét nem merem leírni,mert az előző hozzászólásokból az tűnik ki,hogy nagyon hamar kitilthatnak a fórumról),de nem fogytam semennyit,sőt még híztam 3 kilót.Pedig nem ettem többet ,mint máskor. :(

Nemcsak a pénzt sajnálom,amit erre az agyonreklámozott cuccra kidobtam,hanem az időt,amit elpazaroltam.Mindjárt itt a "top"-os idő,süt a nap,jó lett volna lefogyni.

Néhány hete váltottam egy másik bogyóra,nem akarom elkiabálni,de ez mintha használna.Bár nem sokat fogytam (majdnem 2 kg)nekem,már az is jó,hogy nem hízok,illetve azért 2 kg is jobb,mint a semmi.Meglátjuk milyen lesz ezután.A kaján nem sokat változtattam,mert nincs túl sok időm diétázni.

Az adip. nem merem szedni,mert nagyon rosszakat meséltek akik szedték hosszabb távon.Ezt találtam róla: " illegálisan " terjesztett csodaszer csökkentett káros anyagú változata,tudom,mert (még antispirituális időszakomba csencseltem vele :$),de a vevőimet tájékoztattam

,hogy mik a mellékhatásai ,többnyire ez senkit nem érdekelt szóval ment a fogyasztó ipar ! Ezek a termékek azok számára lettek kifejlesztve akik 20 kg fölötti súlyfelesleggel rendelkeznek

,heti 3 bogyó 1-3 kg fogyást eredményez ez már önmagában nagyon káros , de étvágy egyáltalán nincs. Orvosi felügyelet mellett ajánlott .Egy kúra max két hétig tarthat,azután ki kell hagyni két

hetet, hogy a szervezet "magához térjen és az anyagcsere ne omoljon össze "

A szer közvetlenül az agy központi idegrendszerére hat , éhség érzet megszűnik .Mellékhatások: máj

károsító, fejfájás,szomjúság érzet,szédülés,kellemetlen száj íz, ingerlékenység ,emésztési zavarok stb.. hirtelen ennyi jut eszembe! ( Többnyire Szlovákiából szerzik,be)Üzletnek tökéletes,a többi meg...kit érdekel?!


Szóval ezt nem szeretném beszedni,az biztos.Hogy tönkretegyem magamat,annyit nem ér az egész fogyókúra.

Remélem,amit most szedek,tényleg beválik.

Szép napot kívánok mindenkinek.

2011. márc. 25. 09:24

Sziasztok csajok!

Én is most figyeltem fel erre a sz@rra,és a kép,ami látható a hölgyikéről,hogy milyen volt előtte,és milyen lett most.Mi a bizonyítéka,hogy ő szerepel-e mind a két képen?Semmi!épp ezért úgy döntöttem beírom ide ezt a bigyót,és tessék...

Ezért is jó dolog ez a fórum.Utána tudsz ellenőrizni a vélemények alapján.Így védem meg magam az átverésektől.Mindig nézzetek utána itt,ha valamire kíváncsiak vagytok,mert azt a kidobott pénzt másra is el lehet költeni.Régen én is beleszaladtam 1-2átverésbe,ezért írok ide.

2011. márc. 24. 10:37

Sziasztok!

Érdemes az adminisztrátorok figyelmeztetését komolyan venni,mert tényleg egy pillanat alatt törlik a regisztrációdat, és mire reggel válaszolnál a privát üzeneteidre,hűlt helye a levelezésednek és a barátaid,ismerőseid nem értik ,miért nem kapnak tőled több levelet.

Csak olyan hozzászólást szabad írni,ami beleillik a fórum arculatába. Erre nagyon ügyeljetek!!

310. BRIGI0906 (válaszként erre: 308. - Nalary)
2011. márc. 24. 10:08
Igen az engem is érdekelne!!!
309. Hoxa
2011. márc. 24. 09:19

<strong>Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy fórumjainkban, vagy az itteni fórumozók elérhetőségeit, hozzászólásait felhasználva termékeket árusítani TILOS! (Függetlenül a termék márkájától, funkciójától, előállítójától.)

A termékforgalmazókat, árusítókat az oldalról töröljük.</strong>

308. nalary
2011. márc. 24. 08:21
Sziasztok valaki megmondaná nekem mi az az Adi javított változata? :) Érdekelne
2011. márc. 23. 16:58
Sziasztok!En Mar kb.1 honapja,hogy szedtem ezt a bogyot,es mar akkor beirtam ide,hogy semmit sem er az egesz.De volt olyan akinek ez nem tetszett.Az Acai Berry Thintöl semmit nem fogytam en sem,egy dkg-ot sem.Nagy lehuzas az egesz.most 1 hete elkezdtem szedni az Adi javitott valtozatat,(ebben sem hittem mar)de ma alltam merlegre,es -3,5kg,mindössze 1 het alatt.Ez szupi!Azon a forumon kb.90%-ban csak jot,pozitivat irnak rola,es biztos a fogyas.En csak ajanlani tudom!
306. tothy
2011. márc. 23. 14:17

Szép napot mindenki!


Örülök, hogy már ezzel a szerrel kapcsolatban ennyi hozzászólás van....

Sajnos mikor én figyelmes lettem erre a hirdetésre, karácsonyi ünnepek alatt, még nem nagyon találtam róla semmi fórumot, vagy akárhol bármilyen hozzászólást. Kizárólag maga a reklámoldalon lévőt. Mivel szeretnék én is megszabadulni jó pár kilótól, gondoltam, hogy na hátha... Nem dőltem be életem 30valahány éve alatt ilyen hülyeségnek, hát most sikerült...

Szedtem becsületesen, de aztán nem hogy kevesebbet mutatott a mérleg, sőt.... Pedig nem azért, mert a kapszulák mellett dupla adagot mertem enni. Nem! Oda is figyeltem a mennyiségre és valamelyest a minőségre is, de egy kiló sem távozott rólam, ahogy írtam, szerintem még egy hozzá is jött.

Próbáltam én is a Acai Berry Thin reklámoldalán hozzászólni, de érdekesnek találtam, hogy még napok múlva sem vált nyilvánossá hozzászólásom. Akkor vált számomra teljesen világossá, hogy nem csoda, hogy nem fogytam egy kilót sem, mert egy nagy átvágás az egész. Azóta pár hetenként ránézek a hirdetésre, és mindig ugyanaz a szöveg, csak a dátumokat aktualizálják, érdekes, hogy a hozzászólások december végén is és most is ugyanazon nevű hozzászólók viszont aktuális dátummal vannak megadva. Egy nagy humbuk az egész! Elég ha csak a 10%-a a fogyni akaróknak rendeli ezt a x@rt, máris jó kis haszonra tesz szert ez a cég. Mélységesen felháborít, de hát én is tehetek róla, hisz bedőltem ennek az egész hazugságnak!!!


Remélem mindenkinek aki fogyni szeretne természetes úton-módon sikerül előbb-utóbb!

Minden jót!

305. ZADIR
2011. márc. 22. 23:32

SZIASZTOK! A MAI NAPON JÖTT MEG A TABLETTA.SAJNOS CSAK MOST OLVASGATOM MIKET IS IRTOK.ÉN NAGYON FÉLEK TÖLE NEM IS MEREM BEVENNI,HISZEN PÁNIK BETEG VAGYOK ÉS RÁADÁSUL KOFFEIN ÉRZÉKENY HA VALAKINEK SZÜKSÉGE VAN RÁ AKKOR JELENTKEZZEN

06305953696 KÖSZÖNÖM

304. 9e32886f4a (válaszként erre: 303. - F52a0b4925)
2011. márc. 21. 11:18
hú látom neked sem sikerült negatív hozzászólást beküldeni, nekem sem. először azt hittem hogy a neten rossz épp és azért nem megy el a hozzászólásom, de akkor most megnyugodtam.Gyanus volt nekem is hogy sehol egy árva negatív hozzászólás, mert mindig akad valaki akinek nem jó az adot termék, mint ahogy itt is látható.
303. f52a0b4925 (válaszként erre: 302. - Boroscsilla)
2011. márc. 21. 11:10

Ritkán szoktam hozzászólni dolgokhoz, de most szeretném elmondani a véleményem, mert nagyon felháborított, amit tapasztaltam erről a cégről:


Facebook hirdetés, felkaptam rá a fejem, bár sohasem próbálnám ki, mert nem hiszek benne, de kíváncsi voltam… rákatt – az első, ami lejön belőle, hogy nincsen feltűntetve semmi az árról – rendeld meg először, a második lépésben láthatod az árat!!! Nem is próbáltam megnézni ezek után, de láttam itt a fórumon, hogy horror.

A második, a hozzászólók – néhány keresztnév, a termék dicséretével, és egy hét alatt 5! kilós fogyás ígéretével… na persze. Próbáltam hozzászólni – természetesen nem sikerült, mert az én véleményem negatív volt.

Emiatt kerestem más fórumot, hogy elmondhassam a negatív véleményemet, és csak reménykedni tudok, hogy aki rászánja magát, hogy ilyen termékeket vásárol, az először körülnéz a fórumokon, melyek nyilvánosak, és nem csak a pozitív véleményeket tükrözik, amit a tisztelt hirdető mutatni szeretne… én legalábbis a beszerzéseim előtt ezt szoktam csinálni, és egy csomó pénzt lehet vele spórolni, ha az ember eleve kétségekkel fogadja az ilyen jellegű hirdetéseket.


Akármennyi súlyfelesleggel küszködtök, kérlek, értsétek meg, hogy tartós változást nem lehet elérni a karosszékben ülve és semmin nem változtatva… nem csak a sportra gondolok, hanem az étrendre is – a kettőt együtt, fokozatosan bevezetve, átalakítva, higyjétek el, menni fog. Elhagyni a finomított cukrot – van helyette más, természetes cukrok – elhagyni a finomlisztet – van helyette egy csomó más alternatíva – érezni fogjátok, hogy nincs szükség rá, mindent lehet enni, mértékkel, átalakítva, valamennyi mozgással kiegészítve.


Ne dőljetek be az ilyen hirdetéseknek, ha megtehetitek, inkább a bioboltban költsétek el, megfelelő élelmiszerre! Hihetetlen a választék :-)

302. boroscsilla (válaszként erre: 293. - A088edfc0e)
2011. márc. 20. 17:47

Hú de jó h olvastalak titeket, azt hiszem akkor nem rendelem meg. Pedig már majdnem bedőltem, a mozgás nélküli szuper csoda fogyásnak.

Úgy látszik tény ami tény sportolni kell!!!

Csak elkezdeni nehéz...

301. a326ba13d4 (válaszként erre: 293. - A088edfc0e)
2011. márc. 20. 06:37
Lement végre az első 4 kg!!! Köszi Supreme!!
300. ynez (válaszként erre: 299. - Ciba)
2011. márc. 17. 18:34
örülökh ezt elmondtad ciba, mert így megerősítettél benne h semmiképp ne vegyek ilyet. másrészről ugyanúgy vagyok mint te. 167cm 70kg körül, és nem is tudom néha mért akarok lefogyni. hiszen így is szeretnek, csak hát én se érzem magam jól a bőrömben. de igazából én sem fogyok szinte semmitöl. ilyen vagyok. és igen, szeretek enni. ez van...
299. Ciba
2011. márc. 17. 05:56

Sziasztok!


Most már nyugodtan elmondhatom: Nekem az Acai Berry Thin nem árt, nem használ. 1,5 kg-mal kevesebbet mutat ugyan a mérleg, de ez egyrészt messze alul marad attól, amit ígértek, másrészt kisebb életmód-váltáson mentem keresztül, és inkább ennek tudható be ez a pici fogyás.

Pozitívumként értékelem, hogy az ABT szedése alatt energikusabb voltam, de ugye nem emiatt vásároltam.

Azért ez jó lecke volt arra, hogy magamért tudok a legtöbbet tenni, ilyen csoda bogyót többet nem vásárolok. Az ABT volt nekem az első, és egyben az utolsó is.

Sokszor eltöprengek, hogy miért is akarok lefogyni... hogy miért nem vagyok így jó, ahogy vagyok. 168 cm vagyok, 73 kg. Ez azért annyira nem veszélyes, csak nem érzem magam jól a bőrömben. Nem azt veszek magamra, amit szeretnék stb.

De nem tudom, hogy van-e értelme a küzdelemnek. Amikor megettem, amit megkívántam, és annyit ettem, amennyi jól esett, voltam 75 kg, és nem híztam. Most is azt eszem, amit kívánok, csak kevesebbet, mint amennyi jól esne, és rendszeresebben, mint korábban. De ha nincs semmi eredmény, akkor minek vonjam meg magamtól az evés élvezetét? Mert valljuk be, a túlsúlyos emberek általában élvezik az evést. Egyfajta elégedettség-érzésem van, ha jól megtömöm a hasam. Komoly dilemma...

Kitartást azoknak, akik szeretnének lefogyni!


Üdv: Ciba

298. Kocska (válaszként erre: 297. - Kocska)
2011. márc. 17. 00:08
bocsi,ezt priviben akartam:)
297. Kocska (válaszként erre: 293. - A088edfc0e)
2011. márc. 17. 00:08

Szia!

Szeretném kérdezni hogy melyik az az acai amit te is vásároltál, mert én már rengeteget találtam, de nem tudom melyiknek hihetek.köszi

2011. márc. 14. 20:40
én pont ma találtam rá Emily oldalára, régebben rpobáltam ezt azt fogyókurás tablettát igazából nekem egyedül a Bio CLA+T volt eddig a leghatásosabb az első 1 hónapban utána mintha cukorkát ettem volna semmit nem használt, azóta sem vagyok híve a bogyóknak de már annyi hatástalan módszert probáltam diéta, torna, koplalás stb igazából valahogy egyik sem volt hatásos föleg hosszútávon mert vagy feladtam vagy kikészült a gyomrom vagy hasmenésem volt stb,és már eléggé el vagyok szontyolódva. De ahogy itt jó páran írtatok teljesen elment a kedvem tőle. Nem merem megrendelni már csak a vérnyomásos részét illeti, magas a vérnyomásom és így is örülök hogy a napi kávé adagomat letudtam csökkenteni 2. max 3 pohárra.
295. Pocakmanci (válaszként erre: 292. - Kaszita)
2011. márc. 12. 19:05
igen, de egy presszókávé még féldeci sincs , amit egy kávézóban adnak. az számít egy adagnak, ebből nem deciszám vedel az ember. az pedig olyan 30-50 mg koffein.
294. Nika69
2011. márc. 12. 16:29

Sziasztok!

Én is kipróbáltam ezt a készítményt. Nem fogytam tőle semmit. Ha rám hallgattok, nem dobtok ki az ablakon ennyi pénzt. A kapszula önmagában biztos nem fogyaszt. Több mozgás és kevesebb kalóriával nagyobb eredményt lehet elérni.

2011. márc. 10. 17:21

Sziasztok!

Megoszlanak a vélemények az biztos.Én fogytam tőle,de anélkül,hogy reklámoznám bármelyik terméket,néhány dolgot orvosként szeretnék megosztani Veletek:

Az acai berry :ami a fogyókúrás hatást illeti: nem "fogyasztószer", viszont nagy mennyiségű növényi fehérje található benne. Ez azzal jár, hogy fogyasztásával rengeteg zsírmentes fehérjét tudunk bevinni, ami nem növeli a test zsírraktárait, viszont segít a sovány izomzat kialakulásában, aminek eredményeként szervezetünk hatékonyabban égeti el a zsírt. Ezért csak közvetett hatásról beszélhetünk.Befolyásolja a szervezet inzulinszabályozását A legtöbb ember jellemzően túl sok cukrot fogyaszt, ennek eredményeként inzulinrezisztencia alakulhat ki, ami azt jelenti, hogy a bevitt cukorhoz a szervezet által termelt inzulin "nem nyúl hozzá". Az acai hatásaként azonban sokkal több cukrot leszünk képesek feldolgozni, így kevésbé terheljük a szervezetünket.Az elhízás a folyamatosan fennálló mikrotápanyag-hiány miatt fellépő éhségérzet következménye. Többet eszünk a kelleténél, mert megpróbáljuk testünk öntudatlan erőfeszítését kielégíteni, hogy hozzájussunk a szükséges tápanyagokhoz. Azonban a legtöbb étel noha kalóriákban gazdag, vitaminokban, ásványi anyagokban és enzimekben szegény, s igaz, hogy eszünk, testünk mégis "éhezik".

Az acai bogyó az áfonyák közt a legmagasabb mikrotápanyag tartalommal bír, több ezer ismert és lehet hogy sokkal több ismeretlen mikrotápanyagot tartalmaz.

Sajnos azonban a különböző acai termékek között rengeteg olyat találhatunk, amelyek minősége megkérdőjelezhető.Egyrészt a hatóanyag tisztaságát,minőségét,másrészt a kapszulába bevitt ,hozzáadott összetevők hatását tekintve.Előszeretettel írják le a forgalmazók a jótékony hatásokat,de elfelejtik felhívni a figyelmet pl.a hozáadott nagy mennyiségű koffein,vagy egyéb "zsírégető" anyagok a szívre,és más szervekre milyen hatással van.

Én személy szerint mindenkit óva intenék a termo,vagy extrém,vagy thin vagy egyéb csodáktól,kizárólag a tiszta acai barry kivonatot keresném,lehetőleg minél magasabb mg-ban.Arra is figyeljetek,hogy a termékekre megtévesztőleg ráírják,hogy pl.3000 mg ,de aztán ott van kicsit később,hogy ennyi gyümölcsből vonták ki és a hatóanyag már csak 50 mg esetleg 150 mg...hát ez bizony gyengécske.Ettől egész biztosan nem fogtok fogyni.Viszont legalább nem sokkal olcsóbb,mint amiben tényleg benne van az ami és amennyi kell. Privátban szívesen segítek bárkinek.


Eredményes fogyást,szép napot kívánok Mindenkinek!

292. Kaszita
2011. márc. 10. 16:04

400mg koffein, napi két szem!!!!!

presszókávé 50-175 mg/100ml

vagyis egy presszókávé majdnem olyan, mint egy szem ilyen bogyó(acai)!!!

Én ma szedem 4. napja, de igazából az anyagcserém nem lett gyorsabb!méreckedni nem fogok hetente , csak egy hónap múlva!amit érzek, hogy talán annyira nem vagyok éhes, könnyebben kibírom az esti étkezések kihagyását 6 után.de van egy olyan sejtésem, hogy ha fogyok is egy hónap alatt, az nem ettől a bogyótol lesz,hanem hogy este 5-6 után nem eszem semmit!!!

de akinek nem magas a vérnyomása és semmi szívprobléma nincs,nem tudom elhinni,hogy rosszul lesz ettől!!!!hevesebb szívdobogás az van tőle, ezt aláírom!

291. bondita
2011. márc. 9. 20:04
nekem nem hatott. az utolsó pár szemet már be sem szedtem. Én is kaptam mailt, hogy rendeljek még, de nem fogok, ehhez a hatáshoz kicsit drága mulatság.
290. Pocakmanci (válaszként erre: 285. - Sgilanyi)
2011. márc. 9. 13:39

- Zöld tea polifenolt tartalmaz, ami szintén ilyen koffeinszerű izé, anyagcsere fokozó, méregtelenítő

- Koffein anyagcsere fokozó, éberségfokozó

- acai - nem tudom mit fokoz


de annyit nem érhet ez utóbbi összetevő, hogy havi 20.000-t kéne érte fizetni, mikor zöldtea és coffein tabletta is jóval olcsóbban kapható.

2011. márc. 9. 13:37
Borzasztó magas a koffein tartalma a tablettának, ami elvileg fokozza az anyagcserét. De akkor simán kávét is lehetne inni, sokkal olcsóbb. Csak 2 db acai tablettában 400 mg koffein van, azaz 13 db (!) feketekávénak megfelelő, akkor már elretten az ember.
288. kuriska
2011. márc. 9. 12:06
Sziasztok! Elmondom nektek,hogy holnap lesz 1 hónapja az acai szedésemnek. Annyi kg vagyok amennyi voltam. Olyan szívdobogás érzetem van kb 3 napja,hogy 1 szemet merek bevenni csak.Egyébként beszedem még ezt a pár szemet.A napokban kaptam tőlük mailt,hogy rendeljem a következő adagot! Miért is rendeljem??? Legyetek okosak és tanuljatok a hibámból! NE SZEDJÉTEK!
287. Kocska (válaszként erre: 212. - Csinyusz)
2011. márc. 9. 09:23

Igazad van!Nekem másfél év alatt,sikerült 23kg-t lefogynom,szépen lassan,kb havi 1kg az átlag.De még nem adtam fel.Most értem el a szülés előtti kiindulási súlyomat csak.Én kevesebbet eszek,mikor-hogy sikerül és heti 2-3szor aerobikra járok és emellett szeretnék még segítségnek valamit.Én a formoline-t vettem,de egyenlőre semmi.Talán tényleg arra hat inkább,h. ha bezabálunk,akkor azt nem hagyja felszívódni.Lehet holnap a torkos csütörtökre mehetek,ha viszem magammal:)

Van olyannak is véleménye az acai-ról,aki nem most regisztrált?

2011. márc. 8. 20:31

Sziasztok.

Tegnap kezdtem el szedni a csoda szert! Este már a sürgősségin voltam a szívem úgy beindult tőlle 28éves vagyok egészséges csak 10kg plussz van rajtam. Akinek használt a szer szívesen át adom 1szem hiányzik a dobozból.

285. sgilanyi (válaszként erre: 275. - 97415cea6c)
2011. márc. 7. 15:11

Kedves Holians!


ÉN is megvettem az acai berry thint, és eddig azért nem mertem bevenni, mert nem tudtam pontosan mit tartalmaz. De olvastam,k hogy "ti bevizsgáltátok" az lenne a kérdésem, hogy valóban csak koffeint és zöldteát, acai bogyót tartalmaz? Nos engem csak annyi érdekelne, hogy ugye epe bántalmakat nem okoz/okozhat? A vérnyomásom normális sőt néha inkább alacsony! Nagyon köszönöm a választ!

284. Kaszita
2011. márc. 7. 10:38
Én a mai nap vettem be az első szemet!!majd még jelentkezem a hatásairól! most viszont irány a torna, mert mozgás nélkül a diéta mit sem ér!!:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook