Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
223. Ciba
2011. febr. 24. 07:52

Sziasztok!


Ha igaz, akkor 15 napja szedem az acait (ill. a hétvége kimaradt) A mérlegem már 1 hete masszívan -2 kg-ot mutat. Ez talán betudható a zöldtea-tartalom miatti vízhajtó hatásnak.

Az évek óta cipelt túlsúly nyilván nem olvad le 1-2 hét alatt az emberről. Még bizakodom, hátha...

222. Doroty24 (válaszként erre: 221. - Olgica-01)
2011. febr. 24. 07:36

Szia OLgica!

Igen az Acai berry thint szedem: nekem maximálisan jó! olvastam , hogy az adipexet szeded! én is szedtem múlt évben 2 hónapig kb! olyan voltam tőle mint egy duracell nyuszi :) nem volt rossz fogytam is tőle kb 5 kg de visszajött a duplája szinte! , mert kiéheztettem a szervezetem aztán utánna egyszer csak elkezdtem szó szerint zabálni , mert olyan éhes voltam! Arról nem is beszélve , hogy elküldtek egy vérvételre tavaj novemberben ahol kiderült , hogy a májam és a vesém szanaszét van :S most vagy az adipextől vagy mástól nem tudom :S egy próbát megér ugye , mert mindenki a saját kárán tanul...mint én is

221. olgica-01 (válaszként erre: 217. - Doroty24)
2011. febr. 23. 21:48
Szia.jo estet!Az Acai Berry Thin-t szeded?Sajnos az utobbi honapokban 10kg -ot hiztam,az okat nem tom,bar en elkezdtem sportolni is,de a kilokkal valo küzdelem,nehez,es göröngyös ut,eddig sajna meg nem fogytam semmit,de mivel nekem ez a bogyo nem hasznalt,rendeltem mast,az lesz az 2. es egyben utolso probam,az ilyen bogyeszokkal.
220. olgica-01 (válaszként erre: 215. - Nini86)
2011. febr. 23. 21:42
En vissza olvastam,kevesen irnak,hogy fogytak,"meg nem alltam merlegre", "alakbol"keves konkret,hogy ennyi idö alatt,igenis ennyit es ennyit fogytam.Az elejen en is meg bizakodo voltam,a beirasaimbol kiderül,aztan mar egyre kevesbbe.Nem szoktam ismetelni magam,de megegyszer leirom,rosszul tudod,amit most arulnak,az karos anyagoktol mentes,a vesere,majra max.olyan artalmas mint az az Acai Berry Thin,tehat semmit,ugyhogy a mütettöl nem kell felnem.En sem vitazom,de mar este van..Ugyhogy kellemes estet,es jo ejt!
219. bjulee (válaszként erre: 211. - Nini86)
2011. febr. 23. 21:28

Sok jót hallottam az Acairól,meg utána olvastam.Engem ezekben az itthon árult termékekben csak a koffein aggaszt.De ha a sima Acait szedi valaki és nem fogy tőle akkor is megéri,hiszen egy nagyon hasznos tápanyag és nagyon jó antioxidáns.

Na meg nem működik egyformán a szervezetünk sem,mindenkinél másképp hathat,vagy lehet valakinél nem,de ez bármi más termékkel így van.

218. bjulee (válaszként erre: 216. - Bjulee)
2011. febr. 23. 21:22
Vagyis megkövetem magam,mert van olyan bogyó ami akkor is hat amikor nem vagyunk ráhangolva a fogyira,de ezek azok a szerek amelyektől óvva intek mindenkit.
2011. febr. 23. 21:22

nah sziasztok! én 6 kg fogytam tőle 3és fél hét alatt!! teljesen jó és nincsenek mellékhatások!

olgica szerintem te örülj , hogy 61 kg vagy és nem 82 amiről én indultam! betegségem miatt jött fel sajna ennyi!! ha én 61 kg lennék nem csodálkoznék hogy nem használ: Akinek ilyen kevés feleslege van annak nyílván sokkal nehezebben idul el a fogyás!! egy kis tornával simán leküzdenéd azt a kis pluszt ami rajtad van!

216. bjulee (válaszként erre: 212. - Csinyusz)
2011. febr. 23. 21:20

Ez sajnos igaz!

Legtöbbünk lelki problémák miatt hízott meg,én is.Az evés előlép egy boldogságforrás szintre.Aztán amikor már meghíztál,akkor ettől mégjobban depis leszel.Ez egy ördögi csapda.A fogyáshoz tuti először lélekben,fejben kell hozzáállni.Ha ez nincs akkor jöhet bármilyen bogyó,hasztalan.

215. Nini86 (válaszként erre: 213. - Olgica-01)
2011. febr. 23. 21:13

Ha "vennéd a fáradságot" olvassál te is vissza látod hogy fogytam...na mindegy tudod mit...Teljesen igazad van mindenben..."nem használ"...nem csodálom ,hogy nem használ Neked ilyen hozzá állással!Akkor miért nem eszed azt a bogyót amitől 90%ban fogytak??? Szedd azt aztán kész...vese vagy máj mindig van műtétre kész...

Nem vitatkozom...

Szép napot!

214. olgica-01 (válaszként erre: 207. - Uránusz)
2011. febr. 23. 20:37

Sajnos nem vagy egyedül...Mennyi ideig szedted?

En 1 honapig,es 61kg vagyok,de 1 dkg sem ment le rolam.

213. olgica-01 (válaszként erre: 203. - Nini86)
2011. febr. 23. 20:34
Az talan szobotlas volt,hogy senkinek,akkor a...kedveert, ugy irom,hogy 90%-ban nem,10%-ban hasznal.Ok?Remelem,megvagy elegedve!De a lenyegen nem sokat valtoztat,hogy nem sokat er az egesz,es draga is,a koffein meg kikesziti,a szervezetet annak aki nincs hozzaszokva.Meg nem arultad el,mennyit fogytal?Nem titok,vagy?Igaz,hogy nem latom,hogy te fogytal e töle,de vedd a faradsagot es olvass vissza,miota ez a forum letezik,konkret fogyasrol nagyon kevesen szamolnak be.Ennyi,mara.Kellemes estet!
2011. febr. 23. 18:22

Sziasztok! Egy biztos, anélkül, hogy ne másszunk le lelkünk legmélyebb bugyrába, és szembesítsük magunkat azzal, vajon miért is hízunk, építünk magunk köré várat, na és miért nem tudunk simán lefogyni diétával, na szóval enélkül akármelyik módszert választjuk is, nem fog csodát tenni!!!! Ha összeszedjük magunkat, és önbecsülésünket a helyére tesszük, és nem másnak, csakis MAGUNKNAK akarunk megfelelni, a fogyis szerek mankóként szolgálnak majd, és ha nem azon nyafogunk, hogy juj reggelre mindjárt nem lettem 5 kilóval kevesebb, hanem azt látjuk, hogy pl. 2 hét alatt egy lyukkal beljebb van az övem, már elindultunk a helyes úton! Tapasztalatból beszélek, a fogyókúrabizniszt 20 éve nyüstölöm.....több-kevesebb sikerrel. Többel, amikor összeszedtem magam, kevesebbel, amikor szkeptikusan és depisen álltam neki. Ha elhiszed, hogy a c-vitamin is fogyaszt, akkor attól is fogsz fogyni!

Sajnos mindannyian külső segítséget várunk, de amíg magadban nem rendezed el a dolgokat, kudarcok fognak érni....

211. Nini86 (válaszként erre: 206. - Bjulee)
2011. febr. 23. 16:53

Így van nagyon nem mindegy milyen áron :)

Sokan azt hiszik itt hogy én jutalékot kapok mert az acait "istenítem" itt sokak szerint...én nem istenítem csak a tapasztalataimat írtam le róla...

Én nagyon félek az ilyen szerektől ritka amelyiket kipróbálom...gyógyszer alapút nem is próbálnék ki...én mindig a gyógynövények híve vagyok az ilyenekben...

Nem szabad mindenbe bele ugrani :)

Neked is tudom ajánlani esetleg az acain kívül a BIO CLA+T ezt is tapasztalatból írom mert ezt is szedtem és használt mint már írtam 1 év alatt 20gk ment le... :)

210. Nini86 (válaszként erre: 207. - Uránusz)
2011. febr. 23. 16:47

Ez nem átverés...

Nekem használ...

Ez szervezet függő kire milyen hatással van...

De bármit veszel szervezet függő...

Én pl annó szedtem a BIO CLA+T-t attól is ladtam 1 év alatt 20kg...tudom ajánlani esetleg Neked hátha az segít...

2011. febr. 23. 15:33

Sziasztok!

Kb:3 hete szedem az Acai Berry Thint,a családom szerint nyoma sincs a fogyásnak,de az elég sűrűn használt övemen egy lyukat arrébb tudok húzni.Hát nem tudom: a kilómat nem mérem,mert sajnos mióta elkezdtek zavarni a kilók kezdek depis lenni.Ma ahogy az övemmel szórakoztam, gondoltam rendelnem kéne még egy dobozzal hátha egy doboznak nincs eredménye.Késöbb az arcommal bíbelődve vettem észre,hogy olyan helyen látok kezdődő kis szőrikéket ahol eddig soha!!Hát mondanom sem kell,hogy megijedtem!Ezek után arra az elhatározásra jutottam,hogy nem rendelek amíg ídőm engedi és elviszem az orvoshoz a dobozt és kérek egy teljes kivizsgálást.Jobb megijedni mint félni alapon.Nem akarok senkit sem riogatni,sőt nem vagyunk egyfomák: van akinek használ 1 hét után van akinek még 2- 3 hónap múlva sem.Majd megírom mi lett a fejlemény,de addig felfüggesztettem az Acai szedését.Ha valakinek hasonló tapasztalatai vannak vagy ellenérvei szívessen várom.Ismétlem:Nem az a célom,hogy valakit is elriasszak,csak óvatossan mielött elkezdené szedni.Mindenkinek sok sikert!

208. Micce26 (válaszként erre: 205. - Kocska)
2011. febr. 23. 15:17
hát nem akarlak elkeseríteni de sztem a Formoline sem egy nagy szám. nálam abszolút nem használt. nem mintha az Acai a kezdő pár kiló leadása óta használt volna többet. de ugyebár mindenki szervezete más.hajrá!bízzunk benne h neked segít
2011. febr. 23. 13:16

Sziasztok!

Szomorúan tapasztaltam, hogy újabb átverésnek lettem az áldozata. A Berry Thin szedésétől egy dekát sem fogytam, az étvágyam sem csökkent, sőt sokkal éhesebb vagyok.

206. bjulee (válaszként erre: 187. - Nini86)
2011. febr. 23. 09:49
Sziasztok! Én nem az adipexet szedtem hanem a Regenont és abból is a 25mg-at.De kb 2 hét szedés után majdnem szívrohamot kaptam annyira kikészítette a ketyegőm.Napi két szemet kellett szedni az ajánlat szerint,reggel és olyan du.2 körül.Később már nem lehetett mert nem bírt az ember lány aludni tőle.Lecsökkentettem egyre,de már ez is ugyanazt a problémát okozta.Azóta nem bírom a koffeines dolgokat,ugyanígy rosszul vagyok tőlük.Tehát nagyon egyetértek,hogy jó lenne lefogyni de nem mindegy milyen áron...
205. Kocska (válaszként erre: 189. - Pocakmanci)
2011. febr. 22. 21:05

Ez érdekes....

És sosem figyelem mire hány mg akármi van írva:)

Bár koffeinből hiányom van az tuti, mert alacsony a vérnyomásom.most vettem formoline L112-t,kíváncsi vok lesz-e eredmény

204. Nini86
2011. febr. 22. 20:51
Persze aki 160 kg és ugyan úgy zabál mint mindig annak nem fog segíteni ez a vitamin se ugyan úgy mint más vitamin sem...
203. Nini86 (válaszként erre: 200. - Olgica-01)
2011. febr. 22. 20:50

Ennyi erővel azt is megközelíthetjük a másik oldaláról ,hogy miért használ...

Én nem a véleményeddel nem értek egyet hanem azzal hogy olyat állítasz amit nem is látsz pl:Te látod hogy én mennyit fogytam??? Sztem nem akkor ne állítsad hogy senkinek nem használ...

Ez olyan mintha én mondanám hogy mindenkinek használ közben meg nem mert neked sem...

Na de mindegy én nem nyitok vitát...

Erre mindig azt mondom...

Hála annak a jó Istennek szerencsére nem vagyunk egyformák.... mert ha azok lennénk sztem pár ember már felakasztotta volna magát az miatt!

További szép napot...

202. Nini86 (válaszként erre: 198. - Kuriska)
2011. febr. 22. 20:45

Pontosan igazad van :)Én is csak a tapasztalataimat írtam...Mert ezen a fórumon ezt várják...én nem akarom senkivel megvetetni nekem abból nincs hasznom...de ha leírom a jó véleményemet akkor segíthetek másnak...abból sincs hasznom de nem is akarok hasznot húzni...csak segíteni akik küszködnek velem együtt :)

Ember függő minden akármit veszünk minden szervezet függő kinek hogy használ...

201. olgica-01 (válaszként erre: 189. - Pocakmanci)
2011. febr. 22. 20:20
Szerintem,teljes mertekben igazad van.Üdv.
200. olgica-01 (válaszként erre: 187. - Nini86)
2011. febr. 22. 20:14
Azon a forumon ahol az Adipexet aruljak,naponta 30-40 beiras törtenik,es tenyleg csak pozitiv.Mellekhatasa nem nagyon külömbözik ettöl,nem vagy faradt,ehes,es sokat iszol,röv.ennyi,de nem veszelyes a vesere meg ilyenek,mert akkor mar irtak volna rola,es belehet Bp.-esten vizsgaltatni.Ott kiderül a hatoanyaga.Egyebbkent ez mar egy ujitott valtozat,karos anyagoktol mentes.Frankon!
199. olgica-01 (válaszként erre: 184. - Nini86)
2011. febr. 22. 20:08
Mert ha megkerdezhetem,mennyit fogytal,es mennyi idö alatt?1-2 kg,talan?Ha visszaolvasol,nem igazan van pozitiv tapasztalatok,kb.10%poz.,90%semleges,vagy rossz.Ennyi.Amugy nekem meg tök mindegy,csak gondoltam elmondom a velemenyem,hogy mas embereknek segitsek megkimelni a penztarcajuk vastagsagat.
198. kuriska
2011. febr. 22. 16:08
Engem nem bántott meg senki! Úgyhogy nem is kell elnézést kérni. Szerintem mindenki érzékeny lelkületű,mert várjuk a hatást és adj uram teremtőm gyorsan!! Közben kételkedünk,sajnáljuk a talán kidobott pénzünket.Kevesebbet eszünk,egy kicsit tornászunk,egy kicsit egészségesebbeket eszünk és bízva bízunk! No majd meglátjuk!Puszi mindenkinek és tartsunk ki!!!Aki szedi szedje tovább, és aki még nem az várjon egy kicsit! Ugyan is mi vagyunk a kísérleti nyulak még magunkkal szemben is! Én a ténylegeset fogom írni,nem kozmetikázom! Lehet,hogy ezzel pénzt tartok a zsebekben,de lehet ,hogy megnövelem az acait forgalmazók jövedelmét! Majd kiderül!
197. sirco (válaszként erre: 191. - Csinyusz)
2011. febr. 22. 15:43

Szia,


Engem érdekelne, szívesen átvenném tőled.


Üdv, Timi

196. CKrisz
2011. febr. 22. 14:51
Szia Csinyusz. Pesten merrefelé laksz? Ha tudnánk egyeztetni esetleg átvenném tőleg a megmaradt kapszulákat. Milyen árra gondoltál?
195. Nini86
2011. febr. 22. 13:48
Aki érzékeny lelkű attól bocsit kérek ha a hozzászólásommal megbántottam....
194. Nini86 (válaszként erre: 190. - Cintinka)
2011. febr. 22. 13:47
Én pénteken rendeltem hétfő délelőtt itt volt :)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook