Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
283. bondita
2011. márc. 7. 10:00
Ez tanulságos volt, bár én már megrendeltem és be is szedtem. Nem volt semmi hatása és mellékhatása sem!
282. Töff (válaszként erre: 281. - Roza78)
2011. márc. 7. 09:18

Várható volt.

Le is írtam az aggályaimat egy alább olvasható hosszabb levélben, amelyre gyakorlatilag SENKI sem figyelt fel.

Az emberek FOGYNI AKARNAK, ezzel én is egyet értek, rám is rám férne, de nagyon. Ez eddig rendben is van. De az emberek TÖBBSÉGE elképesztően hiszékeny. Hajlamosak elhinni, hogy MINDEN MOZGÁS ÉS DIÉTA NÉLKÜL lehet fogyni csodaszerekkel. Ezért aztán gondolkozás nélkül kiadnak 10-20-30.000 forintot, s még akkor is beszedik ezeket a bizonytalan származású és összetételű szereket, amikor már kifejezetten rosszul vannak tőle.


Abba pedig még kevesebben gondolnak bele, hogy utána nézzenek annak, amiről az általad idézett és általam is írt dilemma szól: HONNAN IS VESZIK PONTOSAN A CSODASZERT? Kitől? Elérhető-e egyáltalán?


A szerencsésebbek "pusztán" nem fogynak és lehúzzák őket. A kevésbé szerencsések egészségkárosodást is elszenvednek, emésztőrendszeri és szervi (máj, epe, vese) károsodások formájában. De nem gondolnak bele, csak amikor már megvan a baj...


Ez van.

281. Roza78
2011. márc. 7. 08:11

Sziasztok!

Ezt ma talaltam az egyik netes hirportalon,gondoltam megosztom veletek.


A tavaszi megújulás idején az Országos Fogyasztóvédelmi Egyesület (OFE) arra figyelmezteti a fogyni vágyókat, hogy a különféle, Acai Berry elnevezésű fogyasztószereket és táplálék-kiegészítőket árusító vállalkozásokkal szemben legyenek rendkívül óvatosak, hiszen azok esetenként nem az Önök, hanem a tárcájuk fogyasztását tartják szem előtt – írja közleményében az OFE.

„A világ leghatásosabb fogyasztószere” olvasható több weboldalon is az Acai Berry (Acai bogyó) leírása. Az acai bogyó egy, Közép- és Dél Amerikában termő, vöröses színű gyümölcs, amely egy pálmafafajtán terem. A bogyók közvetlen súlycsökkentő hatása kérdéses, ám egy dolog bizonyos: amennyiben az Acai Berry készítményeket csaló kereskedőtől vásárolják, a pénztárcájukra erőteljes fogyasztó hatással lehetnek.


A brit Trading Standards Institute értesülései szerint fogyasztói panaszok tömegét jelentették az Egyesült Államokból, Ausztráliából, Franciaországból, Spanyolországból és Németországból az Acai Berry termékekkel kapcsolatos csalásokat illetően. A csalók általában több cégnév alatt futnak, székhelyükként pedig egy Egyesült Királyságbeli címet tűntetnek fel, a gyanú szerint azonban a csalók az EU-n kívül, Távol-Keleten működnek.


Az Országos Fogyasztóvédelmi Egyesület, a magyar panaszok növekvő számára tekintettel, fokozott óvatosságra int. Érdemes alaposan megvizsgálni az internetes kereskedők hátterét, mielőtt kiadnánk személyes és bankszámla adatainkat és termékeket rendelnénk online. Ha azonban mégis megtörténik a baj, mindenképpen forduljunk rendőrséghez. HBN

280. brozetta (válaszként erre: 279. - Törpilla90)
2011. márc. 6. 18:32

Sziasztok!

Meg mondod a nevét a fogyasztószernek? Én kettö hete szedem az acia bery thim-t, de nem használt nemkem heti 4-5 alkalommal sportolok egyetértek a diétával, de ,ha diétázok akkor minek szedjek bogyokat és ha abba hagyom a bogyó szedését akkor vissza jön minden!

2011. márc. 6. 15:09
Sziasztok! Én ezt az Acai Berry Thin-t nem ismerem, de magát az acait igen. Én egy komplex készítményt szedek, ami tartalmaz Acait, Gojit és Gránátalmát. Egy napi adag 800mg acait, 800mg gojit és 1000mg gránátalmát tartalmaz, míg az Acai Berry Thin csak 50mg-ot. Nekem használ, könnyebben fogyok, nem vagyok kimerült és mostanában nem voltam beteg.
278. loreal (válaszként erre: 277. - 97415cea6c)
2011. márc. 6. 11:31

Ez nagyon jól hangzik, csak az a baj, hogy a szervezetnek nagy szüksége van a szén-hidrátokra, többek között az agy is azzal működik. Ha bármelyik alapanyagot (fehérje, CH, zsír, víz) drasztikusan megvonod az étrendedből, annak súlyos következménye lehet. Az efféle CH mentes (Atkins, vagy Candida) diéták durván kiéheztetnek a cukrokra, szénhidrátokra, és utána jönnek a nagy falásrohamok, gondolom erről mindenkinek van már saját tapasztalata.

A másik gond ezzel a diétával, hogy nem mindenki szereti a húst, főleg nem orrba-szájba húst enni kb. minden étkezéskor.

Azt gondolom, mindenféle véglet rossz, az is, ha éjjel-nappal cukros ételeket eszel, és az is, ha teljesen megvonsz mindenféle szén-hidrátot. Arányosan kell enni, ha valamiből túl sokat ettél, abból kevesebbet, és többet kell mozogni.

Azzal egyetértek, hogy többször kell enni egy nap, és gyorsítani az anyagcserét.

277. 97415cea6c (válaszként erre: 258. - Kuriska)
2011. márc. 5. 21:19

Sziasztok,


Nem kell szer, hogy lefogyjatok, meg kell csak tanulni, először felgyrosítani a mostani lassu emésztést és utána értelmesen táplálkozni, hidjétek el nem nehéz.

Szakaszokból kell állítni az ételeket és utána ha már felgyorsult az emésztés, akkor már könnyebben megőrizhető az álom súly és ehez nem kell gyógyszer.

Kitartás és hitt kell, semmi más.

Én így eszek, persze már több mindent :-) viszont a barátnőm több mint 48 kg-tól szabadult meg, és Ő az én alanyom, mert nagyon magas a vérnyomása, ezért ő a legalkalmasabb, az ilyen próbákra.

Sokan azt hisszük, hogy "nem is eszek sokat mitől vagyok ekkora" nyugodtan írjátok le egy lapra és meglássátok, hogy akár 3000 kcal is beviszek egy nap.

Érdemes változtani, de ahoz tenni kell.

Leírok egy ditát, ezt követi a többi szakaszok is, fel vannak bonta, szakaszokra, megtanítjuk a szervezetnek újra, hogyan kell emészteni :-)


Szabályok a diéta alatt.


1. Naponta 2,5-3,5 l folyadék (ami víznek kell, hogy legyen 2l, a többi lehet gyümi tea cukor méz nélkül)

2. Négyszer-ötszöri étkezés azért rendkívül fontos, mert, ha 3-4 óránként eszel, nem telik el annyi idő két étkezés között, hogy farkaséhes lehess. Ezáltal könnyebben be tudod tartani a szabályokat, ilyenkor ugyanis vércukorszinted kevésbé ingadozik. Ha például csupán két alkalommal eszel, akkor este sokkal éhesebb vagy, és bizony többet is eszel.

3. Lefekvés előtt három órával már ne egyél semmit sem!

A késői óra miatt már nem mozgod le az extra bevitelt, így az könnyebben lerakódik. Ráadásul még egy kellemetlen következménye van: megterheled vele szervezetedet, emiatt rosszul alszol, és másnap fáradtan ébredsz.

Nem ajánlott a diéta alatt:

1. Alkohol – ha éppen a program alatt ünnepelsz pl. születésnapot, akkor legfeljebb 1-1,5 dl bor nőknek, 2-3 dl bor férfiaknak belefér a szigorú étrend mellett – de érdemes szem előtt tartani, hogy ez lassítja a fogyás ütemét.

2. Cukor, cukor tartalmú ételek, italok, alapanyagok

3. Liszt, liszt alapú ételek, alapanyagok

4. Gyümölcsök közül: banán

5. Zöldségek közül: burgonya

6. Hagyományos köretek: tészta, burgonya, rizs, kenyér bármilyen formában

Fogyaszható ételek:

tőkehal

harcsa

csirkemell

pulykamell

felvágott, pulykasonka

tonhal

felvágott, csirkesonka

marha, bélszín

csirkecomb

ponty

nyúl, házinyúl

kacsa

marha, tarja

tyúk

bárány

citrom

tofu (szójatúró)

felvágott, gépsonka

sertés, sovány

marhafelsál

hering

szezámmag

meggy

grapefruit

marha, hátszín

kakaópor, instant, édesítővel

nescafe, cukor és tej nélkül

cseresznye

pörkölt kávé, cukor és tej nélkül

túró, zsírszegény

kígyóuborka

fokhagyma

retek

brokkoli

vörösbor

kínaikel

spárga

fejessaláta

spenót

paprika

káposzta, savanyúkáposzta

feta sajt

padlizsán

metélőhagyma

fehérbor

zöldbab

mozzarella sajt

gomba (csiperke)

karfiol

petrezselyem gyökér

tök

zeller

káposzta, fejeskáposzta, téli

tej, 0,5%-os

kelkáposzta

póréhagyma

laskagomba, friss

vöröshagyma

vargánya, friss

tej, 1,5%-os

csirke, bőrrel

kelbimbó

fokhagyma granulátum

káposzta

káposzta, fejeskáposzta, nyári

paradicsom

túró, félzsíros

alma

citromlé

körte

joghurt

kefir

paradicsomlé

szilva

eper


Hétfő :

Reggeli: wasa kenyér 3 db és hozzá felvágott maximum 8db

Tízórai: 1 alma

Ebéd: Párolt zöldség és hús vagy halféle, nem nagy mennyiségben

Uzsonna: grapefruit1db v körte

Vacsora: húsféle pároltan és hozzá saláta


Kedd:

Reggeli: wasa kenyér 3 db és egy kefir (kaukázusi)

Tízórai: 1 körte

Ebéd: Kelkáposzta (ha szereted) vagy párolt kelbimbó vagy bármi ami a listában van (zöldség)

Uzsonna: 1 alma

Vacsora: felvágott 6-8 db és hozzá sovány sajt maximum 10 dkg lehet



Szerda:

Reggeli: wasa kenyér 3 db és hozzá nozarella és paradicsom

Tízórai: 1 körte és 2 db kopás keksz

Ebéd: párolt csrkeszárny( max 4db) párolt zöldséggel

Uzsonna: 1 alma golden

Vacsora: pulykahús vagy felvágott, savanyú káposztával


Csütörtök:

Reggeli: wasa kenyér 3 db, feta sajt, retekkel

Tízórai: 1 körte v. alma vagy 3db szilva

Ebéd: párolt karfiol, párolt húsival

Uzsonna: 1 alma

Vacsora: sült husi(sütőben)pl csirkemell szezzámagosan és hozzá paradicsom salátsa



Péntek:

Reggeli: wasa kenyér, felvágott

Tízórai: 1 körte v. alma

Ebéd: csikecomb, spenóttal párolva v. zöldséggel

Uzsonna: 1 gyümölcs

Vacsora: sült husi(sütőben)pl csirkehús, kacsa, marha, hozzá uborka saláta (tejföl 12%)


Az adott napokon varriálhatod a megadott ételeket, nagyon fontos, hogy a tízórai és az uzsonna az gyümölcs legyen és az uzsonna idő ne haladja meg a 18:00 orát.

Gyümit este nem lehet enni, mert a szervezetbe rohad, és meggátolja a cukrok lebontását.

üdvözlettel,holain

276. martini64 (válaszként erre: 275. - 97415cea6c)
2011. márc. 5. 21:16
Ha ezt betartod, akkor mindenféle csodakapszula nélkül is lefogysz.
275. 97415cea6c (válaszként erre: 269. - Töff)
2011. márc. 5. 21:13

Kedves FFI :-)


az Acai Berry thin leveledet olvasva, igaza van, viszont mivel itt nem volt bevizsgálva, magán úton mi ezt megtettük. :-)

ami miat elindul a fogyás, hogy olyan erős koffein tartalma van illetve zöld tea, ami által elveszi az étvágyadat, mert a éhség központodra van hatással, akinek magas a vérnyomása, annak nem ajánlom, viszont akinek nincs kitartása és állandóan eszeget, annak igenis nagy segítséggel lehet.

Én 87 kg voltam 6 évve ezelőtt, 172 cm magas és most 58 kg vagyok, már 2 éve.

Megtanultam, hogyan kell átállítani a szervezetet, hogy mindez megszűnjön. a telt ember védekezni akar, védi magát, nagyon fontos, hogy a belsőnek is meg kell gyógyulnia, hogy a fogyás eredményes legyen, illetve meg kell tanulni, újra normálisan enni, normális mennyiségben.

igenis le lehet fogyni, a barátnőm 148 kg most elérte a 98 kg-ot, és szépen lassan mennek le a kg. mint ahogyan nem 1 hét alatt jöttek le, így türelem kell és kitartás, hogy le is menjenek ezek a pluss kg és nem 1 hét alatt.


Szabályok a diéta alatt.


1. Naponta 2,5-3,5 l folyadék (ami víznek kell, hogy legyen 2l, a többi lehet gyümi tea cukor méz nélkül)

2. Négyszer-ötszöri étkezés azért rendkívül fontos, mert, ha 3-4 óránként eszel, nem telik el annyi idő két étkezés között, hogy farkaséhes lehess. Ezáltal könnyebben be tudod tartani a szabályokat, ilyenkor ugyanis vércukorszinted kevésbé ingadozik. Ha például csupán két alkalommal eszel, akkor este sokkal éhesebb vagy, és bizony többet is eszel.

3. Lefekvés előtt három órával már ne egyél semmit sem!

A késői óra miatt már nem mozgod le az extra bevitelt, így az könnyebben lerakódik. Ráadásul még egy kellemetlen következménye van: megterheled vele szervezetedet, emiatt rosszul alszol, és másnap fáradtan ébredsz.

Nem ajánlott a diéta alatt:

1. Alkohol – ha éppen a program alatt ünnepelsz pl. születésnapot, akkor legfeljebb 1-1,5 dl bor nőknek, 2-3 dl bor férfiaknak belefér a szigorú étrend mellett – de érdemes szem előtt tartani, hogy ez lassítja a fogyás ütemét.

2. Cukor, cukor tartalmú ételek, italok, alapanyagok

3. Liszt, liszt alapú ételek, alapanyagok

4. Gyümölcsök közül: banán

5. Zöldségek közül: burgonya

6. Hagyományos köretek: tészta, burgonya, rizs, kenyér bármilyen formában

Fogyaszható ételek:

tőkehal

harcsa

csirkemell

pulykamell

felvágott, pulykasonka

tonhal

felvágott, csirkesonka

marha, bélszín

csirkecomb

ponty

nyúl, házinyúl

kacsa

marha, tarja

tyúk

bárány

citrom

tofu (szójatúró)

felvágott, gépsonka

sertés, sovány

marhafelsál

hering

szezámmag

meggy

grapefruit

marha, hátszín

kakaópor, instant, édesítővel

nescafe, cukor és tej nélkül

cseresznye

pörkölt kávé, cukor és tej nélkül

túró, zsírszegény

kígyóuborka

fokhagyma

retek

brokkoli

vörösbor

kínaikel

spárga

fejessaláta

spenót

paprika

káposzta, savanyúkáposzta

feta sajt

padlizsán

metélőhagyma

fehérbor

zöldbab

mozzarella sajt

gomba (csiperke)

karfiol

petrezselyem gyökér

tök

zeller

káposzta, fejeskáposzta, téli

tej, 0,5%-os

kelkáposzta

póréhagyma

laskagomba, friss

vöröshagyma

vargánya, friss

tej, 1,5%-os

csirke, bőrrel

kelbimbó

fokhagyma granulátum

káposzta

káposzta, fejeskáposzta, nyári

paradicsom

túró, félzsíros

alma

citromlé

körte

joghurt

kefir

paradicsomlé

szilva

eper


Hétfő :

Reggeli: wasa kenyér 3 db és hozzá felvágott maximum 8db

Tízórai: 1 alma

Ebéd: Párolt zöldség és hús vagy halféle, nem nagy mennyiségben

Uzsonna: grapefruit1db v körte

Vacsora: húsféle pároltan és hozzá saláta


Kedd:

Reggeli: wasa kenyér 3 db és egy kefir (kaukázusi)

Tízórai: 1 körte

Ebéd: Kelkáposzta (ha szereted) vagy párolt kelbimbó vagy bármi ami a listában van (zöldség)

Uzsonna: 1 alma

Vacsora: felvágott 6-8 db és hozzá sovány sajt maximum 10 dkg lehet


Szerda:

Reggeli: wasa kenyér 3 db és hozzá nozarella és paradicsom

Tízórai: 1 körte és 2 db kopás keksz

Ebéd: párolt csrkeszárny( max 4db) párolt zöldséggel

Uzsonna: 1 alma golden

Vacsora: pulykahús vagy felvágott, savanyú káposztával


Csütörtök:

Reggeli: wasa kenyér 3 db, feta sajt, retekkel

Tízórai: 1 körte v. alma vagy 3db szilva

Ebéd: párolt karfiol, párolt húsival

Uzsonna: 1 alma

Vacsora: sült husi(sütőben)pl csirkemell szezzámagosan és hozzá paradicsom salátsa



Péntek:

Reggeli: wasa kenyér, felvágott

Tízórai: 1 körte v. alma

Ebéd: csikecomb, spenóttal párolva v. zöldséggel

Uzsonna: 1 gyümölcs

Vacsora: sült husi(sütőben)pl csirkehús, kacsa, marha, hozzá uborka saláta (tejföl 12%)



Az adott napokon varriálhatod a megadott ételeket, nagyon fontos, hogy a tízórai és az uzsonna az gyümölcs legyen és az uzsonna idő ne haladja meg a 18:00 orát.

Gyümit este nem lehet enni, mert a szervezetbe rohad, és meggátolja a cukrok lebontását.

Ha gondolod kezd el és meglásd, hogy indulnak a kg :-) minden héten más étrend van és csak az elős 10 nap a kritikus, utána már jönnek más ételek is, csak a legfontosabb, hogy milyen időpontban fogyasszuk ezeket.

üdvözlettel,

Holians

2011. márc. 5. 13:42

Köszi Tika 71!

Én már egy csomó dolgot kipróbáltam, igazából a reductil hatott.15-18 kg szeretnék fogyni de csak tuti módszerrel.Mindjárt megkeresem ezt az arpfarom-ot kicsit utána nézek.Köszi

273. szösz007 (válaszként erre: 272. - Tika71)
2011. márc. 5. 12:34

szia!

én írtam neked sztem

az összetevőkben van különbség

az acai berry thin-koffeintartalmú

a sima acai berry--- nem, az csak maga a bogyó


tehát minden megpróbálni utánozni, olcsóbban adni

nem tudok véleményt mondani

nincs összehasonlítási alapom

én az acai berry thin-t rendeltem

3 napja szedem

többet járok a mellékh-be

és talán nem vagyok farkaséhes:)

272. Tika71
2011. márc. 5. 09:51
Megtaláltam a naturvitamin lapon a ACAI Berry-t. Vajon mi a különbség a másik lapon forgalmazottal? Van-e valakinek valamilyen összehasonlítási alapja??
271. Tika71
2011. márc. 5. 09:49
Az interneten rendeltem, úgy kell rákeresni, hogy arpfarm.Mi többen is szedtük a munkahelyen, mindenkinek jó volt.Természetesen az fogyott a legtöbbet akin a legtöbb felesleg volt.Pro és kontra mindig van, ez a mi személyes tapasztalatunk. Véleményem szerint érdemes kipróbálni! Sok sikert!!
2011. márc. 4. 13:09
Tika71! elárulod, hogy mitől fogytál olyan sokat?
269. Töff
2011. márc. 4. 13:04

Nem akarok én itt senkit megbántani, félreértés ne essék.

Magam is csak később - a rendelés után - gondoltam végig a dolgot, s nem is veszem át a csomagot, aha megjön.


Abban a meggyőződésben rendeltem a terméket, hogy nyilván lesz egy XY Magyarországon bejegyzett cég, aki majd számla (ÁFÁS, hivatalos, szabályos) kíséretében megküldi nekem a megrendelt vitamint, ami ugye az országban bejegyzett OÉTI vagy OGYI engedéllyel rendelkezik, s ha gondom, kérdésem van, akkor fel lehet őket hívni, netán ha elégedetlen vagyok akkor visszaveszik a terméket tőlem. (ahogyan ígérik)


Erre kiderül, hogy a honlapon nincsen sem kontakt, sem pedig magyar cég nem áll mögötte. A termék nem tudni, hogy rendelkezik-e (szerintem nem) engedéllyel az országban. Tehát vélhetően soha, senki sem vizsgálta a hatóanyag tartalmát. Ha pl. infarktust kapsz és belehalsz, hát senkit sem fognak felelősségre vonni érte, mert New York ugye messze van, s ott is csak egy postafiókot találnál. Szép remények, ugye?


Akkor már legyen csibeszar porítva, de bevizsgáltan, ártalmatlanul... Szedjem ha akarom, legfeljebb nem használ, de nem is árt...Itt azonban az ártalmas anyagokról mit sem tudni, hiszen soha, senki sem vizsgálta meg az összetételt. Bármi is lehet benne, s csak a legjobb verzió az, hogy nem használ...


Szóval akkor menjen be mindenki inkább egy magyar vitaminszaküzletbe (van ezer, nem akarok példálózni), ahol még tanácsot is adnak. Ha gond van fel lehet hívni őket, s vélhetően segítenek. Engem már a tudat is vigasztal: legalább van hová fordulni.


De ennél az amerikai honlapnál lényegesen több a kockázat, mint az elvárható előny. Az meg, hogy ki hogyan teszi kockára az egészségét, mindenkinek a maga dolga.


Bizonyos azonban, hogy sok-sok szülő elképedne, ha beleolvasna az itt előforduló hozzászólások némelyikébe, s azt tapasztalná, hogy a 16 éves 167/50 kg-os kislány depi, mert kövcinek tartja magát, s már a 3. levél Lengyelországból beszedett kemény gyógyszert nyeli be dupla adagban, hogy 42 kg lehessen... Szülőként tényleg elképedek néha.


190/110 vagyok ffi. szeretnék fogyni, de nem minden áron. Egészséges szeretnék maradni mindenek előtt, nem sovány. Lehet, hogy boldog kövér leszek?

2011. márc. 4. 12:53

Sziasztok!

Én most kezdtem el, 1 hete. :)

Nálam elég pozitív hatást ért el, már nem eszem annyit, és az állandó éhségérzetem is csökkenőben van.:D :D ...

Elkezdtem fogyni is, de azt betartom, hogy 5 utás SEMMIT!!! :P

Nálam ez egy pozitív eredmény, mert 1 éves a kislányom, de fogyni egyáltalán nem sikerült :( sehogy sem.

Egy biztos, csak ezzel a bogyóval nem fog csoda történni, de nagymértékben hozzájárul, és segít.

Kitartás!!! :)

Üdv!

267. muzso (válaszként erre: 265. - Töff)
2011. márc. 4. 11:29
Hallod lehet a csibeszarral még jobban jártam volna.. :)))))))) Hát elég bizarrr a kinézete szürkésbarnás mittomén milyen színű :):D
266. szösz007 (válaszként erre: 264. - Muzso)
2011. márc. 3. 23:56

Szióka!

köszönöm a bíztatást:)

a bogyó csak kezdeti lökésnek kell, csak egy kicsit mozdunlna el a mérleg nyelve...

amúgy ugyanazon a véleményen vagyok, mint te: csak saját magunkban bízhatunk, az étkezési szokásaink megváltoztatásán, és a rendszeres mozgáson múlik minde...15 év tapasztalat:)

és mindig visszaesünk, sajna többen vagyunk így ezzel

De most hajrá lányok, fiúk!!!!

Terveinket, céljainkat valósítsuk meg...nincs túl sok időnk...jön a tavasz

és a nyár...

a fürdőruhás buli pedig ránk várrrr, hogy maunkat ünnepeljük...

mindent bele minden sorstársamnak...

Kitartást mindenkinek:)

265. Töff (válaszként erre: 264. - Muzso)
2011. márc. 3. 22:47

Most őszintén: ha csibesz@rt töltenék kapszulákba, amiről azt állítom, hogy fogyaszt, s rajtam kívül még 5-en ugyanazt mondanák, akkor mindenféle bevizsgálás, engedély vagy garancia nélkül teljesen ismeretlenül megvennétek és megennétek?


Tudom a választ: a többség igen. Nos, itt tartunk.

264. muzso (válaszként erre: 258. - Kuriska)
2011. márc. 3. 21:09

Hát nem is vagyok normális!!! :))) semmi gondom nem volt 30 éve kézilabdáztam nyáron megsérültem és azóta kicsit "összeszedtem" magam..:))):D nem sokat szeretnék fogyni kb 6-7 kilót..

Normális edzéssel, mozgással simán menne talán még.. de a lustaság és a kényelem pár kattintás és itt a csodaszer!! :)) jobban hangzott nahh!! :)) Az ember a saját kárán tanul. Nem állítom hogy rossz a bogyó mert sok embernek használ úgy látom.Nekem nem jött össze ez a sztori. Ismét rájöttem csak magamban bízhatok.. saját erőmbe úgy hogy most összekapom magam ha kell erőszakkal!!! :))) És nem csak leporolom a szobabiciklit hanem használom is és remélhetőleg jön a tavasz és lehet futni is! :) Sok sikert neked ha kipróbálod. :)

263. muzso (válaszként erre: 261. - Szösz007)
2011. márc. 3. 21:02

Szia !

Lehet akkor neked beválik.. :) Remélem sikerül tőle fogynod és nem lesz baj.. sok sikert :))

262. muzso (válaszként erre: 257. - Kuriska)
2011. márc. 3. 20:59

Szia

Én olyan szinten rosszul voltam hogy nem mertek egyedül hagyni , az első szemnél gondoltam felvitte hirtelen a vérnyomásom ..ppff majd elmúlik. Aztán jött a következő.. hát a mínuszokban ültem a teraszon..a levegőn. Tényleg nagyon félelmetes volt. Én nem bírom na.. van akinek biztosan jó hát ezt nem nekem találták ki. :) Aki kéri szívesen eladom 2 szem hiányzik. :)Kuriska tegnap nagyon idióta idő volt. .. lehet hogy az volt az oka ha 3 hete szeded és még nem jelentkezett semmi tünet akkor csak nem ettől volt nem? Szerintem már előjött volna. Mindenesetre vigyáz magadra. :-)

261. szösz007 (válaszként erre: 255. - Muzso)
2011. márc. 3. 19:17

sziasztok!

én ugyanennyiért, és ugyaninnen rendeltem...

Ma elkezdtem:)

mellékhatása nálam nem volt,,,talán a méregtelenítés és tisztulás... többször voltam a mellékhelyiségben:)

260. era005 (válaszként erre: 243. - 97415cea6c)
2011. márc. 3. 16:30

Szia!

Engem nagyon érdekelne a receptjeid, sajnos 85kg vagyok már évek óta és 165cm magas. Abba a hibába esek bele, hogy elkezdek fogyókúrázni, leadok 6-7kg-t, és ahogy a fogyókúrát nem tartom be szinte 2hét alatt visszajön a leadott kiló.

259. Töff (válaszként erre: 257. - Kuriska)
2011. márc. 3. 14:30
De most az acai berry thin-ről van szó vagy más acai készítményről?
258. kuriska (válaszként erre: 256. - Töff)
2011. márc. 3. 14:11
Látod milyen hülyék vagyunk! Egy kis fogyás reményében palira vetetjük magunkat!Vagyunk 1 nap úgy60- an 60*9700 az 582000ft. Jó kis forgalmat bonyolítunk nekik 1 nap.Legalább olyan lenne,hogy az első hónapban ledobnánk 5-6 kg-t és mindjárt rendelnénk a második dobozzal is. Ugyanis a reklámban több kilótól szabadulunk meg ! Nem?
257. kuriska
2011. márc. 3. 14:01

Szia Muzso!

Képzeld én ma szedem az acait 3 hete és tegnap du olyan szívdobogásérzetem volt,hogy rendesen halálfélelem fogott el.Nem tudom,de eddig még semmi rosszat nem tapasztaltam.3 hét alatt 1kg és 20dkg -ot fogytam.Még beszedem a maradékot és nem kisérletezem.

256. Töff
2011. márc. 3. 13:37

Remek.

Szóval egy new yorki címmel le vagyunk tudva.

Na oda fordulj panasszal. S vajon ki az aki behozza és idehaza forgalmazza?

S mi van benne? Ki engedélyezte Magyarországon? Hová forduljunk, ha bármi problémánk van tőle/vele? Erre nem gondolt még senki? Könnyen lehet, hogy valami hamisítvány méreganyagokkal. Be ne vegyétek szerintem. Akkor már valamelyik másik magyar cégnél veszem meg, ahol tudom, hogy engedéllyel van az országban forgalomban.


Mit mondtok az orvosnak? Vettétek egy honlapon, ami mellesleg amerikai és nem tudjuk ki áll mögötte? A szállítólevél nem számla, még a származás igazolására sem jó...


Remek!

255. muzso (válaszként erre: 253. - Töff)
2011. márc. 3. 12:54

Szia

A fuvarlevélen ez áll:

ACAI BERRY THIN

10022 New York

445 Park Avenue

A megjegyzésbe még ennyit írtak:

ACAI BERRY THIN USA PRODUCT 60 TABLETTA 1 HAVI ADAG.


Én 9699 Ft ért vettem.

254. Tika71
2011. márc. 3. 12:46

Melyik lapon rendelted és mennyi volt?

Mi a különbség az acai berry thin és az acai berry között?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook