Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
343. Kyria
2011. ápr. 29. 12:04

Még annyit hozzátennék az előbbihez, hogy a bodybuilder oldal férfiaknak készült, szóval van csúnya beszéd a videókban, hozzászólásokban, aki nem bírja, ne menjen oda, vagy tanulja meg kiszűrni a lényeget :)


A másik meg, hogy aki olyan csodaszert keres, hogy ne kelljen mellette csinálnia semmit, az gondoljon bele, hogy Mindennek Ára Van! Ha Te nem akarsz mozogni, akkor itt már az akarattal baj van, akkor Te nem is igazán akarsz lefogyni. Tehát az ilyen embereknek most borítékolom, hogy akkor Te úgy fogsz maradni ahogy vagy, jó esetben. De inkább még hízni fogsz! Vagy tegyél magadért valamit, vagy ne nyavalyogj!


Ha valakit megbántottam volna, nem baj, legalább felkapta a fejét, és haragjában hátha felpattant a székből és mozgott kicsit! :D


Ha megbántottam

342. Kyria
2011. ápr. 29. 11:55

Komolyan még van aki bedől ezeknek. Én is kipróbáltam pár dolgot, de higgyétek el nem jó semmire. ÉTRENDVÁLTÁS, ez a minimum, aztán a mozgás, ha kevés időd van, akkor egy kevés, de rendszeres.


Soha ne higgyétek el, ha valaki azzal kecsegtet, hogy lefogyhattok és ezért nem kell tenni semmit! Ilyen nincs. Kicsit nézzetek szét a neten, olvassatok bele edzők fórumaiba, táplálkozási javaslatokba, azoknak higgyetek, akik naponta ezzel foglalkoznak, ne a reklámoknak. Kicsit off, de ajánlok egy oldalt, ahol annyi információ van, hogy egy hétre elég olvasnivaló. Igaz ez egy testépítő oldal, de nem ez a lényeg, hanem az alapinfók amikből építkezni lehet, és megértitek a folyamatokat. Nagyon nézzetek körül, mert sok infó van, kalória táblázatok élelmiszerekre lebontva, komplett étrendek, stb. [link] üdv.

341. mobidick (válaszként erre: 332. - 43b8d0cd13)
2011. ápr. 28. 15:42

szia Fonyó!

Én még olcsóbb dolgot tudok almaecet szinten. Ha marad ráncos almád, legalább egy kilogramm, akkor vágd össze héjával együtt, tedd egy ötliteres nagy uborkás üvegbe, önts rá annyi vizet, hogy egy fél tenyérnyi kimaradjon az üveg szájáig, tegyél bele kb 2 dl mézet és várj három hétig. Természetesen langyos helyen tárold. Én sokszor úgy is készítem, hogy fél évig várok az első üveggel, de már készítem a további adagokat. Ezzel a módszerrel készíthetsz - már salikhoz , ha szereted - földieper, sárgabarack, sárgadinnye, és használd a fantáziád, hogy még milyen ecetet. Az is lesz olyan bio, mint amit az üzletekben árulnak horri pénzért. Vissza az almaecetre, természetesen, amig el nem készül a saját "termésed" vásárold a boltit, az sem rosszabb.

340. bondita (válaszként erre: 339. - Tünci88)
2011. ápr. 28. 12:17
Szia! Én szedtem. Végig szedtem 1 hónapig. Nekem semmi hatása nem volt. Sokan kellemetlen mellékhatásokról írtak, de ha vissza olvasol, nagyon sok vélemény van róla. És a többség negatív. A Facebook oldalán a szernek, csak pozitívat találsz. Szerintem becsapás, mivel sokan próbáltak negatív véleményt írni oda, és a rendszer nem engedte megjeleníteni. És akkor jött létre ez a fórum, direkt a miatt, hogy itt valódi vélemények vannak. Szerintem nem éri meg!
2011. ápr. 28. 09:51
Olvastam erről a kapszuláról és fel keltette az érdeklődésemet! Van köztetek olyan aki ezt már szedte? Tapasztalatok?
2011. ápr. 18. 09:46

Sziasztok!

Elkövettem azt a hibát,hogy beugrottam a facebookon a Acai Berry Thin reklám szövegének,és sajnos nem olvastam ,nem kerestem rá a Googleben. Még itt áll bontatlanul ,kicsit félve bontom ki,de ma ebéd elött elkéne kezdeni szedni.Napi 1 kapszulát tervezek ,bízom benne nem lesz nagy mellékhatása! 47 éves vagyok 164 cm ,89 kg . Januárban 94 kg-ról indultam ,rendszeresen szunázom sokat gyalogolok ,és úszom is . Írjatok még tapasztalatokat!

337. licitvar (válaszként erre: 336. - Huncutka84)
2011. ápr. 17. 10:20
Köszönöm a tanácsot! Csak nagyon lusta vagyok neki állni!
336. Huncutka84 (válaszként erre: 335. - Licitvar)
2011. ápr. 15. 19:35
Rengeteg futás és kissúlyzós edzések...
2011. ápr. 15. 19:30

Sziasztok!


Én is most olvstam ezt az emily blogot. Hát nem tudom, hogy mit higgyek el belőle. Ha valaki esetlleg tudna valami gyors és hatásos fogyi módszert akkor írja meg. Köszi szépen

2011. ápr. 14. 19:57
az emily blogja hatalmas kamu. Minden nap vagy legakább hetente 1x frissülnek a meglévő hozzászólások, isten tudja mikor írták előszőr, de azóta is folymatosan frissül.Ami még viccesebb hogy negatív hozzászólást egyáltalán nem lehet küldeni, ill nem jelenik meg.
2011. ápr. 9. 17:42

andesz25!

Először is gratulálok a babához:)

Megtudhatom, hogy mennyiért adnád át az ABT-t? És helyileg az ország melyik területén vagy?:)

2011. ápr. 6. 17:23

Sziasztok!!


Én egy olcsóbb és számomra baromi hatásos módszert ajánlanék mindenkinek a fogyókúrák idején,BIO ALMAECET-et kell inni,hozzá némi mozgás és változtatás a táplálkozáson!DM-ben 500ft egy fél literes üveg ami kb 3 hétre elég is.Én jan.eleje óta iszom 50-52 gatyaméretről lefogytam 44-re,és már a 42 is rámjön.Nem tornázom magam halálra,de egy kicsit minden nap szobabicajozok,vagy táncikolok a gyerekkel.Nem eszek krumplit,rizst,cukrot,kenyeret.Sűrítéshez rizslisztet,zabpehelylisztet használok,A zab egyébként nagyon jó mert nem hagyja lerakódni a szervezetben a zsírt,szénhidrátot hanem kiviszi.Szoktam zabpehelylisztből csinálni palacsintát,jó sovány túróval amit steva-val édesítek.Köretnek kölest szoktam enni,amit sósan édesen is el lehet készíteni,sok levest főzök,szaftos husikat pedig sovány tejföllel,joghurttal készítem.Kaja előtt,után szoktam inni,meg amikor szomjas vagyok csak úgy.Én nagyon meg vagyok elégedve vele,igen olcsó fogyókúrás szer,és tele van vitaminokkal.Próbáljátok ki bátran.Mivel bio az ecet nincs szőrnyű íze sem,mintha citromos vizet innék!Remélem nektek is sikerül!Sok Sikert!

2011. ápr. 5. 22:31

Sziasztok!


Én egy Acai Berry thermogenikus bogyót rendeltem Amerikából, a magyar ár töredékéért. Amit én tapasztaltam (reggel és délben veszek be 2X2)

- melegem van nagyon (persze én is jókor tesztelem amikor itt a nyár)

- nem igazán vagyok éhes

- nem törnek rám a szokásos kora délutáni édesség rohamok!!!

Ez utóbbi kettőt teljesen az Acai-nak tulajdonítom, az első lehet a jó idő oka. Egy kolleganőmnek átadtam egy dobozt és ő 2 hét alatt fogyott 6 kg-t. Igaz viszonylag nagyobb feleslegből. Rólam két hét alatt 1,5 kg ment le. Beszedek belőle 2 dobozt és majd (ha nem felejtem el) megírom mit tapasztaltam. :)

2011. ápr. 5. 17:24
Sziasztok. Én most költöztem ki Amcsiba, itt már lecsengett az Acai örület, így minden boltban lehet kapni fillérekért. Én olyat vettem h (NATROL) AcaiBerry diet. Erről hallott vki vmit?Egyébként kb már mindenre "használható", a mérlegteleníéstől kezdve a diétáig, anyagcsere gyorsító, caloriaégető és energiát ad....stb. Nem tudom mit higgyek el az egészből :)
2011. ápr. 5. 17:19
ismét én,ugy tünik...semmi mellékhatás na majd meglátjuk :D Továbbra is megirom,a hatásait vagy jo vagy rossz :) Még jelentkezem
2011. ápr. 5. 14:24

Sziasztok,


én szombaton rendeltem,és ma jött meg az acai. Nem akarok jot se rosszat irni,de én ugy érzem valamilyen szinten jo. Pld ma nem ettem semmit délig és kaja előtt bevettem egy szemet(lássuk mi lesz) és elmentem utánna kajálni. Hát egy étteremben ettünk párommal,és ugye megtettem a levesem,utánna spagetti jött. Felét otthagytam,pedig imádom,de mégis,és éhes is voltam. Nem akarok kampányolni,de nem az Emilis blogrol vettem,hanem egy asszem vmi Naturland es oldarol vagy hirtelen nem ugrik be. Persze minden ember más és más,minden emberre más és más lesz a hatása,de én ugy gondolom,hogy nekem segiteni fog,mivel nem birtam megenni egy rendes adagot :)

327. bared
2011. ápr. 3. 12:34
az a baj, hogy ezeket a kamu köröket a80as években már lefutották, milliárdossá válva:-( ne dőljetek már be mindennek:-(( én lassan 20 kilónál tartok 3 hónap alatt, de köze nincs ilyen sz@rokhoz.... zumba, cukor, lisztmentesség..és a legfontosabb: elhatározás!! én is mindig azt mondtam: belehalnék... de túléltem:-))
326. Edusch
2011. ápr. 2. 19:29

hm csajok,

Úgy látom, akkor most megint kidobtam az ablakon 10e Ft-ot. Ügyes vagyok. Sajnos csak most jöttem olvasni, hogy majd' 1 hét alatt semmi hatás. Azt hittem én csinálok vmit rosszul.

Megint bedőltem...az ember próbálkozik, hátha majd ez...aztán semmi.

2011. ápr. 1. 09:23
Sziasztok! Én Stetate-hoz szólnék. Én most szeretném megrendelni az ABT-t. Átvenném tőled a dobozt. Már megpróbáltam annyi mindent, reménykedem hátha ez sikerül. Én nem nagyon olvastam az eredetiről szóló rossz megjegyzéseket. Mindenki azt írja hogy milyen sokat fogytak tőle. Nekem másfél éves a Kisfiam, de nem tudok lefogyni azóta sem. Remélem ez majd segít.
324. ildi-24
2011. márc. 31. 21:16
Sziasztok!Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni azokhoz amit olvastam,hogy én már nagyon sok "csodaszert" kipróbáltam eredménytelenül.Az első terhességem alatt 24 kg-ot híztam.Azt hittem soha nem fogom leadni,és még is 24-ből 15kg-tól megszabadultam 3-4 hónap alatt!Egy nagyon egyszerű és olcsó megoldás segített rajtam!!0.2 l vízbe vagy ásványvízbe 2kiskanál almaecetet kell tenni és ezt reggel étkezés előtt,este pedig vacsora után meg kell inni.Ja és ha valaki attól fél hogy savat okoz,megnyugtatom nem így van!!Bár ecet de lúgos kémhatású!Higgyétek el használ!Pár hónapja megszületett a második babám és most is ezt használom!!!EREDMÉNYESEN!!!
323. Stetate
2011. márc. 30. 19:56

Sziasztok!

Futár érkezett, fizettem, majd olvasni kezdtem a fórumot...A sok rossz tapasztalat engem is megijesztett, így most úgy döntöttem, nem kezdem el a bogyókat szedni. Nem vagyok büszke magamra, amiért elvétettem a sorrendet.

Ha szeretné valaki bátrabb átvenni tőlem a bontatlan doboz ABT -t, átadom neki, olcsóbban persze a rendelhető árnál.

Írjatok! Köszönöm!

2011. márc. 29. 17:16

Sziasztok!

Hát nem tudom, nekem csak az jut eszembe ezekről a termékekről, amit kapszulában beszednek az emberek, hogy azt ugye senki sem látja a bőröd alatt mi zajlik...Mi van ilyenkor a májaddal, a szíveddel, az emésztő rendszereddel...én egyetlen egyszer szedtem ilyet - jó régen nem voltam 20 - és olyan mellékhatásai voltak, hogy döbbenetes. (Azonnal kidobtuk és azóta semmi ilyesmivel nem merek próbálkozni.) Most többnyire olyan termékeket igyekeznek gyártani, ami külső tüneteket nem okoz, de ha csinálnának egy májfunkciót, lehet égnek állna a hajatok. És az is lehet, hogy 50 éveseb majd kapsz egy szívrohamot és már nem fogod összekötni avval a bizonyos termékkel, pedig lehet az tehet majd róla. Én azt mondom óvatosan, minden ilyesmivel...

321. Marina 444 (válaszként erre: 307. - Olgica-01)
2011. márc. 29. 12:48
Szia Olgica-01!El küldenéd nekem priviben ennek a szernek a nevét? Előre is köszönöm:)
320. gyk1975
2011. márc. 29. 10:08

Sziasztok!


Én is szeretném megosztani a tapasztalataimat erről a termékről.

Túl szépen hangzott az ígéret, hogy ennyire könnyű lesz lefogyni, és beleestem a csapdába, annak ellenére hogy elolvastam itt jó sok hozzászólást. Mégis reménykedtem hogy egyike leszek a kivételeknek, és tényleg fogyni fogok tőle.

Hát nem. A helyzet az, hogy az előtte leadott 2,5 kg-t is visszahíztam (amit a káposztalevesnek köszönhetek). Majdnem 3 hete szedem, eredmény nélkül - ja nem, mert hízni azt tudtam tőle :-)) Pedig nem eszem egyáltalán zsírosat, sem sokat, és lecsökkentettem a szénhidrátot is. És még mindig 69 kg vagyok. Úgyhogy csak egyet mondhatok: ne vegyetek belőle!!!

Azt még elmesélem, hogy 2009 őszén szedtem egy másik bogyót (legyen Adi, Szlovákiából), erről valaki írt kicsit lejjebb is. Bár volt némi mellékhatás, szomjúság és pár napig nem tudtam aludni, nekem akkor tényleg használt, 30 napig szedtem 30 nap pihenővel, ezt 3x. Kilókban mérve nem fogytam sokat (63,5-ról 59-re), de jóval többnek tűnt a súlyvesztés: lement rólam a víz, és onnan ment le a plusz, ahonnan szükséges volt, kar-has-fenék-csípő-comb. Újra hordhattam 28-as nadrágokat, és S-es méretű ruhákat meg pólókat. Aztán terhes lettem, és mivel még volt egy 30 napos adagom, úgy gondoltam, majd szülés után, ha már nem szoptatok, akkor majd segít lefogyni. Érdekes módon nem így lett, már nem használt semmit, ezt egyébként több sortársamtól is hallottam, hogy egy idő után valamiért nem használ. Ekkor vetettem szemet az Acaira, de hiába :-(

A lent említett "Adi javított" változatot a fentiek miatt kipróbálnám.

Még egyszer: az Acai-ra ne dobjatok ki pénzt, nem ér semmit!

2011. márc. 29. 09:59
Jav:biztonság
2011. márc. 29. 09:59

Na csajok Én bedőltem és rendeltem de nem magamnak hanem a férjemnek!

Hímnemű még úgy sem írt ide ha jól láttam,most már tényleg kíváncsi leszek,h rá,h fog hatni!

Ma kezdi szedni de mondtam neki a biztosnság kedvéért csak az ebéd előttit szedje egyenlőre.

317. audry22
2011. márc. 29. 00:02

Sziasztok!


na de most komolyan.....írna ilyet egy 15 éves???

nekem már itt egyértelművé vált!

"Zsuzsának: Szia, természetesen ez tiniknél is működik. Én 15 vagyok, és fogytam ezzel a készítménnyel. És ráadásul megfizethető. Nem is értem, hogy miért nem ezt a szert használja mindenki? Hihetetlen..."

2011. márc. 27. 22:24

sziasztok


olyan bogyó kellenne ami mem igényel diétát


van valakinek jó ötlete ?

315. rilla23
2011. márc. 27. 21:46

Sziasztok! Láttam én is azt az oldalt.

Eléggé elképzeéhetetlennek tartottam amiket irogatnak. Még ha igaz is lenne, akkor sem normális szerintem hogy vki 2hét alatt mondjuk 10 kg-ot lefogyjon. Mondjuk felháborító, félrevezetik az embereket. Én jelenteném a kerminél a dolgot, ha esetleg vki vett és semmit nem ér.

314. medikee
2011. márc. 26. 19:52

Sziasztok Lányok!! :)


Hát Istennők vagytok, én most akartam megrendelni, majdnem bedőltem ennek is, de gondoltam megnézem van-e itt róla vmi vélemény. :) Köszönöm Nektek,hogy megosztottátok a tapasztalataitokat! :))))))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook