Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? fórum

Acai Berry Thin - ki hallott róla, ismeri? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
403. Huncutka84 (válaszként erre: 399. - 3687b4709d)
2012. jan. 10. 01:48
Én cola light függő vagyok és havonta egyszer eszem pizzát. Az acai nagyon jó antioxidáns forrás, anyagcsere pörgető, csak azt mondom, h ha elkezded szedni akkor pl sétálj naponta + 20 percet, vagy amíg este megnézed a sorozatod/hírműsort, addig tornázz kicsit a földön (urad tuti imádná :)) és akkor van értelme a pénzt kiadni rá! Én speciel fehértea párti vagyok, abban legalább annyi antioxidáns van mint az acaiban, csak azt általában nem turbozzák fel koffeinnel, amitől én kiszaladok a világból :)
402. Shaun (válaszként erre: 401. - B.Marcell)
2012. jan. 9. 22:17
És mennyit adott le mennyi idő alatt?
2012. jan. 9. 13:13
ismerem,a parom szedi,es latvanyos a fogyasa,hasznal!!!nekunk bevalt,es nem utolso sorban a vilagon az egyik legjobb antioxidans amit az acai tartalmaz
400. Shaun
2012. jan. 9. 12:54

Helló tyúkok!


Elolvastam mit kotkodáltatok eddig, és én is megosztanék itt pár hangadóval egy történetet. A sajátomat.

14 évesen 147 cm voltam és 51 kiló. Imádott nagymamám szörnyű szenvedések után, amit végigasszisztáltam, elment. Annyira megrázott, hogy kórházba kerültem, mert 35 kilóra fogytam és a szerveim kezdtek nagyon éhezni egy kis zsírra meg izomra. Egy évbe telt, mire a dilidoki rá tudott venni a normális életre, így vissza is mentem 48 kilóra. 16 évesen a koleszban rákaptam a bagóra, amit a szerelem beköszöntével le is tettem, de nem híztam. Fixen tartottam a 48 kilót mindaddig, amíg 6 hetes kismama nem lettem. A terhességem első trimeszterében hama gyorsan jött is rám 10 kiló, de lássuk be, 168 cm és 48 kiló elég sovány egy egészséges terhességhez. Nem zabáltam, ettem, nasiztam, és a szezonjában kizabáltam a várost a sárga dinnyéjéből. Végül 9 hónap múlva megjött a csibe 4200g és 55 cm. 86 kilósan vonszoltam be magam a kórházba, 43-as tornacipővel, mert annyi víz volt rajtam, hogy egy mosásnyi vizet simán elbírtam. A szülés megtette a jótékony hatását, már másnap csak 69 kiló voltam. Sajnos a szülés után két héttel kaptam egy izmos tüdőgyulladást, amivel a maradék súlyfelesleg is eltűnt rólam, vagyis a szülést követően egy hónappal már megint 50 kiló lettem.

Rá két évre jött a hugi, 50 kilóról kezdtük és 85 kilóval mentem be, a sztori ugyan az. De itt már nem mosógép voltam, hanem egy szennyvíztároló, mert még deformáltabb volt minden testrészem. A hugit 8 hónapig szoptattam, vele nem fogytam egy grammot sem addig, amíg le nem vettem a cicikéről. Aztán meg csak úgy hupp, és szintén egy hónap alatt visszacsúsztam 48 kilóra. Ezt megszenvedtem, mert fáradékony voltam, állandóan öklendeztem ha ennem KELLETT! Azért nagybetű, mert volt, hogy 4 napig egy falat sem, és 4 nap után már igazán KELL! Teltek múltak az évek, míg nem két éve becsusszant a harmadik. Szó szerint, antibébi mellett. Szokványos terhesség volt, mind a kilók, mind a táplálkozás alapján. Egy műhiba miatt halva szültem a 40. héten, és jöttek az állítólag szokásos módszerek. Gyógyszerrel rá kellett vennem a testemet, hogy törölje ki a szülés nevű hibakódot, tejapasztó, pipolfen a lelkemre stb.... Csak a baba súlya és a víz ment le rólam, vagyis 76 kilóval jöttem haza, egyedül. Jött a vigasztalhatatlan sírás, és a többi szokásos mélypont. Elkezdtem futni, biciklizni, vagyis bántani magamat. Azért mondom bántásnak, mert rubint réka hozzám képest nőként nézett ki, annyira kiszálkásodtam, azonban egy dekát nem fogytam. Az én gerincem és lábaim 50 kilóra vannak hitelesítve, nekem ez a plusz közel 30 kiló maga a pokol!!! Mindent kipróbáltam. Diéták, kalóriaszámolás, teák, tápszerek, egyszóval minden. Most megrendeltem ezt a csodát, és csak reménykedem, hogy lustaság helyett aktív mozgóként csak lecsurran rólam valamennyi. Beetetés? Ostoba lennék? Nem érdekel. Ott szeretném folytatni az életem, ahol egy éve kettétört. Új életre nem vagyok képes. Orvosilag teljesen rendben vagyok, nem ez akadályoz a fogyásban. Egyébként pedig imádom, hogy van formája popsimnak, a régi mazsolák ma mellek, de hogy kibuggyanok a nadrágokból, az a látvány fáj. Meg persze a boka duzzadás, a derékfájás is stb....Sokat segít rajtam a szerelem, pláne a nőnapi milkaáradattal, de hát könyörgöm. Nő vagyok, és a csoki a gyengém. NEm nasizok, csak ilyen alkalmakkor. Kólát is csak családi összeröffenésnél veszek,pizzát magam sütöm, és a kenyeret is. De nem tudok túlélni egy napot 300 kalóriával, ha önmagában véve 2000 kalóriát futok le, és még dolgozom és háztartást vezetek. Ebből kétszer kórház lett, mert a testem nem bírta. Szóval egy hónap múlva jelentkezem, és emelem valamelyik tábort.

399. 3687b4709d (válaszként erre: 398. - Huncutka84)
2012. jan. 9. 06:45
nem kólázok és nagyon ritkán eszek pizzát!!!:P
398. Huncutka84 (válaszként erre: 396. - MsFlower)
2012. jan. 8. 04:19
Komolyan elhiszi vki, h bekap 1-2 szem bogyót, leöblíti colával, eszik mellé egy családi pizzát és le fog fogyni?... Az acai segít a fogyásban, de nem fogyaszt!
397. 3687b4709d (válaszként erre: 396. - MsFlower)
2012. jan. 7. 20:10
na ez nem valami jó hír.:(
2012. jan. 7. 20:06
A munkatársnőm rendelte meg a lányának, 1 dekát se fogyott
2012. jan. 7. 20:02
érdemes megrendelni?valaki fogyott tőle???
2012. jan. 7. 20:01
Acai Berry Thin-t használta valaki?Tapasztalat?
393. Huncutka84 (válaszként erre: 392. - Dorcsika26)
2011. szept. 29. 04:44
Ez a kivonattól függ. Itt pl kint UsAban a supplement boltban vagy 30 féle accay van, ha nem több, ezek egy helyen voltak... kapszulától kezdve a szénsavas üditőig. Vnnak olyanok, amiket egész pici kortól lehet adni a gyereknek, mert egészséges, tele vitaminnal... viszont amit otthon lehet kapni, azok nagyrészt a "fogyokúrára-diétára" kitalált verziók, tele mindenféle "más jóval", pl koffein. Azokat sem szoptatos anyáknak, sem gyerekeknek nem szabad adni.
392. Dorcsika26 (válaszként erre: 389. - Cabo roig)
2011. szept. 28. 21:40
Hogy érted hogy 4 honapos kortol fogyaszthato?? Szerinted én fogyaszthatom? A kislányom 4 honapos,naponta 1szer szopizik.
2011. szept. 27. 07:20
Az Aldi szórólapjában néhány héttel ezelőtt jelent meg. Talán egy-két üzletben még le lehet vadászni. 60 kapszula, (egy havi adag) a lejjebb olvasottaknak a töredékárán, 1500 ft-ért kapható - ha jól emlékszem.
390. scarlett6 (válaszként erre: 382. - Fornai Éva)
2011. szept. 13. 12:58
Szia érdekellne a kapszula ha még megvan.Előre is köszönöm.
2011. aug. 24. 21:14
Létezik az acai berry-nek koffein, és mindenféle egyéb nem feltétlenül szükséges összetevő hozzáadása nélküli tömény gyümölcsleve. Nekem fogyásra is működött és 4 hónapos kortól fogyasztható, a kislányom is issza. A fogyást amiatt segíti az acai berry, hogy méregtelenít és nagyon magas az antioxidáns tartalma. Remélem tudtam segíteni.
388. tirli
2011. aug. 10. 14:43
Én Debrecenben Bioboltban veszem az acay berry + green tea-t, 3999 ft-ért március ota szedem, 18 kg adtam le, 106 kg-rol 88 kg-ra, még szeretnék 10 kg-ot leadni, hozzáteszem mivel :engem kezdetek ota telit is kevesebbet eszem, rendszeresen 3x, 5 után nem, ja és a kenyeret elhagytam. szerintem aki tényleg komolyan gondolja h fogyni akar az probálja ki. Igaz 6 honap alatt ment le annyi, de legalább nincsenek striák. Ja és az acai b thinnel kezdtem, felesleges plussz koffeint bevinni, én pörögtem töle, és dupla árba került
387. Olíva1980 (válaszként erre: 386. - Ildesz74)
2011. aug. 9. 11:55

Hát ennyi pénzért tuti nem veszi meg senki...

Kevesebb mint a feléért megrendelem a netről.

2011. aug. 8. 22:28

Sziasztok! Vettem én is a csodából,de sajnos rendesen feltornázza a pulzusomat, pedig azt mondták nem annyira erős. Vérnyomás ingadozásom van,és gyógyszert szedek rá.Aki hasonló cipőben jár, ne próbálja ki.Én szeretném a koffein mentes verzióját kipróbálni.

Ha igényt tartasz rá, és érdekel 3-4db hiányzik a dobozból, 8000 Ft-ért tovább adom, ha érdekel, írj.Köszi!

2011. júl. 5. 15:22
Van egy doboz kapszulám, koffeintartalmú.A NET-ről rendeltem két hete.Kettő darab kapszula hiányzik belőle.Ki venné meg féláron?(5000ft).Aki igényt tart rá, kérem küldjön egy e-mailt a címemre.Köszi!
384. edcsi73 (válaszként erre: 350. - Scarlett6)
2011. jún. 30. 10:50

Szia Scarlett6!

Én most vettem meg a készítményt, de nekem magas a pulzusom alapból. Sajnos nem tájékozódtam kellőképpen, így a magas pulzusomra nem merem bevenni. Írj légyszi, ha megvennéd tőlem. Köszi.

383. Fornai Éva (válaszként erre: 364. - Ivett73)
2011. jún. 27. 14:47
Szívesen küldök , próbáld ki! Van egy doboz, amiből 2 szem hiányzik.Ha kéred, féláron a Tied!:)
382. Fornai Éva (válaszként erre: 350. - Scarlett6)
2011. jún. 27. 14:44
Nekem van felesleges kapszulám.2 db hiányzik a dobozból.Jelképes összeg fejében bárhova elküldöm postai úton.
381. babu4 (válaszként erre: 375. - Kiscica26)
2011. jún. 24. 11:32
Szia énis lassan 1 hete használom nekem ugyanez a hatás énis magas pulzusra szedek gyógyszert mellette nis a koffein menteset szedem folyamatosan mérem a érnyomást és nem iszkál ugyhogy szerintem jó lesz az a 4 kg szuper mert nemzsabad gyorsan sokat igy az egszséges!
380. d422ea8242 (válaszként erre: 377. - LotusFleur)
2011. jún. 23. 21:50
Én majdnem megvettem,de mivel a magyar és az osztrák termékbemutatásnál a hozzászólások ugyan azok,csak az időpontok amikor a hozzászólásokat beküldték eltértek,de szóról-szóra ugyan azt írták,ezért tuti,hogy kamu az egész.Az osztrák hírdetésnél az Emily Bécsi,és hiába írtam hozzászólást mindkét oldalon,sehol nem jelent meg.Gondolom ,mert kamu.Szerintem ne kockáztassa senki az egészségét egy olyan termékkel,ami külföldről jön és a tájékoztató a termékkel kapcsolatban kétséges.
379. Katy78
2011. jún. 11. 19:30
Azt még hozzátenném az előttem szólóval kapcsolatban, hogy a koffein okozhat hasonló tüneteket azoknál akik érzékenyek rá, például ezért sem szabad koffeint tartalmazó változatban megrendelni a készítményt. És még valami, szerintem tényleg bármelyik magyar webáruházból rendelhettek nyugodtan, mert általában úgyis amerikai gyártmány amiket importálnak, forgalmaznak, és így legalább a termékkel korábban elterjedt hitelkártya megterhelésekkel kapcsolatos botrányokat is kizárhatjuk..
378. Katy78
2011. jún. 11. 19:03
Sziasztok, szerintem nem érdemes semelyik különleges külföldi vagy bármilyen hasonló oldalról rendelni, és extra árat fizetni érte, mert rengeteg helyen tudtok pontosan ugyanazt a gyümölcs kivonatot tartalmazó terméket bárhol, magyar webáruházaktól is rendelni.. Én pl. a biosziget-től rendeltem, de elég sok helyen forgalmazzák, ha rákerestek. Azzal pedig végképp nem értek egyet, hogy plusz koffeint tartalmazó kapszulát értelme lenne rendelni, egyrészt sokunknak nem hiányzik a koffein a sok kávé, teafogyasztás mellé, másrészt akkor minek rendelnénk természetes alapú szereket, ha pluszban még mesterséges, káros anyagot is tartalmaz. Összvissz nagyon minimális, kb. 3-4 kg súlyfeleslegem volt/van, ebből 1 kg lement. Amit emellett még tapasztalok, az tulajdonképpen egész egyszerűen annyi, hogy helyretette a napi szintű emésztési gondokat, jobb az anyagcserém. Nem dagad be a lábam, és nem kell hashajtót sem bevennem. Ha semmi más nem történne, csak ennyi, nekem már akkor megérte, mert az emésztésem egyensúlya rendbe jött. Lehetséges, hogy az az 1 kg mínusz éppen csak ennek köszönhető. Hozzáteszem, hogy edzés nélkül nem is szeretnék sokkal többet lefogyni, mert szerintem csak azzal együtt van értelme, akkor már jobb a 4 kg túlsúly, mint izomszövetből is fogyni, és laza, lógó kötőszöveteket elérni az edzés nélküli fogyással.
2011. jún. 7. 23:51

Sziasztok!


Én elsőre megrendeltem az Acait, és csak ezután kezdtem utána olvasni... Itt találtam a legtöbb kommentet, és elég lehangoló volt. Reménykedtem benne, hogy hatni fog. Sajnos 2 szem után másnap reggelre kettőslátásom volt, de azért még bevettem egy szemet. Később folyton sírógörcsöt kaptam, depis lettem, hőhullámaim voltak. És utána már csak sirattam a 10ezer Ft-ot, amit elpocsékoltam rá. A látásom azóta sem lett tökéletes, remélem hamar helyrejön.

Mindenkinek szabad akarata van, azt tesz, amit jónak lát. Én tuti nem ajánlom senkinek... Azóta tornázok, és kevesebbet eszek. Na ez az, ami elindított valamit...

2011. jún. 5. 07:28

Sziasztok! Elég régi az utolsó hozzászólás, de azért hozzászólok.

Én is beugrottam, a hozzászólásoknak Emili blogján, kicsit gyanúsak voltak, de elhittem

Aztán láttam itthon, hogy a másik, korábban megrendelt dobozban lévő maradék kapszula, kicsit ugyan sötétebb, de nagyon hasonló.


Nekem azonnal megjött a válasz e-mail, és a futárposta 3 nap múlva leszállította a dobozt.


Olvastam itt róla ilyet is, olyat is: és legalább azt látom, hogy VALAMIT BIZTOSAN csinál. Remélem, nálam nem visszafelé fog működni. Ha FELPÖRGET, az már valami, ugyanis olyan orvos által felírható fogyasztó szerről viszont tudok, ami ugyanezzel operál, és ugyanez a veszélye. És az is vagy működik, vagy nem!


A HATÓANYAGRÓL is olvastam itt jót (hát, reméljük, tényleg beletették). Ha fogyok tőle pár kilót, már alapot ad arra, hogy valami más formában ennek a gyümölcsnek utána nézzek.


ÉN ELDÖNTÖTTEM, HOGY MŰKÖDNI FOG. Tavaly egész évben kínoztam magam, jártam edzőterembe, órákat töltöttem ott, mellette szedtem olyan bogyót, amit a gyógynövényboltban ajánlottak, és pár centivel ugyan kevesebb lettem (de nem sokkal!), és kilóban meg jó ha 1-2.


Ha már pörgök tőle és nem nyitogatom folyton a hűtőt, nem bánom meg, hogy kiadtam rá a pént.


AZÉRT LEGSZÍVESEBBEN AZ ÖSSZES BOGYÓT BEKÜLDENÉM, A KERMIHEZ AMI ITTHON VAN, MERT MINDEGYIKBŐL MARADT!!!

2011. jún. 4. 06:27

Sziasztok!

2hete szedem napi 2vagy 3db-ot

kb 4kg ment le

koffeinmentes....nem szeretnék fejreállni, amúgy is magas a vérnyomásom...

hatás, nincs napi székrekedés, nincs étvágy...de úgy semmi étvágy...

másoknak??? köszi

2011. jún. 3. 11:13

Sziasztok!

Miután megrendeltétek az Acait, kaptatok valami értesítést emailben? Mert nekem semmit nem küldtek, csak annyi jöt be, amin az adataim és a fizetendő összeg szerepelt. De nem emailben, hanem még az Acai honlapján. Fontos lenne!

Előre is köszi!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook