Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 12. 17:51
Üdv! Én tegnap kezdtem el az Acai B. Thint. De csak 1-et veszek még be naponta, hogy hozzászokjon a szervezetem a maga koffeinszinthez. Ha lesz eredmény, beszámolok róla. Egy biztos, hogy kávéval majd kiugrik a szívem, de éjjel tudok aludni. Olyan a hatása kb. fél órával a bevétele után, mint amikor Lindaxát szedtem. (attól 17 kg-ot fogytam)Abban egyetértek több előttem szólóval is, hogy minden ember más, mindenkinek más a hatékony módszer. Én 19 éve fogyózom, és egy jobb autó árát ráköltöttem már mindenfélére. Van kolléganőm, aki a 90 napostól lefogyott 25 kilót, nekem meg se moccant a súlyom. Van, aki a bio CLA-ra esküszik, én híztam tőle, ugyanúgy mint a herbalife-tól, pedig amellett még azt sem ettem meg, amit kellett volna. A Metabolra allergiás lettem, lepuffadt a fejem meg a kezeim...voltam vegetáriánus, edzettem napi 2-2,5 órákat, volt, hogy kondi-aerobic-callanetics hármas volt a napi adagom. Nekem a gyümölcskúra és a 13 napos diéta jött be eddig. Sajnos pajzsmirigy problémáim lettek nemrég, ami +35 kg-ot jelentett, és gericproblémákat okozott a túlsúly, így a sportot ki kellett iktatnom. Na szóval én nem akarom 3 bogyó után abbahagyni ezt az Acait. Sokat gondolkoztam, és úgy döntöttem, mivel nem gyógyszer, nagyon káros nem lehetm adok neki egy esélyt. Akár pozitív, akár negatív lesz az eredmény, beszámolok róla. Sok sikert mindenkinek!
132. Micce26 (válaszként erre: 130. - Bbaniko)
2011. febr. 12. 12:00

Szia!

én nem az összetételre gondoltam, h más hanem a kiadott mg mennyiségre.

az enyém 400mg/kapszula.

én pl 600g-mal voltam ma reggel kevesebb mint tegnap reggel. de ugye ez még sztem nem biztos,h a bogyónak köszönhető

131. Micce26 (válaszként erre: 129. - Syssy84)
2011. febr. 12. 11:56

Szia Syssy!

a gyors anyagcsere= több kalóriát égetsz.

nálam semmilyen hashajtó hatása nincsen. sőt még aludni is tudok tőle. de vkinél pl. durván előjönnek ezek a mellékhatások. egész nap a wc-n ül ill. nem jól alszik.

én Németo.ban élek és innét is rendeltem. Sajnos h Magyaro-on hol érdemes venni azt nem tudom de sztem a legjobb, ha bioüzletben.

130. bbaniko (válaszként erre: 128. - Micce26)
2011. febr. 12. 10:56

Sziasztok!


Szerintem is fura, hogy ahány kapszula, annyiféle összetétel. Nem könnyű kiszűrni az igazit és az esetleges "hamisítványokat" ... vajon melyik lehet az eredeti és a leghatásosabb?


Az enyém 60 darabos, nincs feltüntetve, hogy hány mg, de az összetevőket összeadva 618 mg jön ki. :)) Ebből 225 mg a "Green Tea Extract, 200 mg a "Caffeine". Maga az Acai Berry Extract mindösszesen 50 mg.


Tapasztalat: rossz mellékhatás, hogy napi 2 kapszula esetén (a márosik kora délután!) éjjel 1-2 óráig is ébren vagyok. Ha egyetlen szemet veszek be, lehetőleg reggel, akkor kb. éjfélre sikerül elaludni. A fáradtság és éhségérzet jelentősen csökkent, mellette spéci zsírégető fogyókúrával sem vagyok éhes. Én csakis az éhségérzet megszűnése miatt szedem, amúgy magában jelentős fogyasztó hatása nálam nincs.


Az adagolást illetően egészen vad dolgokat is lehet találni a netet, szóval nem könnyű eligazodni. Az eddigi legvadabb, amit láttam:


"FIGYELEM! Súlycsökkentéshez használjon az ajánlott mennyiségnél jóval nagyobb napi dózist!

70kg-is testsúlyig napi 5-7db, fölötte napi 8-10db Acai bevétele javasolt.

A fogyás kb. 3 hét szedés után kezd elindulni, és lassú de egyenletes ütemben következik be, jojeffektus nélkül."


Mindezt az 1000 mg-os kapszulára írják...

129. Syssy84
2011. febr. 12. 10:39

Sziasztok!

Én most olvastam erről a kapszuláról és érdeklődnék hogy konkrétan mit jelent hogy felgyorsítja az enyagcserét?Pl. sürgősen menni kell tőle WC-re (hashajtó hatású), vagy ennyire nem durva. Azért érdekelne, mert nekem olyan a munkahelyem, hogy nem tudok akármikor, akárhol Wc-re rohanni, és mielőtt elkezdeném szedni ezt jó lenne tudni. Köszi!

128. Micce26
2011. febr. 12. 09:03

Ezfura h mindegyiknél más.Hm...

Nekem 1200mg-os a 3 kapszula összesen.Neked megy egy kapszula 1500mg-os.

Mindegy,fő hogy hasson.

Szép napot!

127. fegika
2011. febr. 11. 20:50

Nekem az acai berry-s dobozra 3000mg van írva.

A napi ajánlott mennyiséghez a dobozon az van, hogy: 2 kapszula a nap bármely időszakában kevés étellel;

a zsírégetőre meg az van írva, hogy 3 kapszula étkezés közben.

A mellékelt "használati útmutatón" pedig az,amit már leírtam ezelőtt.

126. 89c18ef6fe (válaszként erre: 125. - Micce26)
2011. febr. 11. 19:30

Miért, eddig honnét rendelted? :o

Én is használom 4-5 napja.. Az biztos, hogy fokozza az anyagcserét, gondolom méregtelenit is és teltségérzetet kelt. Egyenlőre nekem ennyi a tapasztalatom.

Bár én csak azért regisztráltam ide, mert azt hittem segithetek.

125. Micce26
2011. febr. 11. 18:32

Sziasztok!

Az enyém 400mg-os. akkor azért kell 3-mat bevennem. de nem fogom egyszerre üres gyomorra.

akkor én is úgx csinálom h étkezés közben.

ha nem használ akkor legközelebb magyaro.-ból rendelem.

Skorpioo te is használod?

2011. febr. 11. 14:49

Szuperdiéta.. 20perc alatt 20kiló:


[link]

123. 89c18ef6fe (válaszként erre: 122. - Fegika)
2011. febr. 11. 14:34

Az, hogy hány kapszulát kell bevenni egy nap attól függ hány miligrammos a kapszula és mik a plusz összetevői.

Nálunk 500mg-os, 1000mg-os és 1500-mg-os kiszerelésben kapható.

Az 500mg-osból és az 1000-esből napi 3-at, az 1500-asból napi 1-et.. Mindegyknél azt javasolják: evés közben.

122. fegika
2011. febr. 11. 14:22

Egyszerre mindhármat, hát tényleg elég durván hangzik...

Nekem úgy írták, hogy az acai berry-ből napi 2 kapszulát kell bevenni, étkezéskor.

A másikra, a zsírégetőre írták azt, hogy 3x1-et étkezések előtt 1 órával, vagy azokon a napokon, amikor testmozgást végzek 3kapszula egyszerre, fél, 1 órával előtte.

121. Micce26
2011. febr. 11. 13:52
Most kaptam a cégtől kitől rendeltem azt a választ, h felkelés után mind a 3 kapszulát elegendő vizzel vegyem be.nekem ez egy picit durvának tűnik.nem jobb,ha elosszuk egész napra?
2011. febr. 11. 13:35
Az Acai Berry-t hivatalosan evés közben kell bevenni..
119. fegika (válaszként erre: 118. - Micce26)
2011. febr. 11. 12:22

Igazán nincs mit! :)

Szerintem az nem gond, hogy nem vársz az evéssel, az acai berry bogyónál én sem várok vele semmit.

Nekem semmi mellékhatása nem volt.

Az valóban nagyon sokat számít, ha 6 után már nem eszik az ember, mert akkor a szervezetnek még van ideje feldolgozni az ételt. Javaslom azért, hogy nagy sétákat estefelé lehet tenni, próbálgatom már én is a lábam.

Sok sikert a bogyóhoz, remélem hatásos lesz!! :)

118. Micce26 (válaszként erre: 117. - Fegika)
2011. febr. 11. 12:17

Szia!

Köszi, h válaszoltál. Nekem csak az Acai Berry bogyeszom van.Most ebéd előtt vettem be a másodikat. Szóval remélem, h nem baj ha nem várok utána az evéssel.

Eddig szerencsére semmi problémát nem vettem észre. Más írta,h ült tőle a wc-n meg gyorsabban vert a szíve. Remélem, h marad is ez így és, h fogyok is tőle vmt. 18 után már én is próbálok nem enni. sztem tök sokat számít.

Mégegyszer köszi a válaszodat.

117. fegika (válaszként erre: 116. - Micce26)
2011. febr. 11. 12:07

Szia Lívia!


Nekem 2 bogyóm van. A szuper zsírégetőt reggeli előtt 1 órával szoktam bevenni, majd az acai berry-t közvetlen reggeli előtt. Ebédnél ugyanígy -1 órával ebéd előtt zsírégető, majd ebédnél az acai berry- , majd délután 4 körül szoktam bevenni a 3ik zsírégető tablettát, várok kb 1 órát, és kicsit tornázok, csak kb 20 percet, sima lábemelések, felülések, mást sajnos nem is nagyon lehet.

Hát nagyjából ennyi amit csinálok, és délután 6 után nem eszek semmit. Tegnap este a vacsim kolbász volt vajjal, medvesajttal, meg másfél zsömlével :D Tehát nem salátán élek :D

Mellékhatása nálam semmi nem volt, annyi, hogy úgy érzem gyorsul az anyagcserém, és több energiám van. Eddig semmi negatívat nem tudok írni. Szerencsére :)

116. Micce26 (válaszként erre: 106. - Fegika)
2011. febr. 11. 08:50

Szia Ági!

Te hogy szeded a kapszulát? Evés előtt vetted be vagy utána?

Én ma kezdtem el az Acai Berry-t de utasítást nem kaptam hozzá csak hogy a napi dózis 3db.

Eddig még én sem éreztem semmit sem, igaz csak 1db-t vettem be kb 1órája. Remélem nem lesz mellékhatása.

Köszi

Livia

115. 89c18ef6fe (válaszként erre: 114. - Szenthabakuk)
2011. febr. 10. 23:46
Vajon miért? :)))))))))))))))))))))))
2011. febr. 10. 23:23
Beírom google-be és csupa magyar oldalt dob ki. Hát nem furcsa....
2011. febr. 10. 23:18

Én Angliában élek. Nálunk jóval olcsóbban lehet megvenni ezeket a termékeket.

Forintba átszámolva az 500mg-os, amiben 120darab kapszula van, kb. 5080Ft.

Tekintettel a súlyára és arra, hogy innét csomagot is olcsóbb feladni Magyarországra, mint forditva, mindenképpen jobban járna aki innét venné meg.

Hangsúlyozom: senkin sem akarok keresni, csak segiteni!

Hisz megtudom mutatni a kinti pontos árakat.

2011. febr. 10. 23:13

Leirom mégegyszer, de ha már törli valaki, vegye a fáradtságot arra is, hogy legalább ad egy indoklást!

Én csak segiteni akarok.

2011. febr. 10. 23:08
Miért töröltétek a hozzászólásom????
110. Eve :) (válaszként erre: 109. - Teniko82)
2011. febr. 10. 19:28

szia!Postai költséggel adod 6000-ért?

Mert akkor engem lehet érdekelne.

Válaszod előre is köszönöm!

2011. febr. 10. 15:28

Sziasztok! Nekem van egy majdnem teli dobozzal (53 db) én eladom, de 6000 Ft-ért mivel majdnem egy egész doboz.

Nálam nem vált be, sajnos én az a típus vagyok aki már a második nap elfelejti bevenni :-(

108. Ancy74
2011. febr. 10. 13:26
Sziasztok! Ha valaki eladná az Acai Berry Thin-t, 4-5eFt-ért megvenném, mert sajnos többet nem tudok rá költeni, de ki szeretném próbálni. Még sosem használtam ilyen szereket.
107. bondita
2011. febr. 10. 11:27

Sziasztok!

Nekem kb ez a 17. napom, hogy szedem az acai berry thint. Kb 2 napot kihagytam, de csak mert elfelejtettem beszedni. Amúgy semmi negatív tapasztalatom nincsen. Sokkal energikusabb vagyok. Nagyon jókat alszok. Tornázok. Kevesebbet, rendszeresebben eszek. (a rendszertelen étkezés nagyon rossz. Ha az ember rendszertelenül eszik keveset - HÍZNI fog. Ez tapasztalat! Raktározó üzemre vált a szervezet, mivel nem tudja mikor jön a következő adag kaja.)

Kényelmesebbek a nadrágok. Kb 10 napig kilóban semmi változás nem jött még. Az óta meg nem mertem ráállni a mérlegre. Centiben kb 2 cm-el kevesebb a csípőm. Sajnos a melleim is összébb estek. Ebből tudom, hogy valami kezd változni a testemben. Nem tudom rendeljek e még, mert azt írja ideális 3 hónapig szedni. Lehet most indul be, de lehet, hogy a szer nélkül is menne. Egyébként nekem 3 munkanap alatt jött meg.

106. fegika
2011. febr. 10. 09:32

Sziasztok!


Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is úgy rendeltem meg, hogy előtte nem tudtam nagyon róla semmit. De bevállaltam, mert bokaszalag részleges szakadás miatt egy időre szüneteltetnem kell a sportolást sajnos..!

Hétfő este érkezett meg, és kedden már ezzel kezdtem a napot. Azt kell, hogy mondjam, semmi kellemetlen dolgot nem éreztem. Egész nap volt energiám, este viszont nyugodtan tudtam aludni. Kedden reggel ráálltam a mérlegre. Elég sok volt, nem is merem leírni :D A lényeg, hogy ma reggel 2,6 kg-mal könnyebb voltam! Nem nagyon figyelek oda, hogy mit eszem, csak arra, hogy este 6 után már ne egyek semmit, csak vizet iszok, ha megéhezem!

Viszont én nem az acai berry thin-t rendeltem, hanem ezt: Acai Berry + Super zsírégetők

De azt mindenképpen el kell mondanom, hogy 2 éve a Norbis módszerrel -tehát minden nap futottam 5-6km-eket, és füstlin, valamint salátán éltem- fogytam 1 hét alatt 8kilót, mert apummal versenyeztünk, hogy ki tud rövidebb idő alatt többet fogyni! :D

Tehát ezzel csak azt szeretném mondani, hogy ha most ezzel sokat is lehet fogyni, a tartós eredményhez sajnos kicsi életmód váltásnak is párosulnia kell! Végtére is nem élhet az ember egész életében bogyókon! Ez kezdetnek jó szerintem, aztán pedig kell a mozgás is.

Én azért rendeltem meg, mert nem mozoghatok még egy darabig, és elkezdtek jönni rám a kilók. De azt már most tudom, hogy ha hatásos is lesz -és eddig úgy néz ki-, akkor amint mozoghatok és sportolhatok, nekikezdek újra az edzéseknek.

Gondoltam megosztom ezt veletek :)

Majd még jelentkezem, hogy hogyan haladok a bogyókkal, ha érdekel titeket! :)

Szép napot, Ági:)

105. Ciba
2011. febr. 10. 08:30

Sziasztok!


Azon gondolkoztam, hogy elképzelhető-e az, hogy azok az emberek, akiknek pozitív tapasztalata van bármely hasonló termékkel kapcsolatban, azok "csendben" örülnek az eredményeiknek? Azt hiszem, hogy ha elkezdek szedni egy bogyót, és elégedett vagyok vele, akkor nem keresem fórumokon és hasonló helyeken mások tapasztalatait. Azonban ha nem válik be, valószínűleg elkezdek kutakodni, hogy kiderítsem az "igazságot". Éppen ezért döntöttem úgy, hogy időről-időre le fogom írni a tapasztalataimat nektek.

Én az előtt rendeltem meg az acai berry thint, mielőtt bárhol utána olvastam volna. Ez az első táplálék kiegészítő, amivel próbálkozom. A sok negatív hsz miatt azonban elbizonytalanodtam. Hétfőn este megérkezett a csomag, tegnap reggel be is vettem az első kapszulát. Említésre méltó kellemetlen tünetem nem volt. Talán nem volt teljes komfort-érzetem, de rosszullétről, álmatlanságról, és hasonló dolgokról nem tudok beszámolni.

Egyenlőre ennyi. Néhány nap múlva jelentkezem... addig is kitartást mindenkinek!

104. Eve :)
2011. febr. 9. 21:18

Sziasztok!

Ha megrendelem mennyibe kerül pontosan a kapszula?

Kicsit tartok tőle h kiadom érte a pénzt

és nem fog használni. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook