Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


163. Kocska (válaszként erre: 154. - Ancy74)
2011. febr. 19. 13:14

A reklám már csak reklám marad:)


Szóval nincs valakinek eladóóóóó A.B.t-je?????

162. Micce26
2011. febr. 19. 09:01
ÁÁÁ. bocs,nem mondtam semmit.most néztem meg az adatlapodat.:D
161. Micce26
2011. febr. 19. 09:00

Szia!

Sztem lehet.bár ha 15 éves körüli vagy akkor sztem ne aknázd a szervezeted ilyen dolgokkal.

fiatal, egészséges vagy. könnyebben lefogysz még.de te tudod.

160. Micce26 (válaszként erre: 159. - Nini86)
2011. febr. 19. 08:58
azt kérdezte, h 18év alatt lehet-e szedni az Acai Berry-t
159. Nini86
2011. febr. 18. 19:21

Szia!

Ezt a kérdést nem értem ...mit lehet szedni?hogyan? :)

158. Nini86 (válaszként erre: 157. - 89c18ef6fe)
2011. febr. 18. 15:02

Skorpioo!

Én sem a matricának hiszek ...azért írtam amit írtam...

mint már írtam 2 hete szedem és használ és a teltség érzettel kapcsolatban igaz!Alig eszem valamit és tele érzem magam egész nap...vagyis mindig úgy érzem mintha a torkomba lenne a kaja ezáltal nem igazán kívánok semmit...én eddig meg vagyok vele elégedve...

2011. febr. 18. 14:37

Az acai berry hasznos kelléke a fogyókúrának. Segit gyorsabban megszabadulni a felesleges kilóktól, de ha semmilyen életmódváltoztatás nem történt mellette, ha valaki ugyanannyi kalóriát megeszik nem várhattok csodát. Természetes hatása a teltségérzés keltés, de sokan megszokásból is esznek.Ezt nem árt tudni és mindenkinek eldönteni vásárlás előtt, mire hajlandó a fogyás érdekében.


@Nini: én nem a matricának hiszek. Egy szigorú független minőségbevizsgáló intézet tanúsitványának, ami minősitette az acai bogyókat.

156. Nini86
2011. febr. 18. 14:26

Sziasztok!

HA utána néztek a legtöbb dolgot lehetne fikázni...mindennek van mellékhatása és ki tudja hogy készülnek...és az a matrica se biztosítja hogy tiszta...na mindegy!Ha bármit vesz az ember mindenre vannak ellen javaslatok!És mindennek van reklám oldala!NOs igaz én is észre vettem hogy frissítik csak az emily blogot sőt ha hozzá szóltam nem is lett kirakva...De ugye a legtöbb reklám ilyen az a baj hogy az emberek már nem hisznek a reklámokban(én sem) ami nem is csoda amennyi hülyeséget kitalálnak a neten meg a tv-be meg mindenhol....

Én most ezt úgy gondoltam ,hogy kipróbálom az ellenvetések ellenére...hátha ez jön be meg mondván mi bajom lehet 1x élünk :D

Na és én 2 hete szedem mondhatom hogy látszatra fogytam ok nem ment túlzásba a dolog de fogytam...a párom is észre vette...és úgymond jól érzem magam tőle...nekem nincs semmi bajom tőle...

és amit még észre vettem hogy egyre kevesebbet eszem...pl :tegnap reggelire nem bírtam megenni 1 egész szelet kenyeret ...kb 2-3 falattal jól laktam a többit meg ettem hogy hát ne hagyjak már ott fél szelet kenyeret....dehát meg is untam és otthagytam kb.negyed szeletnyit...nem kívánok enni...éhesnek éhes szoktam lenni eszem is de mondom hamar jól lakom...:)

De aki nem bízik benne az ne is vegye...sok minden ott dől el mit gondol az ember...

De tudom ajánlani a BIO CLÁ+T ezt bio boltokban lehet venni olcsóbb is és nekem 2 éve bevált!De minden féle képpen a + T-set kell venni!Én 2008-ban kezdtem el szedni szedtem aktívan és nem egész 1 év alatt több mint 20kg adtam le...Csak azért váltottam mert még 20kg szeretnék leadni és úgy vettem észre hogy a bio cla+t már nem használ mert annyit szedtem...De anno nagyon jó volt...

Ezt tudom még ajánlani saját tapasztalatból...

Remélem azért tudtam segíteni!

Sok sikert :)

2011. febr. 18. 13:59

Sziasztok!

Tegnap olvastam először erről az Acai Berry Thin nevű termékről.

Sok független véleményt elolvastam, de nem túl meggyőzőek számomra fogyás terén. Sajnos lenne "jó pár" kg amitől megszabadulnék. Szívesen kipróbálnám, csak szeretnék biztosra menni.

Van olyan személy akinek bevált, és szépen lefogyott?

154. Ancy74
2011. febr. 18. 13:11

Sziasztok!

Én pár hete találkoztam ezekkel az infókkal, és érdekesség, hogy az oldal, ahol legelőször láttam (emilyblogja - Life.hu),csupa régi üzenetet frissít! Ugyanazok a bejegyzések, de megújuló dátummal. Szerintetek?

2011. febr. 18. 11:08

Tegnap jó sokat barangoltam a neten.

Acai berry-vel foglalkozó angol oldalakon és fórumokon jártam. Persze érdemes ilyenkor független oldalakat keresni, nem olyat, ahol ráklikkelhetsz a vásárlásra, hisz véletlenek nincsenek.


Független angol oldalakon kihangsúlyozzák, hogy sok esetben használják fel a ,,100% természetes alapanyagokból készült" hangzatos cimkét az eladásra.

..DE sajnos nem csak ez számit. Sőt!

A legfontosabb az acai bogyó minősége. Nem mindegy milyen minőségű gyümölcsből készitik. Mivel gyorsan romlandó az acai berry, fontos mennyi idő alatt használják fel illetve a felhasználás módja is nagymértékben befolyásolja a termék minőségét (a legjobb eljárás az ún. ,,Freeze-Dried" technológia, azaz fagyasztva szárítás).

Itt Angliában az ilyen termékeken 100% Pure (vagyis teljes mértékben tiszta) felirat olvasható.

Amit én szedtem eddig, az a Holland & Barret cég Triple Strenght, azaz a normál kapszula acai berry kivonatának háromszorosorosát tartalmazó termék volt, ami a független teszteken meglehetősen gyengének bizonyult.

A gyenge minőségű bogyókból készült végtermék hiába került háromszoros mennyiségben egyetlen kapszulába.


Tegnap rendeltem abból, amit az Egyesült Királyságban független szervezetek a legjobb minőségű accai berry kapszulának tartanak.

Ez 100% Pure és nem tartalmaz adalékanyagot.

Nincs koffein, nincsenek sűritőanyagok, nincsenek szója összetevők.


Majd beszámolok róla nektek ha már használom, hogy mit tapasztaltam..

152. Kocska
2011. febr. 17. 22:40
Skorpioo amúgy te írtad már,hogy mennyiért vetted?
151. 89c18ef6fe (válaszként erre: 150. - Kocska)
2011. febr. 17. 22:34

Az Acai Berry Thin is csak acai tartalmú bogyó. Mindössze mellé irták a thin szót, utalva arra, hogy fogyaszt.

Épp úgy acai berry kivonatot tartalmaz mindkettő.

Viszont amit nálunk árulnak, annak magasabb az acai berry tartalma. Nincs benne külön koffein sem króm.

150. Kocska
2011. febr. 17. 22:05

natalie neked melyik fajta van?

Csak,mert már annyi félét találtam,ami nem az acai berri thin,hanem csak acai tartalmú bogyó.

3000értmég ma utalnék is neked, persze postával együtt.

Jó,hogy írtátok a koffein tartalmat,mert nekemmeg főként arra is lenne szükségem,mert veri a 100at a vérnyomásom kb2 hete minden felállás után megszédülök.multkor csak 98/60 volt,lassan állva alszok.A kávét meg utálom,így az nekem nem viszi fel.

Bár épp most rendeltem egy németországi fogyis bogyót,de rám fér még ez is,mert 76kiló vagyok és mióta nem szoptatok,hiába aerobikozok,zumbázok,meg nemeszek este csak vissza ugrik inkább 77re :(

2011. febr. 17. 17:03
sziasztok!nekem segített lefogyni.bár most terhes lettem maradt egy doboz ha valakinek kell szívesen átadom 3000ft-ért
2011. febr. 17. 15:51

Ez a baj látod, hogy zöld tea kivonat és még pluszban koffein is van benne. Nem is kevés és nem értem miért?! Ezárt okoz sokaknak heves szivdobogást és ezért nem tudnak aludni.


Ma voltam bent a shopban és sajnos tegnap járt le az akció.. Nem tudtam róla.

500mg-os Acai Berry 120db-os 7,69 angol font volt csak, vagyis magyar pénzben kb. 2460Ft..

147. 89c18ef6fe (válaszként erre: 146. - Brozetta)
2011. febr. 17. 13:19
Hát köszi a válaszokat!
2011. febr. 17. 12:36

Sziasztok!

Meg jött a futár:-) holnaptól én is elkezdem szedni kiváncsi vagyok az eredményre jelenleg 71 kg vagyok a végeredményröl beszámolok.

145. haluci (válaszként erre: 109. - Teniko82)
2011. febr. 17. 08:33

Szia!

Megvan még?Engem érdekelne?

144. 89c18ef6fe (válaszként erre: 143. - Brozetta)
2011. febr. 16. 17:10
10.eFt? Hány mg-os, darabos? Abban is van zöld tea kivonat vagy valamilyen koffein származék?
2011. febr. 16. 14:00

Sziasztok!

Én a tegnap éjjel rendeltem meg a neten, de 10000ft és itt olvasgatam ma, hogy már 3000ft. is van meglepet!Én csak 6 kg -tól szeretnék megszabadulni mert az nagyon rám ragat és járok heti 4 alkalommal tornázni és nem mozdul sosem szedtem ilyet edig, de remélem eredményes lesz! Most várom a futárt :-)

2011. febr. 16. 09:01
Szia! Én megvenném.Mennyiért akarod eladni?
2011. febr. 15. 21:07

Szia Ciba

Koszi hogy irsz tapasztalatodrol

:)

140. Ciba
2011. febr. 15. 06:57

Sziasztok!

Ismét itt... Ma lesz a 6. Acai Berrys napom. Továbbra sincs semmi mellékhatás. Illetve annyi, hogy délben mindig fel akartam borulni az álmosságtól. Mióta szedem az acait, ez megszűnt. A hétvégén a gyerkőcömmel úgy döntöttünk, hogy ebéd után alszunk egyet, ez sikerült is. Tehát álmosság-érzetem nincs a déli órákban, mégis el tudtam aludni a bogyó bevétele után kb. 1 órával.

A mérlegem 1,5 kg mínuszt mutat. Hogy ez az acainak köszönhető-e, vagy annak, hogy szigorúan tartom magam ahhoz, hogy este 6 után nem eszek, nem tudom, de örülök ennek is :)

Kitartást mindenkinek :)

139. Ancy74 (válaszként erre: 124. - 89c18ef6fe)
2011. febr. 14. 10:55
hát igen:) Meg a PhotoShop is csodákra képes a sok reklámban! :(
138. 89c18ef6fe (válaszként erre: 137. - Bbaniko)
2011. febr. 13. 18:31

Itt is van olyan, amiben van zöld tea kivonat..

Én épp a koffein miatt nem azt vettem..

Irok privátot..

137. bbaniko (válaszként erre: 135. - 89c18ef6fe)
2011. febr. 13. 17:07

De még mennyire hogy van, gyakorlatilag zöldtea és koffein kivonatból áll az egész, acai berry mindössze 50 mg a 600-ból. Így aztán nem csoda, hogy "ütős" lesz. Nekem napi 4-5 kávé mellett sem volt gondom az alvással, ez viszont rendesen feldobja az embert, egyszerűen nincs álmosság, vagy fáradtságérzés.


Ezt egy olyan weboldalról vettem, aminek az URL-jében benne van a termék neve, tehát azt hinné az ember, hogy ez hivatalos honlap. Bizonyára az is, csak hát a magyar változata. Nekünk ez jutott. :)


Engem érdekelne, amit írtál, hogy Angliából tudnál küldeni. Ha koffeinmentes, akkor különösen.

136. Nini86
2011. febr. 12. 20:47

Sziasztok!

Én lassan már 1 hete szedem az Acai berry thint!

Én nem panaszkodhatom rossz tapasztalatokkal.

Nekem semmi bajom nincs tőle még aludni is tudok sőt mondhatnám hogy jobban :)Mérlegem sajnos nincs de már észre vettem a hasamon és a combomon hogy fogytam, kevesebbet is eszem hamarabb jól lakom!

Sztem nem szabad úgy neki állni szedni hogy most ez meg az lesz a bajom tőle!

2011. febr. 12. 19:56

A tiétekben koffein is van?

Az enyémben nincs, csak acai berry, szója lecitin, és még a sűritéshez is természetes alapanyagot használtak, sárga méhviaszt. Szerintem érdemes odafigyelni vásárlás előtt, milyen más anyagokat tartalmaz.

134. zora79
2011. febr. 12. 18:05

Halihó!

Van egy doboznyi Acai Berry Thin kapszulám. Csupán pár darab hiányzik belőle!

Akit érdekel szivesen odaadom, az árában megegyezünk, de jóval olcsóbban odaadom mint ahogy azt a neten lehet kapni.

Nekem nagyon erős szívdobogást okozott. (nebírom a koffeint) szóval megválnék tőle, hátha másnak beválik. Akit érdekel írjon privit és megegyezünk.

Üdv: Zora

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook