Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


73. Ritry
2011. febr. 1. 21:19
haho,akinek nem vált be és eladná,kérem irjon mert én sajnos teljesáron biztosan nemtudom megvenni,de nagyon szeretném kiprobálni mert már belefáradtam mindenbe pedig mégcsak 18 vagyok.Szeretnék egyszer mosollyal ébredni és felvenni egy szép ruhát szorongások nélkül,nagyonfontos mert ez a dolog engem mindenben hátráltat...de durván.....kérem aki tud kedvezö áron ilyet irjon!Köszönöm
2011. febr. 1. 16:42
Ja,es meg annyit,az elsö ket napban,meg hittem a csodakban,hogy jobban erzem magam,energikusabb vagyok,de szerintem ezt csak erezni akartam,es bebeszeltem magamnak,vagy a sok kavetol volt,nem tudom,de ettöl a szertöl tutko nem.mertazota sem erzek semmit töle,abszolut nem.Egy ideg vagyok magamra,hogy bedöltem,a lehuzoknak,pedig nem szoktam egykönnyen elhinni semmit.Na mindegy,most tanultam belöle,az tutko!
2011. febr. 1. 16:36
En 1 hete szedem,semmi,abszolut semmi - kilo.Nagy atveres az egesz.Utana jartam Nemet,es Amerikai oldalakon olyan,hogy Acai Berry letezik,de Thin-t sehol sem,ja es a csomagolasa is teljesen mashogy nez ki,külföldön,es 24Euros aron ami kb.6200Ft-ra jön ki.Szerintem ezt valaki itthol jol kitalalta,hogy hogy huzzanak le penzzel,minket fogyni vagyokat.Jol kerestek biztos vele,mert ahogy elnezem rengetegen rendeltek.A biztos fogyas szerintem,es ingyenes is, a FUTAS,az nem kerül semmibe,es egezseges is,hatasos is legalabb.Aki ki szeretne probalni a Acai Berry Thint en lebeszelnem rola,csak fölös penzkidobas,akik meg itt aruljak M.orszagon nevetnek a markukban,hogy hu de jo,mennyit keresünk,a nagy kamukaze termekükkel,es mennyien bedölnek,a nagy semminek!VIGYAZAT!
2011. febr. 1. 09:54
én is próbáltam beírni oda,persze nem engedi,az volt gyanús,hogy mindig ugyanazok a hozzászólások vannak csak frissítve van a dátum. mindenkinek kitartás a fogyókúrához,még van idő tavaszig!!!!:)
2011. febr. 1. 07:45
én kb.3 napja nem szedem....azóta minden gyomor fájdalmam elmúlt...ás tök jól vagyok....kár volt kidobnom 10 ezer forintot egy szarra ami a kukában landolt....de gondolhattam volna...a fogyás égési folyamat amihez oxigén kell...tehát mozgás és diéta...én azt tanácsolom fogyjatok természetesen...de ez csak az én véleményem...ja és meg akartam írni a negatív tapasztalatom azon az oldalon ahol rátaláltam,de nem tudtam elküldeni...semmiképp sem...szerintem csak a "jó"tapasztalatok publikusak....na ez is megerősített abban hogy jól döntöttem
2011. jan. 31. 18:56
7. nap kg-ban változás nincs. 75-ről 10 kg minusz a célom. Nagyon nehéz. egyszer sikerült cm-ben csípőről 2 hét alatt 4 cm minusz a fehérje diétával. Az kicsit nehéz. Szerintetek ha Candida gombám van, a miatt sem megy a fogyás?(neten olvastam utána) Állandóan fel vagyok fújódva, akkora a hasam mint aki 3-4 hónapos terhes. Ha tornázok kicsit jobb. Nem eszek sokat, naponta több km-t biciklizem. Ovodába a gyerekkel, + 2 iskolában dolgozom (1 km távolságban vannak.) sokszor 3X is kell biciklizzek köztük. szünetekben. Órarendem elég rossz. 3X járok tornázni 1 héten + otthon is. Nem értem!!! Segítsetek. Mi lehet a gond?
2011. jan. 31. 16:58
63 kg vagyok jelenleg és 10kg szeretnék leadni.10 napja szedem az acai berry thin-t és nem adtam le egy kg sem. Naponta 3x kávéztam most csak egyet iszom mert nem kivánok többet, jol alszok és frissen ébredek bár elötte alig tudtam reggelente kikelni az ágybol.Szerintetek rendeljek még ha ez elfogy meglesz a hatás amit szeretnék? Nagyon szeretnék pár kg leadni de megse mozdul a mérleg.
2011. jan. 31. 15:56
8 napja szedem,már nincs semmi melléktünetem,jól vagyok.bár én is mindig éhes vagyok,nekem aztán nem veszi el az étvágyamat.-1kg.
2011. jan. 31. 14:42

Sziasztok!

Múlt hét csütörtökön kezdtem el szedni sajnos én nem tudtam tőle aludni, meg vérnyomás ingadozást és heves szívdobogást okozott. Mivel én nem iszom kávét nem fogyasztok energiaitalt ezért az én szervezetem nem bírja a koffeint amit a kapszula tartalmaz így én nem fogyaszthatom tovább. 4 szemet ettem meg belőle, ha valakit érdekel eladnám a megmaradt tablettákat. Köszönettel Mencsike

64. valcsi70 (válaszként erre: 40. - Htrudy)
2011. jan. 30. 16:24

Szia!

Olvastam a véleményed és én kipróbálnám a megmaradt adagot. Légyszíves keress meg az ajánlatoddal.Mivel én levagyok százalékolva a derekam miatt a sport szóbase jöhet. A jövedelmem

pedig nem engedi meg, az ilyen drága cuccok megvételét.Előre is köszönöm neked,hogy egy próbát tehetek ezzel a szerrel.Természetesen írd meg mit kérsz érte.Köszönettel:Valcsi70

2011. jan. 30. 15:15
Nagyon erősen gondolkodok azon, hogy megrendeljem.
2011. jan. 30. 14:03
6. nap. Változás: 2 cm minusz a csípőmön. Kg-ban nincs változás. Kevesebbet eszem, több a gyümölcs. Hamarabb van evés közben teltségérzetem és tovább is tart. Később leszek éhes. Energikusabb vagyok, türelmesebb. Aludni nagyon jól tudok. Kipihenten ébredek. Folyt. köv. Katinak üzenem: A termék ára: 9699 Ft 1 havi adag. (60 szem)
61. kocsner katalin (válaszként erre: 1. - Vgittus)
2011. jan. 30. 09:11
Szia, én Kati vagyok, bocs hogy zavarlak, most olvasom fórumban az acai berryt-, hogy állsz a folyókúrával, nem tudom el merjem e kezdeni, mik a tapasztalataid, sok minden olvastam róla, még egy kérdés, végül is mennyibe kerül, több árat is láttam, van - e közte különbség? köszi a választ, üdv.Kati
2011. jan. 30. 08:46
Én egy hete szedem,kevesebbet eszem,fehér kenyeret egyáltalán nem,több gyümölcsöt viszont igen,de semmi,első napokban mintha valami,de semmi,beszedem kitartóan,de nincsenek nagy reményeim:S
2011. jan. 30. 00:08
1.5 napja nem szedem és jól vagyok ...halleluja...de aki kitartó..hajrá....
58. mauna
2011. jan. 29. 21:12

Sziasztok!

Nekem van 1 dobozzal, kb 3 db hiányzik belőle. Ha valakinek kell szóljon,eladom, mert Én sajnos most nem szedhetem.

2011. jan. 29. 14:25
Sziasztok! Nekem ma volt az 5. nap. Mellékhatások nincsenek. Édességet ritkábban kívánom. Tornázok, este nem eszem. Talán rendszeresebben eszem, mint eddig. Nem annyira össze-vissza. Többet azt nem. Kevesebbet sem. A mérlegre még nem mertem ráállni. Majd talán pár nap múlva. Kicsit talán kényelmesebb a nadrág. Majd még írok a tapasztalataimról. Kitartást!
2011. jan. 29. 13:17

Sziasztok!

Én 3.napja, hogy szedem a kapszulát, és én már a mérlegen láttam 1kg minuszt.Hozzá kell tennem, hogy én este 5óra után már nem eszek semmit.Ami a legjobb benne, hogy nem is vagyok éhes, sőt az édeset se kívánom, ami nálam nagy szó.Sokan írtátok, hogy alvási gondjaitok vannak, tény, hogy én sem alszom sokat, de az idő alatt, nagyon jól ki tudom pihenni magam. Mindennap időben felébredek, még ha későn is fekszem le, és teli vagyok energiával. Biztos ez egyén függő kire, hogy hat. De ne felejtsétek el, hogy minden agyban dől, el!!! Ha Te félsz a mellékhatásoktól és sok rosszat olvasol róla, automatikusan azokat a mellékhatásokat tapasztalni fogod magadon.

55. kope78
2011. jan. 29. 05:59

Sziasztok!

Számtalanszor végigolvastam már ezeket a hozzászólásokat. Van valami ami nem hagy nyugodni. Az első bejegyzés ezen az oldalon 2010 december közepén történt. Azóta eltelt majd 2 hónap. Ezalatt az idő alatt nem akadt 1 ember sem az olvasók között aki végigcsinálta volna a

kúrát? Aki már hetek óta szedi a bogyót és már megszabadult volna 1-2-3 kilótól? Hahó! Hol Vagytok????? Most itt nem azokra gondolok, akik hozzám hasonlóan még csak 1pár napja kezdték el szedni! A másik! Azért azon is el lehet gondolkozni, amit "ellandi" írt. Van valaki közületek aki bevizsgáltatta volna ezt a kapszulát? Tulajdonképpen mit is dobálunk be a szervezetünkbe napi 2szer????

Ezeket a kérdéseket nem azért írtam le, mert bárkinek is szeretném elvenni a kedvét ettől az egésztől! Sőt szurkolok mindenkinek, beleértve magamat is!

A felmerülő kérdések ellenére, én is bízom még a jótékony hatásában... De azért azt ne felejtsük el, hogy az egészségünk mindennél fontosabb. Legalábbis nekem az.... Igen. Szeretnék csinosabb, karcsúbb lenni. De nem mindenáron.........

54. fnadri (válaszként erre: 39. - Htrudy)
2011. jan. 28. 22:55
Szia Htrudy!Nagyon szívesen áttvenném tőled!!!Egyezztetünk?Válaszod előre is köszönöm:Adrienn
2011. jan. 28. 17:07

Hű, de vegyesek a hatások...

Én 4 nap után mertem megint elkezdeni.

Az első napi 2 tablettától 3 napig látogattam a mosdót... Most csak ebéd előtt vettem be, és szerencsére nem tapasztaltam hasonlókat. Remélem nem is fog ilyen szinten gyorsítani!

Most pár napig 1 kapszulával kísérletezem, aztán meglátjuk mehet-e a 2. Majd írok.

52. endrédiné20 (válaszként erre: 51. - Kope78)
2011. jan. 28. 13:09

Szia kope78!

Első nap nem tudtam szinte semmit enni meg nagyon fájt a gyomrom..azóta semmi csak az h iszonyúéhes vagyok és ennem kell:)nemtudom,h fogok így fogyni:):)de mostmár szedem egy két hétig,ha nem fogyok keresek mást:)Fügekaktusz+króm+bio clá+t

51. kope78
2011. jan. 28. 06:34

Sziasztok!

Én egy pár napja kezdtem el szedni ezt a bogyót. Azót sokkal éberebb vagyok és tele vagyok energiával. Mellékhatások tekintetében nem tapasztaltam semmi különöset azt leszámítva, hogy eddig naponta egyszer-kétszer ettem, de így pár nap eltelte után már most háromszori étkezésnél tartok és folyamatosan éhes vagyok. Próbálom kontrolálni magam, de nagyon nehéz a korgó gyomornak ellenállni. :( Mindennek ellenére az emésztésem egy cseppet sem gyorsult fel. Jó lenne tudni, hogy ez normális? Én sok jót olvastam erről a termékről. Persze nem vagyunk egyformák és ebből kifolyólag nem is várhatjuk, hogy mindenkinek egyformán hasson. Én hittem benne!? Sokmindent szeretnék, de egyvalamit biztosan nem! 15 kiló fogyás helyett, 15 kilót hízni!!!! Ha van valakinek ehhez hasonló tapasztalata, örömmel venném ha megosztaná velem és adna valami tanácsot, hogy kezeljem ezt a dolgot. Köszi

2011. jan. 28. 04:57
Szerintem mindekire máshogy hat,attól függ kinem mennyire erős a szervezte,kávézik-e mennyire él stresszes életet!Ma már aludtam legalább 4ig és nem fájt tőle semmim viszont nem volt teltségérzésem..sőt...elrágtam vna ma vasszöget is..lehet,h a mentstruációm az oka...de kitartás...a szépségért mindig meg kellett küzdenünk ezután sem lesz msáhogy:)
2011. jan. 27. 22:59
kidobtam a kukába....ez a 3.nap ...eddig is volt egy csomó mellékhatása de ma olyan rosszul voltam kb 1 órára rá hogy beszedtem..hogy a barátom megfogta és bedobta a kukába...és én hagytam.....hogy ez nem acai meg zöld tea az is fix....
2011. jan. 27. 19:53
Én is végig csinálom. Már,ha 5 kiló lemegy az is jó lenne. A célom a 65 kg. Bár a terhességem 68 kg-ról indult. Jobbat alszom egyébként mint előtte. Stresszes életet élek,(Tanár vagyok és osztályfőnök is ( első osztályom)). ezért is nehezebb a fogyás. rám rosszul hat a stressz. gyomorbajok, puffadás. Mióta szedem enyhültek a tüneteim. jobb kedvű vagyok, energikusabb. Kitartást annak aki végig csinálja! még jelentkezem!
2011. jan. 27. 19:09
2.napja szedem az Acai Berry Thint.Tegnap se semmi kellemetlen erzes, es es ma sem.Eberebb vagyok,jobb kedvübb,energikusabb.Szapora szivveresröl sem tudok beszamolni,bar lehet azert mert amugy is 2-3 kavet iszom naponta,es hozzaszokott a szervezetem.Hasmenesem sem volt.annyit erzek,hogy eggyaltalan nem vagyok faradt.Tegnap ejjel egy-ketszer megebredtem,de ezt kiveve ataludtam az ejszakat.En biztos vegig csinalom a 30 napot,es remelem fogyok is töle.meg jelentkezem a napokban,es Sok sikert mindenkinek.
2011. jan. 27. 13:35
ma van a 3.napom...hajnal 5-kor aludtam el....nemtudom ez a kapszulának tudható-e be mert amúgy sem vagyok nagy alvó...na mind1....a gyomrom viszont változatlanul fáj tőle a savam a torkomban....érdekes nekem hasmenést nem okoz,pedig én chron beteg vagyok-7 éve kezdődött most jó periódusban vagyok-ezért is féltem a hasmenéstől....de a gyomrom szétcseszi
2011. jan. 27. 13:29
éjszaka nem aludtam semmit,regel fél7től 10ig sikerült éber alávba szenderülnm.mikor felébredtem nagyon éhes voltam bevettam akapszulát majd 20perccel rá megettem vagy 3szelet kenyeret és most meg egy tányér levest!De a második kapszulát nem merem bevenni mert ha az egytől nem aludtam mi lenne a 2.tól...szóval nemtudom mi van de most nincsen teltség érzetem és semmi tünete...lehet mégis kellene a második?????
2011. jan. 27. 12:52
Annyit még, hogy nagyon jól alszok. Előtte voltak alvási gondjaim! Most azok megoldódtak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook