Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 27. 11:30

Sziasztok!

Én 2 napja szedem, a mai a 3. nap. Negatív tüneteket nem okozott nálam. (Talán kicsit szárazabb a szám) többet iszom. Még fogyást nem tapasztaltam. A szűztea okozott nálam hasmenést. Ez eddig nem. Kevesebbet eszem, járok tornázni. Kíváncsi vagyok fog e segíteni. Eddig hiába tornáztam, nem igazán ment le semmi, sőt inkább híztam. Mivel 30 éves vagyok nem akarok eltunyulni. Most 75 kg vagyok (169 cm). Eddig csak cm-ben néztem mindig a fogyásomat (mivel 2 napja vettem mérleget). Cm-ben 1-2 cm ment le! Majd még írok, mik a tapasztalataim!

2011. jan. 27. 04:24

Sziasztok!

Én ma vettem be 11 fele az elős kapszulát utána 20 percel regeliztem majd 2óra mulva ebédeltem de azóta nem megy le semmi a torkomon max a gyümölcs!Hányingert,teltségérzést,szivverést,témázós fejet én is éreztem de nem volt vészes!Aludni viszont nem tudok!Szerintem még egy két szemet beveszek de ha továbbra sem alszom tőle abbahagyom!

2011. jan. 26. 18:26
ma már kettőt vettem be.....azon kívűl hogy kicsit fájt a gyomrom nem érzem már a heves szívdobogást.....sok a koffein...
40. htrudy
2011. jan. 26. 14:25

Üdv !

Tegnap megkaptam, és előírás szerint 20 perccel ebéd előtt bevettem 1 szemet. Kb 1 óra múlva hányinger és hascsikarás következett. Majd a mellékhelyiségben nem tudtam eldönteni, hogy álljak vagy üljek. Ezután már csak egy erős hidegrázás következett, és kb este 8 órára a közérzetem már a régi volt. Hát erről ennyit. Ha valaki ezek után is ki akarja próbálni, akkor írjon, mert a maradék 59 szemet akárkinek átadom ingyen. Egyébként nincs semmi olyan bajom, amelyre nem ajánlják a szedését.

39. htrudy
2011. jan. 26. 14:24

Üdv !

Tegnap megkaptam, és előírás szerint 20 percel ebéd előtt bevettem 1 szemet. Kb 1 óra múlva hányinger és hascsikarás következett. Majd a mellékhelyiségben nem tudtam eldönteni, hogy álljak vagy üljek. Ezután már csak egy erős hidegrázás következett, és kb este 8 órára a közérzetem már a régi volt. Hát erről ennyit. Ha valaki ezek után is ki akarja próbálni, akkor írjon, mert a maradék 59 szemet akárkinek átadom ingyen. Egyébként nincs semmi olyan bajom, amelyre nem ajánlják a szedését.

38. zora79
2011. jan. 26. 09:11
Hali! Én tegnap kaptam meg, délben be is vettem belőle egy szemet. Az éhség érzetemet csökkentette, viszont aludni nem igazán tudtam. Talán a koffein tartalma miatt.... Ma még nem vettem be, még nem reggeliztem, de kíváncsi leszek a hatására.
2011. jan. 25. 21:02

Sziasztok!

Én ma kaptam meg az Acai Berry Thin-t.Délben vettem be egyet kb.fél 2-től mostanáig nagyon heves szívdobogásom van.Kiváncsi vagyok mi lesz holnap.

2011. jan. 25. 18:47

Lehet,hogy először a gyengébb hatóanyagú Acai Berry-t kellene kipróbálni és csak azután az Acai berry Thin-t??Hogy kicsit ráálljon a szervezet.

Nem tudom ,de lehet hogy úgy jobb lenne.

2011. jan. 25. 18:42
Másfél hét alatt jött meg a rendelésem(Acai Berry Thin).Az első nap egyet vettem be,igaz délután 4-körül.már 6-kor éreztem valami furcsát,a mellkasomban(enyhe nyomás,szorítás).Egész éjjel alig aludtam valamit,az egész testem bizsergett,rossz volt a közérzetem.Másnap reggel és délben is vettem be.Egész nap rosszul éreztem magam,nem tudom leírni,hogy hogyan ,de a bizsergető érzés továbbra is megmaradt és a rossz közérzet is.Akinek baj van a vérnyomásával az vigyázzon,nagyon felnyomja,tapasztaltam.3.nap szünetet tartottam,hogy kiderüljön tényleg ettől voltam-e rosszul.Semmi bajom nem volt aznap.4.nap csak reggel vettem be egyet,jól viseltem ,5.nap már reggel és délben is vettem be,jól vagyok a vérnyomás ingadozást kivéve.Már nem bizsergek!Most itt tartok.Fogyásról még nem tudok beszámolni,de ha elfogy a doboz majd megírom az eredményt.Szóval én azt javaslom,hogy aki elkezdi szedni először pár napig csak reggel vegye be,gondolom ehhez is hozzá kell szokni,figyelje a vérnyomását.Nekem nem okozott hasmenést,(valaki írta,hogy neki igen).Remélem ezek után már jó lesz,ha nem akkor abbahagyom.
2011. jan. 25. 15:17

Még alig kaptam meg, már van tapasztalatom az Acai Berry Thin-ről, ez a verzió:

[link]


A háromszor kellett megrendelnem, hogy meg is kapjam! Egyrészt jó, mert az eslő rendelésem drágább lett volna, másrészt roppant kedves, hogy 2 megrendelésem elveszett az éterben, és az e-mail-emre sem válaszolnak...

Na de a termék: reggeli előtt bevettem egyet még aznap, illetve ebéd előtt is. A nap következő részében rohangáltam mosdóba... Másnap nem is mertem bevenni, de a hatás aznap is tartott...

Szóval az biztos, hogy erőteljesen hat a szervezetre, tuti tisztít is, de ez a verzió nem minden esetben bevállalható, ha valaki dolgozik, és nem egy irodában van egész nap... Lehet, hogy rááll a szervezet, de a kezdést csak otthonra ajánlom!!!

És még valami: úgy felpörgött a szivem, mintha megittam volna 2 energiaitalt!

2011. jan. 22. 07:42

Na, be is fejeztem ezt a szart! Nagyon feszült és ideges vagyok mióta el kezdtem szedni! Azt hittem, hogy nem emiatt, hanem ráfogtam egy olyan dologra, ami eddig is bosszantott, de ennyire soha nem akadtam ki, mint a héten párszor. Szó szerint hisztériáztam, és emellett még vagy 4 emberrel veszekedtem a héten. Egész héten minden nap alig aludtam max 4 órát, mert vagy felkeltem 4 körül, vagy éjjel 1kor és nyüglődtem kb 5-ig 6-ig. A bosszantó dolognak viszont már nyoma sincs, én viszont ma is felkeltem hajnali 4kor, annak ellenére, hogy éjfél után feküdtem le, és előtte éjjel is alig aludtam 3 órát, előtte meg megint max 4-et. Nagyon bízom benne, hogy emiatt a bogyó miatt van és minél hamarabb kiürül a szervezetemből és visszatér a nyugalom!! A szemem ég, fáradt, de fizikailag, agyilag tök éber vagyok! Amúgy fogytam is kb 1,5 kg, de nem tudom, hogy ez nem azért van-e, mert az idegtől alig ettem az elmúlt napokban...

Soha többet nem próbálok ki ilyen szarságokat, hát tiszta hülye vagyok komolyan!!! Remélem 1-2 nap és leírhatom, hogy ismét minden a régi, már ami a lelkiállapotomat illeti. A mínusz kg-t megtartom!!!:)

32. szundi13 (válaszként erre: 17. - Kocska)
2011. jan. 18. 13:07
szia ez nem aza a termék mert ez csak acai berry a másik az pedig acai berry thin nem ugyan az
2011. jan. 18. 09:53
sziasztok! én tegnap óta szedem ezt a bogyit. Hát kiváncsi vagyok h mi lesz, de annyi tuti h energiám az van bőven, pedig alig aludtam ma vmit.
30. szundi13 (válaszként erre: 21. - Ellandi)
2011. jan. 18. 08:57
szia én anno olyan tablettát szedtem amimagyarorságon nem volt ugy hozattam be külföldről és nekem az is bevállt most már nincs az ezért et próbálom ki
29. szundi13 (válaszként erre: 22. - 2f8d4f38f0)
2011. jan. 18. 08:56
szia igaz hogy joval olcsóbb mint az acai berry thin de nem ugyan az sokkal mássabb összetétele van más miligrammokkal a doboza is más és az 9700 ba kerül én is majd nem megrendeltem az olcsobbat
2011. jan. 18. 08:55
szia ez a kettő amit te láttál az nem ugyan az mint a 9700 már a neve sem az mert a mit te mondasz az csak acai berry a drágább amiről szó van az pedig acai berry thin az összetevők sem a milligramm nem egyezik sőt a doboza is más láthatóan
27. baba1977 (válaszként erre: 23. - Nőci1)
2011. jan. 12. 18:43
én anno kapszulába szedtem,az ecetet nem birtam meginni:s
26. f64f0d9a69 (válaszként erre: 24. - Nőci1)
2011. jan. 12. 11:32

Szerintem olyan nincs.

Csak mindenhez be kell tartani valamit és általában ezen lehet elvérezni.

Amit nem tudunk megemészteni az lerakódik. Szervezetünk a hájba dugja azokat a mérgeket amiktől éppen nem tud megszabadulni.

25. Nőci1 (válaszként erre: 22. - 2f8d4f38f0)
2011. jan. 12. 09:18
Ügye megírod az eredményt?? Kérlek írj jókat ha tapasztalsz valamit:-)) Sok sikert:-))
24. Nőci1 (válaszként erre: 20. - F64f0d9a69)
2011. jan. 12. 09:17
Ez igaz,amit írsz. Van olyan ,hogy semmi nem hat egy emberre?
23. Nőci1 (válaszként erre: 14. - Baba1977)
2011. jan. 12. 09:15
Sokáig ittam az alma ecetet,nekem nem vált be semmi nem ment le, pedig figyeltem az étkezésre. Csak borzalmas volt meginni,de nem ment semmi legalább 3 hónapot ittam reggel és este.
2011. jan. 11. 23:58

En ma kezdtem szedni,az Acai berryt.Nem kaptam,Acai berry thint,es ezt vettem.Igaz,en 60 db-ot vettem,3.000 ft korul.Az ara elfogadhato,es

kiprobalom,hatha fogyaszt.

2011. jan. 11. 22:36

Figyuzzatok, egész egyszerű kideríteni hogy van e értelme megrendelni vagy eleve az egész egy humbug. Először is az említett cucc magyar weboldalán nincs feltüntetve cégnév telefonszám cím vagy bármi ahol lehet reklamálni kérdezni stb. Van facebook profiljuk ott sincs semmi infó saját magukról. Na ez már több mint elgondolkodtató. A facebookon nincs talán csak egy pozitív hozzászólás ami a tapasztalatokról szól a többi sok elkeseredett fogynivágyó ember kérdéseiből áll amire a cég nem ad egyértelmű választ.

Ha felteszed a kérdést magadnak hogy ez egy szuper hatásos bevizsgált mittomén milyen készítmény a cég miért nem vállalja még a saját nevét sem? Hát mert nagy kamu azért. Hol reklamálsz? Email-en?Ezt ugye mindenki tudja hogy kábé a sz@rnak egy pofon. Kifizetsz csomó pénzt, várod a nagy eredményt aztán meg mindkettőt bottal ütheted..lehet hogy az említett bogyónak vannak pozitív élettani hatásai, de hogy 1 hónap alatt nem fogsz 15 kg-t lefogyni az fix. Annyit nem is egészséges, ez az igéret tiszta röhejes, a valóságtól elrugaszkodott ostobaság. A hirtelen nagy fogyások után a kinyúlt bőr nem tud alkalmazkodni csak lóg ami még rondább mint ha túlsúlyosak lennétek.. Ne hagyjátok hogy port szórjanak a szemetekbe!na nem minta az acai-tól rettegni kéne hogy ó jaj még túl sokat fogyok...ccc...ahogy móricka elképzeli.. csak kihasználják a sebezhetőségeteket, legyetek szemfülesek és sok sikert a REÁLIS fogyókúrátokhoz!

uff

2011. jan. 8. 13:53

"A világ egyik legtökéletesebb étele - valódi szuperélelmiszer" Ezt találtam róla.

Ez mitől fogyaszt?

Én fügekaktuszt használtam és ez először megszabadít a sok felesleges víztől, elveszi az étvágyat, teltségérzet alakul ki. Mellé jó kiegészítő a króm, de anélkül is hatásos. Nálunk ez vált be.

Bizony, mozgás nélkül is lehet fogyni, ha valaki mértékkel eszik.

Ingyen is, ha a vércsoport szerinti étrendet használjuk. Mindenki mástól fogy. Nincs mindenkire érvényes módszer :(

19. Ticho
2011. jan. 7. 19:29
Bár ahogy végigolvastam a leírást nem napi 2-őt kell beszedni de szerintem ez is egyéni...
18. Kocska
2011. jan. 5. 00:59

[link]



[link]


én annyi mindent találtam most már csak fogyni kéne:))

17. Kocska
2011. jan. 5. 00:55

na találtam ilyet is

[link]

16. Kocska
2011. jan. 5. 00:48

Szerintem mindenkinek más hat!

Én is most találtam rá erre a reklámra.De ost csak 9699ft.

Viszont reductilt szed az egyik ismerősöm is és rendszeresen lead 1-15 kilót. azért rendszeresen, mert rendszeresen vissza is szedi. de van olyan rokona, aki az ő sikerére felbuzdulva vett és egy dekát sem fogyott.

Egyén függő, ami hat is.

Én pl. iszom a zöld teát, mert barátnőm rengeteget fogyott tőle. 85ről indultunk ő 65 sincs tán én 76.

iszok alkalmanként mályva teát is. nekem hatásos, viszont húgomnak és anyunak semmi!Persze mellette járok egy éve aerobikra, na annak a hatását nem mulja felül semmi tabletta. De persze mellette én is reménykedem. szóval együtt hatásos. De mozgás nélkül esélytelen minden. Max. a vizet vagy salakanyagot kihajtod magadból. Ami egyéntől függően lehet 1-2 vagy 6-7 kiló is. de az vissza is jön.

Sajnos muszáj mozogni és amellett legalább kicsit odafigyelni arra, hogy ne zabáljunk, hanem együnk. én most 24-25kiló minusznál tartok.űde igen, nekem is kell valami plusz löket.

Van bio cla-m is+almaecet kapszulám is volt :)

15. Kocska (válaszként erre: 10. - Kiraroli)
2011. jan. 5. 00:44
ott a pont:)
2011. jan. 3. 16:48
almaecet tényleg jó..habár ettöl lassan de biztosan fogysz:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook