Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 9. 08:49

Sziasztok!

Hallotatok a Wakame fogysztóitalról?Állítólag egy nap -1kg!

Nekekm az achai berry nem vált be,nemtudtam tőle aludni,így most mást szedek fügeskaktusz+cink,de ennél sem látok eredményt!

102. mukesz
2011. febr. 8. 11:54
Szia Áfonya! Megtaláltam a fórumot, most már csak a 2. kérdés aktuális. Kösy, Mukesz
2011. febr. 8. 10:30

Sziasztok!Eladnám a 41 szemes Acai Berry Thin kapszulám 5000 ft-ért (postaköltségestől :)

Nagyjából másfél hete szedem és nem tudok aludni tőle.Nem tudom kivárni a fogyasztó hatását sajnos.

Tel:06-70/426-11-82.

100. Gabrica
2011. febr. 7. 09:27

Sziasztok!


Tapasztalataim 5 nap után:


1.nap: mivel sokan mellékhatásokról beszéltek, ezért csak 1 szemet mertem bevenni ebéd előtt. Semmi rosszat nem tapszasztaltam, és nem is voltam éhes úgy 4-5 óra hosszán át.

2. nap: éhgyomorra reggeli előtt vettem be, nagyon rossz volt. Fájt a fejem, szédültem, hányinger (ebéd előtt be se vettem)

3.naptól: reggelihez nem vettem be, ebéd előtt 1 szem utána uzsihoz 1 szem. Semmi mellékhatás, semmi éhség:)


Asszem én ezt a szisztémát fogom követni. Pl tegnap reggeliztem 9-10 körül, azán jött a szokásos 2-3 óra múlva az éhség. Bekaptam ebéd előtt 20 perccel egy szemet, mire összeütöttem valamit már nem is voltam éhes, túrkáltam az ételben, pedig előtte éhes voltam, fél adagot tudtam megenni és tele is lettem. A fél ebéd kitartott este 5ig. Akkor bevettem megint 1 szemet mire megcsináltam a szendvicset, megint csak a felét tudtam megenni. Semmi éhség érzet. :)


Szóval összegezve:

- Ha nem éhgyomorra veszem be, semmi melléhatás.

- Ha beszedem étkezés előtt mire ennék, elmegy az étvágyam, fél adagokat bírok csak megenni.

- Az étkezések közötti időt kitolja eddig 2-3 óránkét ettem, most 4-5-6 óra is eltelhet két étkezés között. Így naponta összesen 3szor eszem, nem diétás kaja, rendesen amit eddig ettem csakhogy fél adaggal is beérem.


Szóval én úgy gondolom, talán így fognak lemenni a kilók, hogy nem vagyok tőle éhes, így nem eszem annyit , mint 5 nappal ezelőtt.

2011. febr. 6. 22:33

Nekem nem igazán mennek le a kilók, ahogy írták. Pedig mindent betartottam. Most 2 nap elfelejtettem beszedni, de végigcsinálom, hátha sikerülne valamennyinek lemenni.

holnap folytatom. Figyelek az étkezésre és tornázom is még sincs semmi eredmény. Vajon miért, aki tudja a választ az kérem írjon. :-( Kinek hogy sikerült lefogynia (10 kg-tól szeretnék megszabadulni!)

98. Katerina07 (válaszként erre: 97. - GyKata1984)
2011. febr. 6. 11:32

Szia!

Csak annyi, hogy este 5után nem eszem, de ezt már azelőtt is betartottam, mikor még nem szedtem az acai-t.

97. GyKata1984 (válaszként erre: 96. - Katerina07)
2011. febr. 6. 11:11
Szia!Annyi kérdésem lenne,hogy mellette hogy étkezel?Diéta szerűen?
2011. febr. 5. 16:59

Sziasztok!

Már 9.napon vagyok túl és -3.5kg. Szerintem ez szép eredmény, legalább is én őrülök neki.Az első dicséretet is megkaptam ma, ezek szerint látható az eredmény :D Nekem semmilyen rossz mellékhatás nem jelentkezett. Fitt vagyok, nem vagyok éhes és nem kívánom az édességet és a cukros üdítőket.

95. GyKata1984 (válaszként erre: 91. - Mukesz)
2011. febr. 5. 06:52

Szió!

Nem vagyunk egyformák,mindenkinek más a szervezete az biztos.Nekem is vannak súlyproblémáim,mindig is voltak,de viszont én a drasztikus koplalást nem bírom.Nekem ami nagyon bevált eddig az a 90 napos diéta és azt is észrevettem már,hogyha abbahagyom nem jön vissza 10 kiló plusz,csak 2-3 kg és annyival stagnál a súlyom.Nem egyszerű dolog a diéta,nagyon nem:(Segítségként írtam csak a mellékhatásait,ami egyénenként változó.

Szép napot kívánok!

94. Cserép1 (válaszként erre: 89. - (-Áfonya-))
2011. febr. 4. 22:25
Megmondanád nekem a nemzetközi gyógyszerkönyböl, hogy melyik EU országban van regisztrálva, hova mehetek a receptemmel? Internetről elvből nem rendelek.Köszi.
93. Roryx
2011. febr. 4. 22:11
Szia! Én acai berry-t és zöldtea kapszulát szedtem több mint egy hónapig, de sajnos egy dkg sem ment le és az étvágyam az megmaradt. Két évvel ezelőtt a herbafast jött be most arra váltok, talán mellette megtartom az acai-t antioxidáns hatása előnyös lehet.
92. mukesz (válaszként erre: 89. - (-Áfonya-))
2011. febr. 4. 20:12
Szia! Olvastam az adipex retardról írt soraidat. Arra lennék kíváncsi hogy mennyit fogytál tőle, és mennyi idő alatt. Tényleg nem lehet hozzájutni itthon? Kösy, ha válaszolsz, szép napot..
91. mukesz (válaszként erre: 87. - GyKata1984)
2011. febr. 4. 20:05

Szia!

Köszi a véleményedet. Sajnos én az a kategória vagyok, aki csak úgy tud fogyni, hogy nagyon brutálisan leáll az evéssel. Fiatal korom óta küzdök a súlyommal, és hidd el sok mindent kipróbáltam, életmódváltástól a bogyókig, sport stb., de csak a koplalás vált be. Hadd ne mondjam, hogy mennyire unom már a folyamatos lemondást.. Sokat megértik ezt, mert nem csak én vagyok ilyen nehéz eset gondolom.. Azért továbbra is fenntartom a segítségkérést, elvégre nem vagyunk egyformák...

90. kleori
2011. febr. 4. 12:27

Sziasztok!

Azt hiszem, engem meg fogtok kövezni :) pozitív hozzászólás következik!

Komolyabb utánajárás nélkül rendeltem meg a tablettát, már 1-2 napja szedtem, mikor erre a fórumra tévedtem és eléggé rám ijesztettek az előttem hozzászólok.

Szerencsére nem tapasztaltam mellékhatásokat, tény hogy aktívabb vagyok, elég a kevesebb alvás is, és nem iszom kávét, mert felpörgeti a szívem, de nem érzek rosszullétet.

Még nem méredzkedtem, viszont esténként nem kívánom az ételt, a csoki iránti vágyam is csökkent, mondhatni megszűnt! Jól esik, ha ehetek csokit, de nem érzem azt a kínzó érzést naponta többször is.

Szerintem mindenkire másképp hat, nekem például a lúgosítás nem jött be, ment tőle a hasam, fél napokat a wc-n ültem :S

Akik elkezdték azoknak kitartást kívánok, akiknek nem jött be, azoknak pedig további sok sikert!

2011. febr. 3. 23:03

Nem tudom milyen lehet, viszont ahogy nézem kb. olyan mellékhatásokat csinál, mint az Adipex. Az viszont olcsóbb is. A legfontosabb leszögeznem azt a tényt, hogy az Adipex retard egy nagyon erős gyógyszer! Nem gyógynövény, nem táplálék kiegészítő, GYÓGYSZER!! Mint tudjuk minden gyógyszernek lehetnek mellékhatásai, bár ezek köszönő viszonyban sem állnak az itthon hallható történetekhez. Ezek olvasásakor (hallgatásakor) ne feledjük, hogy az Adipex több nálunk fejlettebb országban törzskönyvezve van, és az orvosok sikeresen alkalmazzák jelentős túlsúly leküzdésére.

A máj biztosan nem fog tönkremenni a gyógyszer következményeként, mert bár keresztülhalad rajta, ez nem rendhagyó, hisz minden szájon át alkalmazott gyógyszer keresztülhalad rajta, még az Aspirin, vagy egy sima fejfájás csillapító is. Hormonproblémái sem lesznek az embernek, mivel az Adipex semmilyen hormont nem tartalmaz, ebből kifolyólag nincs hatással a fogamzásgátló hatására, tehát nyugodtan lehet szedni mellette.


Az Adipex az étvágyközpontra ható gyógyszer (gyakorlatilag blokkolja az éhségközpontot) drasztikusan csökkenti az éhségérzetet, gyorsítja az anyagcserét, emeli a pulzusszámot, ezáltal készteti a szervezetet a zsírégetésre. Gyakorlatilag a pulzusszám megemelkedésével egy olyan állapot jön létre mintha épp sport közben lenne az ember, így a retard hatásnak köszönhetően egész nap folyamatos a zsírégetés.

Az orvosok a szer rövid ideig való alkalmazását javasolják (max.3 hónap) ennyi idő elteltével a gyógyszer hatása csökken, mivel kezd a szervezet immunissá válni a hatóanyaggal szemben. Ezért 3 hónap után minimum 8-10 hét szünetet kell beiktatni a 2. kúra megkezdése előtt, már amennyiben szükség van még 1 kúrára.


Napi adagja 1 kapszula, nagyon ritka indokolt esetben emelhető napi kettőre. Mellékhatások amik előfordulhatnak az Adipex retard szedése során! Gyakrabban előforduló enyhe mellékhatások:

-szájszárazság

-enyhe fejfájás a kúra első 1-2 napjában

-elalvási nehézségek

-szexuális vágy fokozódása

-enyhe vérnyomás emelkedés

-a pulzusszám emelkedésének következményként, enyhe szívdobogás

Mindezek az első pár nap után megszűnnek, vagy elő sem jönnek.

Ritka,de súlyosabb mellékhatások!

-a vérnyomás nagymértékű emelkedése

-heves szív verés

-mellkasi fájdalom, nehéz légzés már a legkisebb munka végzés során is

(ezek a tünetek főképp magas vérnyomással, illetve szívbetegséggel küzdő betegeknél jönnek elő!)


MIKOR KELL MELLŐZNI AZ ADIPEX RETARD SZEDÉSÉT!!!**

- 18 év alatt, 65 év felett

-táplálkozási betegségek ( bulímia anorexia) esetén

-nem szedhető egyes antidepresszánsokkal, illetve más testsúly csökkentő szerekkel egy idejüleg

-nem szedhető monoamin oxidáz gátlóval (MAO inhibitor) egyidejűleg.


A MAO gátló kezelés után 2 héttel, el lehet kezdeni az Adipex szedését. -nem szedhető egyes pszichiátriai betegségek, alkohol, gyógyszer, illetve kábítószer függőség esetén -nem szedhető magas vérnyomás, és egyéb szív és érrendszeri betegségek esetén

-zöldhályog(glaucoma) és emelkedett szemnyomás esetén

-súlyos vese, vagy májbetegség esetén

-fokozott pajzsmirígy működés esetén

-vizeletpangással járó jóindulatú prosztata megnagyobbodás esetén

-terhesség, illetve szoptatás időtartalma alatt

-a gyógyszer hatóanyagára, illetve segédanyagaira való allergia esetén


Cukorbetegség esetén az Adipex retard kúra előtt az inzulin adag újra kalibrálása válhat szükségessé, erről a kezelő orvossal kell konzultálni. -alkohol fogyasztása nem javasolt a kúra időtartalma alatt


Az Adipex retard nyugodtan szedhető allergia elleni gyógyszerekkel, antihisz- taminnal, illetve nem receptköteles fájdalom csillapítókkal egyidejüleg.


SZEDÉSI TÁJÉKOZTATÓ!

Napi 1 kapszulát az első főbb étkezés előtt bevenni 1 nagy pohár vízzel. A kúra alatt rendkívül fontos a fokozott folyadék bevitel (minden nap minimum 2.5 -3 liter)


TÉVHITEK AZ ADIPEX RETARD KAPCSÁN!!

Az Adipex retard Magyarországon nincs betiltva, csupán nincs törzskönyvezve, ezért nem kapható, de bármelyik háziorvos (már amelyik hajlandó utána nézni a nemzetközi gyógyszerkönyvben, hogy mi is ez) felírhatja a receptet, és azokban az EU tagállamokban ahol törzskönyvezve van egyszerűen ki lehet váltani a gyógyszertárban.


AZ ADIPEX RETARD ÖSSZETEVŐI:

hatóanyag:75mg Phenterminum resinatum (ez 15mg fentermin) kapszulánként. segédanyagok: szójaolaj szójalecitin zselatin glycerol sorbitol homovanilin



Hát ennyi. Én szedem, tény, hogy nem gyenge, nekem erős szívdobogás az végig volt, alkoholt tényleg nem szabad, akkor jön a nehézkes légzés, szorító érzés a mellkasban.

88. nix02
2011. febr. 3. 20:43
Én is szeretném kipróbálni, de 10ezer forintot sajnálok rá, és nincs is keret, mivel iskolába járok és a diákhitelből nem osztogatnak olyan sokat, szívesen átveszem valakitől, aki úgy gondolja hogy nincs rá szüksége, és kidobná, természetesen fizetek érte. Valamint tudok adni májva tablettát, illetve teát, ha valaki szeretné kipróbálni, nekem nem jött be...főleg azért mert a lelkesedésem hamar csökkent, ugyan is a rendes teákat se szeretem, nem hogy a gyógyteát, a tabletta, pedig nekem nem hatott, és a hatása miatt nem illett bele a napirendembe.
87. GyKata1984 (válaszként erre: 79. - Mukesz)
2011. febr. 3. 15:34

Szerintem semmiképpen sem szabad szedni,nagyon sok a mellékhatása!Álmatlanság,heves szívdobogás.folyamatos aktívság,gyomor panaszok.

Nem ettől fog lefogyni senki,hanem ha úgy étkezik meg tornázik az ember.

86. borka04 (válaszként erre: 68. - Bondita)
2011. febr. 3. 14:52
Kedves Bondita,Nem vagyok egy nagy mágus, de szerintem szép lassan elindul nálad is a fogyás, mivel sokat mozogsz és ahogy írtad keveset eszel. A stressz azonban sokáig máshol fejti ki a hatását, így nehezebb tőle fogyni (bár van akit meg épp az fogyaszt). Én is kipróbáltam ezt a kapszulát, mert gondoltam kitisztítom a belsőmet, de ehelyett totálisan rosszul voltam, a gyerekeimmel kiabáltam és napokig rossz kedvem volt. Ma már nem szedem, de a hatása még elér, bár kezdem visszanyerni a nyugalmamat. A mozgás és a kevés étek a tartós fogyás alapja. Hinned kell benne. Nyugi.
85. cbc194424a (válaszként erre: 81. - Olgica-01)
2011. febr. 3. 12:27
ugyanez a véleményem csak a tetejébe én rosszul is voltam tőle...én is oda próbáltam írni....de lehetetlen.....
84. cbc194424a (válaszként erre: 76. - Fishy)
2011. febr. 3. 12:25

hát a gyomorfájdalmad 1 órával a kapszula bevétele után meg a szívritmus zavar nem a fejedben dől el.....de én is azt mondom hajrá.....

csak a negatív tapasztalatot is meg kell osztani mivel nem csak a pozitív tartozik az igazsághoz.....

persze az jobban hangzik

83. magdee
2011. febr. 3. 10:01

Sziasztok!

Én ma reggel olvastam róla... Mikor ki lépsz az iwiw-ről mindig van egy ablak ami tele van hírrel Én azt át szoktam olvasni..

Ott találtam rá erre a bogyóra. Ott nagyon jókat írtak róla.. De gondoltam meg nézem a hoxát itt mi újság,,:-))) Hát sajnálattal látom hogy nem müxik ez sem mint oly sok más csodaszer..

Ha valaki van akinek még is be jött az írjon...

Egyébként sztem elég drága..Nem???

Írjatok sok sok tapasztalat kell...

Köszi

Szép napot mindenkinek!!!

82. 38ed80acac (válaszként erre: 81. - Olgica-01)
2011. febr. 2. 22:10

Szia!

Köszönöm szépen a válaszod!!!

Minél többet olvasok róla, annál biztosabb lesz a számomra is az hogy ez csak átverés sajnos:(!

Köszönöm hogy megosztottad a véleményedet!

81. olgica-01 (válaszként erre: 80. - 38ed80acac)
2011. febr. 2. 21:50
Szia!En csak azt tudom mondani,hogy nalam nem valt be.De ha öszintek vagyunk,meg senki nem irta,hogy huha,ennyit,es ennyit fogytam töle.En 10 napja szedtem,mellette sportolok,kocogok,kerekparozok,uszok,es ettöl a szertöl 1 gramm sem ment le rolam.Sajnos,azt gondolom,csak atveres az egesz.Ha megnezzük a hozzaszolasokat,tenyleg sehol nem olvasunk jelentös fogyasrol.Ami meg az Emilie blogjan vannak hozzaszolasok,szerintem maguk irtak,mert probaltam en is hozzaszolni,negativan,is semlegesen,egyszerüen nem megy.Vajon miert?Mert ha ott negativat olvasnank,sokkal kevesebben rendelnenek,akkor meg hol maradna nekik,ez a jol jövedelmezö üzlet.Ennyi a szereny velemenyem.
2011. febr. 2. 19:38

Sziasztok!

Egy hete kutakodok ez után a "csodaszer",után.De nem tudom eldönteni,hogy érdemes megrendelni, vagy pénzkidobás lenne.Írnak sok jót róla,de rosszat is egyaránt!!!Kérlek aki már próbálta az írjon, hogy mit tapasztalt?

Köszike

79. mukesz
2011. febr. 2. 18:57

Sziasztok!

Én szülés után 36 kg-ot adtam le önerőből, de még kellene 15-öt, hogy a régi formámban legyek.

Sajnos kisfiamat gyesből nevelem, így nem sok pénzből tengődünk.

Szeretném azokat az acai tablettákat próbáló hölgyeket megkérni, akik elégedetlenek voltak, és ki akarják dobni, tegyék meg, hogy segítenek nekem egy kicsit, és elküldik kuka helyett, hátha nekem beválik. Nagyon köszönöm. További szép napot mindenkinek..

2011. febr. 2. 17:11
Nekem van egy bontatlan doboz csomagban, a csomagolása is sértetlen akinek kell az írjon
77. Mencsike (válaszként erre: 73. - Ritry)
2011. febr. 2. 14:57

Szia!

Nekem nem vált be és én eladnám a tablettáimat.

76. Fishy
2011. febr. 2. 14:53

Sziasztok!

Ma kaptam kézhez a készítményt és kíváncsi leszek az eredményre. Kicsit szkeptikus vagyok e téren, de remélem be fog válni. Én kb. 4 hónapja intenzíven sportolok, aminek következtében leadtam már 21kg-t és még 10et szeretnék. Az, hogy kinek mi vált be és mi nem sztem mindenkinél más. Vki terhes lett fogamzásgátló mellett is, vki nem. Én speciel a saridon fejfájáscsillapítóra esküszöm, de az egyik barátnőmnek meg a nurofen jött be. Sztem ez tök változó. Olvastam egy bejegyzést korábbról, h minden a fejben dől el és ezzel 100%osan egyetérek. Szóval hajrá. :)

75. cbc194424a (válaszként erre: 70. - Twentyseven)
2011. febr. 2. 00:43
ien nekem is feltűnt hogy frissíti azt a 3 hozzászólást:Ovagy 5-öt
74. cbc194424a (válaszként erre: 73. - Ritry)
2011. febr. 2. 00:41
nekem nem vált be

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook