Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jún. 2. 20:30

Sziatsztok!

Én is beleakadtam Emily hálójába :S

Habár gyanús volt, hogy csak pozitív hozzászólások vannak és mindenki helyesen ír :), de beleéltem magam, hogy megszabadulok a fölöslegemtől és megrendeltem, ráadásul azon a "kedvezményes" 9600 ft-os áron...

Még nem érkezett meg, de valószínűleg nem fogom átvenni a postástól.

Egyébként is gyors a pulzusom és gyanítom, ez nem segítene rajta.

Nem tudom, miért voltam olyan buta, hogy rányomtam a "megrendelem" gombra de senkinek nem ajánlom ezeket az állítólagos csodaszereket. Jó nem lehet a hatása, az tuti. Aki sport nélkül akar fogyni, az étrendjén változtasson.Tudom, nagyon nehéz nem vacsorázni, de ha a bikinijére néz az ember és használni szeretné nyáron, akkor nincs más megoldás :S

Kitartás lányok. Én jövő7en kezdek egy 2 hetes diétát és aztán gyökeresen változtatni szeretnék az étrendemen és az étkezési szokásaimon.

üdv

372. csőrike06 (válaszként erre: 367. - Bondita)
2011. jún. 1. 21:08
Sziasztok! Csatlakozok "bondita"-hoz. A negatív vélemények valóban nem jelennek meg. Én megpróbáltam egy weblapon, hogy a már regisztráltaknak felhívom a figyelmüket, hogy ez egy átverés. Ha minden igaz lenne, nem lennének túlsúlyos emberek... Talán fél napot volt ott a bejegyzésem, aztán eltűnt. Ha jó lenne, megcáfolták volna, nem pedig letörlik. Ennyi!
371. kisbaris (válaszként erre: 370. - Babu4)
2011. jún. 1. 13:49
Én nem merném, mert pont a vérnyomást piszkálja a koffein. De mint írtam, megjelent a koffeinmentes is! Bár amiket a többiek írtak, az alapján a visszaváltás necces lehet...
370. babu4
2011. jún. 1. 13:14
Sziasztok szeretnék érdeklödni ma hozták meg a kapszulát az acayt érdeklödnék most voltam kardiologián magas pulzusra szedek conviogalt !Szabad -e szedni az ilyeneket mert most vettem fogyás céljából hátha! 15 kg-ot javasolt az orvos de igyse eszek sokat napi talán 2 szer 52 kilo voltam most vagyok 75 !Szoval krdeznék merjem .e szedni!Köszönöm
369. Faora (válaszként erre: 367. - Bondita)
2011. jún. 1. 08:45
Szia köszönöm h válaszoltál :)
2011. máj. 31. 12:13
Kaptam reklámlevelet, hogy megjelent a koffeinmentes Acai. Szerintetek?
367. bondita (válaszként erre: 366. - Faora)
2011. máj. 30. 12:19

Szia!

9600 ft a kedvezménnyel együtt. Nem ér annyit! Ha fogyni szeretnél, ne ezzel! Olvass itt vissza. Nagyon sok negatív vélemény van. Az oldalon a negatív vélemények nem jelennek meg. Én szedtem, semmi hatása nem volt. Másoknak sok mellékhatása volt, ami nem a legjobb. (szapora szívverés, hányinger, hányás, szédülés)

Csökkentette az étvágyamat. Rendszeresebben ettem, de fogyni nem fogytam tőle, pedig még tornázni is eljártam. Ha nem sajnálod a pénzt, akkor inkább nézz utána a Reg-enor italnak! Fogyásra is nagyon jó. Én ezt használom. A neten sokminden van róla! Ez tényleg hatásos. Sok ismerősöm csinálta végig eredménnyel! Én a Reg-enort kb 72-73 kilóról kezdtem. Most vagyok 69 kg. 40 nap alatt. Nem túl sok, de tartós!

366. Faora
2011. máj. 30. 12:07
Sziasztok ! Elolvastam "Emily " blogját rákérdeztem h mégis mennyibe kerülne nekem ha megrendelem ,(persze sehol nincs feltüntetve) ha 2800-ft árengedményt is adnak ,de sajna még kisem tették amit irtam .Ha már az árrol érdeklödik az ember ,szoba sem állnak vele ? Pedig szeretnék fogyni egy jo pár kilot .
365. bondita (válaszként erre: 364. - Ivett73)
2011. máj. 26. 08:24

Szia! Nekem nem jött be! Nem volt semmi hatása, mellékhatása. Nem fogytam tőle! Sokan írtak rosszabbnál rosszabb mellékhatásokat. (hányás, hasmenés, szédülés, gyors szívdobogás...)

Az elhatározás a fontos, hogy mit, mennyit eszel, nem pedig az, hogy egy bogyótól várod a fogyást!

364. Ivett73
2011. máj. 25. 08:44

Sziasztok!

Épp ma olvasta a cikket az acai berry thinről.

Kíváncsi vagyok rá, hogy tényleg olyan hatásos e?

Az árát drágállom, majdnem 10.000 Ft.Ezért mennyit kaptok, hány dobozzal? Meddig tart?

Én igazából kb.5-6 kg-ot szretnék fogyni. A szülés után ami rajtam maradt.

Köszi a segítségeteket.

363. kisbaris (válaszként erre: 324. - Ildi-24)
2011. máj. 19. 10:23
Szia! A két litert elosztani reggelre és estére?
2011. máj. 16. 17:57

köszönöm a választ

ahogy írtam 20kg min.le kellene adnom.....

rem. sikerül....és persze remélem nálam hatásos lesz a bogyó

2011. máj. 15. 23:36
Én szivesen átadom az acait,kb 5 szem ha hiányzik belőle,keressetek majd privibe
2011. máj. 15. 06:10
Amerikában lakom már másfél hónapja... nálatok 6 óra plussz van, itt még csak éjfél van:)
359. ba75fa2700 (válaszként erre: 358. - Huncutka84)
2011. máj. 15. 02:47

jó korán kelő vagy Te is

:-)

358. Huncutka84 (válaszként erre: 357. - Gyöngyica)
2011. máj. 15. 02:44
szaunával hogy állsz?... csak próbálkozom, hátha tudok vmit segíteni:) Nekem a párom ezzel foglalkozik
357. gyöngyica (válaszként erre: 356. - Huncutka84)
2011. máj. 14. 19:14
Köszönöm Huncutka(nagyon tetszik ,vidám név)nagyon alapos leírásodat. Ha nem is 100%-ban de nagyban így étkezem. évek óta csak stiviát ,zablisztet, ha egy kis kenyér akkor az tejes kiőrlésű ,olíva olaj sok zöldség, saláta, gyümölcs .Csak száraz hús, csirke mell. Az is igaz én nem tudok napi 5x étkezni, nincs rá szükségem ,mert az ebédet még délután 5-6.kor is ott érzem a gyomromban, és nem nagy adagot eszem ,egy tányér leves már elég. Tehát tudom hogy nagyon lassú az emésztésem. Ezért is gondoltam erre a bogyóra,mert hogy emésztés serkentő hatása van. Vacsorázni nem is szoktam csak kis gyümölcs vagy natúr joghurt .Én 57 vagyok,és 3-4 éve jött rám 10 kg szép alattomosan és nem értem ,mert az étkezésem ezt nem indokolta, nem zabálok nem eszem zsírosan,nagyon oda figyelek. A mozgás az már más kérdés,ott lehetne javítani ,igazad van.Csak ott az a bibi, hogy különböző okok miatt csak gyógytornáznom szabad, az pedig fogyásra nem jó.A zöld teát évek óta iszom,ananászt is próbálom, eszem igazit nem konzervet,gyömbért is használom rendszeresen,.Viszont a chillit még nem próbáltam. Valamit azért biztosan rosszul csinálok, vagyis bennem van a hiba. Azért anyukádnak gratulálok . szép estét Neked.
356. Huncutka84 (válaszként erre: 353. - Gyöngyica)
2011. máj. 14. 18:09

Próbálj meg 3 óránként csibe adagokat enni. 1. Reggeli nagyon fontos (ez legyen a legtöbb) és a reggeli az nem kávé, legyen proteinben gazdagabb. 2. Snack, az lehet egy cukormentes joghurt, vagy pár szem gyümi, vagy esetleg turmix. 3. Ebéd. (ez legyen a reggeli után a második legnagyobb étkezés, de még mindig csibe adagokról beszélünk. 4. snack, 5. vacsora: sali vagy vmi hasonló. 5. snack vagy a legjobb lenne egy fehérje turmix.

Erre azért lenne szükség, meglökjük a tested metabolizmusát és így folyamatosan dolgozna azaz zsírt éget/energia szabadul fel. Probáld meg a cukrot teljesen kiiktatni, mert attól alakul ki a narancbőr. Viszont arra figyelj, h ne aszpartámmal helyettesítsék, mert az agyméreg. Sztívia a legjobb (én utálom mert szerintem utóíze van) vagy splenda (még csak kevés helyen lehet kapni). Ne keverd a szénhidrátot, a "zsírt" és a fehérjét... mikor eszel, akkor próbálj meg 1 félét enni, viszont az étkezéseid legyenek változatosak. Ha kenyér/tészta, az csak teljes kiörlésű legyen, de ennek is redukáljuk le a számát. Próbáld meg nem a legédesebb gyümiket enni, mert azoknak is magas a cukortartalma... a legjobb az áfonya és ananász.

Napi legalább 1 óra mozgás, ha nem érsz rá edzőterembe menni, akkor sétálj/gyorssétálj. Ne a liftet használd, hanem a lépcsőt, ha van egy kis szabadidőd akkor menj föl-le a lépcsön 2x. Esti tv nézés alatt ne a kanapén feküdj, hanem menj le a földre és csinál mindenféle gyakorlatokat (anyámnak ettől szép hasizmai lettek pedig már 50 felett van)...

És ha ezeket mind tudod teljesíteni, akkor jöhetnek a mindenféle étrendkiegészítől, mint pl az accai... de tudtad pl h a legtöbb "ilyen kapszulának" az alapja a zöld tea és a koffein, mert ezek mind zsírégetők:) Ajánlom figyelmedbe a chillit, nagyon jó zsírégető... gyömbér, fahéj. Ezeket próbáld belecsempészni az étkezésedbe. Snack lehet akár egy kis pohár tejbegríz (nyami) jó sok fahéjjal:)) Jól hangzik?

És ami még fontos, ha netalán edzésekre adnád a fejed, próbálj meg kardiozni kisebb majd nagyobb súlyokkal... és ha esetleg a kilóid nem változnának, az lehet azért van, mert az izomzatod is növekszik. Viszont a ruhaméreted csökkeni fog és ez szerintem fontosabb mint a kg:)

355. gyöngyica (válaszként erre: 334. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 17:48
Nekem is ez a tapasztalatom 3x írtam oda és nem jelent meg ,mert negatív kérdéseim voltak
2011. máj. 14. 17:41
Még annyit, Kiscica méreteivel rendelkezem,megelégednék 6-7 kiló minusszal,csak menne már lefele.
2011. máj. 14. 17:39
Az itt lévő hozzászólások hatására vettem 3 hete 1 doboz Acai-t .Minden adott volt a sikerhez, fogyó hold,akarat. Eltelt 3 hét és semmi , de még csak fél kg sem ment le rólam. Pedig ,eddig sem zabáltam,most sem, sőt talán kevesebbet eszem, kenyér liszt nélkül étkezem vagyis zab lisztet használok .Sok zöldség, nagyon oda van figyelve az étkezésre. Lányok , akik 2 hét alatt 4-6 kilót fogytatok tőle meséljetek már ,hogy sikerült,mert én elkeseredtem.
352. scarlett6 (válaszként erre: 351. - Kiscica26)
2011. máj. 14. 16:51
Szia én 1 hónapig szedtem és 8 kilo ment le tőle én 63 kiló voltam ebből szeretemm volna lefaragni mert nekem 48 kiló a fixa ideál bár így sem voltam elhízva de akkor éreztem jól magam a bőrőmben.Szülés után maradt rajtam a többi.Sok sikert és kitartást.
351. kiscica26 (válaszként erre: 350. - Scarlett6)
2011. máj. 14. 10:40

Szia

én most vettem, érdekelne hogy mennyit fogytál és mennyi idő alatt

én 175cm vok és 90kg.....versenysúlyom 65kg..... :)

én úgy éreztem jól magam, akkor éreztem csinosnak magam.....magam miatt akarok fogyni mert így nem érzem jól magam

nagyon köszi ha válaszolsz

2011. máj. 11. 19:18
Sziasztok én szedtem egy hónapig az acai berry thint és nekem nagyon bevállt semmi mellékhatás csak a kilóktól szabadultam meg.Ha esetleg van valakinek eladó engem érdekelne megvenném.Az előzöt is itt szereztem be nekem bevállt sok sikert azoknak akik most próbálkoznak vele!
2011. máj. 10. 13:47
Én szedtem egy idegig,aztán abbahagytam. Most megint ujra kezdtem....
348. Tokena
2011. máj. 9. 20:07

Több, mint gyanús az Emily blogja. Az acai berry thin- ről csak csodás dolgokat olvashatunk. Érzésem szerint az összes hozzászólást egy ember írja, látszik ez a 15 éves hozzászólásán is. Olyat nem ír egy 15 éves!!!Én is kérdeztem volna tőlük, de természetesen nem jelent meg!!!!! Ezzel rendesen feldühítettek.

Pedig nagyon gondolkoztam rajta, hogy rendelek, de ahogy szét néztem a neten, láttam az ár különbségeket. Méginkább keresgéltem, így akadtam erre a fórumra. Azért van ám ellenvélemény is! Mindenesetre még gondolkozom érdemes-e belevágni, vagy ez is az agyban dől el, aztán kemény akarat kérdése a fogyás.

347. tirli
2011. máj. 4. 09:05
Az én tapasztalatom ( márc. 4-pén kezdtem el szedni ) elöször aci b. thin-t szedtem 1 honapig, majd áttértem az aci b.+ green tea kapszulára és a azóta 9 kg-ot fogytam, nem vagyok annyira éhes mint szoktam , igy fele annyi kaját eszek, és tényleg éberebb vagyok, rám jo hatással van a kapszula. Bár azt hozzá teszem kenyeret nagyon ritkán eszek, csak amihez tényleg nagyon muszály, akkor is graham kenyeret veszek. Viszont aki eddig nem kávézott annak nem ajánlom a sok koffein miatt.
2011. ápr. 29. 20:11
és az acai berryben még mindig több az antioxidáns, a jó anyag mint az almaecetben... úgyh ebben viszont nincs igazatok
345. Huncutka84 (válaszként erre: 342. - Kyria)
2011. ápr. 29. 20:10
Ez azért így nem teljesen igaz... csodaszer nincsen, ami lefogyaszt, de olyan szer van, ami aktív mozgás mellett segít a fogyásban. A 2 ne keverjük össze. És ez az acai berry is nagyon jó kis gyümi, a kivonata is szupi, de otthon popcornt zabálva tényleg nem fog hatni! Rengeteg olyan készítmény van, ami energetizál az edzésekhez, segít a zsír bontásában HA rendesen mozogsz mellette. Mindenki maga osztja be az idejét, mindenkinek lenne napi 1 órája mozogni... még gyerek mellett is. Napi 1 óra séta, napi 1 szem acai berry /vagy társai... és le fog menni pár kiló vagy nem, de zsír tuti kevesebb lesz.
2011. ápr. 29. 12:37

Tök igaz, amit leírtál. Én az almaecetet nem is mint fogyasztószert gondoltam, hanem segít egy parányit az emésztésben, mint maga a gyümölcs is. Természetesen nem utolsó sorban saláta ecetként is a többi gyümiből készített ecettel együtt nagyon finom. A legizgalmasabb és legfinomabb a földieper és az aszalt szilvás, valamint a szintén aszaltan használatos fügeecet. Ezek akkor igazán izgalmasak és jók, HA TE KÉSZÍTED EL, különben az üzletekben a "gatyád is rámegy". Egyetértek a legmélyebb tisztelettel, hogy mozgás nélkül és étrend nélkül NINCS FOGYÁS. Ne mesélje be senki, hogy ma bevesz egy bogyót és reggelre 47 cm-es derékkal és a többi testtájékkal ébred, 120-as mellbőséggel. Étrendváltás!!!! Én úgy fogytam 3 kg-ot egy hónap alatt, hogy ebédre és vacsira kizárólag vízben főtt és ízesített különféle "zöldségleveseket" ettem. Időnként a fehérje miatt beleütöttem tojást (mint a tojáslevesbe). Soha nem voltam éhes, mert ebből lehet enni egy-egy litert étkezésenként akár, ami tisztességesen eltelit. Viszont hamar megéhezel tőle, úgyhogy inkább több étkezésre osztottam be a napi két liter levest.

MINDEN zöldséggel finom, kicsi bors, nagyon kevés só, sok-sok zöldfűszer, hagyma, MINDEN ami a piacon kapható, még padlizsán is, ha szereti valaki. El lehet úgy készíteni, hogy ízletes legyen. Ma halványító zellert, kígyóubit, kelkáposztát, paradicsomot, petrezselymet, hagymát főztem. FINOM!!! Próbáljátok ki, munkahelyre is bevihető!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook